Liga Mistrzów 2017/2018

Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Aershis »

Miśki z polsatu mówią, że 5 punktów i Trentino idzie dalej - nie będzie złotego seta? :O
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Noworoczny »

Już za chwilę pojedynek polsko-polski a na forum cisza. Zapowiadają się nie lada emocje. Aż trzy polskie zespoły mają szanse awansować do 1/3 finału.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Mateja
Posty: 1088
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Mateja »

Polsat zablokował transmisję na Laoli czy mają jakieś problem techniczne? Mecz się już zaczął a tam nadal "soon..".

EDIT Chyba to pierwsze, użycie VPN rozwiązuje sprawę.
ciorny17
Posty: 8516
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: ciorny17 »

Póki co mecz rodem z kobiecych parkietów: drużyna mająca piłkę po swojej stronie boiska ma problem ze zdobywaniem punktów. Rzec by można, że piłka przeszkadza.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Pele »

Noworoczny pisze:Już za chwilę pojedynek polsko-polski a na forum cisza. Zapowiadają się nie lada emocje. Aż trzy polskie zespoły mają szanse awansować do 1/3 finału.
Może czegoś nie rozumiem ale jakie trzy polskie ? Maksymalna dwa bo przecież albo JW albo ZAKSA musi odpaść
A Sobala fajne trzy bloki pod rząd w kolejnych trzech akcjach!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
skysplif
Posty: 160
Rejestracja: 29 mar 2016, o 22:07

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: skysplif »

Czy tylko ja mam wrażenie ze Oliva gra strasznie ociężale ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1529
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: nikt wazny »

Ogrom błędów dzisiaj przy Olivie.
Zaksa mam nadzieję już nie puści.
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Mateja
Posty: 1088
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Mateja »

Awansowała drużyna lepsza. Szkoda, że w spotkaniu dwóch polskich drużyn obeszło się bez większych emocji, ale w sumie jak Skra grała z Resovią w 1/2 finału LM to też poszło szybko.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Kamil92 »

Torres gra najlepszy mecz w tym sezonie, z tych co widziałem oczywiście.
Awatar użytkownika
Gerrard
Posty: 417
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 20:09
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Gerrard »

Przy Olivie najbardziej rzuca się w oczy bezradność na sytuacyjnej piłce. W poprzednim sezonie potrafił wyczarować niejeden punkt w trudnej sytuacji.


Można gasić telewizory.
Awatar użytkownika
b^free
Posty: 315
Rejestracja: 21 sty 2014, o 14:50
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: b^free »

Zero zaskoczenia. I nawet dobrze, że to ZAKSA awansowała.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Noworoczny »

Pele pisze:
Noworoczny pisze:Już za chwilę pojedynek polsko-polski a na forum cisza. Zapowiadają się nie lada emocje. Aż trzy polskie zespoły mają szanse awansować do 1/3 finału.
Może czegoś nie rozumiem ale jakie trzy polskie ? Maksymalna dwa bo przecież albo JW albo ZAKSA musi odpaść
A Sobala fajne trzy bloki pod rząd w kolejnych trzech akcjach!
Gdy to pisałem, były trzy:
Jeden: Zaxa
Dwa: Jw
Trzy: Skra
Razem trzy.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: lobmar »

Kamil92 pisze:Torres gra najlepszy mecz w tym sezonie, z tych co widziałem oczywiście.
Teraz będą rezerwy Zaksy i rezerwy JW.
Vaud
Posty: 640
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 12:05
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Vaud »

Pele pisze:
Noworoczny pisze:Już za chwilę pojedynek polsko-polski a na forum cisza. Zapowiadają się nie lada emocje. Aż trzy polskie zespoły mają szanse awansować do 1/3 finału.
Może czegoś nie rozumiem ale jakie trzy polskie ? Maksymalna dwa bo przecież albo JW albo ZAKSA musi odpaść(...)
Ciężko to napisać ale tym razem Noworoczny ma rację. Szansę na awans mają trzy polskie zespoły: ZAKSA, Jastrzębie i Skra - jakby nie liczyć wychodzi trzy. A Noworoczny nie napisał, że trzy równocześnie. Inna sprawa, że dla 2/3 tego zestawu te szanse są iluzoryczne...
Dziesiąte miejsce w typerze F1 sezonu 2016 portalu v10.pl ;)
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Pele »

Co ja pacze???
Jednak nie trzeba grać pierwszym składem, niesamowity ten nasz trener
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Noworoczny »

Witamy Kolegę po długiej przerwie!!!

Ciekawe, czy rezerwy umówiły się na poważną grę, czy jednak, że trochę sobie pograją a potem będzie 3-0?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
jarek8dywan
Posty: 594
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: jarek8dywan »

A Oliva co taki zadowolony? Jego zespol dostaje baty a ten na kazdym kadrze z usmiechem od ucha do ucha. Kasa na koncie sie zgadza to czym sie martwic...
Pietroo
Posty: 160
Rejestracja: 16 sie 2016, o 17:48
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Pietroo »

Ja rozumiem, że teraz to już mecz o pietruszkę, ale jak patrzę na Strzeżka to mi niedobrze.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Lucarelli »

Pele pisze:Co ja pacze???
Jednak nie trzeba grać pierwszym składem, niesamowity ten nasz trener
Cuda cuda oglaszają!
Koleny raz Ci zawodnicy udawadniają że potrafią bardzo dobrze grać w siatkę, ten skład spokojnie by wystarczył na 4 czy 5 ostatnich drużyn w tabeli.
Zaksa ma dobre rezerwy, tylko włoska konserwa konsekwentnie ich ignoruje przez większość sezonu.
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1529
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: nikt wazny »

A Buszek pośmieszkował z Fefe przy podziękowaniach :)
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Nagor »

Fatalny mecz, nadający się do maks. fazy grupowej. Jastrzębie tak jakby im nie zależało. Muzaj - warunki fizyczne i dynamika godna pozazdroszczenia, prawie niespotykana ale technicznie... w lesie bym znalazł parę sprawniejszych drzew chyba. Oliva - nie wiem co jest teraz na pierwszym miejscu w jego życiu, na pewno nie siatkówka.

Co mnie zaniepokoiło (może niesłusznie, nie wiem) to gra rezerwowych. Może z dwóch - trzech się zaprezentowało z dobrej strony, reszta to po prostu trwoga.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: leeon »

Dziś rewanż z Lube. Antycypuje zacięty pierwszy set pozostałe już przegrane przez Skrę wyraźnie.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: aezakmi »

leeon pisze:Dziś rewanż z Lube. Antycypuje zacięty pierwszy set pozostałe już przegrane przez Skrę wyraźnie.
W tamtym sezonie wygrali mecz, to i w tym może się uda powtórzyć wynik 8-)

Włosi mają konia trojańskiego na ławce w Skrze, tzn. konserwę, który rozwalił przypadkowo powstałą zespołowość, która wykreowała się wokół Janusza, po kontuzji Łomacza. Walka na 2 fronty - będzie ciężko, ale dopóki piłka w grze.
ciorny17
Posty: 8516
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: ciorny17 »

Swędro donosił że Osmany i Sander mają jakieś problemy zdrowotne i nie są w pełni sił.

Ja tam jestem spokojny.
Kłamca.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: leeon »

Ja też jestem spokojny. XD robi swoje.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: drukjul »

ciorny17 pisze:Swędro donosił że Osmany i Sander mają jakieś problemy zdrowotne i nie są w pełni sił.
Według samych Włochów w Lube tylko Kovar zgłaszał problemy i w związku z tym wczoraj nie uczestniczył w treningu. Ale jego występ dziś też nie jest wcale wykluczony.
aezakmi pisze:
leeon pisze:Dziś rewanż z Lube. Antycypuje zacięty pierwszy set pozostałe już przegrane przez Skrę wyraźnie.
W tamtym sezonie wygrali mecz, to i w tym może się uda powtórzyć wynik
W tamtym roku Włosi po uzyskaniu awansu po dwóch wygranych partiach i uzyskaniu w ten sposób awansu do następnej rundy, mogli sobie pozwolić na oddanie Skrze trzech następnych i przegraną w całym meczu. Dziś aby awansować muszą jednak wygrać, więc na recydywę tamtej sytuacji bym nie liczył - Skrze nikt ręki dziś nie poda i jest skazana tylko na własne siły, zatem to bardzo pozorna analogia. Tym bardziej, że tamten, ubiegłoroczny mecz Bełchatów de facto przegrał i to już po dwóch pierwszych setach. ;)
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: aezakmi »

drukjul pisze:W tamtym roku Włosi po uzyskaniu awansu po dwóch wygranych partiach i uzyskaniu w ten sposób awansu do następnej rundy, mogli sobie pozwolić na oddanie Skrze trzech następnych i przegraną w całym meczu.
Wiem o tym, może dałem złą emotikonke do sytuacji. Bednorz grał na ataku (po 2 setach), pamiętam to spotkanie. ;)

A co do dzisiejszego spotkania, to liczę na progres Łomacza, progres na rozegraniu. Tak słabo, jak w Łodzi to raczej nie zagra.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Skrzypek »

drukjul pisze: Dziś aby awansować muszą jednak wygrać, więc na recydywę tamtej sytuacji bym nie liczył - Skrze nikt ręki dziś nie poda i jest skazana tylko na własne siły, zatem to bardzo pozorna analogia. Tym bardziej, że tamten, ubiegłoroczny mecz Bełchatów de facto przegrał i to już po dwóch pierwszych setach. ;)
Bardziej spodziewałbym się recydywy w wykonaniu Skry, czyli wyraźnego prowadzenia w pierwszym secie, zakończonego porażką. Rok temu właśnie premierowy set zamknął rywalizację w play-offie.
Vaud
Posty: 640
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 12:05
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Vaud »

Noworoczny pisze:Witamy Kolegę po długiej przerwie!!!
No cóż...starość nie radość. Ale dzięki za pamięć.
A wracając do tematu myślę jestem ciekaw jak długo wytrwam oglądając dzisiejszą transmisję. Seta, może dwa... No chyba, że nałykam się tabletek.
ciorny17 pisze:Swędro donosił że Osmany i Sander mają jakieś problemy zdrowotne i nie są w pełni sił.
Akurat Sander to w Łodzi nic szczególnego nie zagrał. Kovar zdecydowanie sprawiał lepsze wrażenie.
drukjul pisze: (...)ubiegłoroczny mecz Bełchatów de facto przegrał i to już po dwóch pierwszych setach. ;)
A dzisiaj Włosi ( he, he Włosi ) muszą wygrać trzy sety, więc na powtórkę na 99,99 % ( zaasekuruję się tą 0,01 procenta ) nie ma co liczyć.
Ostatnio zmieniony 22 mar 2018, o 20:17 przez Vaud, łącznie zmieniany 2 razy.
Dziesiąte miejsce w typerze F1 sezonu 2016 portalu v10.pl ;)
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Mistrzów 2017/2018

Post autor: Noworoczny »

Poratuje ktoś strimem na dwa dzisiejsze mecze? Chciałbym zobaczyć przeciwników Zaxy.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”