Sklad druzyn na FF- turniej w Lodzi w sezonie 2007/08

GrindkamiL
Posty: 291
Rejestracja: 7 gru 2007, o 18:39
Płeć: M
Lokalizacja: KrainaTysiącaJezior
Kontakt:

Re: Sklad druzyn na FF- turniej w Lodzi w sezonie 2007/08

Post autor: GrindkamiL »

to może ja wytypuję swoja "6" wraz z rezerwowymi

Atak Clayton Stanley/Alessandro Fei
Rozegranie Lloy Ball/Marco Meoni
Libero Sergio
Środek Novica Bjelica/Aleksander Bogomolov/Gustavo Endres
Przyjęcie Hristo Zlatanov/Sergey Tetyukhin/Stephane Antiga/Alberto Cissola

najwiekszy problem mialem przy wyborze przyjmujących,pewniakami byli 2 pierwsi
nie siłą lecz rozumem
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Sklad druzyn na FF- turniej w Lodzi w sezonie 2007/08

Post autor: Arff »

zgadzam się z GringkamiLem tylko dałbym jeszcze Wlazłego, za Fei... do pierwszego składu, a Stanley na rezerwę... tytuł najlepszego atakującego turnieju z nieba się nie wziął, a chyba kolejny raz nie muszę pisać czym różni się tytuł MVP od nagród indywidualnych na konkretnych pozycjach... co juz obszernie wyjaśniłem przy okazji sprawy przyznania nagród Ricardo i Zagumnemu podczas Ligi Światowej 2007...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sklad druzyn na FF- turniej w Lodzi w sezonie 2007/08

Post autor: PAWKENS »

Wojciech pisze:Copra byla przeze mnie stawiana jako faworyt. Bo jak inaczej mozna powiedziec o zespole ktory we wczesniejszych fazach LM, gladko pokonal dream-teamy z Cuneo i Aten?
Cuneo raczej nie jest dream teamem ??? Przecież nie mają w swoim składzie jakichś wybitnych nazwisk. W lidze włoskiej grają bardzo dobrze, ale dream teamem bym ich nie nazwał. Ateny mają rzeczywiście świetny skład, ale na te mecze z Coprą mieli wyraźny dołek formy, przegrywali i w lidze i w LM, więc nie grali tak dobrze jak ze Skrą. W meczu o 3 miejsce byłem pełen podziwu dla Saitty, który w trudnym momencie zastąpił słabo grającego Pujola i bardzo dobrze poprowadził grę Sisleya. Farina grał bdb, przede wszystkim świetnie bronił. Zawiodła mnie gra Gustavo, pozytywnie zaskoczyła Huebnera. W finale górą była silna zagrywka Rosjan, którzy do 10 pokonali Pacenzę. W tiebreaku Copra popełniła zdecydowanie za wiele błędów własnych i przegrała. Wloska drużyna może też mieć do siebie spore pretensje za 2 seta, gdzie prowadziła 24:22, ale przegrała aż 4 piłki z rzędu.
Typy:
Rozegranie-Meoni, za szybkie i dokładne wystawy
Atak-Stanley, za tiebreak ze Skrą i niesamowitą zagrywkę
Libero-Sergio, za rozegranie i obrony i przyjęcie...
Środek-Huebner, Pliński, za silne zagrywki i skuteczny atak
Przyjęcie-Tyetiukchin, Zlatanov, Zlatanov był motorem napędowym swej drużyny, Tyetiukchin nie grał najlepiej, ale należy mu się za decydujące momenty
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Sklad druzyn na FF- turniej w Lodzi w sezonie 2007/08

Post autor: adi_tiger »

Właśnie oglądam sobie finał z Łodzi z 2008 roku i obiektywnie mowie że nie bylo finalu lepszego od tamego przez te lata.

Gra Copry (z 3 przyjmującymi) wyglądała po prostu pięknie.
A o sile zawodników nie trzeba mowić :)

Nie dość że był to ciekawy finał ale i naprawde ładny!
Ciekawe kiedy doczekamy czegoś podobnego?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”