Liga Mistrzów 2018/2019

dedede
Posty: 507
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: dedede »

drukjul pisze:Leon w IV secie wreszcie dwa asy, ale słabiutko w ataku (2/6 = 33%). A Anderson i Ngapeth po 80% (4/5) https://www.cev.eu/Competition-Area/Mat ... 632&setN=4

Swietny mecz Atana, ale wobec wyraźnie słabszej formy Leona i przy sposobie grania Perugii na "dwie wieże" - dwóch liderów to nie mogło mieć decydującego znaczenia. Statystyki całego meczu https://www.cev.eu/Competition-Area/Mat ... x?ID=32632
taki świetny to on nie był..co prawda lepszy procent niż u Leona ale za to pięć błędów, poza tym w zagrywce praktycznie nic specjalnego..także i Leon i Atanasijević co najwyżej średnio
ciorny17
Posty: 8516
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: ciorny17 »

Lanza to co mecz o stawkę to gacie brązowe.
Kłamca.
Vaud
Posty: 640
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 12:05
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: Vaud »

Karykatura13 pisze:I Perugia po raz 3 z rzędu odpada z Ligi Mistrzów z Zenitem. Ciekawy jestem co na to prezes Perugii i czy zajdą jaieś ruchy.
Mają za słabego libero. Może tak transfer od drużyny z drugiej pary półfinałowej?
Dziesiąte miejsce w typerze F1 sezonu 2016 portalu v10.pl ;)
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: drukjul »

dedede pisze:akże i Leon i Atanasijević co najwyżej średnio
Nie jesteś obiektywny. Leon zagrał słabo, natomiast do Atana trudno mieć pretensje, bo był najlepszym zawodnikiem na boisku. Zdobył praktycznie dwa razy więcej punktów niż wychwalany wcześniej przez Ciebie pod niebiosa Anderson. W polu serwisowym na 16 zagrywek zrobił cztery błędy i zanotował jednego asa, co też daje lepsze statystyki niż u Jankesa, który skończył mecz bez jednego asa.
ciacho23
Posty: 951
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: ciacho23 »

Jakim składem wyszła Skra?
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: aezakmi »

ciacho23 pisze:Jakim składem wyszła Skra?
Walkowerowym.
dodonek
Posty: 1057
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: dodonek »

Jaka padaka straszna. Wstyd póki co.
[URL=https://matchnow.life]Conscious meetups: Dating without limitations[/URL]
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: drukjul »

ciacho23 pisze:Jakim składem wyszła Skra?
Żelazną szóstka. Tu masz stream http://live.harleyquinnwidget.net/strea ... 97916.html
dedede
Posty: 507
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: dedede »

drukjul pisze:
dedede pisze:akże i Leon i Atanasijević co najwyżej średnio
Nie jesteś obiektywny. Leon zagrał słabo, natomiast do Atana trudno mieć pretensje, bo był najlepszym zawodnikiem na boisku. Zdobył praktycznie dwa razy więcej punktów niż wychwalany wcześniej przez Ciebie pod niebiosa Anderson. W polu serwisowym na 16 zagrywek zrobił cztery błędy i zanotował jednego asa, co też daje lepsze statystyki niż u Jankesa, który skończył mecz bez jednego asa.
Ja Andersona nie chwaliłem. Nie mówię że Atan zagrał źle, ale też nieświetnie..5 błędów i 2 razy zablokowany to sporo zwłaszcza przy setach przegranych 2 punktami..efektywność miał niewiele lepszą jak Leon a Polak miał większość gorszych sytuacji..
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2019, o 19:55 przez dedede, łącznie zmieniany 1 raz.
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: Verdungo »

Nic nowego. Piechocki bez przyjęcia, Wlazły ostatnią opcją w ataku, granie systemem, lewe, pajp i środek itp.

PS. Pogrom jak w Łodzi. Ciekawe co Piazza mówił do Łomacza podczas podwójnej zmiany. Chyba "dawaj jeszcze więcej piłek do Milada".
Szary Wilk
Posty: 7914
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: Szary Wilk »

dedede pisze:
drukjul pisze:
dedede pisze:akże i Leon i Atanasijević co najwyżej średnio
Nie jesteś obiektywny. Leon zagrał słabo, natomiast do Atana trudno mieć pretensje, bo był najlepszym zawodnikiem na boisku. Zdobył praktycznie dwa razy więcej punktów niż wychwalany wcześniej przez Ciebie pod niebiosa Anderson. W polu serwisowym na 16 zagrywek zrobił cztery błędy i zanotował jednego asa, co też daje lepsze statystyki niż u Jankesa, który skończył mecz bez jednego asa.
Ja Andersona nie chwaliłem. Nie mówię że Atan zagrał źle, ale też nieświetnie..5 błędów i 2 razy zablokowany to sporo zwłaszcza przy setach przegranych 2 punktami..efektywność miał niewiele lepszą jak Leon a Polak miał większość gorszych sytuacji..

Leon to nie Polak. Nie nadużywajcie tego słowa. Spytajcie Leona kim jest, to wam powie, że Kubańczykiem...
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1791
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: hardy »

Żadnemu nie chce sie rzucić
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: leeon »

A po co? Jeszcze sobie spodenki potarga
bono
Posty: 3470
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: bono »

Skra zagrała jeden porządny mecz u siebie z Zenitem II bez Camejo - i zdobyła brąz - to jest sztuka :D
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: drukjul »

Szary Wilk pisze: Leon to nie Polak. Nie nadużywajcie tego słowa. Spytajcie Leona kim jest, to wam powie, że Kubańczykiem...
Leon to jak najbardziej Polak w sensie posiadania polskiego obywatelstwa. W dokładnie tym samym sensie Polakiem będzie rodowity Litwin z Sejn, czy uważający się za etnicznego Białorusina mieszkaniec Sokółki, którego rodzina w tej okolicy mieszka już od wielu pokoleń.

W języku polskim, inaczej niż w przypadku wielu innych języków nie znamy rozróżnienia między pojęciem odnoszącym się do obywatelstwa i tym związanym z przynależnością i identyfikacją etniczno-kulturową. To samo słowo Polak używane jest w obu tych znaczeniach, czyli ma dwa różne pojęciowe konteksty, identycznie jak dajmy na to dziś ma słowo "komórka" i bardzo wiele innych używanych przez nas słów. Inne społeczeństwa nawet językowo to całkiem ładnie rozróżniają np. Walijczyk/Brytyjczyk, czy Russkij/Rossijanin. A tacy Włosi często już mówią o Leonie cubano-polacco.
Szary Wilk
Posty: 7914
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: Szary Wilk »

drukjul pisze:
Szary Wilk pisze: Leon to nie Polak. Nie nadużywajcie tego słowa. Spytajcie Leona kim jest, to wam powie, że Kubańczykiem...
Leon to jak najbardziej Polak w sensie posiadania polskiego obywatelstwa. W dokładnie tym samym sensie Polakiem będzie rodowity Litwin z Sejn, czy uważający się za etnicznego Białorusina mieszkaniec Sokółki, którego rodzina w tej okolicy mieszka już od wielu pokoleń.

W języku polskim, inaczej niż w przypadku wielu innych języków nie znamy rozróżnienia między pojęciem odnoszącym się do obywatelstwa i tym związanym z przynależnością i identyfikacją etniczno-kulturową. To samo słowo Polak używane jest w obu tych znaczeniach, czyli ma dwa różne pojęciowe konteksty, identycznie jak dajmy na to dziś ma słowo "komórka" i bardzo wiele innych używanych przez nas słów. Inne społeczeństwa nawet językowo to całkiem ładnie rozróżniają np. Walijczyk/Brytyjczyk, czy Russkij/Rossijanin. A tacy Włosi często już mówią o Leonie cubano-polacco.
To jak teraz dostanę nigeryjskie obywatelstwo, to jestem nigeryjczykiem? :x
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: leeon »

Junior rozpaczliwie w przyjęciu. Wlazly z aż jednym BP. Po prostu mecz życia.

Taka mnie myśl naszła że nie widziałem, aby jakikolwiek trener Skry zrypał juniora na czasie.
Jak Zator przyszedł do Skry, a już wtedy był lepszym zawodnikiem niż junior jest teraz, to Nawrocki się z nim nie cackał. Zator miał czasem nerwa aż chciał coś czasami odpyskować, ale zagryzal zęby i orał. Kacper ma za to ciepły q....dołek.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: drukjul »

Szary Wilk pisze:
To jak teraz dostanę nigeryjskie obywatelstwo, to jestem Nigeryjczykiem? :x
Jeżeli otrzymasz obywatelstwo Nigerii i będziesz miał nigeryjski paszport to chyba jasne, że będziesz Nigeryjczykiem. Natomiast w sensie etnicznym - muszę Cię zmartwić pozostaniesz Polakiem i to nawet z takiego banalnego powodu, że w Nigerii nie ma takiej grupy etnicznej jak Nigeryjczycy. :D
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2019, o 22:12 przez drukjul, łącznie zmieniany 1 raz.
dedede
Posty: 507
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: dedede »

Szary Wilk pisze:
Leon to nie Polak. Nie nadużywajcie tego słowa. Spytajcie Leona kim jest, to wam powie, że Kubańczykiem...
Nie interesuje mnie zdanie Leona na ten temat. Dla mnie jest Polakiem..
Szary Wilk
Posty: 7914
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: Szary Wilk »

drukjul pisze:
Szary Wilk pisze:
To jak teraz dostanę nigeryjskie obywatelstwo, to jestem Nigeryjczykiem? :x
Jeżeli otrzymasz obywatelstwo Nigerii i będziesz miał nigeryjski paszport to chyba jasne, że będziesz Nigeryjczykiem. Natomiast w sensie etnicznym - muszę Cię zmartwić pozostaniesz Polakiem i to nawet z takiego banalnego powodu, że w Nigerii nie ma takiej grupy etnicznej jak Nigeryjczycy. :D
Czyli widzisz różnicę między POLAKIEM a OBYWATELEM POLSKI :) Obywatelstwo nie świadczy o przynależnośći do narodu polskiego i byciu Polakiem. Bycie Polakiem = Przynależność do narodu.

Leon to Obywatel Polski i jej REPREZENTANT. Ale nie Polak, a Kubańczyk. Uszanujcie to. Nie wiem czy chcielibyście być nazywani Niemcami, gdybyście pracowali w Niemczech i dostali tam obywatelstwo.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: knightrider »

Szary Wilk pisze:
drukjul pisze:
Szary Wilk pisze:
To jak teraz dostanę nigeryjskie obywatelstwo, to jestem Nigeryjczykiem? :x
Jeżeli otrzymasz obywatelstwo Nigerii i będziesz miał nigeryjski paszport to chyba jasne, że będziesz Nigeryjczykiem. Natomiast w sensie etnicznym - muszę Cię zmartwić pozostaniesz Polakiem i to nawet z takiego banalnego powodu, że w Nigerii nie ma takiej grupy etnicznej jak Nigeryjczycy. :D
Leon to Obywatel Polski i jej REPREZENTANT. Ale nie Polak, a Kubańczyk. Uszanujcie to. Nie wiem czy chcielibyście być nazywani Niemcami, gdybyście pracowali w Niemczech i dostali tam obywatelstwo.
Rozliczanie ludzi z ilości procentów danych genów w krwi już było :] Pełno pl obywateli wyjechało do Niemiec i siłą rzeczy/wyboru stali się Niemcami mówiącymi po pl, w sporcie przykłady Klose, Podolski, Trochowski, Kerber, Lisicka czy Kożuch.
dyletant
Posty: 5075
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: dyletant »

Sparingowy nieco mecz, ale kosmita 12/13 w ataku, zobaczymy czy udźwignie finał.

Zenit jest dla mnie faworytem. Potem zapewne się okaże że to jednak kto ma Michajłowa ten ma LM, a nie propagowaną tu obecność gorzej oświetlonego rodaka

Czyli co Maksim do Perugii może jednak? Nie zarzucając nic Serbowi, bo jest świetny w tym sezonie, a nigdy nie byłem jego wielkim entuzjastą.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7811
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Raczej Alekno, jak już coś. Michajłow w tym dwumeczu miał ile, 41% ataku?

Na ten moment Lube byłoby faworytem, ale finał za miesiąc, a poziom konkurencji i wymagań w rozgrywkach ligowych - nieporównywalne. Różnie może być. Podobny potencjał w ofensywie, Zenit ma stabilniejsze przyjęcie, Lube więcej opcji w ataku po stabilnym przyjęciu.
dedede
Posty: 507
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: dedede »

dyletant pisze:Sparingowy nieco mecz, ale kosmita 12/13 w ataku, zobaczymy czy udźwignie finał.

Zenit jest dla mnie faworytem. Potem zapewne się okaże że to jednak kto ma Michajłowa ten ma LM, a nie propagowaną tu obecność gorzej oświetlonego rodaka

Czyli co Maksim do Perugii może jednak? Nie zarzucając nic Serbowi, bo jest świetny w tym sezonie, a nigdy nie byłem jego wielkim entuzjastą.
Jak już to bardziej Andersona bo Michajłow grał słabo..ale dla mnie i tak Zenit wygrał zdecydowanie dwoma pozycjami: to jest środek i najlepszy libero na świecie jakim jest Werbow
dedede
Posty: 507
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: dedede »

Szary Wilk pisze:


Czyli widzisz różnicę między POLAKIEM a OBYWATELEM POLSKI :) Obywatelstwo nie świadczy o przynależnośći do narodu polskiego i byciu Polakiem. Bycie Polakiem = Przynależność do narodu.

Leon to Obywatel Polski i jej REPREZENTANT. Ale nie Polak, a Kubańczyk. Uszanujcie to. Nie wiem czy chcielibyście być nazywani Niemcami, gdybyście pracowali w Niemczech i dostali tam obywatelstwo.
Mój dziadek miał obywatelstwo polskie, ale był zdeklarowanym Żydem. Jednak gdy wybuchła wojna poczuwał się, jako obywatel, do obrony kraju, w którym mieszka. Niestety zginął w kampanii wrześniowej. I co, kto by nie powiedział dla mnie on jest prawdziwym Polakiem, bo oddał życie za kraj o nazwie Polska.
dedede
Posty: 507
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: dedede »

Szary Wilk pisze:

Czyli widzisz różnicę między POLAKIEM a OBYWATELEM POLSKI :) Obywatelstwo nie świadczy o przynależnośći do narodu polskiego i byciu Polakiem. Bycie Polakiem = Przynależność do narodu.

Leon to Obywatel Polski i jej REPREZENTANT. Ale nie Polak, a Kubańczyk. Uszanujcie to. Nie wiem czy chcielibyście być nazywani Niemcami, gdybyście pracowali w Niemczech i dostali tam obywatelstwo.
A facet, który za młodego wyjechał do Anglii, praktycznie już nie pamięta języka polskiego, jego dzieci również nie znają to kim według Ciebie jest? Bo Anglikiem przecież się nie urodził a Polakiem się już nie czuję?
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: Nagor »

No nic, wynik dwumeczu skry był przesądzony jeszcze przed pierwszym gwizdkiem, żaden zawodnik z szóstki skry nie załapałby się do szóstki Włochów. Skra powinna się cieszyć, bo i tak daleko jak na swój aktualny poziom zaszła.

W drugiej parze cieszy zwycięstwo Zenitu i życzę im również wygrania finału. Wydaje się, że najcięższy mecz mają już za sobą :)
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: jaet »

Panowie, litości.
To forum siatkarskie, a nie twitter Krzysia Bosaka :].
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: Ejpok »

Witam,
Nagor pisze:No nic, wynik dwumeczu skry był przesądzony jeszcze przed pierwszym gwizdkiem, żaden zawodnik z szóstki skry nie załapałby się do szóstki Włochów. Skra powinna się cieszyć, bo i tak daleko jak na swój aktualny poziom zaszła.

W drugiej parze cieszy zwycięstwo Zenitu i życzę im również wygrania finału. Wydaje się, że najcięższy mecz mają już za sobą :)
Taka jest siła Polskiej ligi. Skra jest 3 w Europie, natomiast Resovia 4 na świecie. ;)
Co do pojedynku Zenit - Perugia, również się ciesze że Zenit wygrał, gdyż słuchając Wania i spółkę jak chwalili Leona i mówili że jest niebotyczny itp, aż się prosiło żeby ktoś im (ekspertom) nosa utarł. A Zenit pokazuje że i bez Leona potrafią wygrywać.
dedede
Posty: 507
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: dedede »

Mi u Leona brakuje trochę czasami zmiany formy ataku..on wszystko( jaka by piłka nie była) idzie na siłę i to jest dobre ale gdy wchodzi, wczoraj jednak sporo go wyblokowywali a wystarczyło dwa czy trzy razy zwolnić rękę, posłać nad blokiem w środek boiska, w Zenicie wszyscy w obronie stali daleko( Ngapeth nawet na 10 metrze) także środek pola był wolny..po pierwsze dzięki temu zdobyłby kilka punktów więcej a po drugie Rosjanie mając w pamięci że Leon może kiwnąć musieli by pójść do przodu w obronie i wtedy Leon mógłby bezkarnie wybijać po palcach
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”