Liga Mistrzów 2018/2019

kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: kader14 »

Pliński weź już skończ....
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
Szary Wilk
Posty: 7956
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: Szary Wilk »

Ja tego kurr.. nie rozumiem, po co ten Wlazły. Gość nie jest już w stanie nic dać .Teppan grał dobrze, ale musi Święty Mario grać, który jest ostatnią opcją w ataku. W ti breaku dostał 2 piły i 0/2. Za rok to samo, gra za zasługi.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: drukjul »

13:10 - jeszcze dwa :D

Jest złotomeczowa, a nawet cztery złotomeczowe :D :P :D
Ostatnio zmieniony 20 mar 2019, o 19:55 przez drukjul, łącznie zmieniany 1 raz.
Riad69
Posty: 493
Rejestracja: 2 paź 2010, o 21:33
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: Riad69 »

Na miejscu Teppana bym się już pakował. Nieważne jak gra i tak Mario będzie na piedestale
dedede
Posty: 507
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: dedede »

Co by nie mówić to tylko Wlazły mógł złapać na skrzydle Camejo..
ciorny17
Posty: 8533
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: ciorny17 »

Omatkoboskaaaaa
Kłamca.
dyletant
Posty: 5086
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: dyletant »

Wlazły szykuje formę na Lube.
Awansowała drużyna wszechstronniejsza.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
JanuszzPodkarpacia
Posty: 400
Rejestracja: 17 mar 2015, o 14:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: JanuszzPodkarpacia »

drukjul pisze:
JanuszzPodkarpacia pisze:Rosjanie pękają, będzie dobrze.
Walczą do końca - 9:11. Było bardzo dobrze, jest już tylko średnio

10:11 - trzeba koniecznie zrobić przejście przy zagrywce Siwożeleza
Był zryw, ale końcówki nie wytrzymali, symptomatyczne miedzy innymi te dwa nieporozumienia, piłka, która zostałą w palcach rozgrywającego, czy czapa Wlazłego na Camejo.

Brawo Skra, duży sukces.
Szary Wilk
Posty: 7956
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: Szary Wilk »

Wiecie co? Najlepsze jest to ,że spekuluje się, że Muzaj ma iść do Skry. Nr 1 rankingu atakujących,punktujących i MVP PlusLigi, a na jeden sezon by musiał usiąść na ławce, bo Mario musi jeszcze sezon :D
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2732
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: Simao »

Mogłem obejrzeć dopiero złotego seta, mam takie pytanie Wlazły cały mecz rozegrał jak ten set i był cały czas ostatnią opcją w ataku? Jedyny plus to blok na Camejo w tym złotym secie. Najsłabsze ogniwo, nawet Piechocki ładnie zagrał, miał obrony i asekurował piłkę.Wlazły był moim zdaniem najsłabszym ogniwem w tym decydującym secie.
dedede
Posty: 507
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: dedede »

w półfinale Skra gra pierwszy mecz u siebie czy na wyjeździe?
Szary Wilk
Posty: 7956
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: Szary Wilk »

Simao pisze:Mogłem obejrzeć dopiero złotego seta, mam takie pytanie Wlazły cały mecz rozegrał jak ten set i był cały czas ostatnią opcją w ataku? Jedyny plus to blok na Camejo w tym złotym secie. Najsłabsze ogniwo, nawet Piechocki ładnie zagrał, miał obrony i asekurował piłkę.Wlazły był moim zdaniem najsłabszym ogniwem w tym decydującym secie.
Tak, był ostatnią opcją w ataku.
kibic_siatki
Posty: 2596
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: kibic_siatki »

Liczy się wynik, Skra w półfinale LM!!! Styl nie był zbyt dobry, ale liczy się skutek.
Trochę rozumiem trenera: chciał ograć Szalpuka, ryzyko było duże, bo awans mógł przepaść. Gdyby nie zmienił Katicia, to 4 set zakończyłby rywalizację. Przy Szalpuku przyjęcie leży, co pokazała ostatnia seria Zenitu, przy dość średniej zagrywce. Przy jego obecności na boisku trzymanie Wlazłego nie ma sensu. Na szczęście rosyjski zespół uparł się w złotym secie zagrywać w Ebadipoura (ha ha ha :o ). Przy lepiej ogarniętym przeciwniku wynik byłby odwrotny.
dedede
Posty: 507
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: dedede »

Simao pisze:Mogłem obejrzeć dopiero złotego seta, mam takie pytanie Wlazły cały mecz rozegrał jak ten set i był cały czas ostatnią opcją w ataku? Jedyny plus to blok na Camejo w tym złotym secie. Najsłabsze ogniwo, nawet Piechocki ładnie zagrał, miał obrony i asekurował piłkę.Wlazły był moim zdaniem najsłabszym ogniwem w tym decydującym secie.
Sporo grał Teppan potem Wlazły wszedl to głównie kończył z rozegranych jak zawsze ostatnio
Riad69
Posty: 493
Rejestracja: 2 paź 2010, o 21:33
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: Riad69 »

Szary Wilk pisze:Wiecie co? Najlepsze jest to ,że spekuluje się, że Muzaj ma iść do Skry. Nr 1 rankingu atakujących,punktujących i MVP PlusLigi, a na jeden sezon by musiał usiąść na ławce, bo Mario musi jeszcze sezon :D
Miejmy nadzieje że Maciek ma tego świadomość i mądrze zadecyduje o swojej przyszłości. Kochanowski dobrze to rozegrał gdyż Lisiniac ustąpił mu miejsca i poszedł do Trentino.
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: mmb »

Nie było łatwo grać bez atakującego ale dali radę, brawo Skra!
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: drukjul »

dyletant pisze:Wlazły szykuje formę na Lube.
Awansowała drużyna wszechstronniejsza.
Nie ma co kryć, że w tym dwumeczu to Skra miała też trochę szczęścia, którego zabrakło Treflowi. Gdyby Camejo zagrał w Bełchatowie, to wygrać z rosyjską drużyną Skrze byłoby z pewnością znacznie ciężej. Dzisiejsze ściąganie go przez trenera, kiedy znajdował się w drugiej linii w IV partii i potem w "złotym secie" też mogły być spowodowane także i tym, że to tak naprawdę pierwszy mecz Kubańczyka w pełnym wymiarze po kontuzji. Z Surgutem w meczu ligowym w ostatnią niedzielę Camejo rozegrał tylko jednego seta i po tym jednym secie od razu zszedł.

Grozer ładnie ciągnął grę Zenitu przez cztery sety - w regularnym czasie gry zdobył 28 pkt, ale już pod koniec IV seta było widać, że zaczyna brakować mu sił.
Ostatnio zmieniony 20 mar 2019, o 20:15 przez drukjul, łącznie zmieniany 2 razy.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: knightrider »

Mógłbym zobaczyć staty z tego meczu ?
ciorny17
Posty: 8533
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: ciorny17 »

Przed meczem rewanżowym z Zenitem St Petersburg Winiarski gdzieś wyszedł do toalety a miał przygotować rozpiskę taktyczną. Prowadził ją jednak Piazza. I mówi:
"Panowie... Zenit... Co ja wam będę mówił... wicemistrz Rosji... finalista Pucharu Rosji... Antipkin - doświadczenie, fenomenalna gra środkiem" - mówi. "Atak - Grozer. Panowie, to jest maszyna, to jest gościu, technika, siła, serwis". Środek. Tam wtedy grał Wołkow. "Wołkow. Mistrz olimpijski panowie, wielokrotny mistrz Rosji, zwycięzca ligi mistrzów. Karol do niego nawet nie skacz bo się ośmieszysz". Na przyjęciu Divis i Camejo. "Panowie Divis... widziałem go w Jastrzębiu. Klasa. Obrona. Przyjęcie. Atak. Camejo - Szampon nawet nie próbuj skakać pojedynczym bo nie ma szans." Siedzą chłopaki takie załamane w szatni po odprawie od Piazzy, wiecie, przybici, tam 10k ludzi, rosyjskiej publiczności trzeba wyjść i walczyć. Wszedł Winiar: "Panowie. Zenit. Zenit to jest przeszłość. Grozer - grubas bez techniki, Wołkow koleś ma szklane kolana. Camejo, Kochan, dwie bomby na zagrywce w niego i jest ściągany do kwadratu. Divis no niby jest doświadczony, ale doświadczenie nie gra.
Kłamca.
dedede
Posty: 507
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: dedede »

zdjęcie Camejo w połowie tiebreaka to kryminał, gdyby nie to myślę żeby wygrali nawet przy słabym przyjęciu
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: drukjul »

knightrider pisze:Mógłbym zobaczyć staty z tego meczu ?

-> https://www.cev.eu/Competition-Area/Mat ... x?ID=32066
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2732
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: Simao »

Mam nadzieję, że Muzaj nie przejdzie do Skry, będzie miał stracony sezon. Myślę, że podejmie rozsądną decyzje. Inaczej będzie musiał liczyć na kontuzję Wlazłego. Tam jest patologiczna sytuacja z tym Wlazłym, jeszcze gorszy przypadek niż z Piechockim.
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: VolleyFan10 »

Wlazły 38 % w ataku... Awans awansem ale na tym poziomie Mariusz już nie daje rady.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: knightrider »

Simao pisze:Mam nadzieję, że Muzaj nie przejdzie do Skry, będzie miał stracony sezon. Myślę, że podejmie rozsądną decyzje. Inaczej będzie musiał liczyć na kontuzję Wlazłego. Tam jest patologiczna sytuacja z tym Wlazłym, jeszcze gorszy przypadek niż z Piechockim.
Wlazły grał dziś na 40 % bez jaj to nie 20 % jak co mecz Konarski :D Lube ma swoje problemy z Lealem przy db grze Skrzydeł są do ogrania.
Ostatnio zmieniony 20 mar 2019, o 20:17 przez knightrider, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: grzegorzg »

Gratki dla Skry.
Powiem jednak szczerze - czułem sie po obejrzeniu iV seta i złotego, jakby mnie ktos przeniósł w czasie gdy patrzyłem na grę Zenitu. W skrócie - do góry i łubudu, technika uzytkowa na poziomie co najwyżej srednio słabym.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: drukjul »

VolleyFan10 pisze:Wlazły 38 % w ataku... Awans awansem ale na tym poziomie Mariusz już nie daje rady.
Ale też 5 punktów blokiem. Więcej niż mieli Kochanowski z Kłosem wespół-zespół. Zresztą w ataku obaj środkowi Skry zagrali wcale nie lepiej od Szampona. ;)

Ups.... To oczywiście dotyczyć może tylko Kłosa (5/12 plus dwa błędy). Kochanowski w ataku zagrał dziś rewelacyjnie 14/20 = 70%.
Ostatnio zmieniony 20 mar 2019, o 20:24 przez drukjul, łącznie zmieniany 1 raz.
kuchcik77
Posty: 2340
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: kuchcik77 »

Skra awansowala?na stronie cev nie ma goldena a przy Skrze jest napis eliminated:))
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: Aranger »

ciorny17 pisze:Przed meczem rewanżowym z Zenitem St Petersburg Winiarski gdzieś wyszedł do toalety a miał przygotować rozpiskę taktyczną. Prowadził ją jednak Piazza. I mówi:
"Panowie... Zenit... Co ja wam będę mówił... wicemistrz Rosji... finalista Pucharu Rosji... Antipkin - doświadczenie, fenomenalna gra środkiem" - mówi. "Atak - Grozer. Panowie, to jest maszyna, to jest gościu, technika, siła, serwis". Środek. Tam wtedy grał Wołkow. "Wołkow. Mistrz olimpijski panowie, wielokrotny mistrz Rosji, zwycięzca ligi mistrzów. Karol do niego nawet nie skacz bo się ośmieszysz". Na przyjęciu Divis i Camejo. "Panowie Divis... widziałem go w Jastrzębiu. Klasa. Obrona. Przyjęcie. Atak. Camejo - Szampon nawet nie próbuj skakać pojedynczym bo nie ma szans." Siedzą chłopaki takie załamane w szatni po odprawie od Piazzy, wiecie, przybici, tam 10k ludzi, rosyjskiej publiczności trzeba wyjść i walczyć. Wszedł Winiar: "Panowie. Zenit. Zenit to jest przeszłość. Grozer - grubas bez techniki, Wołkow koleś ma szklane kolana. Camejo, Kochan, dwie bomby na zagrywce w niego i jest ściągany do kwadratu. Divis no niby jest doświadczony, ale doświadczenie nie gra.
:] :] :] Przepiękne.

Rola Wlazłego to absolutny skandal, nie dość że jest pchany do szóstki za zasługi, to jeszcze jest ostatnią opcją w ataku i spisuje się w ataku bardzo źle, mam nadzieję, że ktoś pójdzie po rozum głowy, ale wygląda na to, że to może zrobić tylko sam Mariusz.

18 punktów Kochanowskiego (albo więcej ? na stronie CEV statystyki tylko z 4 setów ?) na poziomie ćwierćfinału LM z rosyjskim potentatem na jego hali. 14/20 w ataku, dwa asy, dwa bloki, i bomby na zagrywce w decydujących chwilach złotego seta. No jak można być tak bezczelnie utalentowanym człowiekiem...
Awatar użytkownika
Gerrard
Posty: 417
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 20:09
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: Gerrard »

ciorny17 pisze:Przed meczem rewanżowym z Zenitem St Petersburg Winiarski gdzieś wyszedł do toalety a miał przygotować rozpiskę taktyczną. Prowadził ją jednak Piazza. I mówi:
"Panowie... Zenit... Co ja wam będę mówił... wicemistrz Rosji... finalista Pucharu Rosji... Antipkin - doświadczenie, fenomenalna gra środkiem" - mówi. "Atak - Grozer. Panowie, to jest maszyna, to jest gościu, technika, siła, serwis". Środek. Tam wtedy grał Wołkow. "Wołkow. Mistrz olimpijski panowie, wielokrotny mistrz Rosji, zwycięzca ligi mistrzów. Karol do niego nawet nie skacz bo się ośmieszysz". Na przyjęciu Divis i Camejo. "Panowie Divis... widziałem go w Jastrzębiu. Klasa. Obrona. Przyjęcie. Atak. Camejo - Szampon nawet nie próbuj skakać pojedynczym bo nie ma szans." Siedzą chłopaki takie załamane w szatni po odprawie od Piazzy, wiecie, przybici, tam 10k ludzi, rosyjskiej publiczności trzeba wyjść i walczyć. Wszedł Winiar: "Panowie. Zenit. Zenit to jest przeszłość. Grozer - grubas bez techniki, Wołkow koleś ma szklane kolana. Camejo, Kochan, dwie bomby na zagrywce w niego i jest ściągany do kwadratu. Divis no niby jest doświadczony, ale doświadczenie nie gra.
Polska - Francja by Engel? :D


Oby teraz ten bełchatowski walec się nie zatrzymał.
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2018/2019

Post autor: VolleyFan10 »

drukjul pisze:
VolleyFan10 pisze:Wlazły 38 % w ataku... Awans awansem ale na tym poziomie Mariusz już nie daje rady.
Ale też 5 punktów blokiem. Więcej niż mieli Kochanowski z Kłosem wespół-zespół. Zresztą w ataku obaj środkowi Skry zagrali wcale nie lepiej od Szampona. ;)
Kochanowski 18 punktów, 7 dych w ataku :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”