Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Pele »

Za kilka minut czewa gra i mam nadzieję że zagra dobrze - tzn. nawet jakby przegrała to przynajmniej po walce
A jutro Skra będzie miała CIĘżKO oj CIĘŻKO bo sama sobie taki los sprawiła u siebie
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
norbertz90
Posty: 328
Rejestracja: 13 lut 2008, o 22:38
Płeć: M

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: norbertz90 »

Niestety jak Czestochowa bedzie popełniała takie błedy to szybkie 3;0. Rozegranie piłek sytuacyjnych tragedia. Przyjęcie ,,kobiecych" serwisów zza głowy Grbicia i Piscopo kiepskie. Dobra obrona oprucz Nowakowskiego i bardzo słaba gra na kontrze. Gra wyrównana do stanu 16;15 Kiepska zagrywka. Krótkie podsumowanie I seta. Jaką różnice robi w grze Trentino Visooto jak tylko gra.
Norbert
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Nagor »

Visotto akurat miał chyba najmniejszą skuteczność z Trentino w tym secie. Gra w drugim secie nie zwiastuje niczego innego niż w pierwszym secie. Koniec polskich zespołów w LM ?
...
norbertz90
Posty: 328
Rejestracja: 13 lut 2008, o 22:38
Płeć: M

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: norbertz90 »

No nie wiem czy najmniejszą. Winiarski 3 razy zablokowany pare razy podbity Kazijski w I secie chyba bez ataku. Kiepskie przyjecie Bartmana i Gradowskiego. Stelmach rozgrywa krótką piłke odwrócony tyłem do siatki na 2 blok :(

II set demolka z 16;14 zrobiło sie 25;14. Zagrywał Winiarski. W tym 2 asy. Obawia sie że takie przyjęcie i gra zagrywką nie starczyła by nawet na Jadar. Stelmach chyba za długo gra
Norbert
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: niepoinformowany »

Nagor pisze:Visotto akurat miał chyba najmniejszą skuteczność z Trentino w tym secie. Gra w drugim secie nie zwiastuje niczego innego niż w pierwszym secie. Koniec polskich zespołów w LM ?
Skra gra jutro.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Nagor »

niepoinformowany pisze:
Nagor pisze:Visotto akurat miał chyba najmniejszą skuteczność z Trentino w tym secie. Gra w drugim secie nie zwiastuje niczego innego niż w pierwszym secie. Koniec polskich zespołów w LM ?
Skra gra jutro.
Grać gra, ale co z tego :]
...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: niepoinformowany »

Nagor pisze:
niepoinformowany pisze:
Nagor pisze:Visotto akurat miał chyba najmniejszą skuteczność z Trentino w tym secie. Gra w drugim secie nie zwiastuje niczego innego niż w pierwszym secie. Koniec polskich zespołów w LM ?
Skra gra jutro.
Grać gra, ale co z tego :]
Jak wygra to przestaniesz nabijać posty przez rok, ok?
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: mily66 »

Góra tydzień by wytrzymał bez nabijania postów.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Nagor »

Nie wygra, spokojnie. Ostatnio wtopili tam elegancko 3:0, ale u siebie też wygrali 3:0. Teraz u siebie ledwie 3:2 ugrali, czyli Iskra się wzmocniła, biorąc pod uwagę, że może Abramow wróci do szóstki. Rosjanie takiej szansy nie wtopią.
mily66 pisze:Góra tydzień by wytrzymał bez nabijania postów.
Jeśli ja nabijam posty, to co robisz ty? Ja w 99% piszę na temat, a to wyjątkowo dotyczy szans naszych drużyn w LM :]

Pozdrawiam fanatyków skry, podziwiam za wiarę :]
...
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Ted »

Ale Rosjanie mają problem z presją to raz. Poza tym, mimo wszytsko to Skra wygrała pierwsze spotkanie.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Nagor »

Ted pisze:Ale Rosjanie mają problem z presją to raz. Poza tym, mimo wszytsko to Skra wygrała pierwsze spotkanie.
Rosjanie może i tak, ale Shoeps i Giba są filarami Iskry, i to oni będą ciągnąć grę.
...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Mate »

Oj tam zatrzymać volksdeutscha i mamy FF ;)
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Dee-Jay
Posty: 487
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Dee-Jay »

Nagor pisze:
Ted pisze:Ale Rosjanie mają problem z presją to raz. Poza tym, mimo wszytsko to Skra wygrała pierwsze spotkanie.
Rosjanie może i tak, ale Shoeps i Giba są filarami Iskry, i to oni będą ciągnąć grę.
Wystarczy że sypacz jest ruskiem.A poza tym Skra jest w dobrej formie i według mnie jest faworytem i jutro wygra...
jacek05
Posty: 189
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: jacek05 »

Dee-Jay pisze:
Nagor pisze:
Ted pisze:Ale Rosjanie mają problem z presją to raz. Poza tym, mimo wszytsko to Skra wygrała pierwsze spotkanie.
Rosjanie może i tak, ale Shoeps i Giba są filarami Iskry, i to oni będą ciągnąć grę.
Wystarczy że sypacz jest ruskiem.A poza tym Skra jest w dobrej formie i według mnie jest faworytem i jutro wygra...
Jak Shoeps będzie znów grał na 60% i atakował tak dużo jak ostatnio, to sypacz może być z Nigerii nawet..
Dee-Jay
Posty: 487
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Dee-Jay »

Shoeps może nawet na 80% grac byle Skra wygra:)
jacek05
Posty: 189
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: jacek05 »

Dee-Jay pisze:Shoeps może nawet na 80% grac byle Skra wygra:)
biorę to w ciemno :D

tyle że akurat schematyczny rozgrywający dla Iskry, która ma takie skrzydła jak Giba i Schoeps nie będzie mi się wydaję żadną przeszkodą/
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Guilder »

W odpowiedzi na Schoepsa mamy ostatni doskonale dysponowanego Wlazłego. Teraz martwić się, czy Antiga będzie dorównywał swojemu vis a vis, Gibie, i jak będzie na środku.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
eltomasso
Posty: 221
Rejestracja: 20 gru 2007, o 11:50

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: eltomasso »

Czewa przegrala ale przewrotnie powiem ze dobrze sie stalo. Itas to obecnie zespol ktory ma najwieksze szanse na zwyciestwo w final 4. Gdyby Czewa wygrala to udowodnilaby ze nie licza sie pieniadze(i to jeszcze da sie zaakceptowac) ale rowniez ze im starszy zawodnik to gorszy, ze nie trzeba kilku lat na zgrywanie a wystarczy pol roku.... to tak pol zartem po serio bo na powaznie Czewa i jej zawodnicy zasluguja na same pochwaly... kto wie jak bysmy jeszcze raz spotkali sie np z Iraklisem to moglibysmy nawet wygrac ale nie zmienia to faktu ze Radek Panas udowodnil ze jest poprostu WIELKI. To co AZS osiagnal w tamtym sezonie budzilo zachwyt ale kazdy wiedzial ze Woicki, Gierczynski, Gacek grali w tym zespole od kilku sezonow i choc nie bylo wzmocnien mielismy pozadne filary by walczyc przynajmniej o 4 ke... ale dzieki naszemu mlodemu zdolnemu trenerowi osiagnelismy duzo wiecej. Nowy sezon mial byc decydowanie gorszy ale i tak Radek wycisnal z chlopakow co najlepsze za co nie moge powiedziec nic wiecej jak tylko DZIEKUJE.

PS. Jutro niech cala Polska kibicuje Skrze bo to zespol ktory bez dwoch zdan na ta 4 ke zasluguje. Jako Czestochowianin bede wam jutro bardzo kibicowal.
warmiaimazury
Posty: 7
Rejestracja: 12 lis 2008, o 19:32
Płeć: M

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: warmiaimazury »

dużo bedzie zalezec od zagrywki Iskry, jak im zatrybi i odrzucą nas od siatki bedzie bardzo ale to bardzo ciezko, druga sprawa psychika, Skra musi wyjść z przekonaniem o swojej wartości, o tym ze jest jedna z najlepszych druzyn w Europie...
Dee-Jay
Posty: 487
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Dee-Jay »

Nie wiem czemu ale jestem przekonany że damy radę i Skra awansuje:)
Skra prezentuje wyższą kulturę gry i myślę że tym załatwimy Rosjan:)
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Pele »

Tylko że za kulture gry punktów nie dają. Ciekawe czy brak Giby będzie osłabieniem ISKRY czy jednak nie??
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Arff »

Pele pisze:Tylko że za kulture gry punktów nie dają. Ciekawe czy brak Giby będzie osłabieniem ISKRY czy jednak nie??
Na pewno będzie osłabieniem przyjęcia Iskry, bo w Łodzi Brazylijczyk prezentował się w tym elemencie fenomenalnie... Wraca Abramow, ale Pawel nie trenował od miesiąca... Czyli w elemencie zagrywki oraz bloku można upatrywać szans dla Skry :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Antos »

Iskra bez Giby i z chorym Abramovem, stawiam na 3:0 dla Skry.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
olek322
Posty: 432
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 22:09
Płeć: M

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: olek322 »

Ja Myślę że z Gibą to ściema. Może nie zagra całego meczu w pełnym obciążeniu ale w najważniejszych momentach się powinien pojawić na parkiecie.Gaic go nie odpuści, a kontuzja aż taka grożna się nie wydaje więc może to poprostu element psychologiczny
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Guilder »

Ja jestem prawie pewien, że to ściema. Zawsze tak jest, i to nie tylko z rosyjskimi drużynami, że ten nie zagra, tamten nie zagra, a potem pełny skład. Odbieram to jako naiwną (mam nadzieję, ze naiwną) próbę wprowadzenia trenerów Skry w błąd np. przy ustalaniu taktyki na dzisiejszy mecz.

No i wkurzył mnie Yegorchev wypowiedzią, że awans mają już pewny. Najserdeczniejsze życzenia dennego meczu dla tego pana.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Dee-Jay
Posty: 487
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Dee-Jay »

Też myślę że z Gibą to ściema.A co do wypowiedzi Jegorczewa to nie chce mi się wierzyć że tak powiedział.Chyba że ktoś to słyszał z was:D?
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Nagor »

Powiedział, że są pewni awansu, a nie, że awans mają pewny. To jest różnica, ktoś sobie podkolorował co nieco.
...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Guilder »

Ja przekręciłem, choć aż tak wielkiej różnicy nie ma. Tak czy siak przepraszam za nieporozumienie.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Nagor »

Dennis Guilder pisze:Ja przekręciłem, choć aż tak wielkiej różnicy nie ma. Tak czy siak przepraszam za nieporozumienie.
Zdarza się :P Ale wg mnie jest różnica, bo Jegorczew jest pewien jakby siły Iskry i tego, że wygrają, a "mamy pewny awans" można odbierać jako lekceważenie przeciwnika czy coś w tym stylu. W każdym razie, od postawy Ikry zależy 50%, no może 60%, bo mecz u nich, reszta to postawa Polaków.
...
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Pele »

No i po polskich zespołach w LM.Skra rozgromiona bo ten wynik to żenada moim zdaniem. JUz czewa wczoraj przynajmniej walczyła a Skra odpuściła i tyle
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”