Liga Mistrzyń 2009/2010

Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Liga Mistrzyń 2009/2010

Post autor: maksik »

Zestawienie grup:

grupa A: Uniwersytet Biełgorod (Rosja), RC Cannes (Francja), ZOK Rijeka (Chorwacja), Volley Bergamo (Włochy)

grupa B: Scavolini Pesaro (Włochy), ASPTT Mulhouse (Francja), Vakifbank Stambuł (Turcja), MKS Dąbrowa Górnicza (Polska)

grupa C: Dynamo Moskwa (Rosja), Aluprof Bielsko-Biała (Polska), Fenerbahce Stambuł (Turcja), VK Prostejov (Czechy)

grupa D: Asystel Novara (Włochy), Muszynianka Fakro Muszyna (Polska), Metal Galati (Rumunia), Zariecze Odincowo (Rosja)
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Mistrzyń 2009/2010

Post autor: Nagor »

Nie jestem znawcą ani kibicem żeńskiej siatkówki, ale z tego co wiem to Muszynianka i Bielsko jeśli już wyjdą, to z 3 miejsca, a Dąbrowa... sami wiecie.
...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Mistrzyń 2009/2010

Post autor: madlark »

maksik pisze:Zestawienie grup:

grupa A: Uniwersytet Biełgorod (Rosja), RC Cannes (Francja), ZOK Rijeka (Chorwacja), Volley Bergamo (Włochy)

grupa B: Scavolini Pesaro (Włochy), ASPTT Mulhouse (Francja), Vakifbank Stambuł (Turcja), MKS Dąbrowa Górnicza (Polska)

grupa C: Dynamo Moskwa (Rosja), Aluprof Bielsko-Biała (Polska), Fenerbahce Stambuł (Turcja), VK Prostejov (Czechy)

grupa D: Asystel Novara (Włochy), Muszynianka Fakro Muszyna (Polska), Metal Galati (Rumunia), Zariecze Odincowo (Rosja)
Z informacji które posiadam MKS Dąbrowa przejdzie dalej. Jeśli nie to wiadomo bean, jeśli tak to chciałbym zostać REDAKTOREM.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Liga Mistrzyń 2009/2010

Post autor: maksik »

madlark pisze: Z informacji które posiadam MKS Dąbrowa przejdzie dalej. Jeśli nie to wiadomo bean, jeśli tak to chciałbym zostać REDAKTOREM.
:D spadłem z krzesła :) :)

;)
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Mistrzyń 2009/2010

Post autor: madlark »

maksik pisze:
madlark pisze: Z informacji które posiadam MKS Dąbrowa przejdzie dalej. Jeśli nie to wiadomo bean, jeśli tak to chciałbym zostać REDAKTOREM.
:D spadłem z krzesła :) :)

;)
Każdy ma swoje dojścia, a ja wiem to na pewno.
Moim zdaniem SS powinna do tego podejść ze zrozumeiniem.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
tomrak
Posty: 4
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:14
Płeć: M

Re: Liga Mistrzyń 2009/2010

Post autor: tomrak »

Jak dla mnie to Dąbrowa awansuje z trzeciego miejsca... powinna bez problemu pokonać ASPTT Mulhouse.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Mistrzyń 2009/2010

Post autor: madlark »

tomrak pisze:Jak dla mnie to Dąbrowa awansuje z trzeciego miejsca... powinna bez problemu pokonać ASPTT Mulhouse.
awans z drugiego jest pewny
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Kika
Posty: 57
Rejestracja: 17 cze 2009, o 10:37
Płeć: K
Kontakt:

Re: Liga Mistrzyń 2009/2010

Post autor: Kika »

Muszyniance "nie poszło", Asystel i Zariecze nie osiągalne. Dąbrowa Górnicza? Jakoś ich nie widzę w kolejnej rundzie, tym bardziej, że teoretycznie z całej tej eksportowej trójki są najsłabsze. Aluprof też bez rewelacji, chociaż po nich się najwięcej spodziewam. Generalnie nasze kobitki mają gorzej, niż faceci. Ale z drugiej strony, jeśli sezon reprezentacyjny dla wielu siatkarek będzie udany, to później to się może przełożyć na klub. Weźmy przykład z piłki nożnej, ale dobrze przemawiający do wyobraźni. Hiszpania po zdobyciu ME, zdominowała piłkę klubową, a raczej Barcelona zdominowała z Hiszpanami w składzie, którzy po wielkim triumfie w Austrii i Szwajcarii nabrali pewności siebie i zdecydowanie olśnili cały świat. A może tak będzie z naszymi siatkarkami? Trzymam kciuki
bjork
Posty: 16
Rejestracja: 29 maja 2009, o 18:50
Płeć: M

Re: Liga Mistrzyń 2009/2010

Post autor: bjork »

Co?!
Zariecze wcale nie jest taki dobre,składu wielkiego nie ma.Wg mnie jest w zasięgu polskiej drużyny.tym bardzie że jest to Muszyna:)

Ile kobiecych zespołów wychodzi z grupy?
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga Mistrzyń 2009/2010

Post autor: Mate »

bjork pisze:Co?!
Zariecze wcale nie jest taki dobre,składu wielkiego nie ma.Wg mnie jest w zasięgu polskiej drużyny.tym bardzie że jest to Muszyna:)

Ile kobiecych zespołów wychodzi z grupy?
Zariecze nie ma składu?? Walewska, Pequeno, Moraes(tyle, że ona chyba opuści skład), Merkulova, Fateeva itd. itd. Według mnie Muszyna ma przesrane, brzydko mówiąc. Nikłe szanse, żeby wyjść z grupy. Metal Galati mimo, ze jest z Rumunii to jednak należy do czołówki europejskiej. Ogólnie mówiąc(pisząc) to żeńskie drużyny nie miały szczęścia w losowaniu. Dąbrowa w grupie z Pesaro, Vakifbankiem i Mulhouse(tego klubu za bardzo nie znam). BKS ma Dynamo, Fenerbahce i Prostejov(walka o 3 miejsce w grupie). No, ale za to w Polsce zobaczymy takie gwiazdy, jak: Walewska, Skowrońska, Gioli, Costagrande, Barcellini, Gamova, Safronova, Merkulova, Goncharova, Nikolić, Spasojević, Flier, Stam, Kozuch, Osmokrović, Maculewicz itd. Palce lizać ;) .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
bjork
Posty: 16
Rejestracja: 29 maja 2009, o 18:50
Płeć: M

Re: Liga Mistrzyń 2009/2010

Post autor: bjork »

Mate pisze:
bjork pisze:Co?!
Zariecze wcale nie jest taki dobre,składu wielkiego nie ma.Wg mnie jest w zasięgu polskiej drużyny.tym bardzie że jest to Muszyna:)

Ile kobiecych zespołów wychodzi z grupy?
Zariecze nie ma składu?? Walewska, Pequeno, Moraes(tyle, że ona chyba opuści skład), Merkulova, Fateeva itd. itd. Według mnie Muszyna ma przesrane, brzydko mówiąc. Nikłe szanse, żeby wyjść z grupy. Metal Galati mimo, ze jest z Rumunii to jednak należy do czołówki europejskiej. Ogólnie mówiąc(pisząc) to żeńskie drużyny nie miały szczęścia w losowaniu. Dąbrowa w grupie z Pesaro, Vakifbankiem i Mulhouse(tego klubu za bardzo nie znam). BKS ma Dynamo, Fenerbahce i Prostejov(walka o 3 miejsce w grupie). No, ale za to w Polsce zobaczymy takie gwiazdy, jak: Walewska, Skowrońska, Gioli, Costagrande, Barcellini, Gamova, Safronova, Merkulova, Goncharova, Nikolić, Spasojević, Flier, Stam, Kozuch, Osmokrović, Maculewicz itd. Palce lizać ;) .

No w sumie tak.. ale w polski zespole też są świetne zawodniczki np. mistrzynie Europy z 03,05 r. :]
wie ktos w jakim klubie na 09/10 będzie grać Jaqueline?
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga Mistrzyń 2009/2010

Post autor: Mate »

W Osasco ma grać.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Liga Mistrzyń 2009/2010

Post autor: Robert »

Uważam, że przeciwnicy są bardzo mocni. Proszę pamiętać, ze siatkówka żeńska rządzi się swoimi prawami. Pamiętaci mecz Piły z tego roku z włoską drużyną na wyjeździe nie pamiętam kto to był. Przy prowadzenieu 2:0 w setach Piła "spuchła", a w piątym prowadziła 14:11!!! i padła. Siatka żeńska ma trochę inną specyfikę niż siatka męska.

DG - zupełny debiut na europejskiej arenie. W składzie są: Tkaczewska, Haładyn czy Sieczka (które pojechały na Uniwersjadę) oraz reprezentantka z pierwszego składu Kasia Gajgał. Uważam, że zajęcie trzeciego miejsca w grupie będzie sukcesem tej drużyny.

Muszyna - jeśli zagrają jak w ubiegłym sezonie to mają szansę powalczyć nawet o drugie miejsce w grupie. W ubiegłym sezonie "mineralne" pokonały na wyjeździe włoską drużynę, ale dały "plamę" z Metalem w Galati.

BB -też ma ciężkich rywali i uważam, ze podobnie jak Muszyna może powalczyć o drugą lokatę. Zarówno w Muszynie jak i w BB jest wiele doświadczonych zawodniczek i uważam, że będą one decydowały o obliczu drużyny.
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Liga Mistrzyń 2009/2010

Post autor: mateo9 »

Muszynianka trafila najgorzej ale mysle ze stac ich na walke o 2 miejsce a moze nawet o 1. Zariache bez Sokolovej to juz nie bedzie to(nawet jesli maja Pequeno ale to jest kompletnie inny styl grania i nie wiem czy Paula sie w tej druzynie odnajdzie) z Asystelem tez mozna powalczyc nie ma Osmokrovic nie ma Cardullo nie ma Anzanello pewnie Feng tez odejdzie wiec beda straszyc Flier i Podolec :D

DG ma raczej nikle szanse na nawiazanie walki z Pesaro i Vakifbankiem, z Mulhousem nie powinno byc problemow choc kto tam wie :D

no i na koniec Bielsko-Fenerbache to jest wogole druzyna z innej polki i nie warto sie nastawiac na zwyciesto. Dynamo? wielka nazwa ale czy juz taka potega?bez Gamowej Borodakowej Kirilenko to juz chyba nie to(chyba ze kogos sciagna ale sie nie zanosi) Gioli sama meczow nie wygra :D jest tam mloda Goncharova ale nie sadze by ta zawodniczka juz teraz miala przesadzac o wyniku spotkania :D Prostejov-przecietna druzyna ale solidna trzeba uwazac :)

a wiec jest ciezko ale do przelkniecia :D

za to grupa A jest niezmiernie ciekawa. Cannes Bielgorod i Bergamo beda sie bily o pierwsze miejsce. WLoszki raczej sa faworytkami ale w Bielgorodzie graja niezle zawodniczki(Glass Stam chyba tez Spasojevic od tego sezonu) wiec na nie tez trzeba uwazac :P
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Liga Mistrzyń 2009/2010

Post autor: Elgarten »

Mecze transmitowane przez Polsat Sport i Polsat Sport Extra:
Wtorek:
Metal - Muszynianka 15.55 PS
BKS - Dynamo 20.25 PS
Czwartek
Zariecze - Asystel 16.55 PSE
Scavolini - Dąbrowa 20.25 PS
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Liga Mistrzyń 2009/2010

Post autor: kevinpsb »

Tak jak myslałem mineralne poległy w Rumunii :( Ale komentatorzy głupoty gadali... Jakoby Muszynianka w tym roku w lidze mistrzów miala grac o najwyższe cele!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Liga Mistrzyń 2009/2010

Post autor: Bartex »

Włączajcie laole i Polsat Sport. Bielsko niszczy dynamo :D
ja wam mówię - jest dobrze.
przemek16
Posty: 279
Rejestracja: 16 lip 2008, o 07:09
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Mistrzyń 2009/2010

Post autor: przemek16 »

w meczu już jest 1:1, ale na pewno szkoda końcówki drugiego seta, ponieważ BKS przegrywając 24:22 doprowadził do remisu po 24 i mial nawet setową pilkę w górze, ale wtedy Dziękiewicz palcami wywalila w aut (piłka za darmo !).
A ostatnia pilka to parodia sędziowie !!!
Awatar użytkownika
koniu89
Posty: 111
Rejestracja: 21 gru 2007, o 22:00
Płeć: M
Lokalizacja: Krzywcza|Przemyśl|Kraków
Kontakt:

Re: Liga Mistrzyń 2009/2010

Post autor: koniu89 »

Strasznie szkoda Bielska, bo Panie zagrały naprawde bardzo dobry mecz. W zasadzie to powinno być 3:0. Jeden przestój w końcówce 4. seta popsuł wszystko. W tie-breaku troche siadło przyjęcie i automatycznie zabrakło środka. Wielka szkoda bo w Dynamie grała tylko Gioli, reszta to statystki.
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Liga Mistrzyń 2009/2010

Post autor: Elgarten »

Dwie porażki polskich zespołów, ale w jakże innym stylu ;) .
Kilka słów o występie Muszynianki. Nie chcę używać takich słów jak kompromitacja czy dramat, ale trzeba otwarcie powiedzieć, że mistrz Polski zawiódł. Oczywiście można przegrać, ale styl w jakim zrobił to nasz zespół(szczególnie 4 set) musi dawać do myślenia. Najbardziej może boleć przegrana w III secie, gdy od stanu 20:22 tracimy 5 kolejnych punktów i przegrywamy tą partię do 22. Chcę też jasno powiedzieć, że Metal także nie zagrał dziś jakoś super fantastycznie. Rumuński zespół także popełniał sporo własnych błędów, miał też np. duże kłopoty z przyjęciem, ale co z tego, skoro w Muszynie w ogóle od II seta przestał funkcjonować blok. Zresztą od tego czasu szczerze mówiąc to wszystko zaczęło zawodzić. Z tego co mówili komentatorzy Metal ma ogromne problemy na rożnych płaszczyznach. Poza tym, przynajmniej w mojej ocenie jest to ekipa zdecydowanie słabsza, niż ta która rywalizowała z Mineralnymi w zeszłym sezonie w LM . Zresztą wystarczy sobie porównać składy z tych sezonów, żeby dojść do takiego wniosku. Nie chcę oceniać poszczególnych siatkarek, bo wszystkie zagrały jednakowo słabo. Jedyną Polką, którą można wyróżnić jest Milena Sadurek ;) . Najbardziej rzuca się w oczy brak takiej prawdziwej liderki w ataku. Co by nie mówić, w moim odczuciu Muszynianka największą dziurę ma na ataku. Ani Żebrowska, ani Solipiwko nie są siatkarkami, z którymi można o coś powalczyć w Europie.
Ogólnie trzeba napisać, że mistrz Polski przeżywa według mnie spory kryzys i z taką grą nie ma co marzyć o zajęciu w grupie wyższego miejsca niż czwarte.
kevinpsb pisze: Ale komentatorzy głupoty gadali... Jakoby Muszynianka w tym roku w lidze mistrzów miala grac o najwyższe cele!
Jeśli chodzi o ścisłość, to Mielewski sobie wymyślił, że Muszyna podbije w tym sezonie Europę ;) . Jak dla niego dużą niespodzianką, było w ogóle wygranie seta przez podopieczne Terzicia to ja nie mam pytań...


Zupełnie inny był pojedynek w Bielsku. Spotkanie na bardzo wysokim poziomie. Na początku chciałbym zaznaczyć, że BKS zagrał świetne zawody. Tak, świetne, chociaż przegrane...O porażce zadecydowały detale. Kluczowy był jednak II set. Najbardziej żałuję tej piłki przebijanej palcami przez Dziękiewicz...Jak można było wyrzucić to za boisko...Można powiedzieć, że Lena rzuciła koło ratunkowe rywalkom. Swoje dołożyli też sędziowie. A już to co robili, sędziowie liniowi to mogło świętego wyprowadzić z równowagi :x .Jest takie powiedzenie, ze gospodarzom pomagają ściany, tu było odwrotnie. Liniowi kilka razy popełniali straszne pomyłki dając darmowe punkty Rosjankom. A już, decyzja w końcówce II seta to był szczyt wszystkiego :x.
Nie wiem, to może jacyś rosyjscy emigranci stali z chorągiewkami...
Jednak w przekroju całego meczu jeszcze raz brawa dla Bielszczanek, które przez cały mecz walczyły jak równe z równym z bardziej utytułowanymi rywalkami, które przypomnę, w zeszłym sezonie były o włos od wygrania LM. Jeżeli wice mistrzynie Polski utrzymają swój poziom gry, do zespołu dołączy nieobecna dzisiaj Bamber, a do pełnej sprawności wróci Skorupa o awans do następnej fazy można być spokojnym, Jestem ciekawy drugiego meczu w tej grupie, szczególnie postawy Prostejowa, który podobno ma duże ambicje zamieszać w tej edycji Champions League.
Czekamy na czwartkowe spotkanie Dąbrowy Górniczej :) .
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
quentin7
Posty: 130
Rejestracja: 28 lis 2007, o 01:39
Płeć: M
Lokalizacja: a różnie...
Kontakt:

Re: Liga Mistrzyń 2009/2010

Post autor: quentin7 »

Tak jak mówiłem już przed rozpoczeciem rozgrywek Muszynianka z taką grą nie ma czego szukać w rozgrywkach europejskich. Wczorajsza porażka przypadkiem nie jest. Wciaż grają słabo i wciaż niczego szczególnego w Europie zdobyć im się nie uda, bo po prostu nie ma ku temu żadnych podstaw. Bielsko przynajmniej walczyło i postawiło twary opor, a Muszynianka jak to Muszyniakanka w Europie, czyli słabiutko.
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Mistrzyń 2009/2010

Post autor: KChudz »

No to Dąbrowianki na razie idą jak burza. W pierwszym do 14 No.No :|
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Liga Mistrzyń 2009/2010

Post autor: Elgarten »

Pewne zwycięstwo Dąbrowy :) . Pierwsze dwa sety to ogromna przewaga polskiego zespołu, Miluza nie miała nic do powiedzenia. W trzeciej partii od stanu 24:18 zrobiło się 24:23 i w tym momencie Francuska zepsuła zagrywkę. Ach ta kobieca siatkówka ;) . Na szczególne wyróżnienie zasługuje Magdalena Śliwa, która świetnie prowadziła grę dąbrowianek.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Mistrzyń 2009/2010

Post autor: KChudz »

Super !!!
Oby przełożyło się to na pozostałe mecze naszych pań.
Porter
Posty: 47
Rejestracja: 25 mar 2008, o 11:43
Płeć: M

Re: Liga Mistrzyń 2009/2010

Post autor: Porter »

Elgarten pisze:Pewne zwycięstwo Dąbrowy :) . Pierwsze dwa sety to ogromna przewaga polskiego zespołu, Miluza nie miała nic do powiedzenia. W trzeciej partii od stanu 24:18 zrobiło się 24:23 i w tym momencie Francuska zepsuła zagrywkę. Ach ta kobieca siatkówka ;) . Na szczególne wyróżnienie zasługuje Magdalena Śliwa, która świetnie prowadziła grę dąbrowianek.
Mnie wydawało się, że Francuzka zepsuła zagrywkę :P
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Liga Mistrzyń 2009/2010

Post autor: Elgarten »

Porter pisze:
Elgarten pisze: W trzeciej partii od stanu 24:18 zrobiło się 24:23 i w tym momencie Francuska zepsuła zagrywkę.
Mnie wydawało się, że Francuzka zepsuła zagrywkę :P
Oczywiście, że Francuzka. Późna godzina była, a ja ciężki dzień miałem :P
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga Mistrzyń 2009/2010

Post autor: tomasol »

No to Bielszczanki wtopiły drugi mecz w LM. Tym razem w Prostejovie i ponownie 2:3, co kwestie awansu do dalszej rundy znacznie komplikuje. Warto jednak docenić ekipę czeską bo grają tam choćby dwie Amerykanki: Glass i Nnanami (wice mistrzynie olimpijskie) czy reprezentantka Niemiec Ssuschke. Ogólnie jednak wielka szkoda bo i ten mecz i ten z Dynamo można było wygrać.
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Liga Mistrzyń 2009/2010

Post autor: Elgarten »

Wielka szkoda tej porażki Bielska, bo miały już rywalki na widelcu. W IV secie miały meczbola i piłkę w górze...
Sytuacja BB się komplikuje. W drugim meczu tej grupy Dynamo Moskwa przegrało u siebie z Fenerbahce 0:3.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
rodzyn3k
Posty: 60
Rejestracja: 5 gru 2009, o 11:22
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Mistrzyń 2009/2010

Post autor: rodzyn3k »

MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 ASPTT Mulhouse
(25:14, 25:17, 25:23)

Zapraszam do obejrzenia galerii z meczu.
Pierwsza wygrana Dąbrowy Górniczej [foto]
"Statystyka jest jak latarnia w dzień. Niczego nie rozjaśnia, niczego nie oświetla ale… zawsze się można o nią oprzeć…"
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga Mistrzyń 2009/2010

Post autor: tomasol »

Muszyna zrobiła dzisiaj z Odincowem to czego nie potrafiły Bielszczanki z Dynamem - ograła słabo dysponowanego rywala pewnie i przekonywująco. Bohaterkami są właściwie wszystkie diewczyny a le myślę, że specjalne gratulacje należą się dwóm zawodniczkom - Śrutowskiej i Solipiwko, zwłaszcza ta ostatnia zagrała tak jak pewnie wszyscy od niej oczekują.
Można zobaczyć już statystyki http://www.cev.lu/mmp-cgi/show.pl?cmd=t ... stat&key=0
Rzadko widuje się sytuacje żeby Rosjanki przegrały na siatce zarówno w bloku jak i ataku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzyń”