Augusto Kalisz

krazk
Posty: 39
Rejestracja: 28 lut 2010, o 15:35
Płeć: M

Augusto Kalisz

Post autor: krazk »

Witam,
na wikipedi znalazłem informacje, że Calisia (wtedy Augusto) Kalisz było 2 razy na 3 miejsu w Lidze Mistrzyń. Nigdzie więcej nie znalazłem takiej informacji. Czy to prawda ?


Europejskie puchary

Puchar Europy:

* Bronze medal with cup.svg 1996/1997

Liga Mistrzyń:

* Bronze medal with cup.svg 1997/1998
* Bronze medal with cup.svg 1998/1999
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Augusto Kalisz

Post autor: evija »

Brednia. Niestety Wikipedia wszystko przyjmie...

Raz na 4 miejscu w LM, była Nafta Piła w 2000 roku. W 2002 roku brązowy medal w TopTeams Cup (po zmianie nazwy, obecny Puchar CEV) w Final4 w Baku wywalczył Centrostal Bydgoszcz. W 2006 roku 4 miejsce w TopTeams Cup ponownie Centrostal i w tym sezonie do Final4 Pucharu Challange (dawniej CEV Cup) awansowała Gwardia Wrocław.

W sezonie 1997/1998 trzecie miejsce w Lidze Mistrzyń zajęło Foppapedretti Bergamo, sezon później 3 miejsce zajął Racing Cannes.
lm98s.jpg
lms.jpg
Dzięki za info, warto by było coś z tym zrobić, a konkretnie usunąć te nieprawdziwe informacje...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
krazk
Posty: 39
Rejestracja: 28 lut 2010, o 15:35
Płeć: M

Re: Augusto Kalisz

Post autor: krazk »

Dzięki za informacje, tak myślałem ale wolałem się upewnić
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Augusto Kalisz

Post autor: evija »

Nie ma sprawy ;)

Ciekawa jestem kto za tym stoi... czy to wynik fanatyzmu, megalomanii czy po prostu jakiś kibic słabo związany z Kaliszem chciał "zabłysnąć" uzupełniając wiki, nie mając jednak pojęcia o czym pisze. Szkoda, bo można wprowadzić ludzi w błąd. Wiadomo, że zorientowany kibic wie, że coś takiego nie miało miejsca, ale ktoś przypadkowy komu tylko nazwa Calisia czy Augusto parę razy się przez oczy przewinęła może to "łyknąć" a potem głosić dalej ;) A sprawdzenie wbrew pozorom nie zajmuje tak mało czasu. Strona Kalisza już nie istnieje, strona kibiców i forum również... Nawet na Strefie wyniki LM tak głęboko, bo wstecz 12-13 lat nie sięgają, nie wspominając już o innych stronach. Na CEV.lu tez dopiero w wyszukiwarka wynikow.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzyń”