Final Four Ligi Mistrzyń 2015

StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzyń 2015

Post autor: StanLee »

Larson była najlepsza w swoim zespole w obu meczach, więc...
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzyń 2015

Post autor: Artek1967 »

StanLee pisze:Larson była najlepsza w swoim zespole w obu meczach, więc...
Stan w swoich ocenach staram sie byc obiektywny (aczkolwiek zawsze to beda oceny subiektywne, niestety) ale np w Eczi bardziej podobała mi sie De la Cruz :) Ale odwracając, kto wg Ciebie: 1) zasłuzył na MVP? 2) był najlepsza rozgrywajaca?

Jesli chodzi o mnie, to
ad1) nie widziałem zawodniczki, która "wybiła" sie ponad poziom FF, czyli była bezdyskusyjna MVP, dlatego napisałem o ambiwalentnych odczuciach wzgledem Larson,
ad2) Wołosz bezdyskusyjnie
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzyń 2015

Post autor: StanLee »

No, mi bardziej podoba(ła) się Neslihan. ;) Larson wygrała półfinał z Vakifbankiem i była najbardziej stabilną zawodniczką w finale, trzymała defensywę i ofensywę, tu nie mogło być żadnych wątpliwości, Jordan z MVP. 25 punktów na 50% w ataku naprzeciw Naz, Rasić, Robin, Sheilli, Costy i Gozde?

Żadna z rozgrywających nie zagrała dwóch bardzo dobrych spotkań z rzędu, z braku laku mogła dostać Wołosz.
KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Final Four Ligi Mistrzyń 2015

Post autor: KuNowymHoryzontom »

Artek1967 pisze:
StanLee pisze:Larson była najlepsza w swoim zespole w obu meczach, więc...
Stan w swoich ocenach staram sie byc obiektywny (aczkolwiek zawsze to beda oceny subiektywne, niestety) ale np w Eczi bardziej podobała mi sie De la Cruz :) Ale odwracając, kto wg Ciebie: 1) zasłuzył na MVP? 2) był najlepsza rozgrywajaca?

Jesli chodzi o mnie, to
ad1) nie widziałem zawodniczki, która "wybiła" sie ponad poziom FF, czyli była bezdyskusyjna MVP, dlatego napisałem o ambiwalentnych odczuciach wzgledem Larson,
ad2) Wołosz bezdyskusyjnie
Też uważam, że De la Cruz, mogła dostać tą nagrodę, Larson jednak lepiej wypadła w statystkach . Za to De la Cruz moim zdaniem była bardziej widowiskowa :P
_
Ciekawe czemu Jordan nie zagrywa już z wyskoku od czasu MŚ
:))
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzyń 2015

Post autor: Artek1967 »

StanLee pisze:No, mi bardziej podoba(ła) się Neslihan. ;)
Dobre :D a juz myslałem że jestes obiektywny :D
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzyń”