Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Ejpok »

Milion razy bardziej by się Świder przydał za andrzeja (celowo z małej:)
A dzisiaj w metrze krakowskim w dziale sport tylko o Małyszu, Gortacie, i .... porażce Skry:)
Edyta

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Edyta »

Ejpok pisze:A dzisiaj w metrze krakowskim w dziale sport tylko o Małyszu, Gortacie, i .... porażce Skry:)
Może nie zdążyli przed zamknięciem wydania, bo mecz skończył się późno? W radiowej Trójce wiadomość była na pierwszym miejscu. Pierwsze zdanie w wiadomościach sportowych o 9.00 - "Szok w Treviso" :)
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: jinx »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 10 mar 2011, o 10:52 przez Ted, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Pkt. 23 regulaminu forum
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Diego

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Diego »

Gratulacje dla Kędzierzyna. Tylko pamiętajcie, że droga po puchar kończy się na drugim meczu jeszcze.
PS Ljubo miał prawo sądzić, że Resa z Sisleyem był przedwczesnym finałem, po prostu nikt się nie spodziewał, że KK zgarnie pełną pulę z Włoch, szczególnie patrząc na inne mecze wyjazdowe.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1791
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: hardy »

Droga Zaksy do finału w relacjach Radia Opole

http://hardykk.wrzuta.pl/audio/6luXrBux ... ucharu_cev

zapraszam do słuchania :)
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: lucass90 »

Gratulacja dla Kędzierzyna !!! Szczerze mówiąc spodziewałem się raczej porażki we Włoszech i zwycięstwa w Złotym Secie u siebie, ale dobrze że Zaksa ułatwiła sobie sprawę :D Swoim sukcesem cudownie uzupełniła te wręcz idealne dwa dni zmagań polskich zespołów na europejskich parkietach :)

P.S.: Zauważyliście z jakim "zapałem" komentowali wczorajszy mecz pogrążeni w żałobie Mielewski i Drzyzga ? :] To już eliminacje do mistrzostw Afryki Wschodniej w połowie karpia hodowlanego komentuje się bardziej żywiołowo... A przecież skądinąd był to pierwszy mecz finału Pucharu CEV :D
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
beras
Posty: 79
Rejestracja: 2 lip 2010, o 08:29
Płeć: M

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: beras »

Oglądając wczorajszy finał miałem wrażenie małego déjà vu. Kopia półfinałowego meczu z Rzeszowa.
Stosunkowo niezłe przyjęcie pozwoliło Gumie na częstą grę środkiem. Jak się okazało "złotym środkiem". Świetna zmiana Idiego, który jakby trochę odżył. Moim zdaniem Gacek zagrał całkiem dobre zawody chociaż niektórzy go krytykują. Mało aktywny w obronie ale w końcówce piątego seta wyciągnął ważną piłkę. Dobrze że JJ zaczął grać od czwartego seta w ataku bo byłoby ciężko. Kaźmierczak moim zdaniem tak niedoceniany świetny mecz. Nie atakował tak często i efektownie jak Gladyr ale procent ten sam a do tego trudna zagrywka. Mniej widoczny Ruciak ale harował w drugiej linii. No i oczywiście genialny mecz Gumy który momentami bawił się z blokiem a dwie piłki na czystej siatce miód malinki. U włochów Maruotti już nie tak skuteczny jak w meczach z Resovią. Fei swoje skończył a Kovar co efektowny tak popełniające prościutkie błędy w ważnych momentach. Bontje i De Togni skutecznie w ataku. A najlepsze, że Farina ma większe problemy z flotami od Gacka. W sobotę może być piękny dzień tylko trzeba zagrać równie twardo jak wczoraj i nie popełniać za dużo niewymuszonych błędów.
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Antonella Hard Core »

lucass90 pisze:P.S.: Zauważyliście z jakim "zapałem" komentowali wczorajszy mecz pogrążeni w żałobie Mielewski i Drzyzga ?
Pewnie jakby mogli to by ogłosili tydzień żałoby narodowej z powodu odpadnięcia z pucharów 'ich" klubu plus rozwazali by wycofanie z dalszych gier pozostałych naszych klubów bo granie dalej bez Skry dla nich nie ma pewnie sensu :D
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Klugenhammer »

"It’s not over
- Alessandro Fei
Mam nadzieję, że Zaksowcy o tym nie zapomną.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Pele »

Klugenhammer pisze:
"It’s not over
- Alessandro Fei
Mam nadzieję, że Zaksowcy o tym nie zapomną.
Nie zapomną, oby zagrali co najmniej na tym poziomie jak w 4 i 5 secie. Nie oglądałem relacji w TV bo musiałem gadać ale słyszałem wiele "pochwał" pod adresem komentatorów, ze zmartwieni jak diabli byli. Moze w sobote będzie ktoś inny relację robił oby tylko nie kibic iw...
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Aliassy »

Pele pisze:Nie oglądałem relacji w TV bo musiałem gadać ale słyszałem wiele "pochwał" pod adresem komentatorów, ze zmartwieni jak diabli byli. Moze w sobote będzie ktoś inny relację robił oby tylko nie kibic iw...
Najlepiej jakby komentował Swędrowski z Mazurem.
wczoraj strasznie przynudzali Mielewski z Drzyzgą ..
Dzisiaj z rana ogladałam Polsat News i tam na pierwszym miejscu.. ZAKSA ! uff mało Skry mało Skry !
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Awatar użytkownika
Dax
Posty: 60
Rejestracja: 31 mar 2010, o 07:46
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Dax »

Juz nie przeginajcie z tym komentowaniem, w pierwotnej wersji mialo nie byc transmisji...a tu nie dosc ze byla to jeszcze w nadmiarze, na polsat sport extra sie zakonczyla to na luzie mozna bylo zobaczyc w polsacie sport...cieszcie sie z tego co jest i nie szukajcie dziury w calym...co maja powiedziec wlosi:)...dzisiaj na stronie glownej klubu Treviso pojawily sie ciekawe artykuly:)...w sumie az 4, mysle ze warto by bylo sie z nimi zapoznac...
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Pele »

Na lotnisku we Wrocławiu była TV Polsat robili rozmowy z trenerem i zawaodnikami. Pod halą w Kędzietznie była TVP - pan "redaktor" chciał przeprowadzić rozmowę z Pawłm Zagumnym i pytał najpierw mnie a później jeszcze zawodników który to. ZENADA
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Edyta

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Edyta »

Pele pisze:Pod halą w Kędzietznie była TVP - pan "redaktor" chciał przeprowadzić rozmowę z Pawłm Zagumnym i pytał najpierw mnie a później jeszcze zawodników który to. ZENADA
To chyba się nie dowiedział, albo specjalnie go wprowadziłeś w błąd, bo widziałam wypowiedzi Ruciaka i Jurka Gładyra :) Podpisanego zresztą Hładyr i zastanawiam się, czy to prawidłowo i dlaczego wobec tego my to wymawiamy Gładyr.
Ale i tak jestem w szoku, że TVP w głównych wiadomościach sportowych zrobiła materiał wideo z meczu (musieli ukłonić się Polsatowi) i dała te dwie wypowiedzi. Co prawda było to prawie na koniec, już nawet po obszernych analizach kontuzji paznokcia czy czegoś tam jakichś piłkarzy z peryferii Europy, ale zawsze;)
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Klugenhammer »

Pele pisze: TVP - pan "redaktor" chciał przeprowadzić rozmowę z Pawłm Zagumnym i pytał najpierw mnie a później jeszcze zawodników który to.
No to niezłego matołka wysłali :D
W głównym serwisie sportowym TVP po "Wiadomościach" rzeczywiści był materiał z wywiadami i Jurka podpisali na pasku jako "Hładyr". Widać się chłopak grzecznie przedstawił panu redaktorowi, a ten zapisał to sobie fonetycznie w notesiku.
kuchcik77
Posty: 2338
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: kuchcik77 »

Mimo ześmy Słowianie to nie transkrybujemy obcobrzmiących nazwisk fonetycznie jak Serbowie czy nawet BGułgarzy (zapis DZORDZ) tylko raczej zapisujemy je w "obcobrzmiącej" wersji a co do czytania to niech sie lepszy lingwista wypowie.Ja wolałbym wymawiać nazwiska tak jak w kraju pochodzenia zawodnika....

a co do nazwiska Jurija....

mnie sie skojarzyło z miejscowościa na Białorusi Homel vel Gome i....
Jurij Hładyr, ukr. Юрій Гладир
http://pl.wikipedia.org/wiki/Г

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jurij_Hładyr
w cyrylicy gloska oznaczająca nazwisko Jurka

Spółgłoska szczelinowa krtaniowa dźwięczna – rodzaj dźwięku spółgłoskowego występujący w językach naturalnych. W międzynarodowej transkrypcji fonetycznej IPA oznaczana jest symbolem: [ɦ]. W niektórych językach słowiańskich zastępuje ona spółgłoskę [ɡ]. Również Polacy, zwłaszcza z pogranicza białoruskiego, ukraińskiego i czeskiego, wymawiają niekiedy <h> jako /ɦ/, w przeciwieństwie do <ch> wymawianego /x/. Wbrew powszechnemu mniemaniu, nie jest to wymowa staropolska, ale spowodowana obcymi wpływami


przeprosić dziennikarzy! ;)
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Klugenhammer »

Nie będę przepraszał.
Zawodnik sam decyduje jak będzie pisane jego nazwisko alfabetem łacińskim.
Wystarczy spojrzeć na to, jak jest napisane z tyłu koszulki na jego plecach. U Jurka jest "Gladyr".
Widać tak chce sam zainteresowany i tak też powinni podpisać go w TVP.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: madlark »

[Post usunięty]
Ostatnio zmieniony 11 mar 2011, o 00:10 przez lucass90, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: 23. punkt regulaminu.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Pele »

Edyta pisze:
Pele pisze:Pod halą w Kędzietznie była TVP - pan "redaktor" chciał przeprowadzić rozmowę z Pawłm Zagumnym i pytał najpierw mnie a później jeszcze zawodników który to. ZENADA
To chyba się nie dowiedział, albo specjalnie go wprowadziłeś w błąd, bo widziałam wypowiedzi Ruciaka i Jurka Gładyra :) Podpisanego zresztą Hładyr i zastanawiam się, czy to prawidłowo i dlaczego wobec tego my to wymawiamy Gładyr.
Ale i tak jestem w szoku, że TVP w głównych wiadomościach sportowych zrobiła materiał wideo z meczu (musieli ukłonić się Polsatowi) i dała te dwie wypowiedzi. Co prawda było to prawie na koniec, już nawet po obszernych analizach kontuzji paznokcia czy czegoś tam jakichś piłkarzy z peryferii Europy, ale zawsze;)
Ale nie wprowadzałem go w błąd powiedziałem tylko że jest ale nie wiem gdzie bo nie widzaięlm Pawła.
A co do Jurka to gdy przeprowadzałem z nim pierwszy wywiad to przedstawił się Gladyr i tak mówię a nie Gładyr.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
alimak
Posty: 437
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: alimak »

W dzisiejszym NTO ciekawa wzmianka o wymogach CEV - u. Jako przykład podano to, że w szatni w której zawodnicy czekają na kontrolę antydopingową musi być telewizor, żeby im się nie nudziło.
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Ejpok »

Osobiście nie wiem czy w Azotorze są te same szatnie dla zawodników przed meczem siatkarskim i tych którzy graja w Badmingtona, ale jeśli tak to Telewizor ma tam tylko pani "kasjerka" więc co? walkover?
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1791
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: hardy »

Tv to chyba nie jest największy problem przed tym finałowym meczem
alimak
Posty: 437
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: alimak »

Problem nie, ale pokazuje jak bzdurne można mieć pomysły.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Klugenhammer »

Ejpok pisze:Telewizor ma tam tylko pani "kasjerka" więc co? walkover?
nie, ale na pewno kara finansowa.
alimak pisze:w szatni w której zawodnicy czekają na kontrolę antydopingową musi być telewizor, żeby im się nie nudziło.
[...]
Problem nie, ale pokazuje jak bzdurne można mieć pomysły.
To nie jest bzdurny pomysł bo nie chodzi o to zeby dostarczyć im rozryki tylko żeby zrelaksować.
Kontrola antydopingowa u wielu sportowców wywołuje stres, nawet tych, którzy świadomie niczego nie brali.
Już kiedyś czytałem, że niektórzy ze zdenerwowania mają problemy z oddawaniem "materiału do badań".
Dlatego z telewizorem chodzi o to, żeby w oczekiwaniu na ich kolej nie siedzieli i myśleli tylko o tym badaniu.
Nie wszystkie przepisy CEV są głupie, trzeba po prostu zrozumieć przyczynę ich wprowadzenia.
Ostatnio zmieniony 11 mar 2011, o 11:00 przez Klugenhammer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: nicram »

Ejpok pisze:Milion razy bardziej by się Świder przydał za andrzeja (celowo z małej:)
A dzisiaj w metrze krakowskim w dziale sport tylko o Małyszu, Gortacie, i .... porażce Skry:)


heh nawet babol wspomniał o sukcesach polskich klubów w pucharach ;)

http://babol.pl/kat,1025465,title,Gdyby ... omosc.html
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
alimak
Posty: 437
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: alimak »

Ok, z tej strony na to nie popatrzyłam, zwracam honor.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Pele »

Do kontroli antydopingowej bardziej by się przydało piwo a nie TV :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Aliassy »

Pele wiesz co z Czarnowskim? Wróci jutro do składu ?
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Klugenhammer »

Aliassy pisze:Pele wiesz co z Czarnowskim? Wróci jutro do składu ?
Świder mówił wczoraj że jest to możliwe ale nic pewnego.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Pele »

Aliassy pisze:Pele wiesz co z Czarnowskim? Wróci jutro do składu ?
Decyzja bezpośednio przed meczem
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Puchar Konfederacji”