Puchar CEV 2011/12

azsiak
Posty: 226
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 10:06
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2011/12

Post autor: azsiak »

Bylo dużo takich meczów w ktorych sedziowie popelniali wiecej błedów i to bardziej rażących i jakoś nikt o tym nie wspominał.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2011/12

Post autor: Chal »

azsiak pisze:Bylo dużo takich meczów w ktorych sedziowie popelniali wiecej błedów i to bardziej rażących i jakoś nikt o tym nie wspominał.
To samo można napisać odnośnie meczu pomiędzy AZS-ami.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
azsiak
Posty: 226
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 10:06
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2011/12

Post autor: azsiak »

Chal pisze:
azsiak pisze:Bylo dużo takich meczów w ktorych sedziowie popelniali wiecej błedów i to bardziej rażących i jakoś nikt o tym nie wspominał.
To samo można napisać odnośnie meczu pomiędzy AZS-ami.
Poprosze konkretny przykład meczu gdzie został wypaczony wynik rywalizacji (dwumeczu).
Nie ligowy o punkty tylko pucharowy.

W meczu Resovii błedy sedziowskie jeśli były to w poczatkowej fazie seta a nie w decydujacej fazie złotego seta.

P.S. Oczywiscie zaraz podasz mecz Skry z Zenitem w finale. Tylko tamta akcja była na remis w tb a w przypadku Challenge Cup na 3 pilki na puchar. Jest róznica ? Kolosalna.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2011/12

Post autor: Chal »

azsiak pisze:P.S. Oczywiscie zaraz podasz mecz Skry z Zenitem w finale. Tylko tamta akcja była na remis w tb a w przypadku Challenge Cup na 3 pilki na puchar. Jest róznica ? Kolosalna.
Oczywiście, Politechnika, w przeciwieństwie do Skry, jak i Rosji w półfinale ME z Serbią choćby, nie została pozbawiona możliwości zwycięstwa przez błąd arbitra.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
kanimo

Re: Puchar CEV 2011/12

Post autor: kanimo »

Azesiak daj se spokoj. Mnie tez ciezko te zabe polknac, gorzko jak cholera.
Ale biadolenie we wszystkich tematach i robienie OT tylko osmiesza kibicow PW.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Puchar Konfederacji”