Puchar CEV 2014/2015

Edyta

Re: Puchar CEV 2014/2015

Post autor: Edyta »

Lucas, chłopie. Tak cię broniłam cały sezon, a ty dziś z tym przyjęciem to się do dziewczyn nadajesz.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2014/2015

Post autor: sb.slav »

I dlatego, że młody Włoch się spala Trentino nie zdobędzie w tym sezonie mistrzostwa Italii, a czy CEV, to nie wiem, ZAKSA ma szanse wyeliminować Makaroniarzy. Przy czym, ok, jest dziś słaby, ale Lucas Loh... nie idź tą drogą.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2014/2015

Post autor: luk_m5 »

sb.slav pisze:I dlatego, że młody Włoch się spala Trentino nie zdobędzie w tym sezonie mistrzostwa Italii, a czy CEV, to nie wiem, ZAKSA ma szanse wyeliminować Makaroniarzy.
Jeśli tak gra jeden z dwóch najlepszych obecnie przyjmujących Serie A, to nie dziwota, że brak drużyny z tego kraju w FF
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2014/2015

Post autor: kuki91 »

Przeciwko max 5 drużynie Plusligi ;)
PJ_volleyball
Posty: 799
Rejestracja: 1 sty 2015, o 01:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Puchar CEV 2014/2015

Post autor: PJ_volleyball »

Śmieszny ten tajbrek do zmiany stron...
Szarpią strasznie i jedni i drudzy.
kuchcik77
Posty: 2327
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2014/2015

Post autor: kuchcik77 »

Kooy powinien dostac od makaroniarzy oferte plus Lanc(i)e zamiast renault;)
obojetnie kto wygra to za tydzien wszystko sie moze zdazyc. to (jeszcze) nie jest dzien konia Zaksy...
Ewa6
Posty: 422
Rejestracja: 15 gru 2013, o 18:11
Płeć: K

Re: Puchar CEV 2014/2015

Post autor: Ewa6 »

GŁADYR :]
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar CEV 2014/2015

Post autor: VernonRoche »

Swędro rzeczywiście jak na stypie
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2014/2015

Post autor: luk_m5 »

No to Jarosz błysnął. Poprawcie mnie jeśli źle słyszałem, ale powiedział chyba że van Dijk tak dobrze gra dziś w ataku bo nie był obciążany przyjęciem
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2014/2015

Post autor: Skrzypek »

kuchcik77 pisze:Kooy powinien dostac od makaroniarzy oferte plus Lanc(i)e zamiast renault;)
obojetnie kto wygra to za tydzien wszystko sie moze zdazyc. to (jeszcze) nie jest dzien konia Zaksy...
Poprawka. Nie za tydzień, ale w sobotę.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2014/2015

Post autor: Lucarelli »

Szkoda zmarnowanych szans
PJ_volleyball
Posty: 799
Rejestracja: 1 sty 2015, o 01:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Puchar CEV 2014/2015

Post autor: PJ_volleyball »

kuchcik77 pisze:to (jeszcze) nie jest dzien konia Zaksy...
To jest też średni mecz w wykonaniu Trento.
Znacznie lepiej grają u siebie (nie przegrali meczu u siebie w tym sezonie) i jestem prawie pewny, że awansują.
luk_m5 pisze:
sb.slav pisze:I dlatego, że młody Włoch się spala Trentino nie zdobędzie w tym sezonie mistrzostwa Italii, a czy CEV, to nie wiem, ZAKSA ma szanse wyeliminować Makaroniarzy.
Jeśli tak gra jeden z dwóch najlepszych obecnie przyjmujących Serie A, to nie dziwota, że brak drużyny z tego kraju w FF
Się czepiliście tego Lanzy.
Akurat gra jedno ze słabszych spotkań w tym sezonie (nie widziałem, żeby grał słabiej w meczach które widziałem). Może jeszcze w finale Coppa Italia zagrał też tak słabo. Ale wtedy Trento w półfinale już słabo wyglądało, ale jednak wyszarpali mecz z Perugią.

Przeciwko Modenie (na wyjeździe) Lanza się nie spalił i grał jak profesor cały mecz (do tego genialna końcówka, kiedy skończył 3 albo i 4 ostatnie piłki, mega ważne i trudne), ale spalił się w meczu z ZAKSĄ...
Nie ma to jak oceniać zawodnika po jednym (akurat słabym) meczu.

Giannelli fajny chłopak. Ile razy widziałem jak wchodził za Żygadłę to dawał raczej pozytywne zmiany.

Słaby poziom meczu. Myślałem, że jednak 3 punkty Włosi wywiozą, ale wynik i tak dla nich korzystny.
Kooy tak na pierwszy rzut oka świetny mecz.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2014/2015

Post autor: StanLee »

Widzę, że duch Wojciecha Drzyzgi dotarł na forum...

Dosyć ładnie sypał Giannelli.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2014/2015

Post autor: sb.slav »

Ręce się same składały do oklasków patrząc na grę Latających Holendrów, zwłaszcza nie przypominam sobie takiego meczu van Dyk'a. Niestety to był mecz z cyklu piękna porażka, a te dwa punkty będzie ciężko zdobyć we Włoszech, by móc zawalczyć o awans w golden-set. Natomiast końcówka trochę spartolona na własne życzenie, błędy w przyjęciu Loha i Zatorskiego sprawiły, że Trentino najpierw odskoczyło, a po udanym pościgu i wyrównaniu wyniku, znowu pojawiły się błędy. Nie przeboleję, jak ZAKSA odpadnie z tak słabym zespołem jak Włosi.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
dodonek
Posty: 1057
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2014/2015

Post autor: dodonek »

Zaksa dzisiaj grała w 5tke.. Za Lucasa mógł zagrać dziś masażysta i różnicy by nie było. Tragedia co kanarek tworzył. Przyjęcie zero z małymi wyjątkami. W ataku po autach albo czapa...Nie dało się tego wygrać przeciętnym choć dziś super grającym duetem Holendrów..no i Guma super.

No i sędziowie.... Uuuuu
[URL=https://matchnow.life]Conscious meetups: Dating without limitations[/URL]
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Puchar CEV 2014/2015

Post autor: Hirako »

Brak mi już słów na srukasa koleś w żadnym elemencie nic nie reprezentuje. Położył ZAKSIE mecz który był spokojnie do wygrania za 3 pkt. Wole kontuzjowanego Ruciaka na parkiecie niż jego zdrowego.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Edyta

Re: Puchar CEV 2014/2015

Post autor: Edyta »

Dojrzalej prezentowało się Trento jako zespół. Mecz szarpany, ale większość tych newralgicznych momentów lepiej wytrzymywali Włosi.
Żygadło musi być chyba trochę sfrustrowany, że niemal w każdym spotkaniu zmienia go młody. Trudno o pewność siebie rozgrywającego w takiej sytuacji, a na tej pozycji dobre samopoczucie to podstawa. Ale jednak ostatnią zagrywką zaskoczył Zaksę (choć nigdy zaskakującej nie miał).
Nie przeboleję, jak ZAKSA odpadnie z tak słabym zespołem jak Włosi.
Mówisz o średniaku PlusLigi i liderze Serie A.

Rzeczywiście Swędrowski nie powinien komentować spotkań Zaksy. Gdyby tu była choćby Skra to końcówki setów i cały tie break to byłaby emfatyczna chrypa. Z jednej strony ulga, ale z drugiej za długo Polsatowcy mają wyłączność na siatkówkę. Za dużo układów i sympatii się porobiło.
PJ_volleyball
Posty: 799
Rejestracja: 1 sty 2015, o 01:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Puchar CEV 2014/2015

Post autor: PJ_volleyball »

Kooy 60%, Van Dijk 61%.
Ciekawe czy Van Dijk powtórzy taki mecz w Trento.
I ciekawe czy Lanza powtórzy taki słaby mecz.

Wydaje mi się, że i jeden i drugi zagrają na swoim normalnym poziomie z tego sezonu.
Ostatnio zmieniony 24 mar 2015, o 23:13 przez PJ_volleyball, łącznie zmieniany 1 raz.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2014/2015

Post autor: Lucarelli »

Edyta pisze:
Nie przeboleję, jak ZAKSA odpadnie z tak słabym zespołem jak Włosi.
Mówisz o średniaku PlusLigi i liderze Serie A.
To świadczy o "sile" Serie A
Nie rozumiem dlaczego Świderski nie zostawił Ruciaka na końcówkę
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2014/2015

Post autor: kibic_siatki »

Trudno wygrać 5 seta, gdy wszyscy się spinają, a ma się takiego zawodnika jak Loh: 3 pierwsze jego dotknięcia- przyjęcie za siebie, w trybuny i czapa z ataku. Pewniakiem przy piłkach meczowych dla przeciwnika był Kooy, jak pierwsza nie wyszła to po poprawce już nic nie trzeba było robić. Trochę szkoda tego meczu, bo we Włoszech szanse będą mniejsze.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2014/2015

Post autor: StanLee »

Zasadne byłoby pytanie, ile meczów Trentino widzieliście w tym sezonie.

Zaksa zagrała lepszy indywidualnie mecz, ale Trentino jest lepszym zespołem.
PJ_volleyball
Posty: 799
Rejestracja: 1 sty 2015, o 01:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Puchar CEV 2014/2015

Post autor: PJ_volleyball »

StanLee pisze:Zasadne byłoby pytanie, ile meczów Trentino widzieliście w tym sezonie.
Ooo dokładnie!
Fajnie jest wyciągać wnioski i jakieś osądy na podstawie jednego spotkania.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2014/2015

Post autor: sb.slav »

No myślę, że takiego prostego przełożenia nie ma, ale dziś widzieliśmy jak mając znacznie lepsze statystyki w praktycznie wszystkich elementach, przegrać mecz. Rzeczywiście ZAKSA nie jest taka słaba, jak wskazuje jej pozycja w tabeli, jest zbyt niestabilna, bo poziom prezentowany czasami, jak dziś, predysponuje ją ciągle do przynależności do Big Four PlusLigi. Ale druga cześć tych rozważań jest prawdziwa - Trentino na wyrost prowadzi we włoskiej Superlidze i to świadczy o jej niskim poziomie, w porównaniu do tego co widzieliśmy przez ostatnie lata, ale już myślę że play-offs przywróci święte Maat i w finale zobaczymy Modenę z Treią.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Puchar CEV 2014/2015

Post autor: Noworoczny »

StanLee pisze:ale Trentino jest lepszym zespołem.
Bo ma świetnego trenera. Nie mogę się doczekać na przyszły sezon. Zobaczymy, jak daleko Stojczew zajdzie bez Kosmity.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2014/2015

Post autor: StanLee »

No, w tym sezonie nieźle ciągnie Trentino Osmany.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2014/2015

Post autor: madlark »

[quote="sb.slav"Rzeczywiście ZAKSA nie jest taka słaba, jak wskazuje jej pozycja w tabeli, jest zbyt niestabilna, bo poziom prezentowany czasami, jak dziś, predysponuje ją ciągle do przynależności do Big Four PlusLigi. [/quote]
Dzisiejszej Zaksy w kontekście f4+l już nie ma.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Puchar CEV 2014/2015

Post autor: Noworoczny »

StanLee pisze:No, w tym sezonie nieźle ciągnie Trentino Osmany.
Prowadzi w lidze, z której dwie inne drużyny przegrały z Bełchatowem, który przegrywa z Gdańskiem. To jest wyczyn.
Ale w przyszłym roku trzeba się będzie mierzyć ze starszakami.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
orw3ll
Posty: 701
Rejestracja: 1 cze 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2014/2015

Post autor: orw3ll »

Noworoczny pisze:
StanLee pisze:No, w tym sezonie nieźle ciągnie Trentino Osmany.
Prowadzi w lidze, z której dwie inne drużyny przegrały z Bełchatowem, który przegrywa z Gdańskiem. To jest wyczyn.
Ale w przyszłym roku trzeba się będzie mierzyć ze starszakami.
Moim zdaniem liga włoska cały czas jest odrobinę lepsza od naszej (może wyniki tego nie odzwierciedlają w tym sezonie, ale takie jest moje zdanie). Skra z Lube zagrała swoją najlepszą siatkówkę i zasłużenie awansowała. Tyle że Lube to w tym sezonie dopiero 3-4 siła Serie A, z Perugią Skra męczyła się niemiłosiernie a wtedy Skra była liderem Plusligi, a Perugia zajmowała dopiero 5 miejsce w lidze włoskiej. Gdyby nie wejście Winiarskiego, to prawdopodobnie Skra odpadłaby. Najsilniejsze w tym sezonie w Serie A są Modena i właśnie Trento, które wczoraj nie zagrało nic rewelacyjnego, a Holendrzy z Zaksy zagrali mecz życia, mimo to nie wystarczyło żeby pokonać włoski zespół. We Włoszech Zaksa nie ma większych szans, zespół z Trydentu nie przegrał w tym sezonie we własnej hali. O sile włoskiej ligi świadczy fakt, że taki zespół jak Piacenza nie awansuje nawet do PO (na tą chwile zajmuje 9 msc, na 2 kolejki przed końcem rundą zasadniczą mają stratę 9 pkt do miejsca dający udział w PO) W przyszłym sezonie liga włoska będzie jeszcze silniejsza, mają wrócić Zaytsev i Juantorena, w Piacenzie ma dojść do rewolucji, budżet ma być zwiększony. Naszych klubów nigdy nie będzie stać na takich zawodników jak Ivan, Osmany, Anderson, Sander czy Bruno, jeśli nie wprowadzi się kominów płacowych. Chodzą też słuchy, że JSW ma zmniejszyć finansowanie z 8 mln do 2 mln, zatem kolejny zespół z naszej ligi się osłabi...
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Puchar CEV 2014/2015

Post autor: Noworoczny »

1. To w przyszłym sezonie zobaczymy, czy liga włoska jest silniejsza od polskiej. Moja opinia dotyczyła tego sezonu i nie twierdzę ani nigdy nie twierdziłem, że w przyszłym roku ten trend się utrzyma/pogłębi/spłyci (niepoczebne skreślić).
2. Cieszę się, że liga włoska będzie silniejsza, bo skoro dojdą Ciastek, Zajcew, Torena, i to nie do Trentino, to zobaczymy, jak sobie trener Stojczew poradzi w takich warunkach. O tym jest tu mowa. Generalnie, StanLee powiela tezę, że jest to trener wybitny czy też b. dobry. Ja stoję na stanowisku, że nietrudno być za takiego uważanym, gdy ma się w składzie Kosmitę. Uważam rze o trenerze świadczy, jak sobie radzi z nieco gorszym zespołem na tle zespołów o podobnym potencjale. Twierdzę, że takim sprawdzianem była kadra Bułgarii. StanLee jest zdania, że to był wypadek przy pracy. No nic, zobaczymy, jak sobie Stojczew poradzi w przyszłym roku bez Juana w A1 i jak w LM. To będzie wyznacznik.

Ale to wszystko i tak marność nad marnościami. I wszystko marność.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: Puchar CEV 2014/2015

Post autor: MaciejJoker »

Przecież w tym sezonie Stojczew pracuje bez Juantoreny i idzie mu wcale nie najgorzej.
2012, 2013, 2015
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Puchar Konfederacji”