Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Post autor: Knutsen »

Jak wiemy wśród męskich zespołów mamy w tym roku dwóch przedstawicieli Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa oraz PZU Azs Olsztyn. Jakie są szanse tych drużyn w starciu z ekipami z zagranicy??

Przypomninam, że AZS Częstochowa zmierzy się z niemieckim Evivo Duren, PZU Olsztyn z belgijskim Pepe Lennik.
W przypadku awansu do dalszej rundy Częstochowa zmierzy się z "wielką" Iskra Odińcowo.
Ostatnio zmieniony 1 wrz 2007, o 13:57 przez mejbi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Wyłącz Caps Lock przy tytułowaniu tematów
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Ann
Posty: 288
Rejestracja: 21 sie 2007, o 09:19
Płeć: K
Lokalizacja: Londyn

Re: Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Post autor: Ann »

A propos Częstochowy nasuwa mi się jedno. Jak przejdą Evivo Duren polegną z Iskrą.
Ale zobaczyć Gibę w hali Polonia... chciałoby się ;)
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Post autor: Knutsen »

No tak niestety losowanie nie okazało się zbyt łaskawe dla Częstochowy :x , ale z tego co wiem ważne jest żeby przejść Evivo Duren bo wówczas nawet jeśli odpadniemy z Rosjanami to zostaje nam walka w Challenge Cup. ;)
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
ERVIN
Posty: 7
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:17
Płeć: M

Re: Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Post autor: ERVIN »

olsztyn powinien wygrać z belgami, co do częstochowy nawet jak ograją niemców Iskra da im baty 8-)

Od moderatora: (gresioo) Proszę o rozwinięcie myśli...
Awatar użytkownika
Bleider
Posty: 3
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:00
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Post autor: Bleider »

Olsztyn ma potencjał na ścisłą czołówkę, a Częstochowa ... hm... stawiałbym, że przegra już z pierwszym przeciwnikiem.

Od moderatora: (gresioo) Proszę o rozwinięcie myśli. Jakieś konkrety? Argumenty?
Awatar użytkownika
plagus
Posty: 59
Rejestracja: 22 sie 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Post autor: plagus »

wnieście coś więcej do dyskusji... dlaczego Częstochowa przegra z Evivo..dlaczego Olsztyn będzie w czołówce..takie macie marzenia?...dyskusja powinna do tematu wnieść coś...a nie słowa typu ten przegra bo tak ...a ten wygra bo tak.

Moje zdanie.. Olsztyn faktycznie ma skład żeby zaszaleć w pucharze CEV i ztego co widziałem nie mają zbyt trudnego losowania. Częstochowa trafiła tak jak trafiła.. biorąc pod uwagę to że skład praktycznie bez zmian pozostał.. zwiększa to szanse na pokonanie Evivo.. z Iskrą to już inna sprawa.. zespół naszpikowany gwiazdami mający walczyć o mistrzostwo Rosji... zespół nie do przejścia dla większości polskich zespołów (może za wyjątkiem Olsztyna i Bełchatowa choć napewno te zespoły miałby by problem wielki z przejściem ISKRY). Dla wszystkich w Częstochowie myśle że ważne wygrać z Evivo..a każdy dobry wynik z Iskrą będzie sukcesem (ps. a obejrzenie na żywo Giby czy innych gwiazdek nie jest bez znaczenia)

pozdrawiam
are You tough enough?.. to take the heat?
Awatar użytkownika
OziM
Posty: 29
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:01
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Post autor: OziM »

Pokusiłem się o wstawienie drabinki Pucharu Cev i Olsztyn tak łatwej drogi mieć nie będzie, bo w 1/4 zmierzy się prawdopodobnie z Fakielem Novy Urengoj, a tam grają tacy gracze jak: Hoff, Jakovlew, Chamucki, a więc łatwo nie będzie, ale trzeba przestać się wkońcu bać zespołów włoskich i rosyjskich, bo polskie kluby też stają się mocne, więc już taki Fakiel straszny nie będzie. Natomiast z szansami Częstochowy to jest tak. Mogą już mieć kłopoty z wyeliminowaniem Evivo, bo drużyna Niemiec też do słabych nie należy, a grała też w LM w ostatnich sezonach, więc myślę, że większe doświadczenie w tego typu rozgrywkach ma, aczkolwiek tacy gracze jak Gierczyński, Szczerbaniuk, Gacek, Billings czy Eatherton amatorami gry w pucharach nie są, więc mecz z Evivo może być bardzo dobrym widowiskiem, a jeśli ich weliminują to Iskra będzie chyba zbut mocnym rywalem, ale bać się nie należy i może dzieki temu będą mogli powalczyć.
Ku chwale Volleyball Manager
FoRzA jUvE & iTaLiA
Dumą Warmii jest? Tylko Stomil OKS.
vani
Posty: 17
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:53
Płeć: K

Re: Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Post autor: vani »

Autor niestety nie miał nic do powiedzenia.
Winiar^Dante^Winiar^Zagumny^Winiar^ Rouzier^Winiar^Pierre xD
torgaj
Posty: 33
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:05
Płeć: K

Re: Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Post autor: torgaj »

OziM - bardzo fajna ta drabinka, którą zamieściłeś. Rzeczywiście wygląda na to, że Olsztyn wpadnie w pewnym momencie na Fakiel Novyj Urengoj, a to już drużyna z bardzo wysokiej europejskiej półki.

Nie widząc ani jednego meczu obecnego Olsztyna, trudno powiedzieć, jaka jest obecnie jego siła - pamiętajmy, że doszło tam dwóch zawodników, którzy zasilą podstawową szóstkę: Bjorn Andrae i Grzesiek Szymański. Ważne będzie, czy ci zawodnicy (a szczególnie ten pierwszy) zdołają się szybko zaaklimatyzować i zgrać z Zagumnym (obaj grają w mistrzostwach Europy, więc czasu na wspólne treningi nie będą mieli wiele).

Warto też wskazać na inne potencjalne źródło kłopotów AZSu (tfu, tfu, odpukać w niemalowane): na dwóch pozycjach ławka rezerwowych jest dość słaba, a przynajmniej niepewna: zmiennikiem Zagumnego ma być junior Łukasz Szablewski (jeśli Paweł nie daj Boże złapałby kontuzję, to się mogą dziać cuda), trzecim środkowym jest mało doświadczony Marcin Kudłacik (sam Ireneusz Mazur mówił, że nie do końca podoba mu się decyzja zarządu co do tej pozycji - środkowi często łapią jakieś kontuzje, a Kudłacik według niego, aczkolwiek zdolny, to jednak nie jest jeszcze gotowy nawet do grania na poziomie PLSu, a co dopiero europejskich pucharów).
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Post autor: evija »

Jak zwykle wszyscy o facetach... :|
Ja może coś w końcu napiszę o siatkówce żeńskiej i o naszych drużynach.
Siatkarki BKS-u Bielsko-Biała czeka potyczka z hiszpankami z Universidad de Burgos. W porównaniu do zeszłego roku skład im się osłabił, bo składa się z prawie samych hiszpanek oraz z 2 reprezentantek innych krajów: Ukrainy i Argentyny.
Ana Ramirez, Regina Miloserdova (UKR), Noelia Sanchez, Jennifer Mendoza, Sara Gonzales Leon, Elisenda Herms, Sara Sarmiento, Yasmina Hernandez, Noemi Coloma, Sabrina Veronica Segui (ARG).
Odeszły: Kubanka, dwie Brazylijki, Rosjanka, Bułgarka i druga Ukrainka.
Po ewentualnym wyeliminowaniu Burgos na "Stalówki" czeka wygrany z pary rumuńskiej Metal Galati - Dinamo Bukareszt, a następnie w ćwierćfinale (ma słabszych przeciwników po drodze) Scavolini Pesaro.
Myślę, że przyjazd Włoszek do Bielska jest jak najbardziej realny.

Druga z naszych drużyn czyli Pałac Bydgoszcz czeka wyprawa do Turcji, do Izmiru na pierwszy mecz. Niestety Turcy nie są tak skrupulatni jak Hiszpanie i swojej strony nie aktualizują. Skład Karsiyaki Izmir jest z minionego sezonu, grały tam Natalia Morozowa (Rosja), Benavia Jenkins (USA) i Jelena Shabovta (AZE) reszta to turczynki, ale tylko jedna z nich jest w obecnej kadrze, zagra w Ankarze na kwalifikacjach, jest to 19 letnia Neriman Ozsoy. Ten brak informacji trochę mnie denerwuje, bo nie wiem czego się spodziewać. Shabovty nie ma w kadrze, czy ktoś wie z jakich względów? Może kończy karierę powoli, zazwyczaj nie patrzy się zawodnikom w metryczkę, ale dodam, że Shabovta to rocznik Magdy Śliwy i Gosi Niemczyk czyli 1969. Jeśli przejdziemy Karsiyakę czeka nas ktoś z pary Minczanka Minsk z Białorusi lub Volley 80 Petange z... Luksemburga ;) W 1/4 czeka nas jednak pojedynek z Samorodkiem Charabrowsk.

Obu naszym drużynom będzie ciężko wejść do final4, ale jak sport jest wiemy - wszystko jest możliwe.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Post autor: Knutsen »

EVIJA no i bardzo dobrze że zajęłaś się kobiecymi rozgrywkami w Pucharze Cev. Nie czekaj na innych to również twoje forum;].
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
KamilAzsOlsztyn
Posty: 42
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:03
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Post autor: KamilAzsOlsztyn »

mysle ze olsztyn stac na dobry wynik w pucharze cev.siłe razenia mamy niezła (szymanski,tanik,andrae) i bac sie niema czego.wiadomo ze przy dobrej grze spotkamy jakas dobra druzyne ale tym lepiej dla nas,bedzie niezle widowisko na uranii.zycze powodzenia czestochowianom bo ich rowniez stac na wynik aczkolwiek ich szanse oceniam na mniejsze...
klub:Azs Olsztyn waga:76kg wzrost:189cm rocznik:1992
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Post autor: Knutsen »

W swoim drugim meczu w ramach walki o Puchar CEV, AZS Częstochowa pokonał evivo Dueren 3:1, awansując tym samym do 1/16 rozgrywek. W kolejnej rundzie rywalami częstochowian będzie prawdopodobnie rosyjska Iskra Odincovo.
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Post autor: blaise »

no i niestety Lennik wygrał tie-breaka do 16 i będzie rozgrywany "złoty set" , w którym może być różnie..
.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Post autor: hubert »

No i Olsztyn odpadł z pucharu. Dziękuję działaczom z Olsztyna za zbudowanie (po kilku latach) zespołu który (mimo nawet braku 3 graczy) nie potrafi k... wygrać z zespołem pokroju Sosnowca (z całym szacunkiem dla Sosnowca).
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
osnazfsb

Re: Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Post autor: osnazfsb »

Brawa dla ekipy Pepe Jeans Asse Lennik pokazali ze nawet najlepsi personalnie rywale moga z nimi polec- nad kompromitujacym wystepem Olsztyna nie bede sie pastwił bo widzałem tylko relacje internetowa
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Post autor: lucass90 »

Yeah strasznie się cieszę że Częstochowa awansowała !!:D Dzięki naszym Akademikom zobaczymy w Polsce plejadę gwiazd !!! :) :) :) Bardzo mi szkoda że odpadł Olsztyn, liczyłem na Akademicki finał europejskich rozgrywek... Ale na otarcie łez niech Kibice Olsztyna nie zapominają, że mimo porażki nie żegnają się z Pucharami, teraz zagrają w Pucharze Konfederacji gdzie może spotkają się z Resovią ;)

PS: Doping w Częstochowie - klasa światowa !!! :D Byłem na hali i było niesamowicie... :D
AZS CZĘSTOCHOWA!
Przemek
Posty: 40
Rejestracja: 15 wrz 2007, o 16:29

Re: Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Post autor: Przemek »

A ja napisze tak.
Byłem na meczu w Olsztynie i poza pierwszym setem AZS robił sobie sparing z Lennikiem, wygrywając średnio do 17 w setach.

A tutaj taka porażka. Wynika jednak ona moim zdaniem w dużej mierze z tego, że , nie jestem pewien czy akademicy tak bardzo pragną zwycięstwa. Taka sytuacja miała miejsce już w przeszłości, gdy AZS przegrywał choćby z zespołem z Turcji.

Kalendarz jest napięty do granic możliwości a priorytetem AZS jest liga i mistrzostwo Polski. Ja absolutnie nie sugeruje, że akademicy oddali mecz, ale nie zdziwiłbym sie jakby potraktowali go ulgowo....
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Post autor: hubert »

Przemek pisze: Kalendarz jest napięty do granic możliwości a priorytetem AZS jest liga i mistrzostwo Polski. Ja absolutnie nie sugeruje, że akademicy oddali mecz, ale nie zdziwiłbym sie jakby potraktowali go ulgowo....
Nawet oddanie nic im nie da bo automatycznie grają teraz w pucharze konfederacji. Moim zdaniem znacznie więcej tracą odpadając niż grając. Siła takiej Skry polega między innymi na tym, że są otrzaskani w europejskich pucharach. A tu była okazja pograć sobie kilka meczy.
Dzisiejszy mecz AZS przegrał słabym odbiorem. Punktem kulminacyjnym były dwa odbiory (pod rząd!) Lambourne'a w krzaki w koń ówce tiebreaka. Słaby mecz Andrae: zmieniony w drugim secie przez Ruciaka. Pomijając brak Zagumnego i Szymańskiego widać, że nikt nie ma formy. Ireak Mazur moim zdaniem średnio przygotował zespół na ten okres rozgrywek.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Post autor: Knutsen »

Przemek pisze: Kalendarz jest napięty do granic możliwości a priorytetem AZS jest liga i mistrzostwo Polski. Ja absolutnie nie sugeruje, że akademicy oddali mecz, ale nie zdziwiłbym sie jakby potraktowali go ulgowo....
Jasne, jasne Olsztyn chciał przegrać na pewno ja w to nie wątpię, specjalnie to zrobił, musiało tak być. Prawda, że było no powiedzcie...

Ludzie nie piszcie takich głupot... nie po to się gra w pucharach żeby specjalnie z nich odpadać po prostu AZS Olsztyn był słabszy...Powiecie nie był ma świetny skład ??? Nazwiska nie grają!!!
Mówimy papa Z Pucharem Cev dla Olsztyna :].
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Post autor: hubert »

Knutsen pisze: K.Powiecie nie był ma świetny skład ??? Nazwiska nie grają!!!
O jakich nazwiskach mówisz ? Szablewski, Lubiejewski, Kudłacik ? Jeśli tak to faktycznie te nazwiska nie grają.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Post autor: Knutsen »

hubert pisze:
Knutsen pisze: K.Powiecie nie był ma świetny skład ??? Nazwiska nie grają!!!
O jakich nazwiskach mówisz ? Szablewski, Lubiejewski, Kudłacik ? Jeśli tak to faktycznie te nazwiska nie grają.

1. Sinan Cem Tanik (TUR) 1980 200 przyjmujący
2 Wojciech Grzyb 1981 204 środkowy
3 Marcin Lubiejewski 1981 205 atakujący
5 Paweł Zagumny 1977 200 rozgrywający
6 Artur Jacyszyn 1988 194 przyjmujący
7 Paweł Kuciński 1973 193 libero
8 Björn Andrae (GER) 1981 200 przyjmujący
9 Marcin Kudłacik 1981 198 środkowy
10 Grzegorz Szymański 1978 202 atakujący
11 Michał Ruciak 1983 190 przyjmujący
12 Grzegorz Pietkiewicz 1988 189 rozgrywający
13 Łukasz Szablewski 1988 200 rozgrywający
15 Richard Lambourne (USA) 1975 190 libero
16 Tomasz Stańczuk 1988 204 środkowy
17 Marcin Możdżonek 1985 211 środkowy
18 Marek Wawrzyniak 1987 195 przyjmujący

Mówię o tych nazwiskach no chyba, że wszyscy odeszli i Olsztyn ma juz tylko trzech zawodników??? W takim razie naprawde współczuje Warmii i Mazurowi :]
Ostatnio zmieniony 27 paź 2007, o 23:05 przez Knutsen, łącznie zmieniany 1 raz.
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
osnazfsb

Re: Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Post autor: osnazfsb »

Boli mnie to ze jak juz olali puchary wystawiajac drugi sklad to mogli w ogole z nih zrezygnowac i dac szasne pograc jakiemus zespolowi dla ktorego bylaby to rzeczywiscie nagroda za postawe w lidze.Przeciez jak nie chca to nie ma obowiazku gryw pucharach a tak za pare lat znowu bedziemy miec jeden zespol w LM>
Co do tego ze nic nie osiagamyw pucharach to prawda ale faktem jest ze liga z kazym sezonem staje sie coraz silniejsza i pojaiwaja sie w niej w miare znane nazwiska z zagranicy. Przy zarobkach tych gwiazd to jedank wypadalobny nie przerznac z jakimis "kelnerami"
Ostatnio zmieniony 27 paź 2007, o 23:11 przez osnazfsb, łącznie zmieniany 1 raz.
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Post autor: Knutsen »

osnazfsb pisze: Przy zarobkach tych gwiazd to jedank wypadalobny nie przerznac z jakimis kelnerami
Jaką drużynę nazywasz kelnerami??? Pepe Jeans Asse Lennik wygrało, czyli AZS Olsztyn tak??? W przeciwnym razie brak Ci szacunku do przeciwnika...Belgowie byli lepsi na boisku, nikt im awansu nie oddał za free.
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
osnazfsb

Re: Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Post autor: osnazfsb »

Knutsen pisze:
osnazfsb pisze: Przy zarobkach tych gwiazd to jedank wypadalobny nie przerznac z jakimis kelnerami
Jaką drużynę nazywasz kelnerami??? Pepe Jeans Asse Lennik wygrało, czyli AZS Olsztyn tak??? W przeciwnym razie brak Ci szacunku do przeciwnika...Belgowie byli lepsi na boisku, nikt im awansu nie oddał za free.
Alez ja mam wielki szacunek dla tych zawodników za to po raz kolejny pokazali polskim zespołom ze na sukcesy europejskich pucharach nie maja co liczyc ale z drugiej strony to sa jednak siatkarscy "kelnerzy" których AZS powinien pokonac 3:0 no moze 3:1 Co nie zmienia faktu ze na dzien dzisiejszy uwazam ze sa druzyna lepsza od PZU i w zadnym raze nie kwestionuje rangi ich zwyciestwa tym ze AZS olał własnych kibiców :D
Swoja droga ciesze sie ze nie jestem kibicem Olsztyna -sorryale ta ekipa nie zdobyła ZADNEGO trofeum nawet PP a co roku najpierw PZU a teraz mleczarze ładuje w gwiazdki niesamowita kase- nie chce tutaj obrazic fantastycznych kibicow tego klubu ale taka jest prawda
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Post autor: blaise »

nie było Gela i Gumy, ale jakby się postarali powinni na luzie wygrać.
Możliwe, że w tiebreakach Szablewski troszkę nie wytrzymywał presji i średnio kierował grą, jednak nie zmienia to faktu, że Olsztyn powinien mieć olbrzymią (!) przewagę na środku, ten Poelman to prócz wzrostu nawet mózgu nie ma :)
No i ze skrzydeł powinni bombardować Tanik i Andrae przy braku Grześka..
Ale jak widać tak do końca nie było :|
.
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Post autor: Knutsen »

blaise pisze:Olsztyn powinien mieć olbrzymią (!) przewagę na środku, ten Poelman to prócz wzrostu nawet mózgu nie ma :)
No i ze skrzydeł powinni bombardować Tanik i Andrae przy braku Grześka..
Poelman nie ma mózgu??? Czekaj, czekaj to środek olsztyńskiego zespołu co ma zamiast mózgów??? Mnie się ciągle wydaje, że próbujecie usprawiedliwić swoich!!! Po co chcecie ich wybielać??? Fakt jest taki, że Olsztyn jak ktoś zauważył przede mną nic nigdy nie osiągnął. Co sezon ładują niebotyczne wręcz sumy w zawodników, którzy chyba pobyt na Mazurach :] traktują jak wczasy pod gruszą :] :o

Jeżeli fakt iż brak Szymańskiego kończy grę zespołu to ktoś chyba powinien odpowiedzieć za brak umiejętności w zakresie budowania drużyny :]
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Przemek
Posty: 40
Rejestracja: 15 wrz 2007, o 16:29

Re: Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Post autor: Przemek »

To może ja to podsumuje jako kibic Olsztynian.

W Olsztynie zdecydowanie wygrał AZS, na wyjeździe minimalnie Lennik i to oni awansowali. Brawa dla Belgów bo jeżeli ktoś wygrywa to znaczy, że w przeciągu całego meczu jest lepszy.
Ja nie płaczę po przegranej, bo choć lepiej byłoby wygrać, to dla mnie jako kibica ważniejsza jest liga.

I jeszcze mam prośbę do Knutsena i osnazfsb. Ja rozumiem, ze można nie lubic Olsztynian, ale czy od razu trzeba kpi z nich w każdej wypowiedzi? Ja chociażby po ostatniej przegranej Częstochowy z Delektą bynajmniej nie rozpisywałem się, że Częstochowa jest beznadziejna itp.
Co sezon ładują niebotyczne wręcz sumy w zawodników
Nie twierdzę, że w Olsztynie ma dużych pieniędzy, ale moim zdaniem to mit, że Olsztyn ma największy budżet. Skra za darmo też nie wygrała 3 MP. W tym sezonie Olsztyn ma 2 budżet,w zeszłym miał 3.

I jeszcze osobiste pytanie do osnazfsb:
Dlaczego kopiujesz zdania z moich wypowiedzi i wstawiasz do swoich postów na sportsboardzie jako swoje własne?!
Awatar użytkownika
Furski-azs fan
Posty: 6
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 16:20
Płeć: M
Lokalizacja: Hala Urania

Re: Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Post autor: Furski-azs fan »

Winny tej porazki jest zarzad ktory nie podszedl powaznie do budowania druzyny.Jakich mamy rezerwowych kazdy wie,takiej lawki nie powinien miec zespol ktory celuje w mistrza,powiedzmy ze szymanski wypadnie w play-off wtedy bedzie nam trudno przejsc pierwszego przeciwnika powiedzmy delecte.A co do naszego zmiennika na ataku do grudnia mozna kontraktowac,rozwiazac umowe z tym pseudo grajkiem i wziasc byle kogo wolnego bo gorszych juz nie ma,naprawde :x
AZS Olsztyn
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Szanse polskich klubów w Pucharze CEV

Post autor: blaise »

Knutsen nie jestem za Olsztynem :] więc nie bronię swoich
to był taki żart, ale naprawdę ten Poelman (patrząc na jego grę w Olsztynie) nie za bardzo myśli na boisku, i tylko ma zasięg niezły z racji wzrostu. Znając wartość Grzyba czy Możdżonka to po paru jego atakach powinni się orientować jak atakuje i go zatrzymywać, jednak czytam w relacji, że to Poelman sprzedał parę czap Grzybowi.. :o
Nie ulega wątpliwości, że AZS zagrał cieniutko

Przemek: mi się zdaję, że to właśnie kibice AZSu Olsztyn robią największą nagonkę na Skrę, więc nie czyńcie komuś co wam nie miłe ;)
Ostatnio zmieniony 28 paź 2007, o 13:50 przez blaise, łącznie zmieniany 1 raz.
.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Puchar Konfederacji”