[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Puchar Challenge 2017/2018

Puchar Challenge 2017/2018

Postprzez SerCos » 13 cze 2017, o 20:25

Lista zespołów zgłoszonych do rozgrywek - mężczyźni:

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)
UVC Holding GRAZ (AUT)
Lokomotiv BAKU (AZE)
Stroitel MINSK (BLR)
PAR-KY MENEN (BEL)
MONTANA Volley (BUL)
Levski SOFIA (BUL)
Mladost ZAGREB (CRO)
Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)
Pafiakos PAFOS (CYP)
Nea Salamina FAMAGUSTA (CYP)
Apoel NICOSIA (CYP)
ČEZ KARLOVARSKO (CZE)
Volejbal BRNO (CZE)
GENTOFTE Volley (DEN)
PÄRNU VK (EST)
TOURS VB (FRA)
Olympiacos PIRAEUS (GRE)
Foinikas SYROS (GRE)
Pénzügyőr BUDAPEST (HUN)
Fino KAPOSVÁR SE (HUN)
Hapoel KFAR SABA (ISR)
Bunge RAVENNA (ITA)
VC STRASSEN (LUX)
Orion DOETINCHEM (NED)
BK TROMSØ (NOR)
FØRDE VBK (NOR)
Viking TIF BERGEN (NOR)
Benfica LISBOA (POR)
Fonte Bastardo AZORES (POR)
ACS Volei Municipal ZALAU (ROU)
CSA Steaua BUCURESTI (ROU)
Tricolorul LMV PLOIESTI (ROU)
Gazprom-Ugra SURGUT (RUS)
VKP Bystrina SPU NITRA (SVK)
KDS-sport KOSICE (SVK)
Spartak MYJAVA (SVK)
Volley SCHÖNENWERD (SUI)
LAUSANNE UC (SUI)
Biogas Volley NÄFELS (SUI)
Maliye Piyango SK ANKARA (TUR)
Lokomotiv KHARKIV (UKR)
BVA Cup Winner

------------------------------------

Lista zespołów zgłoszonych do rozgrywek - kobiety:

A. LINZ-STEG (AUT)
UVC Holding GRAZ (AUT)
VB NÖ Sokol SCHWECHAT (AUT)
Azerrail BAKU (AZE)
Hermes OOSTENDE (BEL)
Amigos-Van Pelt ZOERSEL (BEL)
Sharks CHARLEROI (BEL)
ŽOK GACKO (BIH)
Levski SOFIA (BUL)
ŽOK OSIJEK (CRO)
Mladost ZAGREB (CRO)
TJ OSTRAVA (CZE)
HOLTE IF (DEN)
OrPo ORIVESI (FIN)
Pölkky KUUSAMO (FIN)
SSC Palmberg SCHWERIN (GER)
Olympiacos SFP PIRAEUS (GRE)
Vasas Óbuda BUDAPEST (HUN)
KV Kastrioti FERIZAJ (KOS)
VBC Galina SCHAAN (LIE)
RSR WALFER (LUX)
RANDABERG IL (NOR)
CK PONTA DELGADA (POR)
AVC FAMALICÃO (POR)
C.S.M. TARGOVISTE (ROU)
Stiinta BACAU (ROU)
Dinamo KRASNODAR (RUS)
Tent OBRENOVAC (SRB)
Slavia EU BRATISLAVA (SVK)
1.BVK BRATISLAVA (SVK)
CVB Barça BARCELONA (ESP)
CV LOGROÑO (ESP)
Ibsa CV LAS PALMAS (ESP)
Viteos NEUCHATEL Université (SUI)
Sm’ AESCH Pfeffingen (SUI)
BURSA BBSK (TUR)
BVA Cup Winner
SerCos
 
Posty: 2688
Dołączył(a): 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M


Re: Puchar Challenge 2017/2018

Postprzez SerCos » 14 cze 2017, o 14:37

MĘŻCZYŹNI - 2 runda

BVA Cup Winner - Olympiacos PIRAEUS (GRE)
LAUSANNE UC (SUI) - Tricolorul LMV PLOIESTI (ROU)
Benfica LISBOA (POR) - ACS Volei Municipal ZALAU (ROU)
VC STRASSEN (LUX) - Levski SOFIA (BUL)
Hapoel KFAR SABA (ISR) - Nea Salamina FAMAGUSTA (CYP)
Lokomotiv BAKU (AZE) - Apoel NICOSIA (CYP)
Mladost Ribola KAŠTELA (CRO) - Volejbal BRNO (CZE)
Spartak MYJAVA (SVK) - Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)
Fino KAPOSVÁR SE (HUN) - VKP Bystrina SPU NITRA (SVK)
BK TROMSØ (NOR) - GENTOFTE Volley (DEN)
Viking TIF BERGEN (NOR) - FØRDE VBK (NOR)

MĘŻCZYŹNI - 1/16

Pénzügyőr BUDAPEST (HUN) - Gazprom-Ugra SURGUT (RUS)
VC STRASSEN (LUX) / Levski SOFIA (BUL) - Orion DOETINCHEM (NED)
Mladost ZAGREB (CRO) - ČEZ KARLOVARSKO (CZE)
Spartak MYJAVA (SVK) / Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT) - Biogas Volley NÄFELS (SUI)

Volley SCHÖNENWERD (SUI) - PAR-KY MENEN (BEL)
Pafiakos PAFOS (CYP) - PÄRNU VK (EST)
Lokomotiv BAKU (AZE) / Apoel NICOSIA (CYP) - Fonte Bastardo AZORES (POR)
BVA Cup Winner / Olympiacos PIRAEUS (GRE) - TOURS VB (FRA)

Fino KAPOSVÁR SE (HUN) / VKP Bystrina SPU NITRA (SVK) - Maliye Piyango SK ANKARA (TUR)
LAUSANNE UC (SUI) / Tricolorul LMV PLOIESTI (ROU) - Stroitel MINSK (BLR)
Hapoel KFAR SABA (ISR) / Nea Salamina FAMAGUSTA (CYP) - MONTANA Volley (BUL)
Viking TIF BERGEN (NOR) / FØRDE VBK (NOR) - Foinikas SYROS (GRE)

KDS-sport KOSICE (SVK) - CSA Steaua BUCURESTI (ROU)
Benfica LISBOA (POR) / ACS Volei Municipal ZALAU (ROU) - UVC Holding GRAZ (AUT)
Mladost Ribola KAŠTELA (CRO) / Volejbal BRNO (CZE) - Lokomotiv KHARKIV (UKR)
BK TROMSØ (NOR) / GENTOFTE Volley (DEN) - Bunge RAVENNA (ITA)

------------------------------------

KOBIETY - 2 runda

Slavia EU BRATISLAVA (SVK) - UVC Holding GRAZ (AUT)
ŽOK OSIJEK (CRO) - VB NÖ Sokol SCHWECHAT (AUT)
Pölkky KUUSAMO (FIN) - Sharks CHARLEROI (BEL)
AVC FAMALICÃO (POR) - CV LOGROÑO (ESP)
Ibsa CV LAS PALMAS (ESP) - Amigos-Van Pelt ZOERSEL (BEL)

KOBIETY - 1/16

RSR WALFER (LUX) - BURSA BBSK (TUR)
Pölkky KUUSAMO (FIN) / Sharks CHARLEROI (BEL) - CVB Barça BARCELONA (ESP)
CK PONTA DELGADA (POR) - Hermes OOSTENDE (BEL)
BVA Cup Winner - Tent OBRENOVAC (SRB)

RANDABERG IL (NOR) - NANTES VB (FRA)
VBC Galina SCHAAN (LIE) - Vasas Óbuda BUDAPEST (HUN)
Ibsa CV LAS PALMAS (ESP) / Amigos-Van Pelt ZOERSEL (BEL) - A. LINZ-STEG (AUT)
HOLTE IF (DEN) - Viteos NEUCHATEL Université (SUI)

Stiinta BACAU (ROU) - Azerrail BAKU (AZE)
Sm’ AESCH Pfeffingen (SUI) - Mladost ZAGREB (CRO)
AVC FAMALICÃO (POR) / CV LOGROÑO (ESP) - Olympiacos SFP PIRAEUS (GRE)
Levski SOFIA (BUL) - C.S.M. TARGOVISTE (ROU)

ŽOK OSIJEK (CRO) / VB NÖ Sokol SCHWECHAT (AUT) - TJ OSTRAVA (CZE)
KV Kastrioti FERIZAJ (KOS) - OrPo ORIVESI (FIN)
1.BVK BRATISLAVA (SVK) - ŽOK GACKO (BIH)
Slavia EU BRATISLAVA (SVK) / UVC Holding GRAZ (AUT) - Dinamo KRASNODAR (RUS)
SerCos
 
Posty: 2688
Dołączył(a): 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M


Powrót do Europa - Challenge Cup

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość