Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Guilder »

A raczej na Constantę. Zespół jak najbardziej do ogrania. Jednak mając wyniki takie jak z Sisleyem to Jastrzębie staje się faworytem całego FF.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Elgarten »

Fein pisze:No to czas na Metallurg Żłobin :D
Dzisiaj Białorusini odpadli z Tomisem Constanta, więc... czas na Rumunów :)
Jestem pod wrażeniem wyczynu JSW. Większość nie dawała im szans, a jednak sprawili dużą niespodziankę :)
Patrząc na drabinkę nie za bardzo widzę innego faworyta niż polski zespół.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Pavello
Posty: 50
Rejestracja: 23 kwie 2008, o 11:06
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Pavello »

Oni są poprostu niesamowici. W obu tego słowa znaczeniu. Potrafią zagrać fatalnie w sobotę z Resovia, żeby teraz wyeliminowac wielki Sisley. Emocje niesamowite, dla takich chwil warto życ. Żaluję, baaardzo żaluje, ze nie pojechalem do Wloch. No ale coz...trudno. Teraz wyczekiwac na dalsze fazy. Coś pięknego:)
Awatar użytkownika
Bollo
Posty: 366
Rejestracja: 11 maja 2008, o 07:27
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Bollo »

Oni ie zagrali z resovią fatalnie. Po prostu resovia rzuciła na nich klątwę i przegrywają z nimi jak leci.
Zlatan
Awatar użytkownika
zyll
Posty: 681
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:47
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: zyll »

Elgarten pisze:
Fein pisze:No to czas na Metallurg Żłobin :D
Dzisiaj Białorusini odpadli z Tomisem Constanta, więc... czas na Rumunów :)
Jestem pod wrażeniem wyczynu JSW. Większość nie dawała im szans, a jednak sprawili dużą niespodziankę :)
Patrząc na drabinkę nie za bardzo widzę innego faworyta niż polski zespół.
A ja widzę, EA Patras i Torcouing - odpowiednio 3 drużyna ligi greckiej i czwarta drużyna ligi francuskiej, żadne to ogórki, a Jastrzębie też nie gra jakiś cudów niedziwów. W Patras gra z tego co pamiętam Yordanov i Zhekov?
Awatar użytkownika
Fein
Posty: 659
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 16:14
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Fein »

Jastrzębski Węgiel: Czarnowski (5), Łomacz (3), Samica (21), Yudin (20), Hardy (10), Jurkiewicz (7) Rusek (libero) oraz Freriks, Rafael (3) i Prygiel (1)


JW gra na trzech przyjmujacych ? :>
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: niepoinformowany »

zyll pisze:
Elgarten pisze:
Fein pisze:No to czas na Metallurg Żłobin :D
Dzisiaj Białorusini odpadli z Tomisem Constanta, więc... czas na Rumunów :)
Jestem pod wrażeniem wyczynu JSW. Większość nie dawała im szans, a jednak sprawili dużą niespodziankę :)
Patrząc na drabinkę nie za bardzo widzę innego faworyta niż polski zespół.
A ja widzę, EA Patras i Torcouing - odpowiednio 3 drużyna ligi greckiej i czwarta drużyna ligi francuskiej, żadne to ogórki, a Jastrzębie też nie gra jakiś cudów niedziwów. W Patras gra z tego co pamiętam Yordanov i Zhekov?
No dokładnie. Przestrzegałbym przed lekceważeniem tych rywali, tak, Yordanov i Zhekov grają w Patras.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
zyll
Posty: 681
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:47
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: zyll »

Fein pisze:Jastrzębski Węgiel: Czarnowski (5), Łomacz (3), Samica (21), Yudin (20), Hardy (10), Jurkiewicz (7) Rusek (libero) oraz Freriks, Rafael (3) i Prygiel (1)


JW gra na trzech przyjmujacych ? :>
Yudin chyba przymierzany był do gry na ataku, to on wchodził razem z Łomaczem na podwójne zmiany w ostatnich kilku spotkaniach. Zauważ, że właśnie Łomacz wyszedł w podstawowej szóstce, więc zgranie z Yudinem być może miało jakieś znaczenie.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: kevinpsb »

Była gdzies transmisja Jastrzebskiego z Sisleyem w telewizji???
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Elgarten »

niepoinformowany pisze:
zyll pisze:
Fein pisze:No to czas na Metallurg Żłobin :D
Dzisiaj Białorusini odpadli z Tomisem Constanta, więc... czas na Rumunów :)
A ja widzę, EA Patras i Torcouing - odpowiednio 3 drużyna ligi greckiej i czwarta drużyna ligi francuskiej, żadne to ogórki, a Jastrzębie też nie gra jakiś cudów niedziwów. W Patras gra z tego co pamiętam Yordanov i Zhekov?
No dokładnie. Przestrzegałbym przed lekceważeniem tych rywali, tak, Yordanov i Zhekov grają w Patras.
Nikt nie mówi o lekceważeniu, ale po wyeliminowaniu Włochów nie można bać się Tourcoing, ani nawet Patras z Zhekovem i Yordanovem ;)
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Guilder »

Z tego co wiem nie było

Zobaczcie na statsy serwisu, 9-1 dla JW :o Już wiemy czym wygrali ten mecz.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Nagor »

Żądam aby Yudin grał też w lidze, jeden z ulubionych moich zawodników, największy zasięg w lidze + ta dynamika czynią go bardzo widowiskowym :D
...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Guilder »

Nagor pisze:(...)największy zasięg w lidze (...)
Z tymi słowami bym uważał. Wprawdzie tak się mówiło, ale w zeszłym sezonie, a w tym mamy m.in Oivanena.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Nagor »

Na szybko, wg pls.pl

Oivanen: Zasięg z wyskoku do ataku: 335
Yudin: Zasięg z wyskoku do ataku: 365
Bartman: Zasięg z wyskoku do ataku: 358 (ale podejrzewam, że więcej)
Gladyr: Zasięg z wyskoku do ataku: 360
Wlazły: Zasięg z wyskoku do ataku: 360
Martin: Zasięg z wyskoku do ataku: 360
Zanuto: Zasięg z wyskoku do ataku: 360

Tak mniej więcej przedstawia się czołówka, ale dane chyba wymagają weryfikacji, jednak wizualnie jest 1. Yudin 2. Bartman 3. Wlazły
...
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: mily66 »

Nagor zapomniales o Dawidzie Suskim 360cm 8-)
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Guilder »

Nagor jeśli mnie nie wierzysz to napisz pm np. do Dreamera, który też już się wypowiadał o Finie i o jego zasięgu. 335 to sięga Wika, a tacy jak Yudin, Wlazły czy Oivanen mają więcej w bloku.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Kuba_JW
Posty: 806
Rejestracja: 13 paź 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Kuba_JW »

Co do zasiegu to wystarczy popatrzec jak Igor wisi w powietrzu i atakuje nad rekoma...
Co do meczu... Wynik kapitalny... Bylem w szoku jak go zobaczyylem.. A jak spojrzalem na Czewe i Skre to w jeszcze wiekszym... Kapitalny wieczor... Dobrze ze Igor zagral a Robert odpoczywal. Ma swoje lata i nie ma szans zeby caly sezon ciagnac team... Tymbardziej ze Mariuszek ktory jest niemal 10 lat mlodszy tez nie daje rady...
Teoretycznie teraz bedzie latwiej... Ale nie ma co liczyc na latwe przeprawy. Bedzie jeszcze ciezej. Fajnie ze chllopaki czesciej niz na poczatku pokazuja swoj potencjal... Ustabilizowac do konca i jedziemy!
"dobrym atakiem wygrywa sie mecze, dobrą obroną zdobywa się mistrzostwa"
Siatkarskie gadżety http://www.internetowysklepsportowy.pl/Siatkowka-c9
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Arff »

Kurde w ostatnim meczu z Resovią zauważyłem że Łomacz i Yudin, wcodząc na boisko pokazali kilka ładnych zagrań... trzeba przyznać, że Yudin na ataku z tym swoim fenomenalnym zasięgiem to zdecydowany strzał w 10, a to że przy okazji musi grać Łomacz ze względu na limit obcokrajowców, to bardzo dobrze, niech się chłopak rozwija i dostaje szanse grania :) To był chyba jego pierwszy pełny mecz w barwach JSW, a jest u nich drugi sezon...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Ann
Posty: 288
Rejestracja: 21 sie 2007, o 09:19
Płeć: K
Lokalizacja: Londyn

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Ann »

Czy ktoś wie, gdzie będzie turniej final four? ;)
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Arff »

Final four wybierają spośród uczestników, którzy jeszcze nie są w komplecie... osobiście obstawiam Francję albo Grecję...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
lovevolleyball2
Posty: 170
Rejestracja: 22 gru 2008, o 15:07
Płeć: K
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: lovevolleyball2 »

Kuba_JW pisze:Teoretycznie teraz bedzie latwiej... Ale nie ma co liczyc na latwe przeprawy. Bedzie jeszcze ciezej. Fajnie ze chllopaki czesciej niz na poczatku pokazuja swoj potencjal... Ustabilizowac do konca i jedziemy!
Podpisuję się obiema rękami :D.
Ja poproszę częściej tak grających Jastrzębian :D.

Jednakże :
zyll pisze:A ja widzę, EA Patras i Torcouing - odpowiednio 3 drużyna ligi greckiej i czwarta drużyna ligi francuskiej, żadne to ogórki, a Jastrzębie też nie gra jakiś cudów niedziwów. W Patras gra z tego co pamiętam Yordanov i Zhekov?

Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca. Jastrzębie gra w tym sezonie baaaaaaaaaaardzo nierówno. Oczywiście, że realne szansę są, nawet ogromne, ale nie zapominajmy, że siatkówka to nieobliczalna gra, czego doświadczylismy w jakże przyjemny sposób :D :D.


o tak właśnie tak ! brawo, aż się serce raduje :D !

P.S. A yudin z Łomaczem wyszli w podstawpowej szóstce, odpowiednio : Yudin na ataku, Łomacz na rozegraniu^^^.
chciałoby się powiedzieć NARESZCIE.
'ze wszystkich ruin świata, bez wątpienia najbardziej smutna jest ruina człowieka.'
theophile gautier
Awatar użytkownika
Kuba_JW
Posty: 806
Rejestracja: 13 paź 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Kuba_JW »

FF w kurniku \o/ To byloby cos :] :]
"dobrym atakiem wygrywa sie mecze, dobrą obroną zdobywa się mistrzostwa"
Siatkarskie gadżety http://www.internetowysklepsportowy.pl/Siatkowka-c9
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Antos »

Kto ma prawa do pokazywania FF?
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Arff »

Antos pisze:Kto ma prawa do pokazywania FF?
nikt... powiem więcej, nikt ich nie wykupi ;o Z tego względu że TVP ma prawa do pokazywania meczy JSW, oczywiście nie pokazuje żadnych meczy na wyjeździe, a wątpię żeby FF było 2 lata z rzędu w tym samym kraju, dlatego TVP ani nie pokaże meczy JSW, a do tego przeszkodzi pokazania tego innym, ze względu że Polsat nie wykupi praw, skoro nie będzie mógł pokazywać meczy Jaszczombków...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Mate »

Arff pisze:
Antos pisze:Kto ma prawa do pokazywania FF?
nikt... powiem więcej, nikt ich nie wykupi ;o Z tego względu że TVP ma prawa do pokazywania meczy JSW, oczywiście nie pokazuje żadnych meczy na wyjeździe, a wątpię żeby FF było 2 lata z rzędu w tym samym kraju, dlatego TVP ani nie pokaże meczy JSW, a do tego przeszkodzi pokazania tego innym, ze względu że Polsat nie wykupi praw, skoro nie będzie mógł pokazywać meczy Jaszczombków...
Trochę dziwię się, że laola nie transmituje spotkań Pucharu CEV i Challenge Cup. Skoro transmitują LM to czemu nie mieliby pokazywać Pucharu CEV i Challenge Cup. Przecież CEV powinno należeć, aby podnieść rangę pucharów. A co do wyniku. Wierzyłem w zwycięstwo, ale nie myślałem, że będzie 3:1.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
lovevolleyball2
Posty: 170
Rejestracja: 22 gru 2008, o 15:07
Płeć: K
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: lovevolleyball2 »

Mate wydaje mi się, że laola, która bądź, co bądź transmituje jeszcze ręczną, nożną i plażową, a do tego hokej, w chwili kiedy przychodzi mecz np. tak jak wczoraj, ma przepełniony serwer, a dostać się na niego w owym czasie, to zupełnie tak jak wejśc na stronę kupbilet.pl po rzuceniu ticketów na "lady" :D :D
Pomyśl jakby to wyglądało gdyby jeszcze dorzucono resztę turniejów "marki" CEV :D.
Osobiście wolałabym, żeby powstało cos na kształt laoli, gdzie transmitowano by takie potyczki.
'ze wszystkich ruin świata, bez wątpienia najbardziej smutna jest ruina człowieka.'
theophile gautier
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Mate »

lovevolleyball2 pisze:Mate wydaje mi się, że laola, która bądź, co bądź transmituje jeszcze ręczną, nożną i plażową, a do tego hokej, w chwili kiedy przychodzi mecz np. tak jak wczoraj, ma przepełniony serwer, a dostać się na niego w owym czasie, to zupełnie tak jak wejśc na stronę kupbilet.pl po rzuceniu ticketów na "lady" :D :D
Pomyśl jakby to wyglądało gdyby jeszcze dorzucono resztę turniejów "marki" CEV :D.
Osobiście wolałabym, żeby powstało cos na kształt laoli, gdzie transmitowano by takie potyczki.
Wydaje mi się, że laola to strona CEV-u. Na stronie CEV-u często podają informacje o meczach na laoli. A i na dodatek są mecze za darmo, co jest dziwne. Przecież pewna osoba nie tworzyłaby takiej strony, bo CEV już by go do sądu podał za to, że nie wykupił praw do transmisji. Jeszcze do tego dochodzi liga niemiecka i bodajże austriacka, więc kasy musiałby trochę zapłacić. Jeden koleś na justinie transmitował mecze i puścił mecz Polski z jakąś reprezentacją i mówił, że po kilku dniach dostał notę od Sportfive, że jak jeszcze raz to spotkają się w sądzie. Może to prawda, a może nie. Jednak uważam, że laola po części należy do CEV-u.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: mily66 »

Arff pisze: To był chyba jego pierwszy pełny mecz w barwach JSW, a jest u nich drugi sezon...
trzeci sezon raczej mnie się wydaję i w sezonie 2006/07 grał większość meczy po przekątnej z Murkiem. 8-)
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Arff »

mily66 pisze:
Arff pisze: To był chyba jego pierwszy pełny mecz w barwach JSW, a jest u nich drugi sezon...
trzeci sezon raczej mnie się wydaję i w sezonie 2006/07 grał większość meczy po przekątnej z Murkiem. 8-)
Na pewno drugi... w sezonie 2006/07 w JSW była para Ivanov/Bednaruk, a Łomacz siedział na ławce w politechnice od czasu do czasu zmieniając Drabkowskiego...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: mily66 »

sory źle odczytałem , myślałem ,że chodzi Ci o Yudina a nie Łomacza- mój błąd- 8-)
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Challenge Cup”