Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Nagor »

A widziałeś wczorajszy mecz Izmiru? Gdyby chociaż dwóch Greków (zawodników z tej drużyny, bo ciężko się doszukać Greka) zagrało co potrafi to Izmir nie miałby czego zmieniać. Nie oszukujmy się, Izmir to żadna potęga.
...
Wojciech
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2007, o 21:00
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrowiec Sw
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Wojciech »

tomasol pisze: Siatkówka to gra gdzie trzeba trzymać równy poziom cały mecz a Jastrzębie tego nie potrafiło.
Mysle, ze tutaj należy się zgodzić z Tomasolem. Momentami gra Jastrzębian wyglądała naprawde obiecująco, I i III set to bajka, szczęścia zabrakło w IV partii. Padaka była w II i V secie. Dla mnie punktem zwrotnym okazał się blok w tiebreaku na Samiku przy bodajże 10:12 dla Turków. Gdyby Francuz wpakował piłkę w pole nasi poradziliby sobie, ale teraz to sobie można gdybać i gdybać...
Ogolnie turniej na minus, od takiego zespołu z takim potencjałem, z taką ławką oczekuję się zwycięstw i trofeów.
Choć z drugiej strony, gdyby ktoś na początku rzekł, że Jastrzębianie zostaną drugą ekipą tegoż pucharu, raczej wszyscy by się ucieszyli. Mogli podobnie jak Olsztyn spuścić głowę i gadać na prawo i lewo, że z europejskimi pucharami "im nie po drodze".
Walkę podjeli, zapisali się w historii wspaniałym 3:1 w Treviso i za to należą się brawa.
PS: Jakąś pewną rekompensatą dla nas kibiców powinna być indywidualna nagroda dla Pawła Ruska. I trzeba dodać, ze przyznana w pełni zasłużenie. Razi mimo wszystko ten jeden jego błąd w przyjęciu zagrywki Duerdena w tiebreaku:(
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: hubert »

Nagor pisze:A widziałeś wczorajszy mecz Izmiru? Gdyby chociaż dwóch Greków (zawodników z tej drużyny, bo ciężko się doszukać Greka) zagrało co potrafi to Izmir nie miałby czego zmieniać. Nie oszukujmy się, Izmir to żadna potęga.
Gdyby, gdyby.... W polskiej siatkówce od ponad 30 lat (z jednym wyjątkiem) jest jakieś "gdyby". Fakty są takie: że kolejna polska drużyna przegrała. Pod ciśnieniem to my grać nie potrafimy i nie zanosi się na poprawę.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Bigmac
Posty: 136
Rejestracja: 26 maja 2008, o 14:54
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Bigmac »

Nagor napisał(a):
Nie oszukujmy się, Izmir to żadna potęga.
Człowieku w siatkówce mało jest ważne czy klub jest z Izmiru czy z Treviso, jeżeli uważasz, że nie jest potęga zagrać całego seta (czwarty set)bez straty żadnego punktu po zagrywce, a przy tym zagrywać raz mocno a raz technicznie, co maksymalnie utrudnia przyjęcie, przy swoim mistrzowskim przyjęciu, a tak właśnie zagrał IZMIR,to Cie naprawdę nie rozumiem. Nie będę obwiniał również dziś jastrzębia o grę środkiem ( a tego dziś rzeczywiście brakowało), bo trudna zagrywka Izmiru i kontuzja Czarnowskiego, skutecznie to uniemożliwiały. Natomiast błąd Samica na serwie przy 24:24 w czwartym secie to czysta głupota i ten właśnie moment zdecydował o porażce jastrzębia. Zrobiło sie 25:24 i co robi Izmir zagrywa pewnie technicznie (a nie tak jak Samica) Hardy nie przyjmuje rusek musi wystawiać i jest 26:24. Tie break był tylko formalnością dla Izmiru, choć kto wie jak by się to wszystko potoczyło gdyby nie kolejna naiwność Roberta Prygla który serwując posłał piłkę w aut przy stanie 12:14 (jego asa na 12:14 celowo pomijam) i sam skończył mecz. Izmir zagrał świetny mecz, był by trudnym przeciwnikiem dla wielu dobrych drużyn.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Mate »

Best Players Awards

Best scorer : Ashlei Nemer (BRA/Tomis CONSTANTA)
Best spiker : Gökhan Oner (TUR/Arkas IZMIR)
Best blocker: Radu Began (ROU/Tomis CONSTANTA)
Best server: Gökhan Oner (TUR/Arkas IZMIR)
Best receiver: Pawel Rusek (POL/JASTRZEBSKI Wegiel SA)
Best setter: Huseyin Koc (TUR/Arkas IZMIR)
Most Valuable Player (MVP): Paul Charles Duerden (CAN/Arkas IZMIR)
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Wojciech
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2007, o 21:00
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrowiec Sw
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Wojciech »

Gokhan Oner... a wystarczyło wyłożyć troszku kaski na Możdzona, lub za Freriksa sprowadzić dobrego środkowego stranieri i jestem pewny, że już tak Turek by sobie nie hasał.
Dee-Jay
Posty: 487
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Dee-Jay »

Nie byliśmy w stanie pokonać zespołu w kturym rozgrywał taki wirtuoz Koc. Zagrywka praktycznie nie funkcjonowała. Samica nic nie pokazał w tym elemencie. Hardy w V secie nie dostał żadnej piłki, moze go zadyszka wzięła. Musimy sie zadowolic 2 miejscem, które jest dla nas tatalną kompromitacją. Gruszka sie teraz bedzie śmiał macie ta swoją polską lige wiecie czemu wyjechałem a porównywanie do innych lig nie ma sensu bo możemy z każdym wygrać i z każdym przegrać. Poprostu nie potrafimy grac w meczach o najwyzszą stawkę zarówno reprezentacja jak i drużyny klubowe szczególnie na wyjazach.
Koc nie jest wirtuozem siatkówki podobnie jak ty nie jesteś wirtuozem polskiej ortografii.Zagrywka nie funkcjonowała bo Turcy dobrze przyjmowali.My posyłąliśmy bomby a oni w miarę to przyjmowali ale i tak kilka punktów z zagrywek było.2 miejsce w FF CC to kompromitacja?A to ci dopiero wiadomość... Według mnie to sukces ale wiadomo że mogło być zwycięstw bo mecz stał na dobrym poziomie.Sugerujesz że Gruszka wyjechał bo poziom ligi polskiej był słaby a tureckiej jest wyższy?Jeśli tak to proponuję się zainteresować siatką bo widzę że nie masz pojęcia co mówisz.Nie potrafimy grać o najwyższe stawki?Na jakiej podstawie to oceniłeś?

A teraz jedno zdanie od siebie o meczu:Mecz na dobrym poziomie ale ciężko wygrać na takim poziomie skoro nasi środkowi nie potrafią atakować...J-bie musi na nowy sezon pozyskać lepszych środkowych typu Nowakowski,Wiśnia albo kogoś kumatego z zagranicy bo z takimi jakich mają to ciężko grać w meczach o wysoką stawke.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Nagor »

Best server: Gökhan Oner (TUR/Arkas IZMIR)
Czy to ten, który serwował flotem, stając 1cm przed linią i nie robiąc żadnego podskoku?
...
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: hubert »

Dee-Jay pisze:Zagrywka nie funkcjonowała bo Turcy dobrze przyjmowali.My posyłąliśmy bomby a oni w miarę to przyjmowali ale i tak kilka punktów z zagrywek było.
To może trzeba wtedy flotem a nie ciągle bić głową w mur.
Dee-Jay pisze: 2 miejsce w FF CC to kompromitacja?A to ci dopiero wiadomość... Według mnie to sukces ale wiadomo że mogło być zwycięstw bo mecz stał na dobrym poziomie.Sugerujesz że Gruszka wyjechał bo poziom ligi polskiej był słaby a tureckiej jest wyższy?Jeśli tak to proponuję się zainteresować siatką bo widzę że nie masz pojęcia co mówisz.Nie potrafimy grać o najwyższe stawki?Na jakiej podstawie to oceniłeś?
Jest to porażka dlatego, że przegraliśmy własnymi błędami (tie break)
- 2 ataki Samiki zablokowane
- niedokładne przyjęcie Ruska (tylko nie mów, że trudna zagrywka była)
- Santilli - chyba tylko on wie jaki cel przyświecał trzymaniu Francuza na boisku

Nie potrafimy grac o stawki. Najważniejsze mecze polskie zespoły przegrywają (włącznie z kadrą). Przykłady z tego sezonu: Skra dwa razy zafundowała nam taki scenariusz. Raz gdy trzeba było wygrać z Vfb aby nie wyjść z 3 miejsca a drugi raz mecz z Iskrą. JSW - dzisiaj. W sumie do częstochowy też można się przyczepić za drugi set pierwszego meczu z Trentino, gdzie sam Panas mówił, że przegrali na własną prośbę.
Nie mam pretencji jak przegrywamy bo przeciwnik nas do tego zmusza. Najczęściej przegrywamy własnymi głupimi błędami. Czy wynikają z psychiki czy czegoś innego nie wiem. Fakt jest, że dajemy ciała.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Dee-Jay
Posty: 487
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Dee-Jay »

Nie potrafimy grac o stawki bo najważniejsze mecze polskie zespoły przegrywają (włącznie z kadrą). Przykłady z tego sezonu: Skra dwa razy zafundowała nam taki scenariusz. Raz gdy trzeba było wygrać z Vfb aby nie wyjść z 3 miejsca a drugi raz mecz z Iskrą. JSW - dzisiaj. W sumie do częstochowy też można się przyczepić za drugi set pierwszego meczu z Trentino, gdzie sam Panas mówił, że przegrali na własną prośbę.
Nie mam pretencji jak przegrywamy bo przeciwnik nas do tego zmusza. Najczęściej przegrywamy własnymi głupimi błędami. Czy wynikają z psychiki czy czegoś innego nie wiem. Fakt jest, że dajemy ciała.
Tak samo ja mogę powiedzieć że potrafimy grać pod presją i za przykłady podam mecze:Skra-Iskra(oba mecze u siebie),Skra-Panatinaikos,Skra-Sisley,Skra-Dynamo,Cze-wa-Piacenza(oba),J.W-Sisley,wczorjaszy mecz J.W itd itp...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Guilder »

Nagor pisze:
Best server: Gökhan Oner (TUR/Arkas IZMIR)
Czy to ten, który serwował flotem, stając 1cm przed linią i nie robiąc żadnego podskoku?
Nie, to ten niski środkowy, który serwował mocno z wyskoku.

MVP dla Duerdena, śmiech na sali. Porażka JW, śmiech na sali. Gökhan - kozak. Radzić sobie na takiej pozycji z takim wzrostem to niezła sprawa, chociaż nie poblokował za dużo.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Dee-Jay
Posty: 487
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Dee-Jay »

MVP dla Duerdena, śmiech na sali.
Niby czemu?Wczoraj doskonały mecz,dziś też najlepszy na boisku...Według mnie to śmiechem na sali jest nie wybranie Firpo na najlepszego sypacza;)
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: dreamer »

Dennis Guilder pisze:...MVP dla Duerdena, śmiech na sali. Porażka JW, śmiech na sali. Gökhan - kozak. Radzić sobie na takiej pozycji z takim wzrostem to niezła sprawa, chociaż nie poblokował za dużo.

Ehhhhh
Opanuj się...

W końcu Paul Duerden i Gokhan są zawodnikami zwycięskiej - jedynej jaka nie sprawiła zawodu podczas tego turnieju - drużyny.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Nagor »

Dee-Jay pisze:
MVP dla Duerdena, śmiech na sali.
Niby czemu?Wczoraj doskonały mecz,dziś też najlepszy na boisku...Według mnie to śmiechem na sali jest nie wybranie Firpo na najlepszego sypacza;)
Przecież Koc dostał za sypacza.
...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Guilder »

dreamer pisze:
Dennis Guilder pisze:...MVP dla Duerdena, śmiech na sali. Porażka JW, śmiech na sali. Gökhan - kozak. Radzić sobie na takiej pozycji z takim wzrostem to niezła sprawa, chociaż nie poblokował za dużo.
Ehhhhh
Opanuj się...
W końcu Paul Duerden i Gokhan są zawodnikami zwycięskiej - jedynej jaka nie sprawiła zawodu podczas tego turnieju - drużyny.
dreamer
Dla jasności dodam, że Gokhan naprawdę zrobił na mnie pozytywne wrażenie, i moje słowa o nim nie były ironią.
Natomiast co do Duerdena to dokładnie tak sobie to tłumaczyłem, zwycięska drużyna, gospodarz w dodatku, i nawet jak nie był najlepszym graczem FF to był filarem swojej drużyny. Co jednak nie znaczy, że muszę się z tym zgadzać.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
norbertz90
Posty: 328
Rejestracja: 13 lut 2008, o 22:38
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: norbertz90 »

Dee-Jay pisze:Koc nie jest wirtuozem siatkówki podobnie jak ty nie jesteś wirtuozem polskiej ortografii.Jeśli tak to proponuję się zainteresować siatką bo widzę że nie masz pojęcia co mówisz.Nie potrafimy grać o najwyższe stawki?Na jakiej podstawie to oceniłeś?
Temat ortografi był wielokrotnie poruszany. Wiem, że boli Cię że Jastrzębie przegrało bio jesteś z Żor. Ja nie jestem z tamtego regionu ale dla mnie ta porażka niczym przyjemnym nie była.

P.S. Skąd możesz widzieć, że sie nie interesuje. Jeżeli byłbyc prawdziwym kibicem to byś był w Izmirze a piszesz smuty na forum. Pamietaj o gustach się nie dyskutuje. To pojęcie subiektywne.
Norbert
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: mily66 »

Co nie zmienia faktu ,że to kompromitacja.



8-)
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
spell
Posty: 233
Rejestracja: 18 lis 2008, o 07:50
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: spell »

Miało być tak ładnie i pięknie a tu ch... Jastrzębski był faworytem na papierze, a zjadła ich trema :P Ciśnienie, jakie wywierali kibice wraz z drzącym mordę 'spikerem-dj-nawoływaczem' przerosło naszych chłopaków. Co tu dużo pisać- szkoda. Niestety taka już nasza przypadłość, że finałów to my grać nie potrafimy. Szkoda, że polegliśmy z 'europejskimi' Turkami, którzy w następnym sezonie dojdą zapewne do FF LM...
Jedynym plusem tegoż przegranego finału jest fakt, iż puchar przewinął się przez polską parę dłoni.
Kruczek
Posty: 74
Rejestracja: 9 mar 2009, o 14:54
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Kruczek »

spell pisze: Szkoda, że polegliśmy z 'europejskimi' Turkami, którzy w następnym sezonie dojdą zapewne do FF LM...
To już dziś wiadomo kto zorganizuje FF Ligi Mistrzów w sezonie 2009/2010 ??? :D
Dee-Jay
Posty: 487
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Dee-Jay »

norbertz90 pisze:
Dee-Jay pisze:Koc nie jest wirtuozem siatkówki podobnie jak ty nie jesteś wirtuozem polskiej ortografii.Jeśli tak to proponuję się zainteresować siatką bo widzę że nie masz pojęcia co mówisz.Nie potrafimy grać o najwyższe stawki?Na jakiej podstawie to oceniłeś?
Temat ortografi był wielokrotnie poruszany. Wiem, że boli Cię że Jastrzębie przegrało bio jesteś z Żor. Ja nie jestem z tamtego regionu ale dla mnie ta porażka niczym przyjemnym nie była.

P.S. Skąd możesz widzieć, że sie nie interesuje. Jeżeli byłbyc prawdziwym kibicem to byś był w Izmirze a piszesz smuty na forum. Pamietaj o gustach się nie dyskutuje. To pojęcie subiektywne.
To że jestem kibicem z Żor nie miało wpływu na to co napisałem bo to co napisałeś to mogła powiedzieć moja mama która ma słabe pojęcie o siatce a nie ktoś kto zna się na siatkówce...A z tym że powinienem być w Izmirze to mnie ubawiłeś do łez.Powiem ci że nawet gdybym nie był na żywo na ani jednym meczu nie znaczy że nie jestem kibicem siatkówki
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Guilder »

Kruczek pisze:
spell pisze: Szkoda, że polegliśmy z 'europejskimi' Turkami, którzy w następnym sezonie dojdą zapewne do FF LM...
To już dziś wiadomo kto zorganizuje FF Ligi Mistrzów w sezonie 2009/2010 ??? :D
Wiadomo tyle, że gospodarz nie będzie miał zapewnionego miejsca w FF.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Dee-Jay
Posty: 487
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Dee-Jay »

Nagor pisze:
Dee-Jay pisze:
MVP dla Duerdena, śmiech na sali.
Niby czemu?Wczoraj doskonały mecz,dziś też najlepszy na boisku...Według mnie to śmiechem na sali jest nie wybranie Firpo na najlepszego sypacza;)
Przecież Koc dostał za sypacza.
Właśnie:P?
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Nagor »

Źle przeczytałem, pomyłka, nie zauważyłem "nie". Wiadomo, prawo gospodarza
...
Awatar użytkownika
smelasiatkarz
Posty: 244
Rejestracja: 15 sty 2009, o 13:04
Płeć: M
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: smelasiatkarz »

spell pisze:Miało być tak ładnie i pięknie a tu ch... Jastrzębski był faworytem na papierze, a zjadła ich trema
Może i jastrzębianie byli faworytem na papierze ale czasami lepiej mieć złożony zespół a nie pojedyncze jednostki. Jsw zagrało przyzwoicie ale to nie wystarczyło na Arkas. Odnośnie speakera, dobra drużyna na takim poziomie (zawodnicy) nie powinna się przejmować jakimś "wyjnikiem" tylko grać swoje.
Tylko żeby nie wyszło na to że jestem anty jsw. Wygrywając z treviso pokazali na co ich stać. Tutaj trzeba było to powtórzyć.
"Moje ciało jest moim kontem bankowym. Najpierw muszę dużo wpłacić żeby potem dużo wyjąć"
sulajmin
Posty: 92
Rejestracja: 7 lut 2009, o 14:04

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: sulajmin »

Wie ktoś może jak się nazywał atakujący (Litwin) co grał w rumuńskiej drużynie ?
Awatar użytkownika
Nefretete
Posty: 181
Rejestracja: 31 gru 2008, o 17:32
Płeć: K
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Nefretete »

sulajmin pisze:Wie ktoś może jak się nazywał atakujący (Litwin) co grał w rumuńskiej drużynie ?
I owszem :) To Arvydas Miseikis. Wedle oficjalnych danych mierzy on 200 cm i waży 90 kg. Zasieg w ataku - 355, w bloku - 330. Tomis to jego czwarty klub, wcześniej grał w Elga - Startas (Litwa), Apoelu (Cypr) i Argex Duvel Puurs (Belgia).
"Sport jest rywalizacją, nie zawsze się wygrywa, trzeba też umieć pogodzić się z porażką" - M. Bąkiewicz

SEBASTIAN ŚWIDERSKI!
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Elgarten »

Jakiegoś siatkarza z Tomisu do PlusLigi można by ściągnąć. Myślę, że Brazylijczycy czy Mikeikis podnieśliby poziom naszych rozgrywek. Oczywiście nie powinni zajmować miejsca w kadrach Polakom, ale może warto zaryzykować ;)
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Nagor »

Tak, też tak uważam. Myślę, że Litwin byłby odkryciem na miarę Gladyra. Skuteczność miał na pewno wyższą niż Wlazły w aktualnym sezonie, w dodatku jest młodziutki, i z Litwy, co daje świetnego oraz taniego zawodnika.
...
Dee-Jay
Posty: 487
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Dee-Jay »

Nagor pisze:Tak, też tak uważam. Myślę, że Litwin byłby odkryciem na miarę Gladyra. Skuteczność miał na pewno wyższą niż Wlazły w aktualnym sezonie, w dodatku jest młodziutki, i z Litwy, co daje świetnego oraz taniego zawodnika.
Skąd wiesz ile teraz zarabia?Też uważam że powinniśmy go ściągnąć tylko do jakiego zespołu:)?
sulajmin
Posty: 92
Rejestracja: 7 lut 2009, o 14:04

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: sulajmin »

Sory za offtop...
Nefretete:
Mógłbyś podać strony z jakich masz info gdzie grał ?


No by mogli ściągnąć,bo widać,że poziom coraz wyższy jest w całej Europie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Challenge Cup”