Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Elgarten »

Jastrzębski Węgiel po odpadnięciu z CEV Cup trafił do Challenge Cup. W 1/16 tych rozgrywek podopieczni Santiliego spotkają się z portugalskim zespołem A.J. FONTE BASTARDO. Ta drużyna ma już za sobą 2 rundy pucharu Challenge. W I wyeliminowali Studentski Centar PODGORICA(Czarnogóra) 3:1 i 3:0, a w II MOK Zagrzeb(Chorwacja) 3:0 i 2:3.
Pierwszy mecz zostanie rozegrany w Jastrzębiu 9./10./11. 12. Rewanż tydzień później w Portugalii.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Antos »

A w walce o FF zmierza sie z...Sisleyem Treviso.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Mate »

Jastrzębie powinno ich spokojnie wyeliminować. Chyba, że będzie powtórka Resovia - Żłobin, ale w to nie wierzę. Zawodnicy z Jastrzębia są doświadczeni w bojach, więc powinni wygrać dwumecz i w drogę.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Guilder »

Antos pisze:A w walce o FF zmierza sie z...Sisleyem Treviso.
Jeśli to prawda, to lipa, bo skoro odpadają z Olympiakosem, to Treviso ich zje jako zagryzkę.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
23_Janne
Posty: 169
Rejestracja: 18 kwie 2008, o 13:53
Płeć: M
Lokalizacja: SWD

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: 23_Janne »

Ale gdzie jest powiedziane, że każdy mecz będzie wyglądał jak ten z Olympiacosem na Jastorze (przynajmniej powinniśmy mieć taką nadzieję ;) ). Sezon jest długi, więc i forma powinna iść w górę... Jedno jest pewne: nikogo lekceważyć nie można - i przykład Resovii jest tu jak najbardziej na miejscu...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: dreamer »

23_Janne pisze:Ale gdzie jest powiedziane, że każdy mecz będzie wyglądał jak ten z Olympiacosem na Jastorze (przynajmniej powinniśmy mieć taką nadzieję)...
Oj dużo tej nadziei chyba należy skumulować w sobie, przy obecnej postawie jastrzębian.

Bastardo pobiło podopiecznych Santilliego w pierwszym secie meczu w Jastrzębiu 25:22.
Ja też mam nadzieje, na dobrą grę Jastrzębia w tegorocznym Challenge Cup. Na razie jednak mam dużą nadzieję (bo co mi zostało), że jastrzębianie jakimś cudem przeskoczą Portugalczyków (a raczej grających tam Brazylijczyków).

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Elgarten »

Jastrzębie trochę się poprawiło. 2:1 i 13:9.
Jednak ogólnie gra naszej drużyny, delikatnie mówiąc nie zachwyca...
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
dzolls
Posty: 56
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:49
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: dzolls »

Jak już wiadomo, Chłopaki wymęczyli (bo inaczej tego nazwać nie można) nam zwycięstwo.... to było straszne, poziom meczu bardzo niski, Portugalczycy jakiejś wybitnej siatkówki nie grali, a tie-break pokazał, że jakby nasi chłopcy trochę podkręcili tempo to nie mieliby większych problemów na wysokie zwycięstwo. Liczyłam na szybkie 3:0, jednak z lodo wyszłam po 20.30 (2 godz!!!) :(

Patrząc na wczorajszą grę, strach pomyśleć, co będzie z ZAKSĄ ......


Ale wierzę, że będzie lepiej ;)
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Guilder »

To, że Jastrzębie przegra z KK jest prawie pewne. Ale porażka z tą portugalską drużyną będzie prawie takim samym przypałem jak Resovia ze Żłobinem.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Mate »

A mam pytania do tych co oglądali mecz. Jak i ile grał Freriks?? Jakie miał przyjęcie?? I jak sobie radzili skrzydłowi(i środkowi)??
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Kuba_JW
Posty: 806
Rejestracja: 13 paź 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Kuba_JW »

Dennis Guilder pisze:To, że Jastrzębie przegra z KK jest prawie pewne. Ale porażka z tą portugalską drużyną będzie prawie takim samym przypałem jak Resovia ze Żłobinem.
Jak juz pewnie wiesz prawie robi wielka roznice. Niektorzy chyba zapomnieli kogo mamy w skladzie i ze czasami jest okres ze nawet "zagrywka z miejsca" nie wychodzi.
Trzeba pamietac ze mamy w skladzie Prygla, ktory potrafi wyprowadzic z rownowagi najlepszy blok, Samika ktory ma bajeczna technike... Freriksa ktory gra jak ostatnia łajza ale skoro to pierwszy sypacz reprezentacji Holandii i Roselare (ktore w LM regularnie grywa i z grupy regularnie wychodzi) to wkoncu musi zaskoczyc... Do tego bardzo solidny Rusek + Yudin ktory lata wyzej nisz Mariuszek... I środek... Bez rewelacji ale i bez tragedii... Osobiscie licze na Patryka... Mlody robiacy postepy... Wojtek solidny w bloku gorzej z atakiem.. Natomiast Nowik jeszzce lepszy na bloku, ale w ataku niebardzo... Jednak blok/wyblok + (co moze dziwic) w obronie bardzo poprawnie...
Podsumowując. Jezeli Freriks sie wezmie w garsc moze z tych chlopakow zrobic medal... Jaki? Zobaczymy :)
A i ogranie Sisleya nie jest takie nierealne...
"dobrym atakiem wygrywa sie mecze, dobrą obroną zdobywa się mistrzostwa"
Siatkarskie gadżety http://www.internetowysklepsportowy.pl/Siatkowka-c9
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Mate »

Nie wiecie czy będzie transmisja tego meczu na itvp??
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
zyll
Posty: 681
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:47
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: zyll »

Przynajmniej Węgiel powalczy dalej w pucharach. Pokonają ukraińców (a to może nie być łatwe, biorąc pod uwagę poprzedni pojedynek polskiej drużyny z przeciwnikiem zza wschodniej granicy :P ), a w walce o FF spotkają się z Sisleyem Treviso...
Awatar użytkownika
Kuba_JW
Posty: 806
Rejestracja: 13 paź 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Kuba_JW »

Im pozniej z Sisleyem tym lepiej...
Szanse wg mnie mamy wieksze na wyeliminowanie ich niz w zeszlym sezonie (w cudzyslowie bo wtedy to byla grupa)...
Pozyjemy zobaczymy... Wazne szybkie 3:0...
"dobrym atakiem wygrywa sie mecze, dobrą obroną zdobywa się mistrzostwa"
Siatkarskie gadżety http://www.internetowysklepsportowy.pl/Siatkowka-c9
mateusz99
Posty: 20
Rejestracja: 22 lis 2008, o 18:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: mateusz99 »

Tak Jastrzębianie powinni zagrać tydzień temu. Może ta atmosfera w hali w pierszym meczu spowodowała taka grę :D :D
Ale tak na serio to nie może tak być, że jakiś Portugalski klub prawie rozwala klub z Polskiej Ligi.
Oby w następnej rundzie było krótko i przyjemnie tak jak w Portugalii.
Awatar użytkownika
Kuba_JW
Posty: 806
Rejestracja: 13 paź 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Kuba_JW »

I odwieczne pytanie... Czy pokaza czwartkowy mecz na TVP info... ?
"dobrym atakiem wygrywa sie mecze, dobrą obroną zdobywa się mistrzostwa"
Siatkarskie gadżety http://www.internetowysklepsportowy.pl/Siatkowka-c9
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Ted »

A ma nie pokazywać ???
Awatar użytkownika
Kuba_JW
Posty: 806
Rejestracja: 13 paź 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Kuba_JW »

TVP info nie zawsze pokazuje...
"dobrym atakiem wygrywa sie mecze, dobrą obroną zdobywa się mistrzostwa"
Siatkarskie gadżety http://www.internetowysklepsportowy.pl/Siatkowka-c9
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Ted »

Ale umowa chyba podpisana była z TVP Sport?
Jednak mogę się mylić, bo nie znam dokładnie przedmiotowej sprawy.
lovevolleyball2
Posty: 170
Rejestracja: 22 gru 2008, o 15:07
Płeć: K
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: lovevolleyball2 »

Wydaje mi się, że mecz pokażą.
Poprzednie mecze na lodowisku były pokazywane, przynajmniej te pucharowe, chyba tylko z jednej wyjątkiem, ale mogę się mylić.

edit: w programie telewizyjnym w czasie potyczki, która ma nastąpić napisali, że program lokalny.
z kolei na TVP Sport : 19:25 Polska - Islandia - Gry zespołowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie - ćwierćfinał mężczyzn
'ze wszystkich ruin świata, bez wątpienia najbardziej smutna jest ruina człowieka.'
theophile gautier
Awatar użytkownika
Kuba_JW
Posty: 806
Rejestracja: 13 paź 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Kuba_JW »

No tak z TVP sport ktore ma moze 3-5% spoleczenstwa...
Czasami pokazuja na TVP info pod warunkiem ze mecz jest w Jastrzębiu...
"dobrym atakiem wygrywa sie mecze, dobrą obroną zdobywa się mistrzostwa"
Siatkarskie gadżety http://www.internetowysklepsportowy.pl/Siatkowka-c9
23_Janne
Posty: 169
Rejestracja: 18 kwie 2008, o 13:53
Płeć: M
Lokalizacja: SWD

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: 23_Janne »

No więc jest szansa, że jutrzejszy mecz pokażą. A jak nie - kierunek Jastor :D
Awatar użytkownika
smelasiatkarz
Posty: 244
Rejestracja: 15 sty 2009, o 13:04
Płeć: M
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: smelasiatkarz »

Jak narazie Jastrzębianie bardzo ładnie 2:0 z lokomotivem Kijów. W Setach do 18 i 23. Nie wie ktoś gdzie ten mecz mozna pooglądać??
"Moje ciało jest moim kontem bankowym. Najpierw muszę dużo wpłacić żeby potem dużo wyjąć"
norbertz90
Posty: 328
Rejestracja: 13 lut 2008, o 22:38
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: norbertz90 »

Jastrzębski prowadzi 2:0. Gra wyrównana w pierwszym secie do połowy partii póżniej JSW odjechał w drugim secie przewaga Kijowa jednak po szczęsliwej koncówce wygrana. Zawodnicy JSW solidnie kilka zagrań techniczych Samika. Prygiel lepiej niz z PW .Freriks solidnie bez fajerwerków. Ukrińcy solidni w ataku bardzo mocno atakują. Słaba obrona . Wyróżnia sie niejaki Konstantin Bakow . Bardzo mocno atakuje i ponad blokiem. Witalij Kiktiej znany ze Skry zacząl w I składzie jednak opuścił boisko póxniej. Hala Jastor słbo wypełniona moze do połowy. Ile ludzi moze tam sie pomieścić i czy tam sa dwie i czy jedna trybuna dla fanów?


http://www.tvp.pl/sport/magazyny-sporto ... otiv-kijow

Tutaj zobaczysz!
Norbert
Awatar użytkownika
smelasiatkarz
Posty: 244
Rejestracja: 15 sty 2009, o 13:04
Płeć: M
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: smelasiatkarz »

Dzięki
:D
"Moje ciało jest moim kontem bankowym. Najpierw muszę dużo wpłacić żeby potem dużo wyjąć"
norbertz90
Posty: 328
Rejestracja: 13 lut 2008, o 22:38
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: norbertz90 »

Koniec spotkania 3:0. W trudnych sytuacyjnych piłkach dobrze spisał się Prygiel. Obijał blok, wykorzystywał swoje doświadczenie. Ładnie nawet wychodziła gra srodkiem Freriks- Nowik, Jurkiewicz. Kilka dobrych bloków. Kiktiew wszedl w III secie kilka dobrych ataków ale w przyjeciu słabo. Spotkania niedokonczył Samica cos ma z palcami. Najprawdopodobniej naderwane wiązadło w środkowym palcu. Samica siedzial na krzesełku załamany. Jego wystep w meczu gwiazd pod znakiem zapytania. Yudin zamienił Samika. Zauważalna była kiepska obrona u Ukraińców.
W wywiadzie zaptany Prygiel czy chciałby miec jako zmiennika vis a vis Konstantina Bakowa inteligentnie odpowiedział ze Marcin Grygiel jest równiez dobrym atakującym :D .
JSW wystarczy jeden set i jak Prygiel zapowiedział beda chcieli pomścić pogromce Olsztyna SISLEY TREVISO. Na tym meczu hala zapełni się napeno w calosci.
Norbert
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Ted »

Kuba_JW pisze:No tak z TVP sport ktore ma moze 3-5% spoleczenstwa...
Ważne, że klub ma z tego jakieś profity.
Awatar użytkownika
bartmans
Posty: 13
Rejestracja: 14 sty 2009, o 18:00
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: bartmans »

Święte słowa Ted. Nie od dzis wiadomo ze europejskie puchary w siatkówce przynosza tylko straty finansowe
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Nagor »

bartmans pisze:Święte słowa Ted. Nie od dzis wiadomo ze europejskie puchary w siatkówce przynosza tylko straty finansowe
Ubolewam nad tym, bo nie powinno tak być, przynajmniej powinny być nagrody finansowe za final four.
...
Awatar użytkownika
smelasiatkarz
Posty: 244
Rejestracja: 15 sty 2009, o 13:04
Płeć: M
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: smelasiatkarz »

Nagor pisze:
bartmans pisze:Święte słowa Ted. Nie od dzis wiadomo ze europejskie puchary w siatkówce przynosza tylko straty finansowe
Ubolewam nad tym, bo nie powinno tak być, przynajmniej powinny być nagrody finansowe za final four.
To nie piłka nożna gdzie za sam mecz w fazie grupowejdostaje sie po 400000 euro. Tyle to nawet nie ma ZWYCIĘZCA w lidze mistrzów w siatkówke i nie chce tego komentować. Wiem, że na station piłki nożnej wejdzię wiele fanów ale sory patrzac na wpisowe w siatkówkę się płaci 27 tys zaś w piłce noznej 200 euro. Zwycięzca ligi mistrzów w siatkę dostaje 30 ty czyli o 3 tys więcej od wpisowego. Zaś w piłce nożnej zwycięzca dotake 7 mln euro. Przepaść normalnie przepaść. Nie dziwie się, że Calisa Kalisz nie podjęła się występowania w Pucharach.
"Moje ciało jest moim kontem bankowym. Najpierw muszę dużo wpłacić żeby potem dużo wyjąć"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Challenge Cup”