Puchar Challenge 2011-12

Awatar użytkownika
dante_azs
Posty: 573
Rejestracja: 21 gru 2009, o 16:30
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2011-12

Post autor: dante_azs »

A ty jesteś najlepiej poinformowany i widziałeś wszystkie niezbędne dokumenty do rozegrania finału w obu miastach.
Więc jeszcze raz powtórzę: finał w terminie o którym pisałem wcześniej w Warszawie, rewanż w Częstochowie, a ty doczytaj sobie jutro oficjalne potwierdzenia z klubowych stron. I nie siej pierdół!
A opinia o decyzji supermarudy z CEV-u w dniu meczu jest po prostu idiotyczna. Jak ty sobie to człowieku wyobrażasz? Bilety sprzedane, a superwisior w dniu meczu ogłasza że mecz się nie może odbyć, w dodatku decydujący o zdobyciu pucharu?!
Gdybyś kiedykolwiek widział jak wygląda ogląd obiektu przed meczem wiedziałbyś, że takie decyzje nigdy nie zapadają w dniu meczu, więc przestań kolportować bzdury. Czemu to ma służyć? Ja rozumiem, że Skra nie zdobyła pucharu, ale to nie znaczy, że Częstochowa i Warszawa nie mają przeżyć w swoich halach swoich wielkich dni.
Ostatnio zmieniony 19 mar 2012, o 22:23 przez dante_azs, łącznie zmieniany 1 raz.
Romek
Posty: 7
Rejestracja: 21 lis 2011, o 03:26
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2011-12

Post autor: Romek »

dante_azs pisze:A ty jesteś najlepiej poinformowany i widziałeś wszystkie niezbędne dokumenty do rozegrania finału w obu miastach.
Więc jeszcze raz powtórzę: finał w terminie o którym pisałem wcześniej w Warszawie, rewanż w Częstochowie, a ty doczytaj sobie jutro oficjalne potwierdzenia z klubowych stron. I nie siej pierdół!
To ja jeszcze raz powtórzę pytanie, bo widzę, że ktoś tu go nie zrozumiał i posądza mnie o brak umiejętności czytania: czy ktokolwiek napisał, że mecz nie odbędzie się w Warszawie? Jakby to ująć... zarówno Torwar, jak i Arena leżą w tym mieście. A Fradi jako osoba bardzo blisko związana z AZS PW jest akurat dobrze poinformowaną osobą.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Puchar Challenge 2011-12

Post autor: Pele »

dante_azs pisze:... A opinia o decyzji supermarudy z CEV-u w dniu meczu jest po prostu idiotyczna. Jak ty sobie to człowieku wyobrażasz? Bilety sprzedane, a superwisior w dniu meczu ogłasza że mecz się nie może odbyć, w dodatku decydujący o zdobyciu pucharu?!
Gdybyś kiedykolwiek widział jak wygląda ogląd obiektu przed meczem wiedziałbyś, że takie decyzje nigdy nie zapadają w dniu meczu, więc przestań kolportować bzdury. Czemu to ma służyć? Ja rozumiem, że Skra nie zdobyła pucharu, ale to nie znaczy, że Częstochowa i Warszawa nie mają przeżyć w swoich halach swoich wielkich dni.
Niestety nie masz racji! Byłem świadkiem ubiegłorocznych przygotowań ZAKSY do rewanżowego meczu finału Pucharu CEV i na własne oczy przekonałem się jak i co może supervisor takiego wydarzenia. Odwołaś mecz może nawet na 90 minut przed rozpoczęciem spotkania !
Inna sparwa że w odwołaniu meczu CEV nie ma interesu więc po protu taki supervisor szuka różnych uchybień i odpowiednio je opisuje i "wycenia" według karomierza CEV-u.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1042
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2011-12

Post autor: kanonier »

http://www.youtube.com/watch?v=giNj2vVbpy0 trzy ostatnie akcje z meczu Prefaxis - AZS
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Puchar Challenge 2011-12

Post autor: lucass90 »

Ja mimo wszystko jestem zwolennikiem czerpania informacji prosto od ze źródła, a nie z manipulacyjnych gazet. Wczoraj zwróciłem się do biura AZS-u Częstochowa z zapytaniem czy to aby prawda, że rewanżowy mecz może nie odbyć się w Hali Polonia...

Oto jaką dziś otrzymałem odpowiedź:
Wszelkie informacje na temat daty i godziny rewanżowego meczu podamy najpóźniej jutro. Co do słów jakoby mielibyśmy szukać innych hal sportowych na to wydarzenie, możemy tylko powiedzieć, że jest to nieprawda.

Dziękuję za dyskusję i życzę wszystkim przyjemnego popołudnia.


P.S.: Mecze będą transmitowane przez telewizję Polsat.
AZS CZĘSTOCHOWA!
MMERLIN
Posty: 15
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:29
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2011-12

Post autor: MMERLIN »

Ja tylko chciałbym przekazać, że datę meczu w CZĘSTOCHOWIE poznamy jutro. A data meczu i jego miejsce w Warszawie zostały dziś potwierdzone i będzie tak, jak wcześniej pisał Radek.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
dante_azs
Posty: 573
Rejestracja: 21 gru 2009, o 16:30
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2011-12

Post autor: dante_azs »

I tyle w tym temacie. Wczoraj mówiłem, że wieści o poszukiwaniu hal są kompletną bzdurą. Zawsze znajdzie się jednak mąciciel, który będzie szukał dziury w całym.
Romek
Posty: 7
Rejestracja: 21 lis 2011, o 03:26
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2011-12

Post autor: Romek »

Wypluję swoje słowa po oficjalnej informacji o dacie i miejscu rewanżu. Jak na razie termin ich podania są co chwila przesuwane...
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Puchar Challenge 2011-12

Post autor: lucass90 »

Romek pisze:Wypluję swoje słowa po oficjalnej informacji o dacie i miejscu rewanżu. Jak na razie termin ich podania są co chwila przesuwane...
Miejsce rewanżu jest już znane od dawna, ale skoro wolisz wierzyć niepoinformowanym pismakom z GW niż klubowemu oświadczeniu, to już twoja sprawa. Do ustalenia jest tylko i wyłącznie dokładna data i godzina meczu rewanżowego.

P.S.:
Pierwszy mecz finałowy w Warszawie rozegramy we wtorek 27 marca o godzinie 20:30 w hali na Ursynowie i będzie on transmitowany w telewizji Polsat Sport.
Datę meczu rewanżowego w Częstochowie poznamy w dniu jutrzejszym.
Info z facebooka AZS-u Częstochowa.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Challenge 2011-12

Post autor: Asta »

Transmisje na żywo w Polsacie Sport i Polsacie Sport HD

wtorek 27.03.

Challenge Cup: Politechnika Warszawska - AZS Tytan Częstochowa o godz. 20.30

środa 28.03.

Puchar CEV: Asseco Resovia Rzeszów - Dynamo Moskwa o godz. 17.30
Awatar użytkownika
Fradi
Posty: 47
Rejestracja: 30 wrz 2009, o 13:46
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa / Budapeszt

Re: Puchar Challenge 2011-12

Post autor: Fradi »

dante_azs pisze:A opinia o decyzji supermarudy z CEV-u w dniu meczu jest po prostu idiotyczna. (...) Gdybyś kiedykolwiek widział jak wygląda ogląd obiektu przed meczem wiedziałbyś, że takie decyzje nigdy nie zapadają w dniu meczu, więc przestań kolportować bzdury.
No to wyobraź sobie, że widziałem jak wygląda taka "inspekcja" i poczytałem trochę o procedurach, jakie towarzyszą kwalifikowaniu hali. Więc wiem jak wygląda i teoria i praktyka w tym przypadku.
lucass90 pisze:Ja mimo wszystko jestem zwolennikiem czerpania informacji prosto od ze źródła.
Ja też w miarę możliwości swoje wypowiedzi (a nieczęsto się wypowiadam, co nie znaczy, że nie mam zdania lub wiedzy - ale wolę je zachować dla siebie) opieram albo o oficjalne dokumenty (np. regulaminy CEV-u) albo o wynikające z nich fakty.
Dlatego też napisałem:
Fradi pisze:ani Arena, ani Polonia (...) nie spełniają wymagań na finały wymienionych Pucharów na ten sezon. CEV może się zgodzić na rozegranie meczu na takiej hali, ale - cokolwiek to znaczy - warunkowo.
i nigdzie w tej wypowiedzi nie stwierdzam, że to nie będzie Hala Polonia. Wręcz przeciwnie, zaznaczyłem, że obie hale mogą być dopuszczone "warunkowo".

Tak czy inaczej, w tym momencie miejsce oraz data meczu rewanżowego powinny już być ostatecznie ustalone i przesłane do CEV-u, bo Częstochowa miała na ustalenia czas do północy między środą a czwartkiem. (i to też wynika z dokumentów CEV)
György Grózer, Węgier z niemieckim paszportem - TAK
Georg Grozer, Niemiec węgierskiego pochodzenia - NIE
"Śmiejecie się z komentatorów piłkarskich TVP1. Ale tylko Szaranowicz i Szpakowski poprawnie wypowiadają imię i nazwisko Grózera."
MMERLIN
Posty: 15
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:29
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2011-12

Post autor: MMERLIN »

Rewanż w sobotę 31 marca o godzinie 15.
Radek
Posty: 524
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:18
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2011-12

Post autor: Radek »

Romek napisał:
Wypluję swoje słowa po oficjalnej informacji o dacie i miejscu rewanżu.
Czekamy...
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2011-12

Post autor: Knutsen »

Hehe dobre :)

Dwumeczyk zapowiada się dość fajnie dla jednych i drugich olbrzymia szansa odniesienia historycznego sukcesu, która pewnie szybko się nie powtórzy. Mecze z pierwszej rundy ligi pokazują że wynik jest otwarty i zadecyduje dyspozycja dnia. Ja i tak jakbym nie liczył to zawsze większy plus powędruje na stronę Częstochowy. Dobrze że rewanż jest w Częstochowie bo to zawsze kolejny argument za naszymi, nie licząc mniejszej presji w pierwszym spotkaniu (mogą wygrać nie muszą zawsze zostaje rew u siebie).

Będzie dobrze...
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
azsiak
Posty: 226
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 10:06
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2011-12

Post autor: azsiak »

Knutsen pisze:Hehe dobre :)

Dwumeczyk zapowiada się dość fajnie dla jednych i drugich olbrzymia szansa odniesienia historycznego sukcesu, która pewnie szybko się nie powtórzy. Mecze z pierwszej rundy ligi pokazują że wynik jest otwarty i zadecyduje dyspozycja dnia. Ja i tak jakbym nie liczył to zawsze większy plus powędruje na stronę Częstochowy. Dobrze że rewanż jest w Częstochowie bo to zawsze kolejny argument za naszymi, nie licząc mniejszej presji w pierwszym spotkaniu (mogą wygrać nie muszą zawsze zostaje rew u siebie).

Będzie dobrze...
Dyspozycja dnia to jedno bo obydwa zespoly sa na podobnym poziomie sportowym ale faza zasadnicza Plusligi pokazuje, że to jednak warszawski AZS ma przewage psychologiczna( dwa razy mecze wygrane 3-2 w tym na wyjeździe w kuriozalnych okolicznosciach). Oczywiście częstochowianie będą żądni rewnażu ale nie wierze, że ten mecz w hali Polonia w 100 % ulotnił sie z ich głów.
Takie mecze poprostu zostają w głowie gdy po drugiej stronie siatki widzi się ten sam zespół.
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2011-12

Post autor: Knutsen »

Mecze zostają w głowach na długo jak się coś przegra poważnego, a te porażki z 1 rundy to były zwykłe mecze jakich się gra w lidze setki. Nie ma co porównywać tych spotkań z finałami w CEV Cup. Inna mobilizacja, inne nastawienie do gry, inne cele i inny splendor. Długo by wymieniać
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Puchar Challenge 2011-12

Post autor: lucass90 »

Cytat ze stronki AZS-u Częstochowa
Na wstępie pragniemy zdementować wszystkie kłamliwe informacje, które w ostatnich dniach spowodowały wiele zamieszania w środowisku siatkarskim. Finałowy mecz Challenge Cup zostanie rozegrany w hali Polonia, co ani przez moment nie było podważane przez Europejską Konfederację Piłki Siatkowej (CEV). Fakt, że osoba pisząca artykuł takiej treści po raz drugi w swojej „karierze" naraziła nasz Klub na stratę wizerunkową, a niewiele brakowało również materialną, świadczy o jej zapotrzebowaniu na tanią sensację, a nie o profesjonalnym dziennikarstwie (pierwszy to rzekoma afera dopingowa z udziałem naszego zawodnika z przełomu 2005 i 2006 roku). Tym bardziej, że w obu przypadkach nie otrzymaliśmy żadnego telefonu celem sprawdzenia wiarygodności podawanej informacji, o symbolicznym słowie „przepraszam" już nawet nie wspominając
Brawo Wyborcza ! Popisaliście się... ;) Udało wam się nawet naciągnąć paru ludzi, którzy uwierzyli w tamte brednie... :D
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Puchar Challenge 2011-12

Post autor: Pele »

lucass90 pisze:Cytat ze stronki AZS-u Częstochowa
Na wstępie pragniemy zdementować wszystkie kłamliwe informacje, które w ostatnich dniach spowodowały wiele zamieszania w środowisku siatkarskim. Finałowy mecz Challenge Cup zostanie rozegrany w hali Polonia, co ani przez moment nie było podważane przez Europejską Konfederację Piłki Siatkowej (CEV). Fakt, że osoba pisząca artykuł takiej treści po raz drugi w swojej „karierze" naraziła nasz Klub na stratę wizerunkową, a niewiele brakowało również materialną, świadczy o jej zapotrzebowaniu na tanią sensację, a nie o profesjonalnym dziennikarstwie (pierwszy to rzekoma afera dopingowa z udziałem naszego zawodnika z przełomu 2005 i 2006 roku). Tym bardziej, że w obu przypadkach nie otrzymaliśmy żadnego telefonu celem sprawdzenia wiarygodności podawanej informacji, o symbolicznym słowie „przepraszam" już nawet nie wspominając
Brawo Wyborcza ! Popisaliście się... ;) Udało wam się nawet naciągnąć paru ludzi, którzy uwierzyli w tamte brednie... :D
A tak z ciekawości zapytam o jakiego autora chodzi bo nie czytuję "wybiórczej"
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2011-12

Post autor: madlark »

Na SS piszą, że Przemek :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Do pierwszego gwizdka pierwszego meczu finałowego Pucharu Challenge jeszcze tylko nieco ponad 2 godziny :) Z tego co udało się ustalić, dziś w Warszawie ma się pojawić spora grupa częstochowskich kibiców z całej Polski. Oby ich obecność nie sprowadziła się jedynie do oglądania, niech głośnym dopingiem wesprą swoją drużynę !

BBJ TYLKO AZS !!! :)

I jeszcze na deser utwór, który zna każdy bywalec Hali Polonia ;) http://www.youtube.com/watch?v=gb4QLMfOJTg
Niech w sobotę przyniesie szczęście naszym chłopakom, pożegnajmy godnie Halę Polonia !!!
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: madlark »

Zobaczymy co zrobi Polsat, bo mecz Atomu i Muszyny może potrwać dłużej niż do 20.30.
Czyżby finał nie pokazywali od początku?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
dodonek
Posty: 1057
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2011-12

Post autor: dodonek »

Pierwszy set godny finału.
Póki co WIerzba troche zestresowany. Murek gitara, Stańczak się męczy, Wojtaszek fajnie ale super Steuerwald. No a złote usta dla Gutka. :D
[URL=https://matchnow.life]Real Women[/URL]
anty
Posty: 330
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:24
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2011-12

Post autor: anty »

patrząc na Murka i Gierka, uświadamiam sobie jaki stary jestem :) wielki szacunek dla tych weteranów za tyle lat gry bez schodzenia poniżej pewnego poziomu.

a tak swoją drogą niech ktoś w końcu powie Panasowi, że dłubanie w nosie źle wygląda na wizji
dodonek
Posty: 1057
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2011-12

Post autor: dodonek »

anty pisze: a tak swoją drogą niech ktoś w końcu powie Panasowi, że dłubanie w nosie źle wygląda na wizji
hehe.. nie jest pierwszy i nie ostatni.. Guma tez ma taki nawyk, no a debeściakiem jest Joachim Lowe :D
To tak jak powiedzieć Nadalowi żeby przed serwisem majtek z tyłka nie wyciągał :D
Częstochowianie grają bardzo skutecznie. Polibuda jakos drętwo.

edit: co z Janeczkiem?
Gelu troszke podrasował grę Wawy
[URL=https://matchnow.life]Real Women[/URL]
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Puchar Challenge 2011-12

Post autor: lucass90 »

Kolejny mecz (z rzędu), w którym Częstochowa po frajersku roztrwania paro punktową przewagę i sama sobie komplikuje mecz. To samo było w meczach z Prefaxisem i w praktycznie każdym z trzech meczy z Sovią... :x

A z Janeczkiem rzeczywiście musi być niewesoło, skoro Kardos woli wstawić za Kamińskiego Hebdę, a nie jego...
AZS CZĘSTOCHOWA!
anty
Posty: 330
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:24
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2011-12

Post autor: anty »

zawodnicy Częstochowy też chyba czytali wywiad Wierzbowskiego :D
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mAiZkSe »

Panie Prezes z Częstochowy !

Pokaż Pan że masz co w spodniach nosić i zatrzymaj za wszelką cenę Pana z nr 6 !

Warto !
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2011-12

Post autor: compact »

Jak PW doszła Czestochowe, bo nie ogladalem chwile? :D
dodonek
Posty: 1057
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2011-12

Post autor: dodonek »

compact pisze:Jak PW doszła Czestochowe, bo nie ogladalem chwile? :D
Znów seria Mikołajczaka na zagrywce. Masakra - po 24..
[URL=https://matchnow.life]Real Women[/URL]
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2011-12

Post autor: Chal »

Kompleks zagrywki Mikołajczaka ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Challenge Cup”