Muszynianka w Challenge Cup 2007/08

Awatar użytkownika
skr
Posty: 107
Rejestracja: 24 lis 2007, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: opolskie

Muszynianka w Challenge Cup 2007/08

Post autor: skr »

Za moment zespół z Muszyny rozegra swój pierwszy mecz Pucharu Challenge Cup z Luką Bar z Czarnogóry.

Oczywiście nie przewiduję innego wyniku jak zwycięstwo Muszyny :)

hmmm...dawno czegoś takiego nie widziałem !! ....chyba odpowiednim komentarzem do tego spotkania jest ...mecz musiał się odbyć ;)
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Muszynianka w Challenge Cup 2007/08

Post autor: szyderca »

skr pisze:chyba odpowiednim komentarzem do tego spotkania jest ...mecz musiał się odbyć ;)
Widocznie nie bylo kolegi wczoraj w Odolenej Vodzie, ten mecz tez musial sie odbyc :-] Najlepszym komentarzem do komentarza (w zasadzie komentowania tego spotkania) jest wpis zamieszczony http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f ... 7727#p7727 <--- tutaj.

Od pana, ktorego mialam watpliwa przyjemnosc sluchac dowiedzialam sie ze mecz nie powinien trwac dluzej niz 56 min, ze zlota Mariola z Muszyny popatrzy jak koleznki z zespolu przebijaja pilke przez siatke z zespolem z Czarnogory , ze na libero zamiast zlotej Marioli z Muszyny zagra jej zlota Joasia. Mecz byl taki sobie, bo i rywal nie z najwyzszej polki. Brawa dla dziewczyn, bo dzieki nim (szybko wygraly 3:0), zdazylam jeszcze na TVN obejrzec kolejne zwyciestwo Mariusza Pudzianowskiego.

Brawa dla Oli z ziemi wloskiej do Polski, ktora w Muszynie zagrala bardzo dobre spotkanie. Podobala mi sie rowniez gra Agaty o dwojgu nazwisk, swietna zagrywka. Mniej zadowolona jestem z gry najwiekszej Gabrieli w LSK. Dziewczyna mloda, jednak mam nadzieje, ze nabierze doswiadczenia. Teraz tylko czekac az zlota Mariola wroci do druzyny, a zlota Joasia od wujka Mirka wroci na pozycje przyjmujacej i... i Poznan jest ich.
Awatar użytkownika
ziemniaczek81
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2007, o 06:26
Płeć: M
Lokalizacja: Muszyna
Kontakt:

Re: Muszynianka w Challenge Cup 2007/08

Post autor: ziemniaczek81 »

No to do Baru jadą dziewczyny na wycieczke :) ale najpierw Poznań sprawdzi forme minerałek :) licze że będzie 3-0 i mecz bedzie trwał ponad godzine :)
BO NAJLEPSZA W POLSCE JEST MUSZYNIANKA MKS !!!
Awatar użytkownika
skr
Posty: 107
Rejestracja: 24 lis 2007, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: opolskie

Re: Muszynianka w Challenge Cup 2007/08

Post autor: skr »

Muszyna miała udaną .....wycieczkę do Baru ;)
Luka BAR - Muszynianka Fakro Muszyna 0:3 (25:8, 25:18, 25:16)
jak się można było spodziewać "dziewczynki" z Czarnogóry nie sprostały mineralnym, teraz czekamy na godnego rywala.
Awatar użytkownika
chalmi94
Posty: 353
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:07
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Muszynianka w Challenge Cup 2007/08

Post autor: chalmi94 »

Sparkasse Klagenfurt to rywal Muszynianki w III rundzie Challenge Cup.
AZS Olsztyn
Awatar użytkownika
chalmi94
Posty: 353
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:07
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Muszynianka w Challenge Cup 2007/08

Post autor: chalmi94 »

Muszynianka Fakro MUSZYNA jeśli awansuje do kolejnej rundy to zagra albo z francuskim zespołem USSP ALBI albo z włoskim Infoplus Minetti IMOLA.
AZS Olsztyn
Awatar użytkownika
skr
Posty: 107
Rejestracja: 24 lis 2007, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: opolskie

Re: Muszynianka w Challenge Cup 2007/08

Post autor: skr »

Czyli Mineralne jadą przy okazji zobaczyć stadion na którym dojdzie do historycznego zwycięstwa piłkarzy nad zachodnimi sąsiadami ;)

Sparkasse Klagenfurt przegrał dwa razy w Pucharze CEV ze szwajcarskim Zeiler KÖniz, więc chyba nie powinno być większych problemów.
Awatar użytkownika
chalmi94
Posty: 353
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:07
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Muszynianka w Challenge Cup 2007/08

Post autor: chalmi94 »

Muszynianka wygrała na wyjeździe z Klagenfurtem 3:0 w setach do 20,23,21 :) . Rewanż powinien być formalnością :P .
AZS Olsztyn
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Challenge Cup”