Puchar Challenge 2017/2018
: 13 cze 2017, o 20:25
Lista zespołów zgłoszonych do rozgrywek - mężczyźni:
Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)
UVC Holding GRAZ (AUT)
Lokomotiv BAKU (AZE)
Stroitel MINSK (BLR)
PAR-KY MENEN (BEL)
MONTANA Volley (BUL)
Levski SOFIA (BUL)
Mladost ZAGREB (CRO)
Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)
Pafiakos PAFOS (CYP)
Nea Salamina FAMAGUSTA (CYP)
Apoel NICOSIA (CYP)
ČEZ KARLOVARSKO (CZE)
Volejbal BRNO (CZE)
GENTOFTE Volley (DEN)
PÄRNU VK (EST)
TOURS VB (FRA)
Olympiacos PIRAEUS (GRE)
Foinikas SYROS (GRE)
Pénzügyőr BUDAPEST (HUN)
Fino KAPOSVÁR SE (HUN)
Hapoel KFAR SABA (ISR)
Bunge RAVENNA (ITA)
VC STRASSEN (LUX)
Orion DOETINCHEM (NED)
BK TROMSØ (NOR)
FØRDE VBK (NOR)
Viking TIF BERGEN (NOR)
Benfica LISBOA (POR)
Fonte Bastardo AZORES (POR)
ACS Volei Municipal ZALAU (ROU)
CSA Steaua BUCURESTI (ROU)
Tricolorul LMV PLOIESTI (ROU)
Gazprom-Ugra SURGUT (RUS)
VKP Bystrina SPU NITRA (SVK)
KDS-sport KOSICE (SVK)
Spartak MYJAVA (SVK)
Volley SCHÖNENWERD (SUI)
LAUSANNE UC (SUI)
Biogas Volley NÄFELS (SUI)
Maliye Piyango SK ANKARA (TUR)
Lokomotiv KHARKIV (UKR)
BVA Cup Winner
------------------------------------
Lista zespołów zgłoszonych do rozgrywek - kobiety:
A. LINZ-STEG (AUT)
UVC Holding GRAZ (AUT)
VB NÖ Sokol SCHWECHAT (AUT)
Azerrail BAKU (AZE)
Hermes OOSTENDE (BEL)
Amigos-Van Pelt ZOERSEL (BEL)
Sharks CHARLEROI (BEL)
ŽOK GACKO (BIH)
Levski SOFIA (BUL)
ŽOK OSIJEK (CRO)
Mladost ZAGREB (CRO)
TJ OSTRAVA (CZE)
HOLTE IF (DEN)
OrPo ORIVESI (FIN)
Pölkky KUUSAMO (FIN)
SSC Palmberg SCHWERIN (GER)
Olympiacos SFP PIRAEUS (GRE)
Vasas Óbuda BUDAPEST (HUN)
KV Kastrioti FERIZAJ (KOS)
VBC Galina SCHAAN (LIE)
RSR WALFER (LUX)
RANDABERG IL (NOR)
CK PONTA DELGADA (POR)
AVC FAMALICÃO (POR)
C.S.M. TARGOVISTE (ROU)
Stiinta BACAU (ROU)
Dinamo KRASNODAR (RUS)
Tent OBRENOVAC (SRB)
Slavia EU BRATISLAVA (SVK)
1.BVK BRATISLAVA (SVK)
CVB Barça BARCELONA (ESP)
CV LOGROÑO (ESP)
Ibsa CV LAS PALMAS (ESP)
Viteos NEUCHATEL Université (SUI)
Sm’ AESCH Pfeffingen (SUI)
BURSA BBSK (TUR)
BVA Cup Winner
Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)
UVC Holding GRAZ (AUT)
Lokomotiv BAKU (AZE)
Stroitel MINSK (BLR)
PAR-KY MENEN (BEL)
MONTANA Volley (BUL)
Levski SOFIA (BUL)
Mladost ZAGREB (CRO)
Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)
Pafiakos PAFOS (CYP)
Nea Salamina FAMAGUSTA (CYP)
Apoel NICOSIA (CYP)
ČEZ KARLOVARSKO (CZE)
Volejbal BRNO (CZE)
GENTOFTE Volley (DEN)
PÄRNU VK (EST)
TOURS VB (FRA)
Olympiacos PIRAEUS (GRE)
Foinikas SYROS (GRE)
Pénzügyőr BUDAPEST (HUN)
Fino KAPOSVÁR SE (HUN)
Hapoel KFAR SABA (ISR)
Bunge RAVENNA (ITA)
VC STRASSEN (LUX)
Orion DOETINCHEM (NED)
BK TROMSØ (NOR)
FØRDE VBK (NOR)
Viking TIF BERGEN (NOR)
Benfica LISBOA (POR)
Fonte Bastardo AZORES (POR)
ACS Volei Municipal ZALAU (ROU)
CSA Steaua BUCURESTI (ROU)
Tricolorul LMV PLOIESTI (ROU)
Gazprom-Ugra SURGUT (RUS)
VKP Bystrina SPU NITRA (SVK)
KDS-sport KOSICE (SVK)
Spartak MYJAVA (SVK)
Volley SCHÖNENWERD (SUI)
LAUSANNE UC (SUI)
Biogas Volley NÄFELS (SUI)
Maliye Piyango SK ANKARA (TUR)
Lokomotiv KHARKIV (UKR)
BVA Cup Winner
------------------------------------
Lista zespołów zgłoszonych do rozgrywek - kobiety:
A. LINZ-STEG (AUT)
UVC Holding GRAZ (AUT)
VB NÖ Sokol SCHWECHAT (AUT)
Azerrail BAKU (AZE)
Hermes OOSTENDE (BEL)
Amigos-Van Pelt ZOERSEL (BEL)
Sharks CHARLEROI (BEL)
ŽOK GACKO (BIH)
Levski SOFIA (BUL)
ŽOK OSIJEK (CRO)
Mladost ZAGREB (CRO)
TJ OSTRAVA (CZE)
HOLTE IF (DEN)
OrPo ORIVESI (FIN)
Pölkky KUUSAMO (FIN)
SSC Palmberg SCHWERIN (GER)
Olympiacos SFP PIRAEUS (GRE)
Vasas Óbuda BUDAPEST (HUN)
KV Kastrioti FERIZAJ (KOS)
VBC Galina SCHAAN (LIE)
RSR WALFER (LUX)
RANDABERG IL (NOR)
CK PONTA DELGADA (POR)
AVC FAMALICÃO (POR)
C.S.M. TARGOVISTE (ROU)
Stiinta BACAU (ROU)
Dinamo KRASNODAR (RUS)
Tent OBRENOVAC (SRB)
Slavia EU BRATISLAVA (SVK)
1.BVK BRATISLAVA (SVK)
CVB Barça BARCELONA (ESP)
CV LOGROÑO (ESP)
Ibsa CV LAS PALMAS (ESP)
Viteos NEUCHATEL Université (SUI)
Sm’ AESCH Pfeffingen (SUI)
BURSA BBSK (TUR)
BVA Cup Winner