Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Bartex »

YES YES YES
ja wam mówię - jest dobrze.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: tomasol »

Skra w finale. Jak pisałem, że formuła daje handicap Skrze bo pomaga jej jeszcze w grze systemem blok-obrona (a Skra gra nim świetnie) to się tu niektórzy prawie śmiali albo wymyślali mi od takich co umniejszają "sukcesy" Skry. I gdzie był ten rosyjski blok ??? Albo ta potęga na skrzydłach ??? No ale z Włochami (bo raczej Irańczycy nie dadzą rady na 95%) będzie najtrudniejszy mecz na tych mistrzostwach - oni systemem blok-obrona i kontra też grają wyśmienicie.
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: blaise »

i dalej można cię wyśmiewać, jeżeli pieprzysz takie głupoty. Jaki hc? Rosjanie przecież mają świetnych ludzi do ataku z 2 linii i nie gorszy blok, więc w takim toku rozumowania także mają hc, może nawet większy..
Tak w ogóle to po co jakieś gadanie o handicapie, lepiej wprost powiedzmy-"złotą formułę" wymyślono, żeby faworyzować Skrę.

Drużyny na tym poziomie (oczywiście bez Azjatów i Afrykanów) są znakomite w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła i bez sensu gadanie, że formuła sprzyja Skrze, a już Zenitowi nie.
.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: tomasol »

blaise pisze:i dalej można cię wyśmiewać, jeżeli pieprzysz takie głupoty. Jaki hc? Rosjanie przecież mają świetnych ludzi do ataku z 2 linii i nie gorszy blok, więc w takim toku rozumowania także mają hc, może nawet większy..
Tak w ogóle to po co jakieś gadanie o handicapie, lepiej wprost powiedzmy-"złotą formułę" wymyślono, żeby faworyzować Skrę.

Drużyny na tym poziomie (oczywiście bez Azjatów i Afrykanów) są znakomite w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła i bez sensu gadanie, że formuła sprzyja Skrze, a już Zenitowi nie.
Kolejny [...] co umie lepiej odczytać sens wypowiedzi niż jej autor - gdzie ja napisałem, że wymyślono to po to aby faworyzować Skrę ??? Skoro Zenit ma takich świetnich ludzi do ataku z drugiej linii to czemu przegrał ??? Czemu w decydujących momentach walili po autach albo zbierali czapy ??? I nie napisałem, że Zenitowi nie pomaga złota formuła. Skra po mistrzowstu wykorzystuje swoje szanse, a ten system stwarza ich jeszcze więcej dla zespołu grającego tak jak Skra - czyli znakomicie w obronie i na kontrach. A Rosjanie ??? Co z tego, że mieli wysoki blok jak non stop był on obijany albo omijany. A w obronie ??? Nie grają w niej prawie wcale. I żeby na koniec wyjaśnić - nie uważam, że grając bez złotej formuły, Skra miała by mniejsze szanse albo by przegrała - mistrzostwo polega na wykorzystywaniu do maksimum swoich silnych stron i nadarzających się okazji. Skra na tym turnieju robi to perfekcyjnie, dlatego doszła tam gdzie doszła i ja to szanuje. Szanuje jej profesjonalizm i konsekwencje w grze. I wynik jaki osiągnęła na tym turnieju i to jak to osiągnęła. Z pewnością zespół taki jak ten nie potrzebuje takich "obrońców" jak ty. Nie wymyślaj sobie rzeczy których w tekście nie ma i nie polemizuj z nimi. Może to nieco rozjaśni dlaczego tak uważam - chociaż doświadczenie mówi to jest to pisanie po próżnicy ale mam nadzieję, że akurat tu się mylę.

E: Za epitet przepraszam i wycofuje go.
Rysio z Klanu
Posty: 667
Rejestracja: 9 maja 2009, o 18:11
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Rysio z Klanu »

"Tego Kurka nie zakręci nawet Gazprom!" - rozpieprzył mnie po całości szczerze mówiąc ten tekst na stronie Skry.

Ale trzeba przyznać, że na właśnie takiego Kurka jak dziś nie ma mocnych. Kolejny mecz rozkręca się z każdym setem (zaczęło się od Resovii, gdzie grał niewyraźnie w pierwszych setach, po to aby samodzielnie wygrać tie-breaka i dostać MVP). Zgadzam się, że okazało się, że złota formuła paradoksalnie pomogła Skrze. Okazało się, że ten szalony system z trzema przyjmującymi wkomponował się świetnie w te szalone jakby nie było zasady. Nie orientuje się ktoś dlaczego nie zagrał Stanley? Kontuzja? Słaby w ostatnich meczach? Tak jak ktoś tu napisał - przed Skrą wyzwanko nad wyzwania - jakby nie było, można mówić, że przegrali majstra swojego kraju, że odszedł Winiar i Grbić,ale to wciąż jest na papierze najsilniejsza drużyna świata. Mam przeczucie, że jutrzejszy finał to nie będzie ostatnia potyczka - Trento ze Skrą w tym sezonie...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Nagor »

"Tego Kurka nie zakręci nawet Gazprom!" - rozpieprzył mnie po całości szczerze mówiąc ten tekst na stronie Skry.
Z demotywatorów.
...
Awatar użytkownika
xyz91
Posty: 154
Rejestracja: 15 maja 2009, o 14:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: xyz91 »

Chciałbym zwrócić uwagę na to, że ostatnia piłka została źle oceniona przez sędziego.
xyz91
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: niepoinformowany »

xyz91 pisze:Chciałbym zwrócić uwagę na to, że ostatnia piłka została źle oceniona przez sędziego.
Że co?

Mam nadzieję, że obie drużyny wejdą do FF LM i dojdzie do rewanżu na normalnych zasadach :)

Kurek poezja. Bardzo dobra gra Wlazłego w 2 secie, pociągnął grę.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Elgarten »

xyz91 pisze:Chciałbym zwrócić uwagę na to, że ostatnia piłka została źle oceniona przez sędziego.
Nie ośmieszaj się lepiej. Rozumiem, że Cię boli fakt porażki Twojej Rosji, ale pisanie takich głupot nie zmieni wyniku :] .

Gratulacje dla Skry! Bardzo dobry mecz z trudnym rywalem. Szczególne podziękowania dla Kurka, któy po raz kolejny zagrał znakomicie :) .
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: kevinpsb »

niepoinformowany pisze: Bardzo dobra gra Wlazłego w 2 secie, pociągnął grę.
właśnie... trzeba zauważyc 2 rzeczy: zmiana Mariusza Wlazłego bez którego 2 seta bysmy nie wygrali i kapitalna obrona Antigi przy stanie 24-23 (w tej akcji wykonczenie Kurka również ale w mniejszej wadze) co przełamało gre Rosjan. Bo mecz od strony psychologiczno-sportowej wygladał tak: 1set ;Dobre rozpoczecie Rosjan a słabsza gra Skry i wygrana seta! 2 set: Równy set i bardzo dobra gra obu zespołów(lepiej w mojej opini grał Zenit) ale w koncówce lepsza Skra... 3set : Rozbici Rosjanie porażką w secie robią bład za błedem w koncówce szukaja swojej lepszej gry. 4 set Bardzo dobra gra Rosjan jednak bez pewnosci siebie co jest przyczyna przegrania wygranego seta...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: niepoinformowany »

4 set był wyrównany, 3 pkt. to nie jest duża przewaga, szczególnie przy tej formule.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: kevinpsb »

niepoinformowany pisze:4 set był wyrównany, 3 pkt. to nie jest duża przewaga, szczególnie przy tej formule.
duża przewaga to nie jest ale jest liczba punktów która daje pewien komfort...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: hubert »

Fajnie jakby Wlazły rozegrał jutro caly finał. Nawrocki chyba jeszcze nie sprawdził trio: Wlazły, Kurek, Antiga a to moim zdaniem ciekawie mogło by wyglądać jako, że Antiga z II linii radzi sobie lepiej od Bąkiewicza.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Mate »

Aż chce się żyć, gdy czyta się takie komentarze o Skrze :D . Tak na poważnie, przychodzi finał i przychodzi najtrudniejsze spotkanie. Bazując na samej Serie A można wyobrazić sobie siłę ognia Trentino. 58% drużynowej skuteczności w ataku, co jest najlepszym wynikiem w lidze włoskiej. Z tego, co widzę to statystycznie przyjęcie nie jest najgorsze - 39,5%, co jest 4 wynikiem. Jak oglądałem spotkania z udziałem Itasu to przyjęcie było na średnim poziomie. Na skrzydłach mają prawdziwych tytanów - Kazyiski, Vissotto, Juantorena. Grając na normalnych zasadach Skra miałaby większe szanse, ale wyszło jak wyszło. Z pewnością przydałaby się trudna zagrywka, która wykluczałaby Kazyiskiego czy Juantorenę z ataku, bo jeśli dograją na te 2,5-3 metra to będzie bardzo ciężko. No i przydałoby się to trio, o którym pisze Hubert. Byłoby gorsze przyjęcie, ale za to zamiast Bąka byłby Wlazły.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Nagor »

Grając na normalnych zasadach Skra miałaby większe szanse, ale wyszło jak wyszło. Z pewnością przydałaby się trudna zagrywka, która wykluczałaby Kazyiskiego czy Juantorenę z ataku, bo jeśli dograją na te 2,5-3 metra to będzie bardzo ciężko.
Po pierwsze to nie wiem czy skra miała by większe szanse, bo Kazyiski i Juantorena mistrzami przyjęcia nie są, ale dograć piłkę na 3-4 metr potrafią bez problemu, a to wystarcza przy takich armatach. Po drugie ja bym chyba nastawił zawodników na serwis punktowy/agresywny, bo inaczej ciężko może być ich złamać. Co z tego, że wyłączysz jednego z nich z ataku jak jest jeszcze dwóch, którym liczba osób w bloku nie robi za bardzo różnicy. Po trzecie strzeżcie się serwisu Raphaela bo jego standardowy flot jest łatwy, ale potrafi piłkę uderzyć mocno jak i podciąć w dziwny sposób (do teraz tego nie mogę pojąć xD), że spada ona z dość dużą rotacją boczną na 3 metr, środkowy raczej tego nie przyjmie. Nie wiem czy ten serwis z uderzenia nie jest lepszy od Antigi, ale na pewno porównywalny. No i jeśli zagra Wlazły, to Kurek siłą rzeczy będzie coś przyjmował. A robi to gorzej niż choćby Kazyiski.

No ale przed Zenitem też nastroje były dość negatywne, zobaczymy co będzie.
...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: kevinpsb »

Nagor pisze:
Grając na normalnych zasadach Skra miałaby większe szanse, ale wyszło jak wyszło. Z pewnością przydałaby się trudna zagrywka, która wykluczałaby Kazyiskiego czy Juantorenę z ataku, bo jeśli dograją na te 2,5-3 metra to będzie bardzo ciężko.
Po pierwsze to nie wiem czy skra miała by większe szanse, bo Kazyiski i Juantorena mistrzami przyjęcia nie są, ale dograć piłkę na 3-4 metr potrafią bez problemu, a to wystarcza przy takich armatach.
Jestem zdania że nad Włochami mamy ogromna przewage na środku... A środek mamy z pierwszej akcji wyłączony. Uważam że mamy lekki plus przy Falasce oraz naszą zaletą byłoby zgubienie bloku szybką piłką przy dobrym przyjeciu -A na tych zasadach tego nie wykorzystamy. Juantorena Kaziyski Visotto czyli gracze którzy maja duzy potencjał na atakowanie z 2 linii. Ale jak doszukiwac sie plusów Polaków to Włoska relacja blok-obrona przy naszej to jak porównywanie w ataku Bąkiewicz z Kaziyskim...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: dreamer »

Miejcie chocby trochę wyczucia i taktu i odwalcie się od Michala Bakiewicza.
Razem ze Stephane Antigą tworzą duet najwartościowszych zawodników Skry.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Dee-Jay
Posty: 487
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Dee-Jay »

Miejcie chocby trochę wyczucia i taktu i odwalcie się od Michala Bakiewicza.
Razem ze Stephane Antigą tworzą duet najwartościowszych zawodników Skry.
Hmm może i tak ale nie przy tej formule.Kurek jest bardzo potrzebny w tym meczu i bez niego nie mamy najmniejszych szans na zwycięstwo.
Wiem że Vissotto Kazik i Juantorena to poważne armaty ale nie piszcie tu że dla nich blok potrójny czy podwójny jest bez różnicy.Szczególnie że Skra świetnie opanowała relację blok-obrona i w tym elemencie szukałbym kluczowej roli w tym meczu.
Jeszcze Antiga,Falasca i Możdzonek ugotują któregoś z przyjmujacych swym flotem i naprawdę mamy szanse na wygraną.
Szansę oceniam na 50%.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Arff »

Osobiście szans Skry upatruje w zagrywce... a co za tym idzie w bloku, obronie i kontrze... jeśli Włochów zaskoczy flot Skry to mecz jest wygrany, jeśli sobie z nim poradzą będzie ciężka walka... :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: blaise »

Dreamer:
może masz rację, jednak w tej formule przeciwko trójce Vissotto-Kazijskiy-Juantorrena wyjść Kurek-Antiga-Bąku to...to nie skończy się dobrze ;) Wlazły pokazał, że już jest w dobrej dyspozycji, warto to wykorzystać.

Gdyby nie Wlazły w II secie, skończyłoby się z Zenitem 3:0.
.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3939
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Klugenhammer »

blaise pisze: [...] w tej formule przeciwko trójce Vissotto-Kazijskiy-Juantorrena wyjść Kurek-Antiga-Bąku to...to nie skończy się dobrze ;) Wlazły pokazał, że już jest w dobrej dyspozycji, warto to wykorzystać.
Nie sądzę żeby Wlazły był gotowy do gry na dystansie całego meczu. Jego rola nadal ograniczy się raczej do mocnych wejść.
Poza tym zestaw Wlazły/Kurek/Antiga mógłby drastycznie obniżyć jakość przyjęcia. Przy takim potencjale zagrywki Trentino Gacek i Antiga sami sobie nie poradzą, a jak jest z przyjęciem Kurka każdy wie.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: KadrO »

Klugenhammer pisze:
blaise pisze: [...] w tej formule przeciwko trójce Vissotto-Kazijskiy-Juantorrena wyjść Kurek-Antiga-Bąku to...to nie skończy się dobrze ;) Wlazły pokazał, że już jest w dobrej dyspozycji, warto to wykorzystać.
Nie sądzę żeby Wlazły był gotowy do gry na dystansie całego meczu. Jego rola nadal ograniczy się raczej do mocnych wejść.
Poza tym zestaw Wlazły/Kurek/Antiga mógłby drastycznie obniżyć jakość przyjęcia. Przy takim potencjale zagrywki Trentino Gacek i Antiga sami sobie nie poradzą, a jak jest z przyjęciem Kurka każdy wie.
Akurat ten element już bardzo poprawił, i nie radzi sobie tylko z flotami, a wtedy można go pokryć...
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: maksik »

Przyjęcie Kurka idealnie pasuje do tej "z....j reguły" ;)
a wtedy można go pokryć...
:o :]
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: pk+ »

To może zaszaleć i zamiast jednego środkowego wpuścić Wlazłego :) W bloku sobie Mariusz radzi... gdyby kondycyjnie nie wytrzymywał mógłby się zmieniać z libero - jak już cyrkowe zasady ustalono to można się pobawić :)
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Arff »

pk+ pisze:To może zaszaleć i zamiast jednego środkowego wpuścić Wlazłego :) W bloku sobie Mariusz radzi... gdyby kondycyjnie nie wytrzymywał mógłby się zmieniać z libero - jak już cyrkowe zasady ustalono to można się pobawić :)
Myślę, że w meczu z Trentino, blok będzie po prostu ważniejszy niż atak... dlatego wprowadzenie Wlazłego na środek nie jest najlepszym pomysłem... do tego zastępując któregoś środkowego, tracimy jego flota, a flot będzie miał w tym meczu zdecydwanie większe znaczenie, niż zagrywka mocna...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
olek322
Posty: 431
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 22:09
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: olek322 »

Gdzie na necie można obejrzeć finał? Tylko nie chce znow na bet 365, obraz jakieś 8 cm kwadratowych i jeszcze przycinało :x
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: maksik »

olek322 pisze:Gdzie na necie można obejrzeć finał? Tylko nie chce znow na bet 365, obraz jakieś 8 cm kwadratowych i jeszcze przycinało :x
TUpowinno być nieźle tylko bez komentarza zupełnie.
A to link do strony główniej >>> klik
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Urban »

hmm.. Myślę, że Skra mimo wszystko sprosta Trentino. Mocna zagrywka Włochów nie złamie naszej linii przyjecia z Antiga i Bakiek i Gackiem za to zagrywka, blok i obrona Bełchatowian będzie w stanie przełamać Włochów. Mecz może mieć przebieg podobny do wczorajszego.. Cała trójka wystrzela się w pierwszych dwóch setach a potem zobaczymy popis Skry.
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: kevinpsb »

KadrO pisze: i nie radzi sobie tylko z flotami,
nie radzi sobie z flotami i mocnymi zagrywkami z wyskoku (z którymi sobie wiekszosc nie radzi a tymbardziej Kurek). Ja bym zadał pytanie z czym on sobie radzi? Odpowiedz brzmi: z plasami z wyskoku!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: kevinpsb »

dreamer pisze:Miejcie chocby trochę wyczucia i taktu i odwalcie się od Michala Bakiewicza.
Razem ze Stephane Antigą tworzą duet najwartościowszych zawodników Skry.

dreamer
Wszyscy zawodnicy w Skrze są bardzo wartościowi... Ale wyżej wymienionych 2 odwala ogromny kawał brudnej roboty!! A jeszcze Stephane bierze duzy udział w ataku!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchary kontynentalne poza Europą”