Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Mate »

Już kilkukrotnie dyskutowaliśmy o Klubowych MŚ. Tegoroczne odbędą się w listopadzie, w Katarze. Reprezentantem Azji będzie Payakan, zaś reprezentantem Europy powinien być Itas Diatec Trentino. Tylko czy nim będzie??
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Metal
Posty: 10
Rejestracja: 20 lut 2009, o 09:10
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Metal »

Skra Belchatow na MS!!!

http://www.volleyball.it/redazione/layo ... leId=46822

Nastepna(ktora to juz) dzika karta dla Skry, tym razem na klubowe MS, druga europejska dzika karta dla Kazania.

PS Ciekawostka, bedzie probowana nowa, "zlota formula", przy przyjeciu zagrywki pierwszy atak moze byc wykonany tylko z drugiej linii, w katarskiej lidze juz tak graja.
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Elgarten »

Metal pisze: PS Ciekawostka, bedzie probowana nowa, "zlota formula", przy przyjeciu zagrywki pierwszy atak moze byc wykonany tylko z drugiej linii, w katarskiej lidze juz tak graja.
Powiem szczerze: ta złota formuła (jeżeli ją dobrze opisałeś)jest po prostu głupia. Jesteś pewien, że to na tym polega ???
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Wojciech
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2007, o 21:00
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrowiec Sw
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Wojciech »

Super sprawa z takim turniejem! A jesli do tego jeszcze bedzie okazja zobaczyć tam mistrza Polski to już wogole rewelacja. Jakby nie patrzec, zwrocimy uwagę na roznicę poziomu klubów europejskich, azjatyckich, afrykańskich czy amerykańskich. Wreszcie bedzie mozna w akcji zobaczyć Cimed, Minas lub inny brazylijski klub. No a przede wszystkim, mam nadzieje że działacze Polsatu zaczeli działać :D
Co do tzw "złotej formuly" jesli to jest faktycznie tak jak napisał kolega wyżej, to moim zdaniem bedzie to klops. Rozumiem, ze odchodzi w 1 akcji krótka środkowego?
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Mate »

Wojciech pisze:Super sprawa z takim turniejem! A jesli do tego jeszcze bedzie okazja zobaczyć tam mistrza Polski to już wogole rewelacja. Jakby nie patrzec, zwrocimy uwagę na roznicę poziomu klubów europejskich, azjatyckich, afrykańskich czy amerykańskich. Wreszcie bedzie mozna w akcji zobaczyć Cimed, Minas lub inny brazylijski klub. No a przede wszystkim, mam nadzieje że działacze Polsatu zaczeli działać :D
Co do tzw "złotej formuly" jesli to jest faktycznie tak jak napisał kolega wyżej, to moim zdaniem bedzie to klops. Rozumiem, ze odchodzi w 1 akcji krótka środkowego?

Różnica siatkówki europejskiej, a azjatyckiej czy afrykańskiej - przepaść. Oglądałem mecze ALM i gdyby nie Omrceny czy Wijsmansy to szkoda byłoby telewizora. Jedynie Payakan i Suntory pokazały siatkówkę, a reszta słabiutko.

Ciekaw jestem, jakim składem zagra Al Arabi. Na ALM w składzie Al Arabi byli Omrcen i Marshall. Może wyciągną ich z klubów :) .

Ja jedynie chcę zobaczyć, jak grają Brazylijczycy i Amerykanie(Kanadyjczycy). Polsat, jak pokaże z 5-6 spotkań to będzie dobrze. Na pewno w repertuarze musi być spotkanie Brazylijczyków i drużyny akademickiej(w ogóle w USA są profesjonalne drużyny??).
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Nagor »

A Polsat chce to pokazywać? Byłbym zadowolony.
...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: dreamer »

Ja jestem ciekaw jakie trzy zespoły (wszystko wskazuje na to, że tyle ma być) będą z Ameryk. Najchętniej widziałbym Cimed Florianopolis, Vivo/Minas i Pinheiros/SKY z Brazylii. Ale jestem za tym jednak, żeby uczciwie (nie tak jak w Europie) rozłożyć udziały regionów.
Nie jestem przekonany co do tego, czy powinna być jakaś ekipa z Kanady lub USA - w końcu to akademickie zespoły.
Za całkiem ciekawe rozwiązanie przyjąłbym udział:

Drean Bolivar (Argentyna) - obrońca trofeum sprzed roku
Cimed Florianopolis (Brazylia)
Volley Club Havana lub Varadero (Kuba)

Oczywiście wymienione wcześniej Pinheiros/SKY byłoby szczytem marzeń, bo widzielibyśmy Gibę, Marcelinho, Gustavo Endresa i Rodrigao a do tego jeszcze jednego z zawodników których najbardziej szanuję - Gilmara "Kida" Teixeirę.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Nagor »

A ja bym z chęcią zobaczył te kubańskie kluby, ciekawe na jakim poziomie stoi tam liga i czy wygląda tak jak gra ich reprezentacji. Jeśli tak, to przeprowadzam się tam i oglądam każdy mecz :]
...
Awatar użytkownika
xyz91
Posty: 154
Rejestracja: 15 maja 2009, o 14:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: xyz91 »

Faworytów turnieju będzie dwóch: Zenit Kazań i Trydent. Walkę z nimi ma szansę nawiązać ktoś z Ameryki lub Skra ale wyprzedzenie któregoś z tych klubów jest praktycznie niemożliwe.
xyz91
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: niepoinformowany »

W czwartek losowanie a ja mam pytanie czy ktoś wie, jakie drużyny będą grać oprócz Skry, Zenitu i Trentino? :)
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: KadrO »

niepoinformowany pisze:W czwartek losowanie a ja mam pytanie czy ktoś wie, jakie drużyny będą grać oprócz Skry, Zenitu i Trentino? :)
W turnieju zagrają 3 drużyny z Europy: PGE Skra Bełchatów, włoski Trentino Volley i rosyjskie Dinamo Kazań oraz po jednym zespole z innych kontynentów.
Z tego co wiem to będzie to jedna drużyna z Egiptu, czy tam Kataru, 1 z Brazylii i jeszcze jedna z ? Argentyny lub innego państwa :D
Awatar użytkownika
wojo90
Posty: 135
Rejestracja: 9 sty 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: wojo90 »

xyz91 pisze:Faworytów turnieju będzie dwóch: Zenit Kazań i Trydent. Walkę z nimi ma szansę nawiązać ktoś z Ameryki lub Skra ale wyprzedzenie któregoś z tych klubów jest praktycznie niemożliwe.
Trydent domyslam sie chodzi ci o Trentino. Co do twoich faworytow to wg mnie wyprzedzenie ktoregokolwiek z nich moze byc latwiejsze niz ci sie wydaje. Jako tryumfatora upatrywalbym kogos z Ameryki Płd. albo w Skrze
Jedno z praw Murphego: "Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mogą nie dostrzec różnicy."
vi er rode vi er hvide vi er denmark dynamite
Awatar użytkownika
wojo90
Posty: 135
Rejestracja: 9 sty 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: wojo90 »

Metal pisze:Skra Belchatow na MS!!!

http://www.volleyball.it/redazione/layo ... leId=46822

Nastepna(ktora to juz) dzika karta dla Skry, tym razem na klubowe MS, druga europejska dzika karta dla Kazania.

PS Ciekawostka, bedzie probowana nowa, "zlota formula", przy przyjeciu zagrywki pierwszy atak moze byc wykonany tylko z drugiej linii, w katarskiej lidze juz tak graja.
to juz zaczyna sie robic nudne (trudne) wiec moze uslysze jakies konkrety? Odnoscie dzikiej karty stwierdzasz Nastepna(ktora to juz) dzika karta dla Skry, tym razem na klubowe MS. Rozwin sie na temat histori dzikich kart dla Skry
Jedno z praw Murphego: "Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mogą nie dostrzec różnicy."
vi er rode vi er hvide vi er denmark dynamite
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: niepoinformowany »

KadrO pisze:
W turnieju zagrają 3 drużyny z Europy: PGE Skra Bełchatów, włoski Trentino Volley i rosyjskie Dinamo Kazań oraz po jednym zespole z innych kontynentów.
Z tego co wiem to będzie to jedna drużyna z Egiptu, czy tam Kataru, 1 z Brazylii i jeszcze jedna z ? Argentyny lub innego państwa :D
Aha... Czyli Brazylia i Argentyna to inny kontynent, bo po jednej z kontynentu? :D

Tak na poważnie to wie ktoś jakie drużyny grają czy nie? Ale dziś się przekonamy tak czy siak :) .
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: dreamer »

Według ustaleń FIVB mają grać
1) przedstwiciel (mistrz) Afryki
2) przedstawiciel (mistrz) Azji i Oceanii
3) trzy zespoły z Europy
4) trzy zespoły z wszystkich Ameryk

Na razie najwięcej wątpliwości jest co do tego kto będzie startował w barwach kontynentów amerykańskich.

Zobaczymy

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Mate »

Czyli będzie coś takiego: Skra, Itas, Zenit, Payakan, Bolivar(coś tam dreamerze pisałeś o Bolivarze, ale nie jestem pewien czy to on zagra), klub afrykański i dwa z Ameryk. Ja stawiam, że zagra Cimed, drużyna uniwersytecka i jakaś drużyna z Egiptu.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Nagor »

a bym bardzo chciał zobaczyć w akcji jakąś kubańską drużynę, najlepiej przeciw skrze, w TV może pokażą :D
...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: dreamer »

Trochę niestety pokręcone to wszystko.
Doszperałem się, że grają:

1) Zamalek (Egipt) mistrz Afryki
2) Paykan (Iran) mistrz Azji
3) Qatar’s Al Arabi Doha (Katar) gospodarz
4) Itas Diatec Trentino (Włochy) mistrz Europy
5) Skra Bełchatów (Polska) dzikus
6) Zenit Kazań (Rosja) dzikus
7) Corozal (Puerto Rico) mistrz NORCECA
7) Zespół z Ameryki Południowej, który zostanie podany dopiero przez konfederację kontynentalną 15 sierpnia

czyli drużyna z Ameryki Południowej nie będzie nawet znana w czasie losowania grup !!!

Ja na to jedno miejsce w Ameryce południowej typuję Cimed Florianopolis, a jeżeli nie, to w następnej kolejności Drean Bolivar, Vivo/Minas lub nowy, galaktyczny Pinheiros/SKY (choć ten jeszcze teraz nie jest w komplecie i nie jest zgrany, i przegrywa na razie wszystko w czym startuje).

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: niepoinformowany »

dreamer pisze:Trochę niestety pokręcone to wszystko.
Doszperałem się, że grają:

1) Zamalek (Egipt) mistrz Afryki
2) Paykan (Iran) mistrz Azji
3) Qatar’s Al Arabi Doha (Katar) gospodarz
4) Itas Diatec Trentino (Włochy) mistrz Europy
5) Skra Bełchatów (Polska) dzikus
6) Zenit Kazań (Rosja) dzikus
7) Corozal (Puerto Rico) mistrz NORCECA
7) Zespół z Ameryki Południowej, który zostanie podany dopiero przez konfederację kontynentalną 15 sierpnia

czyli drużyna z Ameryki Południowej nie będzie nawet znana w czasie losowania grup !!!

dreamer
Szkoda, bo chciałem zobaczyć zespół argentyński i brazylijski w starciu z europejskimi.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: dreamer »

Ja też szczerze mówiąc czekam na te pierwsze oficjalne skrzyżowanie "pięści" klubów z Europy z pozostałymi. Oczywiście jako pozostałe mam na myśli głównie klub z Brazylii lub Argentyny. Obawiam się jednak, że dające sporo reprezentantów Argentyny i Brazylii - Bolivar i Cimed, mogą mieć wątpliwości czy startować. Być może dlatego jeszcze federacja nie podała kto zagra.
Nie wiem. Szkoda, że to tak wyszło. Argentyńczycy mogą dodatkowo mieć w pamięci żale za to, że jak oni organizowali zawody przed rokiem, to cała Europa ich olała.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: dreamer »

Wszystko wiadomo
Po angielsku:
Egypt’s Zamalek, Dinamo from Russia, Puerto Rico’s Corozal and Trentino Volley from Italy have been drawn in Pool A while Iran’s Payakan, Poland’s PGE Skra Belchatow, hosts Qatar’s Al Arabi Doha and one more club from South America (to be determined on August 15th following the South America Continental Championship) are in Pool B.

Skra ma Paykan, gospodarzy z Dohy i zespół z Ameryki Południowej.

Będzie ciekawie.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: niepoinformowany »

dreamer pisze:Wszystko wiadomo
Po angielsku:
Egypt’s Zamalek, Dinamo from Russia, Puerto Rico’s Corozal and Trentino Volley from Italy have been drawn in Pool A while Iran’s Payakan, Poland’s PGE Skra Belchatow, hosts Qatar’s Al Arabi Doha and one more club from South America (to be determined on August 15th following the South America Continental Championship) are in Pool B.

Skra ma Paykan, gospodarzy z Dohy i zespół z Ameryki Południowej.

Będzie ciekawie.

dreamer
No to Skra w półfinale.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: dreamer »

Gdyby przy takiej grupie Skra nie weszła do półfinałów, to przestaję interesować się siatkówką w jej wydaniu :D.

Coś mi się nawet wydaje, że losowanie jakoś dziwnie było poprowadzone w kierunku doprowadzenia do półfinałów trzech ekip z Europy i jednej z Ameryki Południowej.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Mate »

No to Skra ma grupę fajną. Kluby azjatyckie grają całkiem starodawnie, ale czasami trudno się połapać do kogo pójdzie piłka :D . A kto ma największe szansę na grę w KMŚ z Ameryki Południowej??
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: dreamer »

Moim zdaniem Cimed Florianopolis - mistrz Brazylii i DirecTV Bolivar - mistrz Argentyny. Dalej widziałbym w kolejności jeszcze z trzy ekipy z Brazylii - Vivo/Minas, Fiesp SESI i Pinheiros/SKY.
Nie wiem szczerze mówiąc czemu oni czekają z podaniem zespołu do 15 sierpnia. I tak tegoroczne mistrzostwa Ameryki Południowej mają się odbywać dopiero w grudniu. Więc być może chodzi o jakieś negocjacje z 2-3 klubami np.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: KadrO »

Wreszcie porównamy sobie mistrza Polski, i drużynę z Brazylii, a jak trafią do półfinałów 3 z Europy i 1 z Amerykii, będziemy mieli okazję zobaczyć także jak prezentuje się na tle Itasu i Zenitu :D
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Chal »

Ja tam jestem ciekaw, jak na tle naszego "dobra narodowego" spisze się Paykan, ekipa ta zdominowała rozgrywki klubowe w Azji i są nie do pobicia, mimo że rywale (jak choćby Al Arabi, które również wystąpi w tej grupie) rokrocznie na finały rozgrywek wzmacniają się gwiazdami, które chcą sobie dorobić w przerwie między sezonami w Europie. Muszę przyznać, że miałem okazję oglądać fragmentami azjatyckie rozgrywki i ta drużyna zdecydowanie najbardziej przypadła mi do gustu, ta ich gra wygląda całkiem ciekawie, nie tak chaotycznie, jak u innych drużyn.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: dreamer »

Trochę niepostrzeżenie w Ameryce Południowej zrobiło się zamieszanie w sprawie reprezentowania tego kontynentu na I Klubowych Mistrzostwach Świata.
Pretensje do udziału zgłasza m.in. mistrz Argentyny i zwycięzca ubiegłorocznych (nieoficjalnych) mistrzostw świata - Drean Bolivar, a poza tym mistrz Brazylii - Cimed Florianopolis i jeszcze trzy inne kluby Brazylijskie. Stary i zasłużony Santander/Banespa. Niemniej znany - Tigre/Unisul, który zmienił w tym roku sponsora i siedzibę, a także nazwę - będzie startował jako Fiesp SESI. Ostatnim zespołem jest galaktyczny Pinheiros/SKY, który powstał zaledwie w czerwcu tego roku, ale jak podkreślają działacze - ma potencjał kadrowy żeby godnie reprezentować Amerykę Południową.
Prezes federacji południowoamerykańskiej - Ary Graca Filho ma teraz problem. Już ustalono, że uczestnika z tego kontynentu wyłoni dodatkowy turniej, który zostanie rozegrany na początku października. Na razie jednak nie wiadomo jeszcze kto stanie do rywalizacji o miejsce przydzielone w I Klubowych Mistrzostwach Świata, Ameryce Południowej.

dreamer), który teraz
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: maksik »

Właśnie Nawrocki wypowiadał się po raz kolejny zdecydowanie na "nie" jesli chodzi o tą złotą formułę. Durne to jak nie wiem. Jedyny plus to taki ( w jego mniemaniu ) że będzie pokazywać kunszt graczy z lepszą techniką.
Jedno pytanie...
CIEKAWI MNIE JAK BĘDZIE LICZONY % PRZYJĘCIA.... :o ?? Przecież nie będą przyjmować w punkt tylko zapewne w jakieś wyznaczone strefy lub nad siebie.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Nagor »

Mam prośbę do kogokolwiek. Mógłby ktoś nagrać mecze Skry z wtorku i czwartku, bo studia niestety nie pozwalają mi obejrzeć ani jednego meczu z tych dni :D ? Bardzo mnie interesuje szczególnie czwartek, czy ten wychwalany przez wiadomo kogo Cimed postawi jakieś warunki Skrze... Z góry dzięki.

Ps. A może będzie na ipla?
...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchary kontynentalne poza Europą”