Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Post autor: Mate »

http://sport.onet.pl/siatkowka/plusliga ... omosc.html

Skra z roku na rok będzie kupować medal LM, by występować w KMŚ. Przywrócenie KMŚ do życia jest dobrym pomysłem, ale w tym turnieju powinny występować najlepsze zespoły z kontynentów.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Post autor: dreamer »

Wypowiedź Mariusza Wlazlego dla Polska The Times, na temat "wyzwań" czekających w najbliższym sezonie rozgrywek klubowych jego i ekipę mistrzów Polski:
Mariusz Wlazly pisze:...To dla nas największe wyzwanie, a te zespoły, które nie grają w pucharach, będą miały dużo łatwiej. My mamy Ligę Mistrzów, Klubowe Mistrzostwa Świata w Katarze, Puchar Polski i polską ligę, czyli grać będziemy na okrągło. Nie chcę nawet myśleć, kto to układa...
1. Czy ktoś zmusza Skrę do corocznego pchania się na pucharowy piedestal?
2. Czy to życzliwe wladze FIVB zmusily znowy w tym roku Skrę do startowania w KMŚ, czy może (starym zwyczajem) dzialacze Skry sami wyprosili u światowych wladz ten start?
3. Aż mi się wierzyć nie chce gdy czytam te slowa. Czyżby wladze Skry byly aż tak daleko od swoich zawodników, że nie mają pojęcia na ile ich stać, i czy garną się do tych wszystkich startów, czy też raczej mają dość na samą myśl o nich?

Na marginesie...
przewiduję, że tegoroczne KMŚ mogą być dla Skry naprawdę wielkim obciążeniem, ale i wielkim negatywnym zaskoczeniem jeżeli chodzi o wynik sportowy. Termin jest tak dobrany, że nie będę zaskoczony, jeżeli drużyna będzie w tym, czasie w glębokim dolku formy. W końcu - o ile ktoś to tam planuje - formę mają chyba zlapać dopiero na decydującą fazę rozgrywek o mistrzostwo Polski.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Post autor: Nagor »

A może to po prostu Mariusz Wlazły, który uwielbia sobie ponarzekać na wszystko dookoła...
...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Post autor: kevinpsb »

Skra miała kupę szczęścia jak i nieszczęścia w losowaniu... Payakan, Al Arabi i Al DOha to grupowi rywale w losowaniu. Nawet przy jakimś przypadkowym potknięciu więc Bełchatowianie i tak wyjdą z grupy. Z tym że pierwsze miejsce Bełchatowian niczym nie premiuje, ponieważ tak czy siak Bełchatowianie trafią albo na Dynamo albo na Trientino. Więc półfinałowa przeprawa (jeśli do takiej dojdzie a musi) dla Skry będzie trudna zaś dla jednej drużyny będzie to spacerek. Na pewno większe prawdopodobieństwo że potyczkę grupową prędzej wygra Trento niż Dynamo ale Rosjanom nie zamierzam odbierać szans...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Post autor: Guilder »

Tak czy siak, przy takiej grupie wstydem jest nie ugrać brązu. No bo po przegranej w półfinale trafią znowu na ekipę z ich grupy.

I nie lekceważ ekipy z Ameryki Południowej. To, że Cimed się zbłaźnił nie znaczy, że są tam słabe drużyny.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Post autor: madlark »

Ta grupa to rekompensata za drabinkę na MŚ?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Post autor: Antonella Hard Core »

Takie zestawienie grup sprawia że Skra praktycznie ma w kieszeni conajmniej brązowy medal bo może nawet przegrać półfinał a potem trafia w meczu o trzecie miejsce na swojego egzotycznego przeciwnika z fazy gruzpowej. Z jednej strony fajnie bo zanosi sie na kolejny medal ale z trugiej strony może sie zdarzyć że podczas wizyty w Katarze Skra zagra tylko jeden mecz z poważnym przeciwnikiem (półfinał) a reszta to będą bardziej spraringi. Niemal murowanymi zaworytami wydają sie być Trentino u mężczyzn i Fenerbahce u kobiet.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Post autor: dreamer »

Mistrzostwa jeszcze się nie zaczęly, a już mamy pierwszą niespodziankę (wlaśnie niespodziankę, a nie sensację). Mistrzostwo Ameryki Poludniowej zdobyli siatkarze argentyńskiego Drean Bolivar i wlaśnie ich zobaczymy podczas KMŚ w Doha, a nie siatkarzy brazylijskiego Cimedu, którym wszyscy raczej już gwarantowali start w Doha - zanim jeszcze zaczęly się mistrzostwa Ameryki Poludniowej.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Post autor: Mateusz1993 »

Czy ja wiem czy taki pewniak? Może i faworytem byli, ale drużyna Drean Bolivar ma skład bardzo mocny jak na warunki Ameryki Płd, czy światowej, według mnie są w stanie powalczyć z Dynamo o awans do półfinałów. Szczerze mówiąc licze na to bo chciałbym zobaczyć więcej meczów z udziałem tej drużyny niż tylko 3.
Kubańskie zespoły nie biorą udziału w kwalifikacjach Północnoamerykańskich? Bo w zeszłym roku był Portorykański zespół a kto byl ich rywalem wie to ktoś w ogóle?
prochu95
Posty: 149
Rejestracja: 21 wrz 2009, o 21:04
Płeć: M
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Post autor: prochu95 »

Wie ktoś czy te mecze będą transmitowane na polsacie sport lub polsacie sport extra?
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Post autor: Arff »

gra tam nasze dobro narodowe, więc można być pewnym, że transmisja będzie... :P
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Post autor: Antonella Hard Core »

Z tego co udało mi sie dowiedzieć tak będzie wyglądała grupowa przygoda Skry w Klubowych Mistrzostwach Świata 2010:
16 grudnia (czwartek), Paykan Teheran (Iran), godz. 10 czasu polskiego
17 grudnia (piątek), Al Arabi Dauha (Katar), godz. 17 czasu polskiego
18 grudnia (sobota), Al Ahly Kair (Egipt), godz. 10 czasu polskiego

Zarówno z klubem z Kataru jak i z Iranu Skra grała przed rokiem i oba mecze wygrała gładko po 3:0.Jeśli chodzi o składy grupowych przeciwników Skry to za wiele nie mozna powiedzieć, pewnie jest że w katarskim klubie napewno nie zobaczymy dwóch czołowych zawodników tego klubu sprzed roku czyli reprezentantów Egiptu (rozgrywający A.Abdalla i atakujący A.Salah), który w tym sezonie grają w lidze tureckiej i rosyjskiej.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Post autor: krzysiu »

Mecze będą pokazywane na Polsacie Sport.
luki3745
Posty: 12
Rejestracja: 23 paź 2010, o 12:19
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Post autor: luki3745 »

Co ciekawe w drużynie argentyńskiej Drean Bolivar zobaczymy Dominikańczyka Elvisa Contrerasa :o
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Post autor: Mateusz1993 »

Drean Bolivar dysponuje bardzo mocnym składem sądzę, że moga być czarnym koniem tych KMŚ.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Post autor: KadrO »

Mateusz1993 pisze:Drean Bolivar dysponuje bardzo mocnym składem sądzę, że moga być czarnym koniem tych KMŚ.
Akurat zajmowałem się aktualizacją ligi argentyńskiej, więc mogę potwierdzić informację. Ocampo i Contreras na przyjęciu, Pereyra na ataku, piłki rozrzuca De Cecco, Arroyo i Sole na środku siatki i na libero Meana. Pytanie kosztem kogo, mieliby zaskoczyć ?
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Post autor: Mateusz1993 »

Dynamo Moskwa to zespół dużo slabszy niż w zeszłym roku przynajmniej według mnie. Sądzę, że właśnie ich kosztem, a po za tym tak po cichu liczę, że dojdą do finału. A wicie może jak to jest z gospodarzem na przyszłe KMŚ? Bo według mnie powinni to zrobić tak by było u zwycięzcy poprzedniej edycji czyli on miałby już awans zapewiony.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Post autor: Nagor »

KadrO pisze:
Mateusz1993 pisze:Drean Bolivar dysponuje bardzo mocnym składem sądzę, że moga być czarnym koniem tych KMŚ.
Akurat zajmowałem się aktualizacją ligi argentyńskiej, więc mogę potwierdzić informację. Ocampo i Contreras na przyjęciu, Pereyra na ataku, piłki rozrzuca De Cecco, Arroyo i Sole na środku siatki i na libero Meana. Pytanie kosztem kogo, mieliby zaskoczyć ?
W jakim systemie jest rozgrywany ten turniej? Znów złota zasada? Jak tak, to ten zespół skończy jak super mega naszpikowana gwiazdami drużyna z czuba tabeli ligi brazylijskiej.
...
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Post autor: KadrO »

Nagor pisze:
KadrO pisze:
Mateusz1993 pisze:Drean Bolivar dysponuje bardzo mocnym składem sądzę, że moga być czarnym koniem tych KMŚ.
Akurat zajmowałem się aktualizacją ligi argentyńskiej, więc mogę potwierdzić informację. Ocampo i Contreras na przyjęciu, Pereyra na ataku, piłki rozrzuca De Cecco, Arroyo i Sole na środku siatki i na libero Meana. Pytanie kosztem kogo, mieliby zaskoczyć ?
W jakim systemie jest rozgrywany ten turniej? Znów złota zasada? Jak tak, to ten zespół skończy jak super mega naszpikowana gwiazdami drużyna z czuba tabeli ligi brazylijskiej.
Jeśli dobrze pamiętam, to już z normalnymi zasadami.
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Post autor: KChudz »

Mateusz1993 pisze:Dynamo Moskwa to zespół dużo slabszy niż w zeszłym roku przynajmniej według mnie. Sądzę, że właśnie ich kosztem, a po za tym tak po cichu liczę, że dojdą do finału. A wicie może jak to jest z gospodarzem na przyszłe KMŚ? Bo według mnie powinni to zrobić tak by było u zwycięzcy poprzedniej edycji czyli on miałby już awans zapewiony.
Podobno trwają rozmowy o organizacji KMŚ w Europie - może w Polsce ;)
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Post autor: Nagor »

KChudz pisze:
Mateusz1993 pisze:Dynamo Moskwa to zespół dużo slabszy niż w zeszłym roku przynajmniej według mnie. Sądzę, że właśnie ich kosztem, a po za tym tak po cichu liczę, że dojdą do finału. A wicie może jak to jest z gospodarzem na przyszłe KMŚ? Bo według mnie powinni to zrobić tak by było u zwycięzcy poprzedniej edycji czyli on miałby już awans zapewiony.
Podobno trwają rozmowy o organizacji KMŚ w Europie - może w Polsce ;)
Proponuję w Łodzi bo dawno tam niczego nie mieli...
...
Vaud
Posty: 640
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 12:05
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Post autor: Vaud »

Nagor pisze:
KChudz pisze:
Mateusz1993 pisze:Dynamo Moskwa to zespół dużo slabszy niż w zeszłym roku przynajmniej według mnie. Sądzę, że właśnie ich kosztem, a po za tym tak po cichu liczę, że dojdą do finału. A wicie może jak to jest z gospodarzem na przyszłe KMŚ? Bo według mnie powinni to zrobić tak by było u zwycięzcy poprzedniej edycji czyli on miałby już awans zapewiony.
Podobno trwają rozmowy o organizacji KMŚ w Europie - może w Polsce ;)
Proponuję w Łodzi bo dawno tam niczego nie mieli...
No cóż, jaka ta Łódź paskudna. Zagarnia wszystko co możliwe. I ME, i FF, i corocznie dwa spotkania w LŚ ( w sumie to chyba wielkie przeoczenie, że do tej pory w Łodzi nie odbył się turniej finałowy ), i LM a tym roku to nawet podwójną LM...
Kolega Nagor nie lubi coś tego regionu Polski, oj nie lubi...
Dziesiąte miejsce w typerze F1 sezonu 2016 portalu v10.pl ;)
osnazfsb

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Post autor: osnazfsb »

A ja sie z Nagorem zgadzam powiem wiecej kazda nastepna impreza przyznana Polsce do 2014-2015 roku bedzie symbolem słabosci obu federacji i braku pomysłu na promowanie siatkowki. Wiem ze w centralach wiedza a Polacy sie tylko chlubia ze nasi kibice łykna najwieksze siatkarskie badziewie jak młode pelikany no ale we wszystkim trzeba zachowac umiar bo przyznawanie jednemu krajowi wszystkich imprez i robienie drugiej Japonii w Europie promocji dyscypliny nie słuzy.
Vaud
Posty: 640
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 12:05
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Post autor: Vaud »

osnazfsb pisze:A ja sie z Nagorem zgadzam powiem wiecej kazda nastepna impreza przyznana Polsce do 2014-2015 roku bedzie symbolem słabosci obu federacji i braku pomysłu na promowanie siatkowki. Wiem ze w centralach wiedza a Polacy sie tylko chlubia ze nasi kibice łykna najwieksze siatkarskie badziewie jak młode pelikany no ale we wszystkim trzeba zachowac umiar bo przyznawanie jednemu krajowi wszystkich imprez i robienie drugiej Japonii w Europie promocji dyscypliny nie słuzy.
Ja się nawet z logiką powyższych słów zgadzam tyle, że jakby popatrzeć na to tylko od strony beznamiętnych faktów...
Po pierwsze primo - Polska ( jak do tej tej pory ) nie była organizatorem MŚ ( zarówno kobiet jak i mężczyzn ) podobnie zresztą jak ME mężczyzn.
Po drugie primo ;) - rozegrane w naszym kraju w 2009 r. ME kobiet były pierwszymi od 1949 r. czyli od początku rozgrywania tej imprezy.
O walce najlepszych drużyn siatkarskich w ramach Igrzysk Olimpijskich ( oczywiście biorąc pod uwagę, że za to odpowiada zupełnie inna organizacja ) z wiadomych względów nawet nie wspominam ( bo i nie ma czego ).
Po trzecie primo - byliśmy dwukrotnie ( 2001 i 2007 ) gospodarzami finału LŚ. Ale taką samą ilością organizacji finałów tych rozgrywek może pochwalić się także Rosja, Serbia i Argentyna. A gdzie Brazylia ( 4 razy ) czy Italia ( 5 razy )?
Po czwarte primo - za organizację World Grand Prix jak do tej pory odpowiadały tylko kraje azjatyckie i Włochy.

Czyli jakby nie patrzeć - do tej pory Polska była ( z wyjątkiem ostatnich ME kobiet ) była białą plamą ( z lekkim pożółknięciem ze wzlędu na LŚ ) na mapie jeżeli chodzi rozgrywki międzynarodowe na poziomie drużyn reprezentacyjnych.

Jedynym wyłomem ( choć tylko w ramach rozgrywek klubowych ) w tej tradycji jest trzykrotna ( z tego dwa razy na przestrzeni lat 2008-2010 ) organizacja turnieju FF w Lidze Mistrzów.

Polskie reprezentacje są klasyfikowane wysoko w światowych rankingach, drużyny klubowe też potrafią niespodziewanie odprawić dużo silniejszych rywali, organizacyjnie dorównujemy wszystkim krajom ( o ile nie przewyższamy - no może z wyjątkiem zasobów finansowych krajów znad Zatoki Perskiej ), publika wali drzwiami i oknami - dlaczego więc tego nie wykorzystać?
A organizowanie ME wspólnych z Danią to chyba jakiś żart. Po ponad pół wieku pierwszy raz będziemy gościć czempionat Europy i jeszcze mamy się nim dzielić z Duńczykami??? Gdyby tak było np. w piłce ręcznej - to rozumiem. Ale w siatkę?

I gdzie w tym wszystkim widzisz drugą Japonię? Może zrobisz jakieś małe porównanie imprez rozgrywanych w jednym i drugim kraju i wtedy podyskutujemy?

A Nagorowi nie chodziło o Polskę. Jemu chodziło w Łódź co wyraźnie przebija się przez sarkazm. A może coś innego niż sarkazm...
Dziesiąte miejsce w typerze F1 sezonu 2016 portalu v10.pl ;)
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Post autor: Nagor »

A Nagorowi nie chodziło o Polskę. Jemu chodziło w Łódź co wyraźnie przebija się przez sarkazm. A może coś innego niż sarkazm...
A skąd to wiesz? Owszem, nie lubię siatkarskiego regionu Łodzi, ale generalnie robi się przesyt siatkówki w Polsce, każdy kolejny turniej zwiększa tylko wybredność kibiców.
...
Vaud
Posty: 640
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 12:05
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Post autor: Vaud »

Nagor pisze:
A Nagorowi nie chodziło o Polskę. Jemu chodziło w Łódź co wyraźnie przebija się przez sarkazm. A może coś innego niż sarkazm...
A skąd to wiesz? Owszem, nie lubię siatkarskiego regionu Łodzi (...)
Jak to skąd. Wystarczy przeczytać...
Nagor pisze: Proponuję w Łodzi bo dawno tam niczego nie mieli...
Dla mnie to klasyczny przykład zero-jedynkowego nastawienia. Zresztą sam to podkreślasz...
Nagor pisze: (...) ale generalnie robi się przesyt siatkówki w Polsce, każdy kolejny turniej zwiększa tylko wybredność kibiców.
No proszę. To największym zagrożeniem dla ewentualnej lokalizacji w Polsce największych imprez siatkarskich jest wybredny kibic ...
Sześćdziesiąt lat nie było u nas żadnej imprezy rangi mistrzowskiej ( MŚ i ME ) i najwyższy czas to zmienić. Zwłaszcza, że właśnie mamy na siatkówkę prawdziwy boom. To co - ME tak a MŚ już niedobrze czy może lepiej będzie odwrotnie? Pewno odwrotnie bo Ty wolisz Kubańczyków...
A ja w przeciwieństwie do Twojego malkontenctwa się cieszę z tych mistrzostw.
Z tego, że dane mi było na żywo oglądać w Atlas Arenie mecze kobiet i tak samo pójdę gdy w tej hali odbywać się będą analogiczne spotkania mężczyzn. Ja nie będę miał szansy obejrzeć takiej imprezy u siebie za kolejne sześćdziesiąt ( a nawet czterdzieści czy trzydzieści lat ) bo wtedy mnie już na tym świecie nie będzie. I doceniam to co mogę mieć.

A może to Tobie siatkówka zaczyna się przejadać? Zwłaszcza, jeżeli chodzi o jej ligowe wydanie...
Ostatnio zmieniony 16 gru 2010, o 10:35 przez lucass90, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zaczynacie odbiegać od tematu... Tu dyskutujemy o KMŚ, a nie o słuszności organizowania w Polsce imprez siatkarskich... Jeśli macie zamiar kontynuować, będę musiał przenieść tą dyskusję tematu ogólnosiatkarskiego.
Dziesiąte miejsce w typerze F1 sezonu 2016 portalu v10.pl ;)
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Post autor: Urban »

Oglądam mecz Skry i.... Irańczycy grają naprawdę ciekawą siatkówkę. Szybką, kombinacyjną, siłową i nie popełniają zbyt wielu błędów.
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1528
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Post autor: nikt wazny »

Irańczycy stawiają mocny opór. Skra jest strasznie ospała i jakaś bez powietrza.


OT: ciekawie się ogląda mecz w pracy gdy trzeba uważać na szefa :D
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Post autor: madlark »

nikt wazny pisze:
OT: ciekawie się ogląda mecz w pracy gdy trzeba uważać na szefa :D
Zostań szefem i po problemie ;)
Gra Skry nie powala, ale może się rozkręcą
A GW napisali
25:21 - Mousavi mija polskiego blokującego, a w kolejnej akcji fantastycznie broni Antiga i z pola punktuje Kurek. Piłkę meczową wygrywamy dzięki atakowi w aut rywala. Jest 1:1
:D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2010

Post autor: lucass90 »

Trochę więcej ogłady taktycznej ze strony Irańczyków i Skra by w tym meczu nie istniała... Rozgrywający drużyny przeciwnej robi z blokiem bełchatowian co chce, poza tym fizycznie Paykan (nie licząc rozgrywającego) bije mistrzów Polski na głowę. Większość z nich wygląda, jakby dopiero co uciekli z koloseum :D
AZS CZĘSTOCHOWA!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchary kontynentalne poza Europą”