Klubowe mistrzostwa Azji drużyn żeńskich - 2008

Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Klubowe mistrzostwa Azji drużyn żeńskich - 2008

Post autor: dreamer »

Odpowiednikiem europejskiej Ligi Mistrzyń, są klubowe mistrzostwa Azji drużyn żeńskich.

W tym roku rozgrywane są właśnie w tych dniach (1-7 czerwca) w wietnamskim mieście Winh Phuc. Startuje w nich osiem mistrzowskich zespołów, z ośmiu państw najwyżej sklasyfikowanych w rankingu.
Tytułu sprzed roku broni mistrz Kazachstanu.
Tutaj jest link do krótkiego tekstu z harmonogramem zawodów: http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.26664

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Klubowe mistrzostwa Azji drużyn żeńskich - 2008

Post autor: PAWKENS »

Czy mam przez to rozumieć (o ile ich kluby wygrały), że takie zawodniczki jak Pavłova, czy Nikolić zostaną wyrwane z reprezentacji, lub urlopu i będą grały w tych rozgrywkach ??? :o
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Klubowe mistrzostwa Azji drużyn żeńskich - 2008

Post autor: dreamer »

Szczerze mówiąc, nie przypuszczam...
Ale zupełnie poważnie, to największym problemem, przy próbie przekazania informacji z tak egzotycznych zawodów, jest dotarcie do tych informacji.
Wydaje mi się, że w Wietnamie łatwiej odszukać mrówkę w dżungli, niż poszukać wieści z tych mistrzostw. Jestem przekonany, że wyniki bedziemy mieli dopiero wtedy, jak poda je oficjalna strona Federacji Azjatyckiej.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Klubowe mistrzostwa Azji drużyn żeńskich - 2008

Post autor: dreamer »

Mistrzowskie zespoły Tajlandii i Chin walczą dzisiaj o tytuł najlepszej drużyny klubowej kobiet w Azji. O brąz zagrają Koreanki z południa ze znanym zespołem ligi japońskiej Toray Arrows.
Zawody dzisiaj się zakończą.
W tekście na stronie Strefy opisałem przebieg rywalizacji począwszy od fazy grupowej:
http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.26785

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchary kontynentalne poza Europą”