Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pekin 2008 - faworyci turnieju mężczyzn

Post autor: Guilder »

A mnie szlag trafił jak zobaczyłem tą grupę. Jakimś dziwnym trafem "serpentyna" nie umieściła w naszej grupie Chińczyków. Żal :/
Pele w innym temacie pisze:No więc jest Olimpiada. To podobno ten trudniejszy krok wywalczyć awans. Teraz w grupie śmierci 3 lub 4 miejsce i hajda po medale - tak słyszałem w naszej pieknej Tiwi
Wiele osób tak pisało. Jak się gra rozgrywki dalsze na IO? 1-4, 2-3 i to są ćwierćfinały? Jeśli tak to zgodzę się z cytatem.
Brazylia 1
Rosja 2
Serbia 8
Egipt 14
Polska 5
Na czym polega ta serpentyna? Bo chyba nie na rankingu FIVB...
Ostatnio zmieniony 2 cze 2008, o 20:17 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Pekin 2008 - faworyci turnieju mężczyzn

Post autor: yfysk »

tak było 4 lata temu
Marcin Podwysocki na prezydenta!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Pekin 2008 - faworyci turnieju mężczyzn

Post autor: Arff »

Nie wiem czy dobrze pamiętam ale serpentyna bierze 2 pierwsze zakwalifikowane zespoły z rankingu fivb do jednej grupy, potem 2 kolejne do drugiej, 2 następne do pierwszej, 2 następne do kolejnej... zespół gospodarzy, trafia do grupy, do której nie trafiły zespoły z miejsc 1 i 2... jakoś tak :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pekin 2008 - faworyci turnieju mężczyzn

Post autor: Guilder »

To posrane, jeśli już to powinni segregować po jednym zespole a nie po dwóch. No i rozumiem, że gospodarz to gospodarz, ale są granice, powinni normalnie być brani wg rankingu. Echh, jak mi się to nie podoba. Chociaż pewnie nie psioczyłbym tak, gdybyśmy byli w grupie A :P
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Pekin 2008 - faworyci turnieju mężczyzn

Post autor: Arff »

Ale właśnie tym razem Chiny i tak trafiłyby do tej grupy, w której są, więc nie rozumiem problemu... z tej grupy o wiele łatwiej będzie dostać się do półfinałów... jeszcze raz przypominam że 4 lata temu ani jeden zespół z tej łatwiejszej grupy nie dostał się do półfinałów...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pekin 2008 - faworyci turnieju mężczyzn

Post autor: Guilder »

Arff pisze:(..)4 lata temu ani jeden zespół z tej łatwiejszej grupy nie dostał się do półfinałów...
No właśnie, czyli też były "doskonale zbalansowane" grupy. Dla niektórych to lepiej, ale dla mnie to gorzej.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Pekin 2008 - faworyci turnieju mężczyzn

Post autor: Arff »

Grupy były lepiej "zbalansowane" niż mogłyby być w wyniku losowania...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pekin 2008 - faworyci turnieju mężczyzn

Post autor: Guilder »

Zależy jak przeprowadzonego losowania. Można by jakoś sensownie określić rozstawienia. A jeśli już ta cała serpentyna to pojedynczo, albo jeszcze lepiej: grupa A to 1,4,5,8 a B to 2,3,6,7
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Pekin 2008 - faworyci turnieju mężczyzn

Post autor: mateo9 »

"losowanie" polega na tym ze Chiny jako gospodarz sa rozstawieni z 1 pozniej Brazylia jest rozstawiona z 2 Rosja z 3 i tak dalej do jednej grupy sa przydzielone po 2 zaczynaj od gospodarz pozniej 2 nastepne pozniej 2 nastepne do gospodarzy itd

druzyny rozstawione to
1 Chiny,2 Brazylia,3 Rosja,4 USA,5 Bulgaria,6Polska,7 Serbia,8 WLochy<?>,9 Australia/Japonia,10 Egipt,11 NIemcy ,12Wenezuela

pozniej wedlug klucza Grupa A 1,4,5,8,9,12 grupa B:2,3,6,7,10,11
troche to nieprawiedliwe bo druga grupa w porownianiu do naszej jest smieszna ale lepiej miec silna grupe wtedy latwiej dojsc do Polfinalu
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Pekin 2008 - faworyci turnieju mężczyzn

Post autor: PAWKENS »

Dennis Guilder pisze:A mnie szlag trafił jak zobaczyłem tą grupę. Jakimś dziwnym trafem "serpentyna" nie umieściła w naszej grupie Chińczyków. Żal :/
No i bardzo dobrze, że będziemy w silniejszej grupie !!! Później będzie już łatwiej...
11 czerwca w Pekinie odbędzie się podział 12 finalistów na dwie grupy. - Właściwie rzecz sprowadzi się tylko do ustalenia terminarza, bo grupy dzielone są według tzw. serpentyny - opowiada Natalia Kostulska z Polskiego Związku Piłki Siatkowej. - Chiny jako gospodarz traktowane są jako zespół nr 1 w rankingu FIVB, choć faktycznie zajmują dopiero 21. miejsce, i zagrają w grupie A. Do grupy B przypisujemy dwa kolejne zespoły, do grupy A dwa następne itd.
Więc sprawę mamy dokładnie wyjaśnioną... Czekamy do 11 czerwca, oby nie było zmian regulaminu i pierwszy mecz odbył się z Brazylią :D
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
osnazfsb

Re: Pekin 2008 - faworyci turnieju mężczyzn

Post autor: osnazfsb »

Ja tylko pozwole sobie zauwazyc ze niektórzy sa duzymi optymistami od razu zakładajac ze Polska musi z tej grupy wyjsc- chyba wynika to z tego ze duza czesc opinii nie docenia reprezentacji Niemiec która co roku robi systematyczne postepy siatkarzy maja znakomitych i trenera tez bardzo dobrego na IO beda na pewno dobrze przygotowani- a oprócz tego mamy 2 teamy na chwile obecna silniejsze od Polski- Brazylie Rosje i grajaca ostatnimi czasy lepiej Serbie. Ale powiedzmy ze pewno pokonujemy Niemcy i wychodzimy z 4 miejsca czy tez Serbie i wtedy z nawet 3 miejsca - trafiamy pewno na USA czy Bułgarie- niektórzy sie ciesza ze nie zagramy w cwiercfinale z Rosja czy USA ale po prawdzie to USA na olimpiadach zawsze dobrze wypada a Bułgaria jest teraz na pewno silniejsza od reprezentacji Polski. Nawet z Włochami daje Polsce mniej wiecej równe szanse bo widac ze Anastazzi powoli zbiera ich do kupy i z podobnymi u co Polska problemami udało im sie w koncu na te igrzyska awansowac Więc ja bym się tak tą drugą grupą nie upajał, tak samo jak naszymi victoriami w tej w której jesteśmy, bo scenariusz oglądania ćwierćfinałów w TV przez polskich siatkarzy, mimo wszystko, nie jest taki nierealny.Ewidentni outsiderzy to Egipt i Wenezuela. Chiny wiele nie grają, ale im pomagać będą ściany - pamiętacie występ przeciwko Grekom w Atenach? Moim zdaniem nic w takim razie nie ejst pewne, a każdy mecz nasi będą musieli zagrać, tak jakby już grali o medal.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Pekin 2008 - faworyci turnieju mężczyzn

Post autor: Arff »

Nikt nie powiedział ze będzie łatwo... ale na pewno łatwiej grać o strefę medalową z tej grupy...
Chiny wiele nie grają, ale im pomagać będą ściany
No właśnie.. zastanawiam się czy przypadkiem Chiny nie szykują jakichś mega wyjadaczy którzy trenują razem od 6 lat u zboczy Himalajów... nie zdziwiłbym się jakby tak faktycznie było...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Intense
Posty: 31
Rejestracja: 3 cze 2008, o 15:00
Płeć: K

Re: Pekin 2008 - faworyci turnieju mężczyzn

Post autor: Intense »

Arff pisze:Nikt nie powiedział ze będzie łatwo... ale na pewno łatwiej grać o strefę medalową z tej grupy...
Chiny wiele nie grają, ale im pomagać będą ściany
No właśnie.. zastanawiam się czy przypadkiem Chiny nie szykują jakichś mega wyjadaczy którzy trenują razem od 6 lat u zboczy Himalajów... nie zdziwiłbym się jakby tak faktycznie było...
Właśnie, nie zdziwiłabym się, gdyby na igrzyska wyszła szóstka po 200 cm z super zasięgiem i mega umiejętnościami :P
"Bo my... nawet śpimy z MIKASĄ!"
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pekin 2008 - faworyci turnieju mężczyzn

Post autor: Guilder »

Ale brakować im będzie ogrania międzynarodowego, i spalą sie psychicznie :P Wyjdą pewnie z grupy, może na wałku, ale niekoniecznie, odpadną w ćwierćfinale z Rosją albo Brazylią Tak to wygląda wg mnie.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Pekin 2008 - faworyci turnieju mężczyzn

Post autor: Arff »

No co Ty... 10 lat trenowania pod wzgórzami Himalajów, bez telewizji, radia, internetu... nawet nie będą wiedzieli kto wiedzie prym na światowych boiskach... tylko trener porozpisuje im taktyki na każdego i też nic im nie powie, aż wygrają IO...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
osnazfsb

Re: Pekin 2008 - faworyci turnieju mężczyzn

Post autor: osnazfsb »

Nie ma szans tylko Kuba osiagała wyniki majac podobny do opisanego system szkolenia ale oni chociaz w LS grali a jak zawodnicy poczuli zew wolnosci to juz na Kube wracac nie chcieli i wybrali italski chleb :D A szkoda bo Kuba miała fajny siłowy styl którego dzisiaj bardzo mi brakuje :| No i nie da sie ukryc ze Kubanczycy sa nieco bardziej predysponowani do siatki ;)
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Pekin 2008 - faworyci turnieju mężczyzn

Post autor: Arff »

Obstawiam że za 2-3 lata Kuba będzie się liczyć w absolutnej światowej czołówce... zrezygnowali z zakazów wyjazdów do innych lig, z "urlopu" wraca Juantorena i teraz tylko patrzeć jak ten kraj siatkarsko będzie rozwijał się w Europie... tylko zastanawiam się czy ci zawodnicy, którzy już uciekli, będą mogli wrócić... ale wątpię =]

Jeszcze jakby poszli dalej, tzn. zatrudnili jakiegoś liczącego się Europejskiego trenera, to będą niesamowicie groźni... ale myślę że to raczej nie możliwe... choć mają niesamowite predyspozycje do najnowocześniejszej siatkówki, są bardzo dynamiczni i skoczni... szybkością mogliby przebić Brazylię... ale ktoś musi ich pokierować...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Pekin 2008 - faworyci turnieju mężczyzn

Post autor: dreamer »

Arff pisze:Jeszcze jakby poszli dalej, tzn. zatrudnili jakiegoś liczącego się Europejskiego trenera, to będą niesamowicie groźni... ale myślę że to raczej nie możliwe... choć mają niesamowite predyspozycje do najnowocześniejszej siatkówki, są bardzo dynamiczni i skoczni... szybkością mogliby przebić Brazylię... ale ktoś musi ich pokierować...
Jakieś nieporozumienie...
Brazylijczycy jeszcze nie mieli wybitnych trenerów, Argentyńczycy raczkowali...
Włosi uczyli się od Polaków...
To w tym czasie kubańscy trenerzy byli już mistrzami... i są do dzisiaj...

Przewiduję, że przy szerokim "otwarciu rynku" to za kilka lat mogą ci najlepsi zalać Europę...

dreamer

PS. W pełni natomiast zgadzam się, że Kubańczycy to zdecydowana czołówka światowa w najbliższych latach.
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Pekin 2008 - faworyci turnieju mężczyzn

Post autor: Arff »

Chodziło mi bardziej o to, aby Kubańczycy wykorzystali swoje możliwości w tej najnowocześniejszej siatkówce... ze swoją dynamika i skocznością mogliby grac jeszcze szybciej niż Brazylia... a Kubańskie szkolenie jest bardziej konserwatywne i kontynuują to co zaczęli w czasach które przytoczyłeś... dlatego moim zdaniem przydałby im się ktoś kto spojrzy na sprawę bardziej modernistycznie...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Intense
Posty: 31
Rejestracja: 3 cze 2008, o 15:00
Płeć: K

Re: Pekin 2008 - faworyci turnieju mężczyzn

Post autor: Intense »

Arff pisze:Chodziło mi bardziej o to, aby Kubańczycy wykorzystali swoje możliwości w tej najnowocześniejszej siatkówce... ze swoją dynamika i skocznością mogliby grac jeszcze szybciej niż Brazylia... a Kubańskie szkolenie jest bardziej konserwatywne i kontynuują to co zaczęli w czasach które przytoczyłeś... dlatego moim zdaniem przydałby im się ktoś kto spojrzy na sprawę bardziej modernistycznie...
Dokładnie. Teraz niezbyt często słyszymy o ogromnych sukcesach Kuby. A, jak powiedzieliście, to drużyna z wielkimi predyspozycjami. Myślę, że trener pokroju Lozano pomógłby im rozwinąć się.
"Bo my... nawet śpimy z MIKASĄ!"
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Pekin 2008 - faworyci turnieju mężczyzn

Post autor: Mate »

Siatkówka kubańska jest izolowana, więc nie ma szans na rozwój. Gdyby jednak siatkarze z Kuby mogliby wyjeżdżać do Włoch lub Rosji mielibyśmy reprezentację, która spokojnie rozbiłaby Brazylię. Leo Marshall to prawdziwy zawodnik rodem z Kuby. Siłą i wyskokiem niszczyliby wszystkich na Igrzyskach. Ale jednak izolacja musi się skończyć, by tak się stało. Według mnie czasami gra Kuby przypomina mi filmiki siatkarskie z pierwszej połowy lat 90. Jeżeli chodzi o faworyta to oczywiście jako Polak, chciałbym, aby Polska zdobyła złoto, ale Rosja będzie rozdawać karty w tym turnieju. Brak Ricardo będzie "piętą achillesową" dla Brazylii.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Pekin 2008 - faworyci turnieju mężczyzn

Post autor: dreamer »

Mate, zastanawiałem się teraz nad tym, i chyba przyznam Ci rację, co do tego, że wskutek izolacji, Kubańczycy nie grają obecnie na takim poziomie, na jakim mogli by grać.
Co do Ricardinho i reprezentacji Brazylii, to absolutnie nie zgadzam się. Uważam, że jego nieobecności nawet nie zauważymy, o ile "znawcy tematu" - dziennikarze komentujący, nie będą do tego nagminnie wracać.
Siła Brazylijczyków, to umiejetność przestawienia drużyny na te siły osobowe, ktorymi właśnie dysponują. I o ile miałbym wątpliwości, gdyby wypadł on z kadry która pod niego była szykowana, w ostatniej chwili (np. z powodu kontuzji), o tyle teraz nie ma żadnych obaw, bo drużyna jest szykowana na styl gry dwóch rozgrywających - Marcelinho i Bruninho. Każdy z nih gra trochę inaczej, więc zaskoczenie rywali przy ich zmianach będzie duże.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Pekin 2008 - faworyci turnieju mężczyzn

Post autor: Arff »

Wątpię aby rozgrywający Brazylii mogli czymkolwiek zaskoczyć... Bruninho grał już w tamtym roku w kadrze w LŚ, więc o taśmy nie będzie problemu... Marcelinho gra już od dłuższego czasu... więc wątpię aby zaskoczenie mogło tutaj grać jakąś większą rolę... myślę jednak że obu rozgrywającym spokojnie wystarczy umiejętności aby poprowadzić Brazylię do zwycięstwa w IO...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Intense
Posty: 31
Rejestracja: 3 cze 2008, o 15:00
Płeć: K

Re: Pekin 2008 - faworyci turnieju mężczyzn

Post autor: Intense »

Oczywiście trzeba myśleć obiektywnie. Pewnie będzie tak jak powiedzieliście. Ale czy nie chcielibyśmy, aby Brazylii podwinęła się noga? Na pewno. Szczególnie w meczu z Polską :).
"Bo my... nawet śpimy z MIKASĄ!"
zachary
Posty: 56
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:17
Płeć: M

Re: Pekin 2008 - faworyci turnieju mężczyzn

Post autor: zachary »

Intense pisze:Oczywiście trzeba myśleć obiektywnie. Pewnie będzie tak jak powiedzieliście. Ale czy nie chcielibyśmy, aby Brazylii podwinęła się noga? Na pewno. Szczególnie w meczu z Polską :).
A najlepiej jakby podwinela im sie noga w polfinale albo finale z nami :]
To ze nie bedzie ricardo nie zmieni jakos razaco gry brazylii. Grali bez niego na pucharze swiata a i tak wygrali ;) Jestem ciekaw czy beda w stanie po raz kolejny tak bardzo sie zmobilizowac. Rosjanie sa takze "glodni" medalu. Od dawna nie wygrali zadnych wielich imprez.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pekin 2008 - faworyci turnieju mężczyzn

Post autor: Guilder »

Generalnie plan był taki, że Brazylia króluje, dopóki tej korony nie strąci jej Polska ;) Ale druga połowa 2007 roku i pierwsza 2008 dobitnie pokazała nierealność tego ;)
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Intense
Posty: 31
Rejestracja: 3 cze 2008, o 15:00
Płeć: K

Re: Pekin 2008 - faworyci turnieju mężczyzn

Post autor: Intense »

Ja myślę, że jeszcze wszystko sie zmieni. Może nie na ttych IO, ale w końcu na pewno. Wierzę w to :)
"Bo my... nawet śpimy z MIKASĄ!"
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pekin 2008 - faworyci turnieju mężczyzn

Post autor: Guilder »

W końcu na pewno :P Gustavo, Giba, Dante, oni nie mogą grać w nieskończoność ;)
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Pekin 2008 - faworyci turnieju mężczyzn

Post autor: Nagor »

Arff pisze: myślę jednak że obu rozgrywającym spokojnie wystarczy umiejętności aby poprowadzić Brazylię do zwycięstwa w IO...
Na przykładzie PLSu - Skra ze średniej klasy sypaczem zdobyła złoto, więc czemu jeszcze lepsza Brazylia ma nie zdobyć?
Mate pisze:Leo Marshall to prawdziwy zawodnik rodem z Kuby. Siłą i wyskokiem niszczyliby wszystkich na Igrzyskach. Ale jednak izolacja musi się skończyć, by tak się stało.
Siatkówka Kuby jest oczywiście odizolowana, ale Marshall gra w Serie A, oglądałem z 4-5 jego meczy, i muszę powiedzieć, że niby wyskok ma, ale słabiutko u niego z atakiem, chyba, że miał 5 gorszych meczy - wychodził mu jeden na kilka ataków, reszta była blokowana


Edit.
Moimi faworytami są Rosjanie, ale mam przeczucie, że USA może nieźle namieszać.
...
Intense
Posty: 31
Rejestracja: 3 cze 2008, o 15:00
Płeć: K

Re: Pekin 2008 - faworyci turnieju mężczyzn

Post autor: Intense »

Nagor pisze:
Arff pisze: myślę jednak że obu rozgrywającym spokojnie wystarczy umiejętności aby poprowadzić Brazylię do zwycięstwa w IO...
Na przykładzie PLSu - Skra ze średniej klasy sypaczem zdobyła złoto, więc czemu jeszcze lepsza Brazylia ma nie zdobyć?
Nie porównujmy Skry z Brazylią :D. Podejrzewam, że wygra ona te IO, ale nie jest to moim marzeniem, za dużo już tych złotych medali dla Brazylii... :|
"Bo my... nawet śpimy z MIKASĄ!"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie”