Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: Arff »

kto na ochotnika poda mi drużynę która dobrze gra jak mocny rywal ciśnie ???
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 232
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:12
Płeć: K
Lokalizacja: Rumia

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: maggie »

Mate pisze:

Jeżeli przegramy to spotkanie - w co nie wierzę - to na 100% trafimy na Włochów. Ostatni raz graliśmy z nimi na ME(graliśmy później czy nie, bo nie przypominam sobie takiego spotkania??) i przegraliśmy, mimo złej atmosfery w kadrze i braku Wlazłego oraz Gruszki. Przegrana nastąpiła dopiero w tie-breaku. Teraz będzie to w ogóle inna stawka i inny turniej. O ćwierćfinale będziemy rozmawiać po spotkaniu z Rosją. Oby wygranym.

oj chyba graliśmy i chyba wygraliśmy 3:0 ... jakiś turniej kwalifikacyjny do IO... ? dobrze kojarze?
" My dobrze gramy tylko czasami nam nie wychodzi " :]
Daniel Pliński
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: dreamer »

Arff pisze:kto na ochotnika poda mi drużynę która dobrze gra jak mocny rywal ciśnie ???
Arff... kolego pomyśl, zanim palniesz...

Jeżeli mocny rywal ciśnie, to jak przeciwko niemu staje drużyna równie mocna jak on, to mecz kończy się tie-breakiem, (albo dowolnym innym wynikiem - najczęściej jednak jest wyrównany, nawet wtedy, gdy jest trójsetowy :) ) .

Gdy przeciwko silnemu, wywierającemu presję rywalowi staje zespół średni, albo taki, który nie ustabilizował jeszcze wysokiej formy i popełnia proste błędy, (no... nie wspomnę o słabeuszu, ale Polaków na szczęście to nie dotyczy... :D ) ), to rywalizacja najczęściej kończy się wynikiem 3:0 (bywa że 3:1 przy czym tego pierwszego seta często wygrywa właśnie ten słabszy rywal) i charakterystyczne jest też to, że ten "słabszy" - poddawany silnej presji, najczęściej gra coraz słabiej z seta na set.

Przykład ???

16 sierpnia 2008, Pekin
Brazylia - Polska 3:0...

dreamer

PS.
W każdej chwili służę objaśnieniami w sprawie takich "nietypowych pytań" j.w. :D
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: Arff »

nikt nie twierdzi że Polska reprezentacja jest równie mocna jak Brazylijska... więc nie rozumiem o co ten szum... ale dalej nie dostałem konkretnej odpowiedzi na moje pytanie, ogólniki znam... konkretów nie widzę.... pomóż Dreamer...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
mejbi
Posty: 240
Rejestracja: 20 sie 2007, o 23:58
Płeć: M
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: mejbi »

No cóż... fartem wygrany mecz z mdłą jak flaki z olejem Rasiją;) Szkoda tylko, że mimo to 3. miejsce.

Trochę statystyk:
Wlazły - 23 pkt. - 18 z ataku (23.81%), 1 blokiem, 4 z zagrywki!
Winiarski - 18 pkt. - 15 (32.26%), 3, 0
Możdżonek - 13 pkt. - 9, 3, 1
Kadziewicz - 12 pkt. - 9, 3, 0
Wika - 12 pkt. - 10, 2, 0
Gierczyński, Gruszka i Zagumny - po 1 pkt.

W sumie atakiem 64 (~31%) pkt. (do 67 Ruskich - ~38%), blokiem 13 (13), zagrywką 5 (5) i z błędów przeciwnika 25 (25). Jak widać wg statystyk niezwykle wyrównany mecz. Z wielką Rosją na remis w bloku - pozytywnie. Do tego należy pochwalić chłopaków za przyjęcie (cały zespół na poziomie 79.35% (Ruskie odrobinę lepiej - 83.70), dla porównania - z Brazylią było 66.67%) i obronę (45 do 40).
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: Arff »

mejbi pisze:No cóż... fartem wygrany mecz z mdłą jak flaki z olejem Rasiją;) Szkoda tylko, że mimo to 3. miejsce.
Mam nadzieje że to tylko ironia, skierowana do Dreamera... bo dzisiaj grali Wicemistrzowie świata... nawet nie ma co opisywać, bo mecz wspaniały, a od połowy 4tego seta graliśmy rewelacyjnie... bardzo pewnie w ataku i przyjęciu... fantastyczny, fenomenalny, piramidalny Możdżonek, przyćmił Wolkova... genialny Igła, Wlazłemu standardowo brakowało jaj, ale od 4tego seta też grał już znakomicie, świetny Winiarski, najlepszy mecz tego zawodnik w kadrze od bardzo dawna, Wika tylko potwierdza że powinien wychodzić w 6. .... Kadziewicz też kilka razy ukąsił Ruskich...

znowu się pochwale, ale forma miała przyjść na ćwierćfinały... i jest !!! i to jaka !!!
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
everyin
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:57
Płeć: K

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: everyin »

Forma nadeszła i to było dzisiaj widać. Pierwszy set był słaby, ale reszta na bardzo wysokim poziomie. Historia lubi się powtarzać, na Mś 2006 również wygraliśmy z Rosjanami spotkanie , które na początku wyglądało na przegrane.
Co do losowania w ćwierćfinałach to wydaję mi się, że lepiej by było trafic na Bułgarów, ale jeśli Polacy będą grać tak jak z Rosją to z Włochami również sobie poradzą.
"Entre la gente es más la copia que los originales"
andriup
Posty: 5
Rejestracja: 28 maja 2008, o 10:48
Płeć: M

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: andriup »

Po ewentualnym wygranym meczu w cwiercfinale z kim bedziemy grali dalej? Czy bedzie to znowu Rosja?
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: lucass90 »

Ma ktoś jakąś informację o ewentualnej powtórce tego meczu ??? Bo z wstydem muszę się przyznać, że zaspałem... :( :P
AZS CZĘSTOCHOWA!
Forester
Posty: 31
Rejestracja: 4 wrz 2007, o 09:45
Płeć: M

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: Forester »

andriup pisze:Po ewentualnym wygranym meczu w cwiercfinale z kim bedziemy grali dalej? Czy bedzie to znowu Rosja?
wydaje mi się,że trafimay na Brazylię
chyba tak miało być,że B1-A4 vs. B3-(A2/A3)
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: Arff »

Forester pisze:
andriup pisze:Po ewentualnym wygranym meczu w cwiercfinale z kim bedziemy grali dalej? Czy bedzie to znowu Rosja?
wydaje mi się,że trafimay na Brazylię
chyba tak miało być,że B1-A4 vs. B3-(A2/A3)
Mi się z kolei wydaje że na USA... ale pewności nie mam.. najpierw wygrajmy ćwierćfinał... co w tej formie zdaje się być formalnością...

dzisiaj losowanie ??? U dziewczyn było tego samego dnia, więc u chłopaków pewnie też...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
everyin
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:57
Płeć: K

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: everyin »

Arff pisze:
dzisiaj losowanie ??? U dziewczyn było tego samego dnia, więc u chłopaków pewnie też...
Tak, podobno dzisiaj ma być losowanie. ;)
"Entre la gente es más la copia que los originales"
seniora
Posty: 52
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:04
Płeć: K

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: seniora »

lucass90 pisze:Ma ktoś jakąś informację o ewentualnej powtórce tego meczu ??? Bo z wstydem muszę się przyznać, że zaspałem... :( :P
21.05 TVP Sport
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: Mate »

Oglądałem tylko 1 seta, bo później trza było iść do roboty. Set był bardzo słaby, ale cieszę się, że wygrali. Jestem w 90% pewny, że Rosjanie będą zdołowani psychicznie po tym meczu i mogą tego nie zapomnieć do następnego spotkania. A wtedy może być bolesny koniec turnieju po słabym ćwierćfinale przegranym 0:3.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
eltomasso
Posty: 221
Rejestracja: 20 gru 2007, o 11:50

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: eltomasso »

mecz fajny mogl sie podobac jednak mam male zastrzezenia co do Lozano. Niemczyk mial racje ze za pozno Lozano dokonal zmian w 1 secie. Juz mialem obawy ze tak jak z Brazylia bedzie uparcie gral pierwsza 6 stka. To ze Wika i Mozdzonek zagrali dobrze to zadna nowosc - to bylo jasne juz przed meczem:

1. W MS'2006 w pamietnym meczu z Rosja Swider tez nie blysnal wiec moral z tego byl taki ze Rosjanie mu nie leza.
2. w naszej grupie przed meczem z nami Rosjanie najbardziej meczyli sie z Niemcami ktorzy nawet nie awansowali do cwiercfinalu? czemu akurat z nimi? odpowiedz jest prosta Niemcy dobrze graja zagrywka i blokiem? jaki z tego moral? taktyczna zagrywak Swidra, ktora naprawde sie sprawdzila z Serbia z Rosjanami byla porazka. Nawet jakby Swidrowi szlo dobrze w ataku logiczne bylo zaryzykowac wprowadzenie zawodnika z zagrywka a takim jest Wika(troche sie zdziwilem ze Lozano go nie wpuscil juz obawialem sie ze ma jakas kontuzje). Dodam tylko ze Wice juz od Rio zagrywka lezy w tym i nowa pilka. Mozdzonek na dzien dzisiejszy tez ma lepsza zagrywke od Plisnkiego.
3. Nie od dzis sie mowilo ze Mozdzonek mial byc zawodnikiem ktory mial sie sprawdzic w grze z Rosjanami i nic w tym dziwnego jego wzrost robi swoje. Na zespol ktory ma dobrego atakujacego Mozdzonek byl idealny rozwiazaniem.
4. Rosjanie to najlepszy blok w meskiej siatkowce wiec chyba logiczne ze trzeba stawiac na zawodnikow ktorzy umia obijac blok - takimi zawodnikami sa Wika i Gierczynski.

Jeszcze jedna uwaga byl taki moment ze Zagumny nie dawal zadnej pliki do Gierczynskiego - zle to wygladalo bo Rosjanie dobrze to czytali.

PS. Po zdobyciu mistrza Wloch wielkie nadzieje wiazalismy z Winiarskim - zawodzil jednak dzis uwazam ze byl cichym bohaterem tego meczu - kapitalna gra i kiwki... i te plasiki.
Awatar użytkownika
Marion
Posty: 72
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 19:29
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: Marion »

To na kogo możemy trafić w półfinale zależy od tego, kogo nam dolosują z drugiej grupy. W przypadku wylosowania Włochów (2 miejsce w tamtej grupie) w półfinale trafiamy na USA/Serbia, w przypadku dolosowania Bułgarów (3 miejsce) w półfinale Brazylia.

Raul pewny, że dostaniemy Włochów:
http://rafalstec.blox.pl/2008/08/Lozano ... karze.html

lucass90 pisze:Ma ktoś jakąś informację o ewentualnej powtórce tego meczu ??? Bo z wstydem muszę się przyznać, że zaspałem... :( :P
Na pekin.tvp.pl sa wszystkie mecze.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: Nagor »

Możdżonek kapitalnie, wg mnie powinien już na stałe zastąpić Plińskiego w 6. Wika też kapitalny mecz, najważniejsze, że nie zapadł się psychicznie pod legendą Rosji. Kadziewicz znakomicie w bloku, w ataku trochę mu nie wychodziło czasami, ale generalnie kończył. Winiarski rewelacja, tak jak mówili w studiu, on praktycznie nas ustawił w tie breaku. Gierczyński się męczył w ataku, niestety Rosja za mocna dla niego. Zagumny świetnie rzucał blokiem rosyjskim, nie mam mu praktycznie nic do zarzucenia, może kilka niedokładnych wystaw. Wlazły na początku był poniewierany przez blok, niestety nerwy mu szybko puściły i oczywiście, że był zablokowany to wina Gumy, co oczywiście mu przekazał, z niezrozumiałą pretensją. Na szczęście Guma nie wdał się w konflikt, po prostu dłuuuugo nie dawał Wlazłemu piłek. Dopiero potem się Mariusz rozkręcił. No i Igła. Hmm nie wiem co o nim powiedzieć, coś tam bronił, ale słabiej w przyjęciu.
...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: niepoinformowany »

No i Igła. Hmm nie wiem co o nim powiedzieć, coś tam bronił, ale słabiej w przyjęciu.
28/34 perfekcyjnego, 0 błędów. Więcej nie mam siły do ciebie pisać.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: Nagor »

niepoinformowany pisze:
No i Igła. Hmm nie wiem co o nim powiedzieć, coś tam bronił, ale słabiej w przyjęciu.
28/34 perfekcyjnego, 0 błędów. Więcej nie mam siły do ciebie pisać.
Statystyki statystykami a jak to wyglądało widzieliśmy w pierwszym secie. Koniec.
...
Awatar użytkownika
kulus
Posty: 212
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 20:28
Płeć: M

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: kulus »

No nie wiem, ale jak patrzyłem jak przy bombach ruskich Igła wyciągał te piłki w sposób "nadludzki" to ja się zastanawiałem dlaczego to Verbov jest najlepszym libero na świecie...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: niepoinformowany »

Statystyki statystykami a jak to wyglądało widzieliśmy w pierwszym secie. Koniec.
No to mów, jak wyglądało przyjęcie Ignaczaka w 1. secie?
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
osnazfsb

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: osnazfsb »

kulus pisze:No nie wiem, ale jak patrzyłem jak przy bombach ruskich Igła wyciągał te piłki w sposób "nadludzki" to ja się zastanawiałem dlaczego to Verbov jest najlepszym libero na świecie...
To porównaj Werbowa w klubie i Ignaczka w klubie- którego to z klubu wywalili bo uznali ze w dłuzszej perspektywie nie gwarantuje sukcesu?
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: Nagor »

niepoinformowany pisze:
Statystyki statystykami a jak to wyglądało widzieliśmy w pierwszym secie. Koniec.
No to mów, jak wyglądało przyjęcie Ignaczaka w 1. secie?
Widze, ze znalazles jednak sile zeby napisac.

Jesli nie widziales pierwszego seta, przyjecia nie bylo tylko podbijanie pilek, ew na 3 metr, co w tych statystykach chyba licza za perfekcyjne -_-
...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: niepoinformowany »

Widze, ze znalazles jednak sile zeby napisac.

Jesli nie widziales pierwszego seta, przyjecia nie bylo tylko podbijanie pilek, ew na 3 metr, co w tych statystykach chyba licza za perfekcyjne -_-
To sobie lepiej jeszcze raz go zobacz. Oby każde nasze przyjęcie było chociaż na 3m...
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: Nagor »

Patrząc po statystykach można się w błąd wprowadzić, tak samo atak - około 30% Winiara i 2X% Wlazłego - znaczy, że kończyli tylko na czystej siatce, bez Werbowa na boisku ? Swoją drogą np. Możdżonek miał więcej % w ataku, ale za mało, by liczyć ~~ .

Po prostu Igła nic nadzwyczajnego w przyjęciu nie pokazał, w przeciwieństwie do obrony.
...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: niepoinformowany »

Patrząc po statystykach można się w błąd wprowadzić, tak samo atak - około 30% Winiara i 2X% Wlazłego - znaczy, że kończyli tylko na czystej siatce, bez Werbowa na boisku ? Swoją drogą np. Możdżonek miał więcej % w ataku, ale za mało, by liczyć ~~ .

Po prostu Igła nic nadzwyczajnego w przyjęciu nie pokazał, w przeciwieństwie do obrony.
Weź bo się ośmieszasz. Atak, jakbyś nie wiedział, liczy się skuteczne - błędy / wszystkie, a nie jak dotąd skuteczne/wszystkie dlatego są niższe skuteczności co zauważyłeś trochę poźno patrząc na to, że IO trwają od 9. Sierpnia.

Co w tym dziwnego, że Możdzonek ma więcej % w ataku niż skrzydłowi?

Nic nadzwyczajnego, wcześniej słabo - to twoje określenie do przyjęcia. 28/34 i tyle w temacie.

Co niby w obronie? Ośmieszasz się znowu - 14 obron na 5 setów - owszem grał dobrze, ale już na tych IO grał w obronie lepiej, a w przyjęciu to jego najlepszy mecz.

Dalej sobie brnij w twojej teorii, że w przyjęciu słabo a w obronie dobrze.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: Nagor »

niepoinformowany pisze:
Patrząc po statystykach można się w błąd wprowadzić, tak samo atak - około 30% Winiara i 2X% Wlazłego - znaczy, że kończyli tylko na czystej siatce, bez Werbowa na boisku ? Swoją drogą np. Możdżonek miał więcej % w ataku, ale za mało, by liczyć ~~ .

Po prostu Igła nic nadzwyczajnego w przyjęciu nie pokazał, w przeciwieństwie do obrony.
Weź bo się ośmieszasz. Atak, jakbyś nie wiedział, liczy się skuteczne - błędy / wszystkie, a nie jak dotąd skuteczne/wszystkie dlatego są niższe skuteczności co zauważyłeś trochę poźno patrząc na to, że IO trwają od 9. Sierpnia.

Co w tym dziwnego, że Możdzonek ma więcej % w ataku niż skrzydłowi?

Nic nadzwyczajnego, wcześniej słabo - to twoje określenie do przyjęcia. 28/34 i tyle w temacie.

Co niby w obronie? Ośmieszasz się znowu - 14 obron na 5 setów - owszem grał dobrze, ale już na tych IO grał w obronie lepiej, a w przyjęciu to jego najlepszy mecz.

Dalej sobie brnij w twojej teorii, że w przyjęciu słabo a w obronie dobrze.
Po prostu uważam, że mógł lepiej zagrać w tym elemencie i tyle, jak coś jeszcze masz to wal, ja swoje na ten temat napisałem.
...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: Arff »

osnazfsb pisze:
kulus pisze:No nie wiem, ale jak patrzyłem jak przy bombach ruskich Igła wyciągał te piłki w sposób "nadludzki" to ja się zastanawiałem dlaczego to Verbov jest najlepszym libero na świecie...
To porównaj Werbowa w klubie i Ignaczka w klubie- którego to z klubu wywalili bo uznali ze w dłuzszej perspektywie nie gwarantuje sukcesu?
I potem oglądając sezon baaaardzo mocno tego żałowali...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: niepoinformowany »

Po prostu uważam, że mógł lepiej zagrać w tym elemencie i tyle, jak coś jeszcze masz to wal, ja swoje na ten temat napisałem.
No jasne, teraz już tylko "uważasz"? :]

No mógłby, mógłby. Jakby przyjmował 90% to byłoby lepiej ;)
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
lopseret
Posty: 36
Rejestracja: 15 lip 2008, o 11:45
Płeć: M

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: lopseret »

Igła zagrał b.dobry mecz.
Przyjęcie ponad 82%, obrony blisko 3 na set. W statystykach obron nadal będzie w trójce po rundzie
eliminacyjnej. W przyjęciu będzie w pierwszej szóstce. Świetny wynik. Co zresztą się przekłada na
zdobycze punktowe zespołu. Klarowne i oczywiste.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie”