Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: Bartex »

Skoro jestesmy przy przyjeciu to bardzo ciekawe wydaja mi sie staty z meczu Brazylia-Niemcy.


1 19 KROGER Thomas 5 1 12 18 27.78
2 5 ANDRAE Bjorn 6 3 15 24 25.00
3 1 POPP Marcus 4 2 11 17 23.53

1 10 SANTOS Sergio 6 2 11 19 31.58
2 7 GODOY FILHO Gilberto 4 2 15 21 19.05

Giba przyjecie na poziomie 19% ? I to tym sposobem liczenia .... Cos mi sie wydaje, ze te staty sa czasem gowno warte i kazdy statystyk robi je jakos inaczej ... Przez co wprowadza duzo zametu i nie daje nam szansu na obiektywne porownania.
ja wam mówię - jest dobrze.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: Arff »

W statystykach z tego meczu, są również inne buble... np. niewiele ponad 2,5 w rozegraniu Marcelinho (tym sposobem Guma bardzo mu uciekł w klasyfikacji)

hehe... a Dante po tym meczu to normalnie wymiótł =] 0% w ataku i 0% w przyjęciu =]


Edit: Włochy zaledwie 3:2 z Chinami... co się stało ??? Chińczycy otworzyli już magazyny koksu, także dla siatkarzy ??? Czy Anastasiemu skończyły się niespodzianki ???
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 232
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:12
Płeć: K
Lokalizacja: Rumia

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: maggie »

Arff pisze:


Edit: Włochy zaledwie 3:2 z Chinami... co się stało ??? Chińczycy otworzyli już magazyny koksu, także dla siatkarzy ??? Czy Anastasiemu skończyły się niespodzianki ???
hahaha możliwe :D Po zatym Chin nie było na Rio więc ich nie rozpracował, haha :P

Oglądam mecz na itvp bo jak na razie wiem tylko że Polaczki wygrali! I wreszcie zagrał Wika!
" My dobrze gramy tylko czasami nam nie wychodzi " :]
Daniel Pliński
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: Arff »

Nie chce mi się czytać wszystkiego... napisał już ktoś że jak wylosujemy Włochów to w półfinale gray z USA/Serbia, a ajak Bułgarię to Brazylia/Chiny ??? ;d

Mnie osobiście zdecydowanie bardziej pasuje ten pierwszy wariant...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
everyin
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:57
Płeć: K

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: everyin »

Arff pisze:Nie chce mi się czytać wszystkiego... napisał już ktoś że jak wylosujemy Włochów to w półfinale gray z USA/Serbia, a ajak Bułgarię to Brazylia/Chiny ??? ;d

Mnie osobiście zdecydowanie bardziej pasuje ten pierwszy wariant...
hehe, mi też zdecydowanie bardziej pasuje wariant z Włochami. Jeśli trafimy na Bułgarów to raczej powinniśmy z nimi wygrać, ale potem będziemy grać pewnie z Brazylią(zakładam, że ograją reprezentację Chin ;) ) a z nimi jakoś nie potrafimy wygrywać. Chociaż nadal jestem przekonana o tym, że pierwszy set Polska-Brazylia zadecydował o zwycięstwie Brazylijczyków. Czekam z niecierpliwością na losowanie :D
"Entre la gente es más la copia que los originales"
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: Arff »

USA szybko łatwo i przyjemnie uporało się z Japonią 3:0 (18,12,21) i teraz pozostaje nam tylko czekać na to losowanie...

Rysiu Bosek powiedział że Włosi nic nie prezentują na tym turnieju, więc tym bardziej lepiej trafić na Italię...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: Robert »

Pisałem o tym wczaeśniej taki mecz jak dzisiaj był potrzebny i to bardzo. Morale chłopaków wzrośnie, psychicznie się obudują i powinno być dobrze. Poza tym w pierwszym secie denrwowały mnie minki ruskich. Byli tacy pewni siebie jakby wszystkie rozumy zjedli. W drugim secie buta i pewność zniknęła z ich twarzy. Dobrsze, że rezerwa zagrała dziś super. Brawo chłopaki.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: dreamer »

Gramy z Włochami w 1/4 finału

http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Compe ... esults.asp

dreamer

EDIT:
Tutaj jeszcze rozkład godzinowy:
http://results.beijing2008.cn/WRM/ENG/Schedule/VO.shtml
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: Arff »

i po losowaniu ;p Na stronce FIVB pojawił się rozkład ćwierćfinałów i tak jak mówił Lozano gramy z Włochami o 12:00 pekińskiego czasu... czyli o 6:00 polskiego...

EDIT: ajjj.. Dreamer mnie ubiegł =]

Niestety okazuje się że mecz z Włochami daje nam jednak półfinał z Brazylią... nie za ciekawie...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: Guilder »

Arff pisze:(...)

Niestety okazuje się że mecz z Włochami daje nam jednak półfinał z Brazylią... nie za ciekawie...
Czy aby na pewno? Bo słyszałem, że potyczka z Włochami właśnie sprawi, że ich ominiemy.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: Arff »

The winner of USA - Serbia will meet the winner of Bulgaria and Russia in one Semi Final and the winners of Italy - Poland and China - Brazil will meet in the other Semi Final
chyba wszystko jasne...

ale jak zagramy tak jak dzisiaj to niech się raczej Brazylia boi nas, a nie my ich...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: Nagor »

Arff pisze: Niestety okazuje się że mecz z Włochami daje nam jednak półfinał z Brazylią... nie za ciekawie...
Są dwie strony medalu - albo z Chinami :D
Szanse są 50 na 50 tak jak w studiu ktoś mówił, szansa na rzucenie monetą która ma spaść na krawędź boczną wynosi 50% - bo spadnie albo nie.
...
everyin
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:57
Płeć: K

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: everyin »

Arff, pewien jesteś, że ewentualna wygrana z Italią daje nam półfinał z Brazylią? Wcześniej ktos pisał, że jeśli będziemy grać z Bułagarią mamy półfinał z Brazylijczykami a jeśli ćwierćfinały z Włochami to w polfinale gramy ze zwycięzcą meczu USA-Serbia.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2008, o 18:30 przez everyin, łącznie zmieniany 1 raz.
"Entre la gente es más la copia que los originales"
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: Arff »

everyin pisze:Arff, pewien jesteś, że ewentualna wygrana z Italią daje nam półfinał z Brazylią? Wcześniej ktos pisał, że jeśli będziemy grać z Bułagarią mamy półfinał z Brazylijczykami a jeśli ćwierćfinały z Włochami to w polfinale gramy ze zwycięscą meczu USA-Serbia.
Napisałem wyżej info ze strony głównej fivb... czyli jestem pewien...
Nagor pisze:Szanse są 50 na 50 tak jak w studiu ktoś mówił, szansa na rzucenie monetą która ma spaść na krawędź boczną wynosi 50% - bo spadnie albo nie.
nie widziałem tego, ale to mi podchodzi pod wielkie mądrości Endrju Niemczyka... =]
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
everyin
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:57
Płeć: K

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: everyin »

Arff pisze:
The winner of USA - Serbia will meet the winner of Bulgaria and Russia in one Semi Final and the winners of Italy - Poland and China - Brazil will meet in the other Semi Final
chyba wszystko jasne...

ale jak zagramy tak jak dzisiaj to niech się raczej Brazylia boi nas, a nie my ich...
No rzeczywiście jeśli wygramy z Włochami będziemy grać z Brazylią. Może w końcu czas na rewanż? :D
"Entre la gente es más la copia que los originales"
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: Nagor »

Arff pisze:
Nagor pisze:Szanse są 50 na 50 tak jak w studiu ktoś mówił, szansa na rzucenie monetą która ma spaść na krawędź boczną wynosi 50% - bo spadnie albo nie.
nie widziałem tego, ale to mi podchodzi pod wielkie mądrości Endrju Niemczyka... =]
Nie jestem pewien czy to przy siatkówce było :P
...
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 232
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:12
Płeć: K
Lokalizacja: Rumia

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: maggie »

Brazylia, nie Brazylia... Jesli chcemy w medalu to nie możemy obawiać się Brazylii... Graliśmy już w tym turnieju. Dużo nie brakło do zwycięstwa.... Cieszy mnie że mielismy ich w grupie :P


Teraz Włochy.
" My dobrze gramy tylko czasami nam nie wychodzi " :]
Daniel Pliński
anyone
Posty: 7
Rejestracja: 18 sie 2008, o 18:31
Płeć: M

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: anyone »

NIe dam sobie ręki uciąc, ale przed turniejem czytałam że w przypadku jak trafimy w cwiercfinale na A2 to przy ewetualnym zwięstwie trafiamy na zwycięsce pojedynku A1-b4, czyli USA bądź Serbię. Ale jestem w stanie uwirzyc że FIVB to zmieniła w ciągu ostatniego kwadransa.
everyin
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:57
Płeć: K

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: everyin »

Ćwierćfinały:
Bułgaria (A3) - Rosja (B2) , g.4:00
Włochy (A2) - Polska (B3), g.6:00
Chiny (A4) - Brazylia (B1) , g.14:00
USA (A1) - Serbia (B4), g.16:00

Półfinały:
Zwycięzca meczu 1 - Zwycięzca meczu 2
Zwycięzca meczu 3 - Zwycięzca meczu 4

Dziwne jeden portal siatkarski podał taka wiadomość. Czyzby wkradł się jakiś błąd?
"Entre la gente es más la copia que los originales"
Awatar użytkownika
ewa-c4
Posty: 84
Rejestracja: 25 gru 2007, o 19:19
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: ewa-c4 »

everyin pisze:
Arff pisze:
The winner of USA - Serbia will meet the winner of Bulgaria and Russia in one Semi Final and the winners of Italy - Poland and China - Brazil will meet in the other Semi Final
chyba wszystko jasne...

ale jak zagramy tak jak dzisiaj to niech się raczej Brazylia boi nas, a nie my ich...
No rzeczywiście jeśli wygramy z Włochami będziemy grać z Brazylią. Może w końcu czas na rewanż? :D

Możecie uznać mnie za wariatkę, że tak gdybam, ale jeśli wygralibyśmy z Brazylią to później już tylko finał z Rosją, ale nie możemy spuszczać głów przecież cztery dni temu widziałam rozbitych Brazylijczyków grających z Rosjanami. Nasz dzisiejszy mecz był o wiele lepszy, a niżeli ten co widziałam 2 dni temu. Na razie zajmijmy się zwycięstwem nad słoneczną Italią, bo czuje że nie będzie łatwo, nikt tutaj tanio skóry nie sprzeda. Nam wiernym kibicom pozostaje tylko czekać i mocno zaciskać kciuki.. :)
" Za urodę ataku nie ma większej ilości punktów"
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: dreamer »

everyin pisze:Ćwierćfinały:
Bułgaria (A3) - Rosja (B2) , g.4:00
Włochy (A2) - Polska (B3), g.6:00
Chiny (A4) - Brazylia (B1) , g.14:00
USA (A1) - Serbia (B4), g.16:00

Półfinały:
Zwycięzca meczu 1 - Zwycięzca meczu 2
Zwycięzca meczu 3 - Zwycięzca meczu 4

Dziwne jeden portal siatkarski podał taka wiadomość. Czyzby wkradł się jakiś błąd?
Ten portal zrobił po prostu "czeski błąd"
Na stronie fivb mecze podane były we właściwej kolejności od 1 do 4, tak, że zgadzało się, że zwycięzcy 1-2 i 3-4 grają ze sobą.
Ale w tym portalu zmieniuli kolejność meczów, żeby im się godziny zgadzały - i wyszła... kaszanka :D


Włosi też podają tak, że jak wygramy to gramy z Brazylią.

Quarti di finale - Mercoledì 20 Agosto 2008

Gara 1 - ore 22.00 Stati Uniti (A1) - Serbia (B4)

Gara 2 - ore 10.00 Bulgaria (A3) - Russia (B2)


----

Gara 3 - ore 12.00 Italia (A2) - Polonia (B3)


Gara 4 - ore 20.00 Cina (A4) - Brasile (B1)

Orari cinesi. Italia -6 ore.


Semifinali Venerdì 22 Agosto

Vincente Gara 1 vs Vincente gara 2

Vincente Gara 3 vs Vincente gara 4.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Edyta

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: Edyta »

Przede wszystkim pisze o tym FIVB: "The winner of USA - Serbia will meet the winner of Bulgaria and Russia in one Semi Final and the winners of Italy - Poland and China - Brazil will meet in the other Semi Final".

Szkoda, bo początkowo była wersja, że trafimy na USA/Serbię.

Ups, widzę, że ktoś już to wkleił. Proszę więc o usunięcie mojego postu.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2008, o 18:55 przez Edyta, łącznie zmieniany 1 raz.
everyin
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:57
Płeć: K

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: everyin »

dreamer pisze:Włosi też podają tak, że jak wygramy to gramy z Brazylią.

[ciach]
Dzięki za wyjaśnienie ;)
"Entre la gente es más la copia que los originales"
anyone
Posty: 7
Rejestracja: 18 sie 2008, o 18:31
Płeć: M

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: anyone »

Na FIVB jest tak:
31. 20-Aug USA-SRB 22,00
32. 20-Aug BUL-RUS 10,00
33. 20-Aug ITA-POL 12,00
34. 20-Aug CHN-BRA 20,00
i przy ewentualnym zwycięstwie trafaimy jednak na CHN lub BRA.
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: Urban »

Spokojnie... My będziemy jak Brazylia z MŚ. Jeden słabszy mecz w grupie i porażka z Francją, a później i wcześniej same rewelacyjne pojedynki i na koniec "We are the Champions" w tle :P ;)
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
everyin
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:57
Płeć: K

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: everyin »

Urban pisze:Spokojnie... My będziemy jak Brazylia z MŚ. Jeden słabszy mecz w grupie i porażka z Francją, a później i wcześniej same rewelacyjne pojedynki i na koniec "We are the Champions" w tle :P ;)
hehe bardzo optymistycznie.....Jednak może powstrzymajmy się od tak dalekich i odważnych spekulacji. Nasi zawodnicy narazie powinni myśleć tylko o meczu z Włochami i na nim się skupić. ;)
"Entre la gente es más la copia que los originales"
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: Robert »

Jak Polacy zagrają z pełną koncentracją i mobilizacją jak w meczu z Rosją to będzie w porządku. Włosi też nie będą łatwym przeciwnikiem, nie ma co dzielić skóry na niedźwiedzi. Przed naszymi chłopakami najważniejszy mecz, meczy o być albo nie być jna IO. Liczę, że zmiennicy po raz kolejny dostaną szanse tak jak to miało miejsce dzisiaj i wykorzystają tą szansę.
osnazfsb

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: osnazfsb »

Jednym słowem złe losowanie
Jak ktos liczy ze Włochami bedzie łatwo to moze sie przeliczyc- warto przestudiowac IO 2004- one były symptomatyczne dla Włochów choc oczywiscie dzisiaj maja słabszych graczy niz wtedy a reszta jest starsza i troche słabsza- tak sobie grali wtedy niespecjalnie dobrze i widowiskowo a jednak finał osiagneli choc wcale nie byli II druzyna z najwiekszym potencjałem

Co do Brazylii- mówcie co chcecie o rewanzu ale jesli do niego dojdzie to znów nas ograja w bardzo podobny sposób.... I nic tu swietna forma nie pomoze bo conajmniej dorównaja nam poziomem i pokonaja naszych ich własnymi kompleksami. W w2004 Polacy odpuscili sobie Argentyne i trafili na Brazylie natomiast teraz walczyli w meczu bez "tabelowej" wagi i chyba znów zafundowali sobie deja vu.. Choc oczywiscie niby było "losowanie"
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: Arff »

Dajcie spokój z tą Brazylia... jeśli już to dopiero za 4 dni... najpierw gramy z Włochami, którzy podobno nic nie pokazują, a jednak wygrywają... jeżeli zagramy tak jak dziś to z Italią nie powinniśmy mieć problemów... a jestem pewien że każdy następny mecz o wszystko Brazylijczyków będzie dla nich coraz trudniejszy... że tak powiem, nie bez kozery w Rio przestali grać dopiero w półfinale...

poczekajmy i najpierw wygrajmy z Włochami.. dopiero potem będziemy się martwić o Canarinhos...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pekin 2008 - turniej olimpijski mężczyzn

Post autor: Guilder »

Mamy kompleks Brazylii i będzie problem. Natomiast jeśli nie awansujemy w takiej sytuacji jak jest teraz do półfinału to będzie to porażka.Włochom do Rosji i Brazylii daleko, powiedziałbym, że poziom Serbów.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie”