Kwalifikacje - Londyn 2012

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: madlark »

kevinpsb pisze:Ale to mocno ciekawe Sokolov lepszy od Rouziera? Ciekawe... wczoraj tego w ogóle nie pokazał(Swoją drogą oglądałem mecz od 2 seta i Rouziera nie było na boisku, ktz?). To samo Bartman, Rouzierowi może buty czyścić. Może Francuz jakimś najlepszym atakierem świata nie jest, ale porównywanie go do Zibiego i Sokolova to przegięcie i to mocne.
A czy to nie Ty pisałeś o wyższości Antka nad Grozerem?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: Murilo0 »

madlark pisze: A czy to nie Ty pisałeś o wyższości Antka nad Grozerem?
Nie tylko Grozerem, ale z tego co pamiętam również nad Łaską oraz równością Rouziera i Wlazłego
All work and no play makes Jack a dull boy...
Dee-Jay
Posty: 487
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: Dee-Jay »

Wiecie może jaki był wynik w 1 secie Bułgaria-Egipt?
Edyta

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: Edyta »

Murilo0 pisze:
madlark pisze: A czy to nie Ty pisałeś o wyższości Antka nad Grozerem?
Nie tylko Grozerem, ale z tego co pamiętam również nad Łaską oraz równością Rouziera i Wlazłego
Zależy kiedy to pisał... Nie wiem, czy przed ostatnim sezonem ligowym ktoś przewidywał, że Grozer w końcówce tak wystrzeli (i trzyma się nadal). Wcześniej, zwłaszcza po ubiegłorocznym kapitalnym sezonie reprezentacyjnym Rouziera też stawiałam go nad Grozerem, tym bardziej że ten miał nierówny sezon ligowy i problemy zdrowotne. A co do Łaski... Mimo że Łasko zbierał naprawdę dobre recenzje za ostatni sezon,wiem ze 100-procentowego źródła, że Rouzier dostał teraz o wiele więcej atrakcyjnych ofert z mocnych klubów niż Łasko i Zaksie wcale nie było łatwo go zatrzymać (choć była w o tyle dobrej sytuacji, że już w trakcie sezonu nastawiał się na pozostanie). Na pewno to nie jest wyznacznik klasy obu, ale o czymś tam jednak też świadczy.
Wiecie może jaki był wynik w 1 secie Bułgaria-Egipt?
25:16, 25:18 dla Bułgarii.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: madlark »

Edyta pisze:Mimo że Łasko zbierał naprawdę dobre recenzje za ostatni sezon,wiem ze 100-procentowego źródła, że Rouzier dostał teraz o wiele więcej atrakcyjnych ofert z mocnych klubów niż Łasko
:D Nie ma takiego 100-procentowego źródła.
No chyba, że Antek i Michał chodzą do ciebie do spowiedzi.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ArsMoriendi
Posty: 149
Rejestracja: 21 maja 2012, o 16:42
Płeć: M

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: ArsMoriendi »

ja nadal nie dowierzam, że nie ma moich Kubańczyków :< Jak myślicie zmieni się coś u nich w kadrze przed MŚ 2014?
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: Ejpok »

ArsMoriendi pisze:ja nadal nie dowierzam, że nie ma moich Kubańczyków :< Jak myślicie zmieni się coś u nich w kadrze przed MŚ 2014?
Witam,

Prawdopodobnie zmieni się skład. I to całkowicie...
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: figol »

No to już w pełni oficjalnie poznaliśmy uczestników IO Londyn 2012 i grupy na jakie się podzielili :
gra A (Polska grupa)
Włochy, Argentyna, Bułgaria, Australia no i gospodarze Wielka Brytania
Z tej grupy wychodzimy na pewno nawet grając juniorami xD
gr B (teoretycznie mocniejsza)
Brazylia, Rosja, USA, Serbia, Niemcy, Tunezja
poznasz głupiego po czynach jego
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: Ejpok »

Fajnie by było zobaczyć Australię w kolejnej grupie, kosztem Bułgarów. Swoją drogą Zespoły w grupie A powinny się założyć, że kto przegra z Anglią to stawia kraty piwa dla reszty:)
A co do teoretycznie mocniejszej grupy, to faktycznie tam nie będzie za bardzo rozgrzewki. W dodatku jest kilka "rachunków do wyrównania". No i Niemcy, którzy mogą namieszać:)
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: figol »

No i Bułgarzy nam się wykruszają odchodzi trener i zabiera ze sobą Kazijskiego. Jeżeli ta informacja okaże się prawdziwa i w ekipie Bułgarii przed samymi IO zajdą aż tak głębokie zmiany to ta drużyna nie ma szans na osiągniecie jakiegoś znaczącego wyniku w Londynie.
poznasz głupiego po czynach jego
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: kevinpsb »

figol pisze:No i Bułgarzy nam się wykruszają odchodzi trener i zabiera ze sobą Kazijskiego. Jeżeli ta informacja okaże się prawdziwa i w ekipie Bułgarii przed samymi IO zajdą aż tak głębokie zmiany to ta drużyna nie ma szans na osiągniecie jakiegoś znaczącego wyniku w Londynie.
I tak nie ma szans...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
sobek
Posty: 3
Rejestracja: 3 lip 2012, o 06:35
Płeć: M

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: sobek »

Czy nie wiecie gdzie można zdobyć te mecze (miałem nagrane na płytki) ale zostały zniszczone.

Robię analizę gry naszych dziewczyn w tych kwalifikacjach i potrzebuje materiału filmowego - czy ktoś może pomóc ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie”