Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: kalosz »

Finał z Pekinu na pewno był w całości na jedynce lub dwójce.
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Arff »

a ja gdzieś czytałem, ze licencję na jakąś część IO wykupił również nSport, niestety teraz nie mogę tego wygooglopwać... w pakiecie mają również siatkówkę, więc zapewne będą pokazywać mecze innych drużyn :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: madlark »

Arff pisze:a ja gdzieś czytałem, ze licencję na jakąś część IO wykupił również nSport, niestety teraz nie mogę tego wygooglopwać... w pakiecie mają również siatkówkę, więc zapewne będą pokazywać mecze innych drużyn :)
http://media2.pl/media/92524-Igrzyska-O ... ach-n.html
Ostatnio zmieniony 28 cze 2012, o 12:46 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Dzięki Madlark :*
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: OlaMleko »

http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... em-mozliwe

Inicjatywa wydaje mi się...dziwna. Po pierwsze, skąd pan Prezes wie, że druga drużyna (której jeszcze nie znamy) będzie chciała przyjechać. Po drugie, mecz siatkówki na takiem stadionie może się okazać klapą z prostego powodu: boisko ma 9x18 metrów, więc nie sądzę,żeby ktoś kupował bilety na jakieś wysokie trybuny, z których już nic nie będzie widać. Wiadomo,są telebimy,ale dla takiego oglądania chyba nie warto kupować biletu (a znając PZPS, zapewne będzie drogi). No i po trzecie... kasa kasą, za medal siatkarze i tak pewnie dostaną spore premie (i dobrze,oby jak największe!), ale czy to naprawdę taki super prezent, żeby po wyczerpującym sezonie fundować im jeszcze jeden mecz? :D Sama nie wiem. Duzo by zależało od scenariusza takiej imprezy,ale na pierwszy rzut oka ten pomysł nie wydaje mi się taki znów wspaniały.
Co sądzicie?
Erchembod
Posty: 849
Rejestracja: 6 sty 2011, o 17:43
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Erchembod »

OlaMleko pisze:Co sądzicie?
Jestem za - myślę że warto to zorganizować.
Pomysł sam w sobie jest ok. Tyle że mało oryginalny. Oj, mało...

Otóż Brazylijczycy zorganizowali coś takiego już prawie 30 lat temu.
26 lipca 1983 roku na największym stadionie piłkarskim świata, słynnej Maracanie w Rio de Janeiro, odbył się mecz Brazylia-ZSRR (3:1). Rosjanie byli wówczas mistrzami świata i olimpijskimi - i tamto spotkanie miało być właśnie takim mini-rewanżem za finał mundialu w 1982 roku, w którym ZSRR wygrało z Brazylią.
Tamten mecz na Maracanie, mimo padającego deszczu, oglądało 95.887 widzów. To największa kiedykolwiek widownia na meczu siatkarskim w historii, absolutny rekord wszech czasów.
Tutaj jedyne video z tamtego meczu, jakie znalazłem w sieci: http://www.youtube.com/watch?v=fywEnhsu-b0

No więc... Cóż: sam pomysł ok. Tyle że - jak dla mnie - prostacko i prymitywnie skalkowany. Łącznie z ideą "rewanżu" za wielki turniej.
Sugeruję, żebyśmy od czasu do czasu wymyślili coś w siatkówce samodzielnie. I nie kopiowali już wyłącznie Wielkich Prekursorów z Brazylii. :)
'Życie jest znośne wyłącznie dzięki naszej wierze w złudzenia. To wiara w rzeczywistość zawsze nas pogrąża.'
R. Flanagan 'Ścieżki Północy'
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: dreamer »

Pomysł rzeczywiście stary jak świat i niestety nie rodzimy.
Najbardziej jednak rozbawiło mnie bezpretensjonalne wyznanie naszego uwielbianego Solarisa, że wszystko to ma być zorganizowane po to, aby to polscy kibice wyciągnęli z kieszeni pieniądze na nagrody dla siatkarzy za zdobycie olimpijskiego medalu:
Miłościwie Nam Panujący Pą Prezes Przedpełk I pisze:To będzie rewanż za igrzyska... cały zysk z biletów będzie przekazany graczom jako nagroda za sukces i stanięcie na podium igrzysk.
Żałosne to to...

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Kurek7 »

A ja powiem tyle, że mimo,że ten pomysł jest może mało oryginalny bardzo mi się podoba i sam z chęcią wybiorę się na taki mecz.
Jest wyraźnie zaznaczone, że odbędzie się on tylko w przypadku gdy Polacy zdobędą medal w Londynie więc z miłą chęcią zjawiłbym się na takim meczu nawet tylko po to, żeby chłopakom podziękować za ten medal(O ile go zdobędą i ten mecz się odbędzie)...

Jestem ba TAK !!! :D
Polska biało-czerwoni... :)
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Chal »

14-ka Rosjan na IO, dwóch nie pojedzie do Londynu. Bez Werbowa, Biriukowa, Siwożeleza.
R: Butko, Grankin
P: Biereżko, Ilinych, Tietiuchin, Chtiej
Ś: Abrosimow, Apalikow, Wołkow, Muserskij
A: Krugłow, Michajłow
L: Obmoczajew, Sokołow

http://news.sport-express.ru/2012-07-06/520799/
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2563
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Murilo0 »

Prawdopodobnie odpadnie z kadry jeszcze Abrosimow i Obomoczajew. Bardzo cieszy mnie brak Biriukowa i Siwożeleza, bo uważam ich za bardzo groźnych zawodników. Nie sądzę, by Ilinych czy Tietiuchin byli tak dobrzy (szczególnie w ataku) jak tamta dwójka, co mnie jako kibica reprezentacji Polski niezmiernie cieszy :)
All work and no play makes Jack a dull boy...
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Elgarten »

Skład Italii wybrany przez Barboliniego:
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... k-z-pekinu

Gdzieś się redaktorce zapodziała Antonella Del Core.
Włoszki i Włosi cały sezon podporządkowali IO, jestem bardzo ciekawy czy ten sposób przygotowań sprawdzi się w Londynie.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: madlark »

W sobotę zarząd PKOl zatwierdziłwysokość nagród. 120 tysięcy złotych otrzyma sportowiec, który w Londynie wywalczy złoty medal. Za srebrny premia wyniesie 80, a za brązowy 50 tysięcy złotych.

W konkurencjach, w których startuje więcej niż jeden zawodnik (np. osady wioślarskie), każdy otrzyma 75 procent wspomnianej kwoty. Natomiast siatkarze za złoty medal dostaną do podziału 720 tysięcy złotych, za drugie miejsce 480, a za trzecie 300 tysięcy złotych.


Nagrody PKOl przyzna także trenerom. Szkoleniowiec mistrza olimpijskiego może liczyć na 60 tysięcy złotych. Za srebrny krążek podopiecznego otrzyma 40, a za brązowy 25 tysięcy.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: dreamer »

Bardzo proszę moderatorów o przeniesienie tego posta:
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f ... 30#p215912
do tematu dotyczącego turnieju olimpijskiego kobiet.

Proszę też abyście dopisali w temacie tego działu, że dotyczy turnieju olimpijskiego mężczyzn. Na razie jest tu totalny bałagan nad którym nikt nie panuje, dlatego mieszają się w nim informacje z turnieju kobiet i mężczyzn.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
ArsMoriendi
Posty: 149
Rejestracja: 21 maja 2012, o 16:42
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: ArsMoriendi »

Biriukow nie jedzie na IO :o Wg mnie powinien grać teraz w pierwszej szóstce.. Głośno było o powrotach do teamu Abramowa, Wierbowa, Kazakowa a żaden z nich nie zagrał w żadnym meczu... A na pewno pomogliby drużynie... Nie rozumiem w ogóle Alekny.
Ostatnio zmieniony 8 lip 2012, o 17:59 przez ArsMoriendi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: PvK »

ArsMoriendi pisze:Biriukow nie jedzie na IO :o Wg mnie powinien grać teraz w pierwszej szóstce.. Głośno było o powrotach do teamu Abramowa, Wierbowa, Kazakowa a żadne nich nie zagrał w żadnym meczu... A na pewno pomogliby drużynie... Nie rozumiem w ogóle Alekny.
Też jestem zdziwiony. Jeszcze rok temu mówiło się o nim, jak o czołowym przyjmującym świata młodego pokolenia. W tym roku już tak peanów nie zbierał. To Alekna jest cały czas przy kadrze i może widzi coś, czego my nie widzimy.
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: picaporte »

madlark pisze:W sobotę zarząd PKOl zatwierdziłwysokość nagród. 120 tysięcy złotych otrzyma sportowiec, który w Londynie wywalczy złoty medal. Za srebrny premia wyniesie 80, a za brązowy 50 tysięcy złotych.

W konkurencjach, w których startuje więcej niż jeden zawodnik (np. osady wioślarskie), każdy otrzyma 75 procent wspomnianej kwoty. Natomiast siatkarze za złoty medal dostaną do podziału 720 tysięcy złotych, za drugie miejsce 480, a za trzecie 300 tysięcy złotych.


Nagrody PKOl przyzna także trenerom. Szkoleniowiec mistrza olimpijskiego może liczyć na 60 tysięcy złotych. Za srebrny krążek podopiecznego otrzyma 40, a za brązowy 25 tysięcy.
Z moich bardzo skomplikowanych obliczeń ;) wynika, że siatkarz za zdobycie złota otrzyma 60 tys. złotych, czyli połowę z tego, co otrzyma każdy inny sportowiec (prócz osad wioślarskich) i o 10 tys. złotych więcej niz za brąz. Eh, sprawiedliwość...nigdzie! :x
riki tiki tak!
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: PvK »

picaporte pisze:
madlark pisze:W sobotę zarząd PKOl zatwierdziłwysokość nagród. 120 tysięcy złotych otrzyma sportowiec, który w Londynie wywalczy złoty medal. Za srebrny premia wyniesie 80, a za brązowy 50 tysięcy złotych.

W konkurencjach, w których startuje więcej niż jeden zawodnik (np. osady wioślarskie), każdy otrzyma 75 procent wspomnianej kwoty. Natomiast siatkarze za złoty medal dostaną do podziału 720 tysięcy złotych, za drugie miejsce 480, a za trzecie 300 tysięcy złotych.


Nagrody PKOl przyzna także trenerom. Szkoleniowiec mistrza olimpijskiego może liczyć na 60 tysięcy złotych. Za srebrny krążek podopiecznego otrzyma 40, a za brązowy 25 tysięcy.
Z moich bardzo skomplikowanych obliczeń ;) wynika, że siatkarz za zdobycie złota otrzyma 60 tys. złotych, czyli połowę z tego, co otrzyma każdy inny sportowiec (prócz osad wioślarskich) i o 10 tys. złotych więcej niz za brąz. Eh, sprawiedliwość...nigdzie! :x
Tylko, że siatkarze mogą jeszcze liczyć na premie z PZPS
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: madlark »

picaporte pisze: Z moich bardzo skomplikowanych obliczeń ;) wynika, że siatkarz za zdobycie złota otrzyma 60 tys. złotych, czyli połowę z tego, co otrzyma każdy inny sportowiec (prócz osad wioślarskich) i o 10 tys. złotych więcej niz za brąz. Eh, sprawiedliwość...nigdzie! :x
Nie znam algorytmu podziału, ale wg Twojego 60k może dostać ktoś kto nie powąchał parkietu ;)
Mogą się dogadać i dać wszystko jednemu. Sprawiedliwie będzie? ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Sigurdsson
Posty: 76
Rejestracja: 27 kwie 2012, o 08:18
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Sigurdsson »

Chal pisze:14-ka Rosjan na IO, dwóch nie pojedzie do Londynu. Bez Werbowa, Biriukowa, Siwożeleza.
R: Butko, Grankin
P: Biereżko, Ilinych, Tietiuchin, Chtiej
Ś: Abrosimow, Apalikow, Wołkow, Muserskij
A: Krugłow, Michajłow
L: Obmoczajew, Sokołow

http://news.sport-express.ru/2012-07-06/520799/
Werbow, Siwożelez i Biriuków potencjalnie mogli być dużym wzmocnieniem dla Sbornej/ zagrożeniem dla przeciwników. Szczególnie ten pierwszy i drugi mogli być dużą wartością dodaną dla przyjęcia i gry obronnej Rosjan. Ciągle niewiadomą jest też forma rekonwalescenta Wołkowa. Niemniej, ten skład nie powala na kolana. Plusy tej kadry to wspaniały strateg Alekno, ciekawi rozgrywający, przyzwoici środkowi (bardziej w ataku niż bloku) i doskonały atakujący. Problem w tym że przeciętni (jak na warunki rosyjskie) przyjmujący i libero mogą mieć problemy z regularnym dogrywaniem piłki do siatki.

Małe porównanie sił z kadrą Polski:
Rozgrywający - Polska
Przyjmujący - Polska
Środkowi - Remis
Atakujący - Rosja
Libero - Polska
Darowizna na rzecz Stowarzyszenia Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia
Bank Millenium S.A.
03 1160 2202 0000 0000 6017 6058 PLN

http://hospicjum.lublin.pl/zaangazuj-sie/
Awatar użytkownika
Arogancja
Posty: 369
Rejestracja: 6 sie 2008, o 18:48
Płeć: K

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Arogancja »

Niemcy też już ogłosili skład na IO
Rozgrywający: Simon Tischer (Wegiel/POL), Lukas Kampa (Belogorie Belgorod/RUS)
Środkowi: Marcus Böhme (VfB Friedrichshafen), Max Günthör (z.Zt. ohne Verein), Christian Dünnes (Generali Haching)
Atakujący: Georg Grozer (Belogorie Belgorod/RUS), Jochen Schöps (Asseco Resovia Rzeszow/POL)
Przyjmujący: Björn Andrae (Kuzbass Kemerovo/RUS), Sebastian Schwarz (Sir Perugia/ITA), Marcus Popp (Tours VB/FRA), Denis Kaliberda (Tonno Callipo V.Valentia/ITA)
Libero: Markus Steuerwald (Paris Volley/FRA)
http://www.volleyball-verband.de/index. ... mpmhc03bkj

Chyba bez niespodzianek, jeśli chodzi o cały sezon. Ta sama dwunastka, co była w Sofii.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3239
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Kicu »

W [reklama], po wygranej Polaków w LŚ, kurs na zwycięstwo w Igrzyskach Olimpijskich zdecydowanie spadł. Wcześniej był 8.50 - tyle co Włosi. Obecnie jest 3.50 - tyle co Rosjanie. Niższy mają tylko Brazylijczycy - 2.00. Ot taka ciekawostka około-siatkarska ;)

Edit by Kicu: Przepraszam bardzo za reklamę. Choć przyznam, że na żadnym forum nie spotkałem się jeszcze z takim podejście do sprawy ;)
Ostatnio zmieniony 9 lip 2012, o 15:49 przez Kicu, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: dreamer »

Javier Weber jeszcze zastanawia sie nad składem najmłodszej drużyny spośród uczestników finału olimpijskiego. Na razie podał 13tkę zawodników, z której w tym tygodniu ma zostać skreślone jeszcze jedno nazwisko. Trzynaste nazwisko jest jednocześnie najwiekszym zaskoczeniem jakie obserwatorom poczynań Argentyńczyków sprawił Weber. Zawodnikiem tym jest znany przyjmujący, wielokrotny reprezentant Argentyny - Lucas Ocampo. Zaskoczenie wynika z faktu, że jest on jeszcze w okresie rekonwalescencji po bardzo długiej kontuzji jakiej doznał w minionym sezonie. Nie brak opinii, że mimo wszystko tym ostatnim skreślonym zawodnikiem będzie właśnie Ocampo.
Tak więc 13tka Argentyńczyków przedstawia się następująco:

rozgrywający: Luciano De Cecco i Nicolás Uriarte,
atakujący: Federico Pereyra i Iván Castellani
środkowi bloku: Pablo Crer, Sebastián Solé i Gabriel Arroyo,
przyjmujący: Rodrigo Quiroga, Facundo Conte, Nicolás Bruno, Cristian Poglajen i Lucas Ocampo,
libero: Alexis González

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Arogancja
Posty: 369
Rejestracja: 6 sie 2008, o 18:48
Płeć: K

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Arogancja »

No to mamy też skład Polski na IO. Oczywiście bez niespodzianek.
Zbigniew Bartman, Krzysztof Ignaczak, Jakub Jarosz, Grzegorz Kosok, Michał Kubiak, Bartosz Kurek, Marcin Możdżonek, Piotr Nowakowski, Michał Ruciak, Michał Winiarski, Paweł Zagumny, Łukasz Żygadło
http://www.pzps.pl/Nasza-dyscyplina-na-Londyn.html
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: SerCos »

Skład Włochów:

Rozgrywający: Dragan Travica, Dante Boninfante
Przyjmujący: Samuele Papi, Simone Parodi, Cristian Savani, Ivan Zaytsev.
Środkowi: Emanuele Birarelli, Alessandro Fei, Luigi Mastrangelo,
Atakujący: Michal Lasko
Libero: Andrea Bari, Andrea Giovi
peter291
Posty: 49
Rejestracja: 6 maja 2010, o 11:36
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: peter291 »

Orientuje się ktoś jaki wariant mają przygotowany Włosi na wypadek kontuzji Łasko?
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Hirako »

peter291 pisze:Orientuje się ktoś jaki wariant mają przygotowany Włosi na wypadek kontuzji Łasko?
Zapewne Zaytsev pójdzie na młota, bo przecież nie Papi :D
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: figol »

peter291 pisze:Orientuje się ktoś jaki wariant mają przygotowany Włosi na wypadek kontuzji Łasko?
pewnie Ivan Zaytsev na atakiera a przyjęcie wtedy Savani z Parodim ale szczerze napiszę dziwna wizja Włochów z jednym atakierem
poznasz głupiego po czynach jego
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: KChudz »

peter291 pisze:Orientuje się ktoś jaki wariant mają przygotowany Włosi na wypadek kontuzji Łasko?
Fei gra na dwu pozycjach: atak i środek
peter291
Posty: 49
Rejestracja: 6 maja 2010, o 11:36
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: peter291 »

Właśnie ciekawi mnie czy trener bierze pod uwagę w takim wypadku Feia, czy jednak Zaytsev na młota.
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: hugo »

Wy się martwicie co Włosi zrobią jak Łasko wypadnie, a ja się modlę by Igła dograł turniej cały i zdrowy.
\
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: madlark »

hugo pisze:Wy się martwicie co Włosi zrobią jak Łasko wypadnie, a ja się modlę by Igła dograł turniej cały i zdrowy.
A dlaczego miałby nie dograć?
Ruciak miał już epizod na libero.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie”