Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Elgarten »

dreamer pisze: Trzecia, to zawód jaki mnie spotkał w związku z tym, że szansy nie dostał żaden z trzech zawodników z polskimi korzeniami jacy byli w okresie przygotowawczym do Londynu brani pod uwagę. Zwłaszcza chodzi mi o byłego rozgrywającego Jastrzębskiego Węgla, Sławomira Mastera.

dreamer

Oczywiście ciekawa by była sytuacja, gdyby powołany został rozgrywający Master. Jednak obserwując go na parkietach w Polsce, zauważyłem u niego jedną wadę...fatalna gra palcami. Ośmielę się nawet wysnuć własny wniosek, że to był najgorszy rozgrywający na najwyższym szczeblu rozgrywkowym przynajmniej od dekady. Widać, z jego "umiejętnościami", nawet załapanie się do kadry takiej reprezentacji jak, Wielka Brytania jest sprawą nieosiągalną...
Ostatnio zmieniony 10 lip 2012, o 22:48 przez Elgarten, łącznie zmieniany 2 razy.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: dreamer »

Jestem gotów założyć się, że i Pan Prezes Przedpełski i Pan Trener Anastasi nie dadzą sobie wmówić, że medale ostatnich dwóch lat nie są nic warte, gdy nie zdobędziemy medalu olimpijskiego.
Przyznam, że niepokoją mnie wypowiedzi (większość - zawodników, trenerów, dziennikarzy, ekspertów) jakie pojawiły się po złocie w LŚ. Są na cienkiej granicy między samouwielbieniem i pogardą dla rywali - a to nigdy nie kończy się dobrze.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: madlark »

dreamer pisze:Jestem gotów założyć się, że i Pan Prezes Przedpełski i Pan Trener Anastasi nie dadzą sobie wmówić, że medale ostatnich dwóch lat nie są nic warte, gdy nie zdobędziemy medalu olimpijskiego.
Przyznam, że niepokoją mnie wypowiedzi (większość - zawodników, trenerów, dziennikarzy, ekspertów) jakie pojawiły się po złocie w LŚ. Są na cienkiej granicy między samouwielbieniem i pogardą dla rywali - a to nigdy nie kończy się dobrze.

dreamer
Jestem gotów założyć się, że gdy zdobędziemy medal nie dasz sobie wmówić, że Anastasi wybitnym trenerem jest ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: hubert »

dreamer pisze: Przyznam, że niepokoją mnie wypowiedzi (większość - zawodników, trenerów, dziennikarzy, ekspertów) jakie pojawiły się po złocie w LŚ. Są na cienkiej granicy między samouwielbieniem i pogardą dla rywali - a to nigdy nie kończy się dobrze.
Ciekawe ile z takich wypowiedzi jest autoryzowanych. Bo to co dziennikarzyna chlapnie to jedno a to co faktycznie mówią to drugie.
W wypowiedziach do kamery jak i w radiu nie słyszałem o jakimś samouwielbieniu. Jedyną osobą, która faktycznie za dużo obiecuje moim zdaniem jest Przedpełski.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: elane »

Mnie bardziej martwi, że to dziennikarze totalnie przesadzają i wmawiają wszystkim, że jesteśmy faworytami jeśli idzie o złoto na IO. Nadmuchali już taki balon, że jak pęknie to oby z radości, a nie z żalu i goryczy porażki. Sami zawodnicy przyznają, że nie mogą spocząć na laurach bo z Londynu wrócą z niczym.
Osiągnęliśmy sukces wygrywając „światówke”stając sie tym samym faworytem do medalu na igrzyskach:) boom na siatkówkę trwa telefony nie przestają dzwonić, to z gratulacjami,to z próbami o wywiad. Mamy swoje piec minut, zobaczymy jak długo
- to słowa Igły

Te swoje 5 minut mają trochę za wcześniej. Wygranie LŚ jest czymś wspaniałym, sukcesem, ale za dużo osób przesadza. Oby AA naszym wyczyścił głowy.
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
Miecio
Posty: 48
Rejestracja: 2 cze 2012, o 21:35
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Miecio »

Sukces osiągneliśmy bardzo duzy,ale stało się to w roku olimpijskim,gdzie ta impreza nie ma poza marketingiem i nagrodami zadnego znaczenia.NIEKTÓRZY jak Rosja, Włochy czy Argentyna eksperymentują czy kompletnie jak Włosi to olali.Oby nasza forma nie przyszła za szybko.Pamiętajmy,że mamy praktycznie jedną szóstkę.Kurka,Nowakowskiego,a nawet Możdzonka nikt nam nie zastąpi.Rozegranie mamy super,chyba w tej chwili najlepsze.Niestety nie mamy już za dużego potencjału do poprawy w odróżnieniu od Rosjan,czy Brazylii.Myślę,że rozegra się to wszystko w głowach.
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: azsiak88 »

Nie wiem, czy wygranie LŚ jest przesadą. Zawsze ten turniej wygrywała drużyna w danym roku na topie i nie było w tym przypadku. Rok temu np wygrali Rosjanie i wygrali potem PŚ. Owszem, medalu na ME nie zdobyli, ale taki jest urok mistrzostw. Byli bardzo blisko.
Jak wszyscy podkreślają, bardzo ciężki będzie ćwierćfinał w IO, bo za sprawą mocnej tamtej grupy możemy wpaść np na Brazylię. Czy przegrana z nimi po zaciętej walce 3:2 będzie katastrofą? Jak dla mnie nie, bo to nie są jakieś ogórki. A sukcesów z poprzednich czterech imprez nam nikt nie zabierze.

Co do pewności siebie. Oni wiedzieli, że jadą po zwycięstwo do Bułgarii. Konsekwentnie plan realizowali. Może gdyby w siebie nie wierzyli, to mecz z Brazylią zakończyłby się przegraną 3:1.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: SerCos »

Pamiętajmy, że medale są tylko trzy, a kandydatów jest jednak więcej, Ci którzy odpuścili czy tylko tak mówią - mogą z tych dwóch imprez nie zdobyć nic. Sukces w Lidze Światowej ma ogromne znaczenie mentalne, a odpuszczanie imprez, jest głupotą chociażby z tego względu o którym wspomniałem, medale są tylko trzy, a po drodze różne rzeczy mogą się zdarzyć.
Awatar użytkownika
Sigurdsson
Posty: 76
Rejestracja: 27 kwie 2012, o 08:18
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Sigurdsson »

Miecio pisze:Sukces osiągneliśmy bardzo duzy,ale stało się to w roku olimpijskim,gdzie ta impreza nie ma poza marketingiem i nagrodami zadnego znaczenia.NIEKTÓRZY jak Rosja, Włochy czy Argentyna eksperymentują czy kompletnie jak Włosi to olali.Oby nasza forma nie przyszła za szybko.Pamiętajmy,że mamy praktycznie jedną szóstkę.Kurka,Nowakowskiego,a nawet Możdzonka nikt nam nie zastąpi.Rozegranie mamy super,chyba w tej chwili najlepsze.Niestety nie mamy już za dużego potencjału do poprawy w odróżnieniu od Rosjan,czy Brazylii.Myślę,że rozegra się to wszystko w głowach.
Równie bzdurnego posta dawno nie czytałem. Powiedz to zwycięzcom że LŚ nie miała żadnego znaczenia. Śmieszne. Takimi tekstami to mogą się pocieszać Brazylijczycy, Amerykanie czy Rosjanie. Nie wiem już, doprawdy czy to jest jeszcze ślepota czy już głupota. Jak widać i tu na tym forum są ludzie, którym myślenie nie służy i wprowadzają do obiegu takie banialuki. Drugie zdanie też nie w kij dmuchał. "Pamiętajmy mamy praktycznie jedną szóstkę" - kto to pisze w ogóle...

Jeszcze w sprawie IO. Nie wierzę w Amerykanów i Rosjan choć w londyńskim turnieju z pewnością podniosą poziom swojej gry. Głównych faworytów widzę dwóch - Italię i Polskę - coś mi się wydaje że na igrzyskach zmierzymy się z nimi dwukrotnie.
Italia podobnie jak Polska opiera się na bardzo dobrych przyjmujących. Zagadką pozostaje Brazylia, która potencjałem kadry przewyższa wszystkich - pytanie czy poradzą sobie z czasem i odbudują morale. Jeśli tak, to w nich upatrywałbym głównego faworyta. Pierwsze pozytwyne symptomy pojawiły się w meczu z Polską - dobra, momentami świetna gra rekonwalescentów Visotto i Giby.
Darowizna na rzecz Stowarzyszenia Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia
Bank Millenium S.A.
03 1160 2202 0000 0000 6017 6058 PLN

http://hospicjum.lublin.pl/zaangazuj-sie/
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: OlaMleko »

Czy jest jakiś oficjalny serwis internetowy na temat siatkówki na Igrzyskach? Nie wiem,czy jestem ślepa, ale po prostu nie widzę osobnej "zakładki" na stronie fivb, chociażby z jakimiś spisami składów poszczególnych reprezentacji, terminarza,czegokolwiek... IO nie są organizowane przez FIVB, wiadomo, ale czy gdzieś taka strona w ogóle istnieje?
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4612
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: niepoinformowany »

OlaMleko pisze:Czy jest jakiś oficjalny serwis internetowy na temat siatkówki na Igrzyskach? Nie wiem,czy jestem ślepa, ale po prostu nie widzę osobnej "zakładki" na stronie fivb, chociażby z jakimiś spisami składów poszczególnych reprezentacji, terminarza,czegokolwiek... IO nie są organizowane przez FIVB, wiadomo, ale czy gdzieś taka strona w ogóle istnieje?
http://www.fivb.org/en/olympics/london2012/index.asp

Składy jeszcze niezaktualizowane.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: dreamer »

niepoinformowany pisze:...http://www.fivb.org/en/olympics/london2012/index.asp
Składy jeszcze niezaktualizowane.
Te składy nie będą już aktualizowane. Na stronie FIVB przed wszystkimi turniejami światowymi zamieszczane są tylko początkowe, przesyłane w wyznaczonym terminie, szerokie składy kadry poszczególnych drużyn.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: picaporte »

PvK pisze:Tylko, że siatkarze mogą jeszcze liczyć na premie z PZPS
Sportowcy innych związków też raczej "mogą liczyć" :D
madlark pisze:Nie znam algorytmu podziału, ale wg Twojego 60k może dostać ktoś kto nie powąchał parkietu ;)
Mogą się dogadać i dać wszystko jednemu. Sprawiedliwie będzie? ;)
Cóż, takie uroki sportu zespołowego. Dlatego moim zdaniem, żeby było najsprawiedliwej to w przeliczeniu na jednego zawodnika siatkarze powinni dostać zdecydowanie większą kwotę, skoro już nie maksymalną. Bo nawet Ci, którzy parkietu mogą nie powąchać to i tak cały czas muszą byc zwarci i gotowi, a też trenowali raczej nie lżej. Pewnie krystalicznie sprawiedliwego rozwiązania nie ma, ale chciałam właśnie zwrócić uwagę na tą kwestię wynagradzania za sukcesy.
riki tiki tak!
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Lynn »

http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... ak-w-sofii
I Ricardo i Dante jednak pojadą na igrzyska.
Shibby
Posty: 136
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 00:26
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn / Przasnysz

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Shibby »

OlaMleko pisze:Czy jest jakiś oficjalny serwis internetowy na temat siatkówki na Igrzyskach? Nie wiem,czy jestem ślepa, ale po prostu nie widzę osobnej "zakładki" na stronie fivb, chociażby z jakimiś spisami składów poszczególnych reprezentacji, terminarza,czegokolwiek... IO nie są organizowane przez FIVB, wiadomo, ale czy gdzieś taka strona w ogóle istnieje?
Turniej olimpijski w piłce siatkowej mężczyzn 2012
Turniej olimpijski w piłce siatkowej kobiet 2012

Może i Wikipedia nie jest oficjalnym serwisem, ale akurat składy, terminarz, wyniki, itp. są tam w miarę na bieżąco dodawane i raczej bez przekłamań, bo w przypadku tego typu informacji nie ma za bardzo miejsca do ściemniania, a wpisy żartownisiów są szybko eliminowane (z uwagi na fakt, że to bieżące wydarzenie i często edytowane).
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: dreamer »

Zgodnie z przewidywaniami, z 13tki zawodników jaką podał w minionym tygodniu trener reprezentacji Argentyny Javier Weber, odpadł jeden z pięciu przyjmujących - Lucas Ocampo.
Można więc już podać kadrę Argentyny na IO w Londynie:
rozgrywający: Luciano De Cecco i Nicolás Uriarte,
atakujący: Federico Pereyra i Iván Castellani
środkowi bloku: Pablo Crer, Sebastián Solé i Gabriel Arroyo,
przyjmujący: Rodrigo Quiroga, Facundo Conte, Nicolás Bruno i Cristian Poglajen
libero: Alexis González

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: madlark »

Siatkarz i nie tylko mogą mieć problem, bo łóżka w wiosce mają długość tylko 173 cm.
Ktoś chyba dał plamę.
http://www.sport.pl/londyn2012/1,109590 ... psa_i.html
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: OlaMleko »

madlark pisze:Siatkarz i nie tylko mogą mieć problem, bo łóżka w wiosce mają długość tylko 173 cm.
Ktoś chyba dał plamę.
http://www.sport.pl/londyn2012/1,109590 ... psa_i.html
173 cm? To chyba nawet nie jest PRZECIETNA długość łózka, nie mówiąc już o przeciętnym wzroście dorosłego mężczyzny,.. cóż za porażka, błąd na poziomie podstawowym...


PANIE CAMBELL, CO PAN NA TO :D

EDIT: zajrzałam do źródła i w komentarzach podaja uzupełnienie: jest podobno możliwość przedłużania łózek,aczkolwiek nie wiem,czy o pół metra...
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Marcy$ »

Masakra. To przecież żeby człowiek jakoś dobrze pospał to i tak musi mieć dłuższe łóżko a nie długości swojego ciała.

Taki Możdżon to przecież dobre 230-240cm potrzebuje.

Z drugiej strony ogólnie chłopaki raczej lekko przyzwyczajeni (oprócz zawodów w Polsce:) ).

Aż mi się nie chce wierzyć w to.....
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: dreamer »

Skład ekipy Brazylii na IO w Londynie jeszcze oficjalnie nie jest znany, choć wiadomo, że naprawdę trener Bernardinho ma orzech do zgryzienia jeszcze tylko na jednej, ale kluczowej pozycji.
Brazylijski szkoleniowiec ma jeszcze ciągle "pod parą" pięciu przygotowujących się do startu w Londynie przyjmujących: Dante, Giba, Murilo, Thiago Alves i Lucarelli. Cały problem w tym, że pierwsza trójka z wymienionych ciągle nie jest w pełni sił po kontuzjach. Wszystko jednak wskazuje na to, że cała ta trójka znajdzie się w kadrze, choć sztab szkoleniowy reprezentacji już w tej chwili poinformował władze klubów z których wywodzą się Dante i Murilo, że zawodnicy ci chcą pomóc na własną odpowiedzialność kadrze Brazylii, ale ich stan zdrowia jest na tyle zły, że zaraz po turnieju olimpijskim obydwaj będą musieli poddać się ponownie operacjom chirurgicznym.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: OlaMleko »

dreamer pisze: Dante i Murilo, że zawodnicy ci chcą pomóc na własną odpowiedzialność kadrze Brazylii, ale ich stan zdrowia jest na tyle zły, że zaraz po turnieju olimpijskim obydwaj będą musieli poddać się ponownie operacjom chirurgicznym.

dreamer
a co z nimi jest tak dokładnie?
Awatar użytkownika
Sigurdsson
Posty: 76
Rejestracja: 27 kwie 2012, o 08:18
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Sigurdsson »

dreamer pisze:Skład ekipy Brazylii na IO w Londynie jeszcze oficjalnie nie jest znany, choć wiadomo, że naprawdę trener Bernardinho ma orzech do zgryzienia jeszcze tylko na jednej, ale kluczowej pozycji.
Brazylijski szkoleniowiec ma jeszcze ciągle "pod parą" pięciu przygotowujących się do startu w Londynie przyjmujących: Dante, Giba, Murilo, Thiago Alves i Lucarelli. Cały problem w tym, że pierwsza trójka z wymienionych ciągle nie jest w pełni sił po kontuzjach. Wszystko jednak wskazuje na to, że cała ta trójka znajdzie się w kadrze, choć sztab szkoleniowy reprezentacji już w tej chwili poinformował władze klubów z których wywodzą się Dante i Murilo, że zawodnicy ci chcą pomóc na własną odpowiedzialność kadrze Brazylii, ale ich stan zdrowia jest na tyle zły, że zaraz po turnieju olimpijskim obydwaj będą musieli poddać się ponownie operacjom chirurgicznym.

dreamer
Komunikat jest bardzo poważny. Skreślamy Brazylię z grona faworytów IO 2012? Wydaje się że tak. Nie wierzę w możliwość gry na wysokim poziomie, w tak wymagającej grupie, zawodnikami z zaleczonymi kontuzjami - jak rozumiem w grę wchodzą zastrzyki i leki przeciwbólowe. Trzeba przyznać że Brazylia ma ogromnego pecha (albo daje o sobie znać nadmierna eksploatacja w latach ubiegłych) - dwóch kluczowych graczy nie zdąży wyleczyć się na decydujący turniej. Różnice między Italią, Brazylią i Polską są aktualnie minimalne i ubytek takich asów rujnuje szanse Canarinhos. Nie wykluczam dobrej gry w kilku meczach - póki będzie świeżość, ale gdy przyjdzie zmęczenie i przyjdzie grać ławką - nie widzę szans, nie da się grać bez przyjmujących.
Darowizna na rzecz Stowarzyszenia Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia
Bank Millenium S.A.
03 1160 2202 0000 0000 6017 6058 PLN

http://hospicjum.lublin.pl/zaangazuj-sie/
Awatar użytkownika
Arogancja
Posty: 369
Rejestracja: 6 sie 2008, o 18:48
Płeć: K

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Arogancja »

Sigurdsson pisze:Skreślamy Brazylię z grona faworytów IO 2012? Wydaje się że tak.
Nie byłabym tego taka pewna. Trzeba pamiętać, że Thiago Alves spisywał się w tym sezonie reprezentacyjnym naprawdę dobrze. Przecież to on był bodaj największym zagrożeniem chociażby dla polskiej drużyny w pierwszym meczu LŚ w Kanadzie. Po jego wejściu Brazylijczycy doprowadzili przecież do tie-breaka. Nie jest to ta klasa co Giba, Dante czy Murilo, ale chyba nawet sam Rezende się do niego przekonał. I będzie musiał z niego korzystać w Londynie, może nawet w pierwszej szóstce. Chociaż, czy Brazylijczycy będą taką w ogóle mieli w Londynie? I to jest chyba problem, przede wszystkim dla Rezende, który jednak w ustalaniu wyjściowego składu był zawsze bardzo konsekwentny. Ale mimo wszystko nie zaryzykowałabym skreślania Brazylijczyków z grona faworytów IO.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: dreamer »

OlaMleko pisze:...a co z nimi jest tak dokładnie?
Dante po fazie grupowej LŚ (właściwie w ostatnim turnieju) znowu zaczął odczuwać dolegliwości operowanego kolana. Murilo miał operowany bark i chyba za szybko wszedł w pełne obciążenia w ataku i przez to odczuwa silny ból w operowanym barku.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
ArsMoriendi
Posty: 149
Rejestracja: 21 maja 2012, o 16:42
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: ArsMoriendi »

A no właśnie Rezende ma kilka dylematów. Bruno czy Ricardo, Wallace czy Visotto, Giba, Thiago, Dante czy Murilo. Jedyny pewny to libero, bo na środku może pojawić się Rodrigao. Ale boję się, że pod igrzyska Brazylia złapie formę. A nie chciałbym tego, bo nigdy im nie kibicuje. Mam grono drużyn , których nie lubię - Brazylia, Włochy, Argentyna, Niemcy i tych, którym kibicuję Polska, Rosja, Serbia, USA, Kuba
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: figol »

Rosjanie przed Londynem zagrali sparing z reprezentacją Iranu, znam tylko suchy wynik 3-2 dla Rosji, ponoć Alekno w tym spotkaniu dał pograć wszystkim zawodnikom powołanym na Igrzyska a sami Irańczycy jak wskazuje wynik okazali się bardzo wymagającym sparingpartnerem.
poznasz głupiego po czynach jego
haniwald
Posty: 8
Rejestracja: 17 lip 2012, o 14:58
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: haniwald »

No i reprezentacja ma mały problem.
Odwołując się do artykuły http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... zej-czekac
można jedynie stwierdzić z dużą dozą prawdopodobieństwa ze Możdżonek na olimpiadę nie pojedzie - krwiak + spuchnięta kostka - no nie brzmi to fajnie, chyba ze AA weźmie go z racji jego zasług z wcześniejszych meczów - ale to nie ten typ człowieka ?

A za ten teraz kto ? Wiśniewski czy Pliński, bo chyba nie Grzyb ?
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: dreamer »

Ani Grzyb ani Pliński nie są zgłoszeni w szerokiej kadrze, więc o nich nawet nie ma co mówić.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: elane »

haniwald pisze:No i reprezentacja ma mały problem.
Odwołując się do artykuły http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... zej-czekac
można jedynie stwierdzić z dużą dozą prawdopodobieństwa ze Możdżonek na olimpiadę nie pojedzie - krwiak + spuchnięta kostka - no nie brzmi to fajnie, chyba ze AA weźmie go z racji jego zasług z wcześniejszych meczów - ale to nie ten typ człowieka ?

A za ten teraz kto ? Wiśniewski czy Pliński, bo chyba nie Grzyb ?
Niezłe bzdury.
Napisane 18 godzin temu:

Marcin Możdżonek - Official Profile
Witajcie, dziś mam za sobą pierwszy normalny trening, znaczy że kontuzja wyleczona i wracam do pełnej dyspozycji.
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: sb.slav »

haniwald pisze:No i reprezentacja ma mały problem.
Odwołując się do artykuły http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... zej-czekac
można jedynie stwierdzić z dużą dozą prawdopodobieństwa ze Możdżonek na olimpiadę nie pojedzie - krwiak + spuchnięta kostka - no nie brzmi to fajnie, chyba ze AA weźmie go z racji jego zasług z wcześniejszych meczów - ale to nie ten typ człowieka ?

A za ten teraz kto ? Wiśniewski czy Pliński, bo chyba nie Grzyb ?

Swoją drogą to strefa ma niezłe opóźnienie jeśli chodzi o niusy reprezentacyjne, albo to celowo tak piszą na kilka dni przez turniejem, żeby podgrzać atmosferę wokół kadry, a to już niezbyt uczciwe. Obie informacje nieaktualne tak, że można by je nawet pominąć, niż siać niepotrzebną panikę gdy sytuacja jest wyjaśniona już dawno.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie”