Igrzyska w TV

Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Chal »

Jest mecz na Eurosporcie i na ARD.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Igrzyska w TV

Post autor: OlaMleko »

A co z Serbia - USA? Tzn.mamy jakieś pewne źródła? Dzisiaj polegam głownie na was,bo mam do dyspozycji tylko iPada,i telewizor, więc wybaczcie,ze łatwiej mi zapytać niż szukać na tym ustrojstwie.
radix49
Posty: 45
Rejestracja: 29 lip 2012, o 13:26
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: radix49 »

Wszystkie mecze siatkarskie są dostępne na:
http://www.bbc.co.uk/sport/olympics/201 ... volleyball

Tylko z tym jest jeden problem: trzeba mieć brytyjski adres IP komputera. Ale to też jest do załatwienia przez:
http://www.expatshield.com/

Niestety dla Ipada i to nie przejdzie. Tutaj trzeba zapłacić za VPN. W takim wypadku chyba łatwiej i legalniej zapłacić za Eurosport Player, gdzie ponoć też wszystko leci.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Igrzyska w TV

Post autor: OlaMleko »

radix49 pisze:Wszystkie mecze siatkarskie są dostępne na:
http://www.bbc.co.uk/sport/olympics/201 ... volleyball

Tylko z tym jest jeden problem: trzeba mieć brytyjski adres IP komputera. Ale to też jest do załatwienia przez:
http://www.expatshield.com/

Niestety dla Ipada i to nie przejdzie. Tutaj trzeba zapłacić za VPN. W takim wypadku chyba łatwiej i legalniej zapłacić za Eurosport Player, gdzie ponoć też wszystko leci.
Do czasu tego meczu już raczej powinnam mieć dostęp do komputera. Dziękuje Ci bardzo :)
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Chal »

Tak jak wcześniej podawałem, jest mecz Australii z Argentyną tutaj: http://www.sportlemon.tv/v-4/2/98/v-429899.html
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
trampek22
Posty: 251
Rejestracja: 3 lis 2010, o 23:13
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: trampek22 »

Czy mozna gdzies posluchac relacji radiowej z dzisiajszego meczu?
ArsMoriendi
Posty: 149
Rejestracja: 21 maja 2012, o 16:42
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: ArsMoriendi »

Gdzie mogę zobaczyć SRB- USA?
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Asta »

Nie ma na Radio-televizija Srbije...

http://www.sportlemon.tv/v-4/2/98/v-429900.html
irma
Posty: 4
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:42
Płeć: K

Re: Igrzyska w TV

Post autor: irma »

trampek22
Posty: 251
Rejestracja: 3 lis 2010, o 23:13
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: trampek22 »

Asta pisze:Nie ma na Radio-televizija Srbije...

http://www.sportlemon.tv/v-4/2/98/v-429900.html
Ale zapomnialem dodac ze chodzi mi o mecz pol-ita
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Igrzyska w TV

Post autor: OlaMleko »

Jakie jest prawdopodobieństwo, że TVP przerwie mecz Polaków jakąś inna transmisją? Na pewno wygodniej oglądać w telewizji, ale może jakiś stream będzie bardziej rzetelny,

Chociaż... mam w sumie gdzieś tam Rai Sport, chyba też powinni dać mecz swoich :P
prorok89
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2012, o 19:31
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: prorok89 »

Na RaiSport chyba nie ma Igrzysk live!

Mam Cp i Igrzyska oprócz Tvp oglądam na ARD/ZDF-mało siatki,Bahrain International,Saudi Sports 1,Arryadia.Sporo gier zespołowych tam dają.
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Igrzyska w TV

Post autor: adi_tiger »

Nie podoba mi sie ta realizacja Kubanczykow. 0 powtorek, szkoda...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: madlark »

adi_tiger pisze:Nie podoba mi sie ta realizacja Kubanczykow. 0 powtorek, szkoda...
A gdzie oni mieli się nauczyć, skoro reprezentacja swoje mecze gra na wyjeździe?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3239
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Kicu »

madlark pisze:
adi_tiger pisze:Nie podoba mi sie ta realizacja Kubanczykow. 0 powtorek, szkoda...
A gdzie oni mieli się nauczyć, skoro reprezentacja swoje mecze gra na wyjeździe?
Więc jaki sens brać kogoś niedoświadczonego? FIVB miało jakieś prawo głosu w tej sprawie? Szczerze wątpię, ale zapytać nie zaszkodzi ;)

Realizacja tragiczna nie jest, ale fakt - powtórek strasznie brakuje. Troszkę nas chyba Polsat rozpieścił, bo wg. mnie realizacje mają naprawdę dobre i jedyne czego mi brakuje, tych kamer ze slow motion, które były używane ze 2-3 lata temu chyba jednorazowo na jakimś turnieju międzynarodowym.
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: hugo »

madlark pisze:
adi_tiger pisze:Nie podoba mi sie ta realizacja Kubanczykow. 0 powtorek, szkoda...
A gdzie oni mieli się nauczyć, skoro reprezentacja swoje mecze gra na wyjeździe?
Grali u siebie już nie raz, problem w tym, że jakość transmisji (podczas LŚ) była rodem z lat 80. Pamiętam jak jeszcze w połowie lat 2000 Skra grała z kimś z Bułgarii (Levski?) i jakość była podobna.
\
Edyta

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Edyta »

Na RaiSport chyba nie ma Igrzysk live!
Bo są na podstawowych kanałach RAI, czyli RAI 1 i RAI 2. Tyle że ja na Cyfrowym Polsacie mam to zakodowane. Podobnie zresztą było w czasie Euro. Jak były mecze, z satelity nie dawało się obejrzeć.
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: luck191 »

hugo pisze:
madlark pisze:
adi_tiger pisze:Nie podoba mi sie ta realizacja Kubanczykow. 0 powtorek, szkoda...
A gdzie oni mieli się nauczyć, skoro reprezentacja swoje mecze gra na wyjeździe?
Grali u siebie już nie raz, problem w tym, że jakość transmisji (podczas LŚ) była rodem z lat 80. Pamiętam jak jeszcze w połowie lat 2000 Skra grała z kimś z Bułgarii (Levski?) i jakość była podobna.
zgadzam się,FIVB poleciła Anglikom realizacje Kubańską,albo nawet się może nie odzywali, nie wiem kto zawinił,ale Kubańczycy to do realizacji szachów by się mogli nadawać,jak na IO bardzo słabo,gdyby to była LŚ czy nawet MŚ jakoś by uszło,ale to są IO!!!
radix49
Posty: 45
Rejestracja: 29 lip 2012, o 13:26
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: radix49 »

Długo nie słyszałem pana Dębowskiego komentującego siatkówkę. To był czas dla komentarza siatkówki szczęśliwy. Ja już wolę pana Wanio, bo czasami się myli co do zawodników i kaleczy ich nazwiska, ale przynajmniej jest wesoło. Ja komentują z Mazurem to jest po prostu kabaret i to jak najbardziej zamierzony.
Natomiast wczoraj poza Treviso rozbił mnie tekst: "Nie ma piłki setowej, ale jest setball". :D
Awatar użytkownika
prijegomysl
Posty: 251
Rejestracja: 5 maja 2011, o 17:10
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: prijegomysl »

Przeciętnego Polaka nie obchodzi, że Żygadło gra w Treviso czy Dynamo. Przeciętnego Polaka nie interesują jakieś zawiłe dysputy na temat siatkówki. Zwykły kibic lubi jak komentator ‘drze mordę” i buduję emocję, a natomiast to Dębowskiemu wychodzi nieźle.
Kooistra zasuwa cały rok na treningu, a Nawrocki śmieję mu
się prosto w twarz. Brawo,brawo!!
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Igrzyska w TV

Post autor: OlaMleko »

prijegomysl pisze:Przeciętnego Polaka nie obchodzi, że Żygadło gra w Treviso czy Dynamo. Przeciętnego Polaka nie interesują jakieś zawiłe dysputy na temat siatkówki..
Oczywiście masz rację, ale komentator powinien być jakimś źródłem wiedzy, a przynajmniej nie podawać błędnych i chaotycznych informacji... Ja rzecz jasna rozumiem, że i Dębowski ma fanów, ale skoro tak wielu ludziom (kibicom siatkówi) on przeszkadza, to coś musi być na rzeczy.

Abstrahując od poziomu merytorycznego - 2 godziny nieustannego wrzasku to zwyczajnie męcząca sprawa, nieważne, czy to komentator,czy dziecko za ścianą.
ciorny17
Posty: 8534
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: ciorny17 »

Ja 4. set oglądałem na Eurosporcie bo aż mnie nerwica brała jak się Dębowski darł po każdym odbiciu piłki.
Kłamca.
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Igrzyska w TV

Post autor: PvK »

Wiecie gdzie można zobaczyć/pobrać mecz Rosji z Niemcami?
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Igrzyska w TV

Post autor: OlaMleko »

PvK pisze:Wiecie gdzie można zobaczyć/pobrać mecz Rosji z Niemcami?
http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Igrzyska w TV

Post autor: PvK »

No właśnie nie widzę tutaj tego meczu. Są tylko GBR v BUL, ITA v POL i BRA v TUN
bela500
Posty: 20
Rejestracja: 23 maja 2010, o 18:03
Płeć: M
Lokalizacja: Pisz - Mazury
Kontakt:

Re: Igrzyska w TV

Post autor: bela500 »

Aby oglądać materiały z http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html trzeba się rejestrować lub zrobić coś innego ? Pytam bo nie nic mi nie działa i niebardzo wiem dlaczego :)
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Igrzyska w TV

Post autor: radosoviak »

Masz adblocka?
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Igrzyska w TV

Post autor: azsiak88 »

OlaMleko pisze:
[...] 2 godziny nieustannego wrzasku to zwyczajnie męcząca sprawa, nieważne, czy to komentator,czy dziecko za ścianą.
Jest taka opcja volume na pilocie. Tzn ja ją mam, ale myślałem, że wszyscy :]
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Igrzyska w TV

Post autor: OlaMleko »

azsiak88 pisze:
OlaMleko pisze:
[...] 2 godziny nieustannego wrzasku to zwyczajnie męcząca sprawa, nieważne, czy to komentator,czy dziecko za ścianą.
Jest taka opcja volume na pilocie. Tzn ja ją mam, ale myślałem, że wszyscy :]
Ech... i mam tak oglądać w pełnej ciszy? Naprawdę,dobrze przemyślana rada. Już pisałam,że nie mogłam przełączyć,bo inni nalegali na transmisję TVP, ale może jutro spróbuję Eurosportu.
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: nicram »

OlaMleko pisze:
azsiak88 pisze:
OlaMleko pisze:
[...] 2 godziny nieustannego wrzasku to zwyczajnie męcząca sprawa, nieważne, czy to komentator,czy dziecko za ścianą.
Jest taka opcja volume na pilocie. Tzn ja ją mam, ale myślałem, że wszyscy :]
Ech... i mam tak oglądać w pełnej ciszy? Naprawdę,dobrze przemyślana rada. Już pisałam,że nie mogłam przełączyć,bo inni nalegali na transmisję TVP, ale może jutro spróbuję Eurosportu.

zawsze możesz czytać relacje live i słuchać muzyki jak Ci przeszkadza Dębowski ;)
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie”