Igrzyska w TV

Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: hubert »

Na takie imprezy jak IO może warto zrobić system Pay Per View i umożliwić oglądanie w necie ?
Jest to impreza globalna i na pewno na każdą konkurencję znalazła by się masa chętnych.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Murilo0 »

hubert pisze:Na takie imprezy jak IO może warto zrobić system Pay Per View i umożliwić oglądanie w necie ?
Jest to impreza globalna i na pewno na każdą konkurencję znalazła by się masa chętnych.
Po co podsuwasz niedorzeczne pomysły? Póki co możesz wszystko legalnie za darmo oglądać tutaj: http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: hubert »

Murilo0 pisze:
hubert pisze:Na takie imprezy jak IO może warto zrobić system Pay Per View i umożliwić oglądanie w necie ?
Jest to impreza globalna i na pewno na każdą konkurencję znalazła by się masa chętnych.
Po co podsuwasz niedorzeczne pomysły? Póki co możesz wszystko legalnie za darmo oglądać tutaj: http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html
Możesz sprecyzować słowo "wszystko" ? Na playliście "Volleyball" są dajmy na to 29ego tylko 3 mecze spośród 6 ciu tego dnia rozgrywanych i transmitowany jest pewnie super ciekawy mecz Wielka Brytania - Bułgaria.
System PPV powinien być alternatywą dla tych co płacąc sami wybierają jaki mecz sobie obejrzą.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
Skalar121
Posty: 384
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:17
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Skalar121 »

Ciekawe jak będzie wyglądała kwestia jakości technicznego wykonania transmisji. Kamerzyści Brytyjscy nie mają doświadczenia w pokazywaniu siatkówki. Jeżeli oni będą mieli prowadzić transmisję, to można się spodziewać gorszych scen, niż przy okazji ME w Turcji. Chyba, że organizatorzy poprosili o pomoc ludzi z innych krajów?
Nawet w drugiej lidze Czarnych Radom się nie wstydzę!
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: madlark »

hubert pisze:
Murilo0 pisze:
hubert pisze:Na takie imprezy jak IO może warto zrobić system Pay Per View i umożliwić oglądanie w necie ?
Jest to impreza globalna i na pewno na każdą konkurencję znalazła by się masa chętnych.
Po co podsuwasz niedorzeczne pomysły? Póki co możesz wszystko legalnie za darmo oglądać tutaj: http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html
Możesz sprecyzować słowo "wszystko" ? Na playliście "Volleyball" są dajmy na to 29ego tylko 3 mecze spośród 6 ciu tego dnia rozgrywanych i transmitowany jest pewnie super ciekawy mecz Wielka Brytania - Bułgaria.
System PPV powinien być alternatywą dla tych co płacąc sami wybierają jaki mecz sobie obejrzą.
W obecnym stanie rzeczy system ten był nieopłacalny finansowo.
Bo gdyby był, to ktoś by się tym zajął.
Pomysł z taką komercjalizacją IO zdecydowanie mi się nie podoba.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: kibic_siatki »

Dobrze, że transmisja spotkań Polaków będzie odbywała się przez TVP na kanale otwartym, również w wersji HD. To co było 2 lata temu na MŚ to był szczyt chamstwa ze strony Polsatu (przynajmniej na kanale otwartym): transmisja zaczynająca się po I przerwie technicznej, akcje po przerwach urwane bo reklamy musiały się zmieścić. Wynik końcowy wiadomy. Jakość transmisji na pewno będzie zależała od umiejętności kamerzystów brytyjskich więc nie ma znaczenia kto ze strony polskiej zdobył do niej prawa. Co innego gdyby impreza odbywała się w Polsce- wtedy Polsat zapewniłby to najlepiej od strony technicznej (ustawienie kamer, powtórki).
Ingenting
Posty: 124
Rejestracja: 22 mar 2012, o 14:22
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Ingenting »

Nie siejcie paniki. ;) Są trzy kanały transmitujące IO (TVP Sport, Eurosport i nSport) do tego Eurovisionsports, do którego już ktoś dawał linka i tam powinny być wszystkie wydarzenia sportowe. Jeżeli nie ma czegoś w programie to było może zwykłe niedopatrzenie.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Chal »

A nawet, jeśli coś faktycznie nie będzie miało dedykowanego streama na Eurovisionsports, to jest jeszcze 12 kanałów na żywo plus przekazy od wszystkich członków EBU.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: hugo »

@Chal

Niemcy mają na żywo mecz z Rosją na ARD
\
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: niepoinformowany »

Tak, żeby nie robić niepotrzebnego bałaganu ;)

Niedziela, 29.07:

10:30 Wielka Brytania vs Bułgaria - TVP Sport
12:30 Rosja vs Niemcy - Eurovisionsports -> kanał EBU Members Live -> ARD
15:45 Australia vs Argentyna - ?
17:45: USA vs Serbia - Eurovisionsports-> kanał EBU Members Live -> Radio-televizija Srbije
21:00: Włochy vs Polska - TVP1
23:00: Brazylia vs Tunezja - TVP Sport

Wtorek, 31.07:

10:30: Serbia vs Tunezja - Eurovisionsports
12:30: Polska vs Bułgaria - TVP1
15:45: Włochy vs Argentyna - TVP Sport
17:45: USA vs Niemcy - TVP Sport
21:00: Wielka Brytania vs Australia - Eurovisionsports
23:00: Brazylia vs Rosja - TVP Sport

Czwartek, 02.08:

10:30: Serbia vs Niemcy - Eurovisionsports
12:30: Australia vs Bułgaria - TVP Sport
15:45: Rosja vs Tunezja - Eurovisionsports -> Kanał EBU Members-> RTR
17:45: Polska vs Argentyna - TVP1
21:00: Brazylia vs USA - TVP Sport
23:00: Wielka Brytania vs Włochy - TVP Sport

Sobota, 04.08:

10:30: Niemcy vs Tunezja - Eurovisionsports
12:30: Wielka Brytania vs Polska - TVP1
15:45: Australia vs Włochy - TVP Sport
17:45: Rosja vs USA - TVP Sport
21:00: Argentyna vs Bułgaria - TVP Sport
23:00: Brazylia vs Serbia - TVP Sport

Poniedziałek, 06.08:

10:30: Australia vs Polska - TVP1
12:30: Rosja vs Serbia - TVP Sport
15:45: Włochy vs Bułgaria - TVP Sport
17:45: Wielka Brytania vs Argentyna - Eurovisionsports
21:00: USA vs Tunezja - Eurovisionsports
23:00: Brazylia vs Niemcy - Eurovisionsports
Ostatnio zmieniony 26 lip 2012, o 17:03 przez niepoinformowany, łącznie zmieniany 4 razy.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: kalosz »

Zdaje się, że wszystkie mecze będzie można zobaczyć na http://londyn2012.tvp.pl
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Asta »

kalosz pisze:Zdaje się, że wszystkie mecze będzie można zobaczyć na http://londyn2012.tvp.pl
http://londyn2012.tvp.pl/7808305/footba ... -group-b-m
Ja dziękuję za takie coś ^.^
W planie nie ma np. drugiego meczu Rosja - Niemcy...
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: hugo »

Do wszystkich załamanych brakiem meczu Rosja - Niemcy

Na stronie eurovisionsports wchodzimy na kanał EBU Members Live i dajemy ARD;)
\
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Chal »

Z kolei mecz USA z Serbią powinien być w tym samym miejscu na Radio-televizija Srbije, ale głowy nie dam (podejrzewam, że będzie tam nadawany kanał drugi serbskiej telewizji, gdzie igrzyska będą transmitowane przez cały dzień, ale akurat w tym samym momencie Serbowie grają z Hiszpanią w ręczną, którego transmisja zaczyna się na ichnej "dwójce", a w momencie rozpoczęcia meczu siatkarskiego przenosi do "jedynki", co wtedy nadadzą w necie, można najwyżej zgadywać).

E: Zaś mecz Rosji z Tunezją (podobnie zresztą jak z Niemcami, ale ten tylko do 14:00, bo potem przerzucą się pewnie na F1) na RTR. Także został tylko mecz Australii z Argentyną, którego można poszukać na jednym z 12 Live Feeds, a jak tam nie będzie, to pewnie znajdzie się coś na Fromsporcie ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: hugo »

^^ Wygląda na to, że mecz Australia - Argentyna będzie na hiszpańskim TVE, bo jest tam jakiś mecz siatki o 17:45, ale nie opisany.


http://www.rtve.es/londres-2012/programacion
\
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: niepoinformowany »

Dobra dzięki chłopaki wygląda że wspólnymi siłami wszystko pięknie rozpisane zostało ;)
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: hugo »

Odwołuję z TVE:)

Mecz będzie, ale w ichniejszej wersji internetowej, która (jak polska, szwedzka czy każda inna) jest dostępna tylko z kraju.

Także poszukiwania trwają nadal, ale na 10000000000000% tak czy siak pojawi się na fromsport.
\
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: madlark »

hugo pisze:
@madlark

Osobiście nie wydaje mi się, że TVP posiada jakieś ograniczenia względem tego, co może transmitować, a czego nie. N też ma prawa, ale to nie są prawa na wyłączność.

Oni jeszcze walczą o prawa do polskiej ligi koszykówki (blisko dostania jest Polsat) i nie mogą tak zupełnie stawiać na siatkę.
W ramach pakietu TVP otrzymuje 12 sygnałów, z których 2 głownie będą wykorzystywane przez telewizję tradycyjną.
(cytat: szef tvp)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: luck191 »

Ale i tak sporo spotkań pokaże TVP Sport,znacznie stawiają na siatkówkę
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: hugo »

Eurosport jest nastanawiony na pokazanie jak najwięcej medalowej rywalizacji, więc sporty zespołowe to na prawdę malutki skrawek tego, co chcą pokazać, wielka szkoda, że nie ma nic na Eurosporcie 2. Pamiętam, ze na E2 podczas Uniwersiad w Serbii i Chinach leciały non-stop siata i kosz i to dawało nadzieje, że E2 będzie od sportów zespołowych, a tu klopsik...
\
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Chal »

I już widać, że te 12 dodatkowych kanałów, to duplikat 12 Live Feeds z Eurovisionsports, także nie od TVP zależy, co tam jest pokazywane.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
eseson
Posty: 47
Rejestracja: 10 maja 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: eseson »

macie gdzieś mecz Chinki Serbki ?
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Asta »

eseson pisze:macie gdzieś mecz Chinki Serbki ?
Właśnie nie mogę znaleźć.
Ledwie ruszyły igrzyska, a pan już zrealizował jeden ze swoich celów. W jaki sposób „upolował" pan siostry Radwańskie?
Andrea Anastasi: Jestem szczęśliwy, że udało mi się już teraz spotkać Ulę i Agnieszkę Radwańskie. To był przypadek, bo akurat w tamtym miejscu mieliśmy odprawę techniczną, a siostry tylko na chwilkę wpadły, bo mieszkają poza wioską. Gdy je zobaczyłem, spojrzałem w ich kierunku i one się uśmiechnęły. Widać wiedziały, z kim mają do czynienia. Zatrzymałem je na chwilkę, powiedziałem, że nazywam się Anastasi i bardzo chcę zrobić sobie z nimi zdjęcie. W końcu jestem ich wielkim fanem.

Jak zareagowały?
Andrea Anastasi: Powiedziały: – Wiemy, kim pan jest, bo każdy polski dziennikarz już nas o pana pytał – śmiały się. Jestem szczęśliwy z tego spotkania, bo siostry Radwańskie były dla mnie miłe. To znakomity początek igrzysk.
http://londyn2012.przegladsportowy.pl/I ... ,1034.html
:D
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: hugo »

Serbia - Kitaje leci na eurovisionsports w zakładce ebu members live - RTS - srbija
\
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Asta »

hugo pisze:Serbia - Kitaje leci na eurovisionsports w zakładce ebu members live - RTS - srbija
A no leci i to w dobrej jakości! ;)
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Asta »

Komentarz nie jest zły. Fajnie się słucha.
Sobie Bułgarzy nabiją pkt blokiem ^^ Są gdzieś statystyki na żywo tak jak podczas Ligii Światowej?
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: OlaMleko »

Asta pisze:Komentarz nie jest zły. Fajnie się słucha.
Oczywiście! Laskowsk jest bardzo dobry,bo jego komentarz NIE PRZESZKADZA, facet nie stara się być główna gwiazda widowiska. Do tego zwyczajnie wie,o czym mówi, a to naprawdę widać. Dlatego tym bardziej żałuje,ze mecze Polaków pewnie poprowadzi ten nieznosny Debowski. Chociaż i on ma swoich zwolenników...
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Chal »

O 13:45 na Eurosporcie mają przenieść się na mecz Rosji z Niemcami.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
aggaa
Posty: 37
Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:41
Płeć: K

Re: Igrzyska w TV

Post autor: aggaa »

Oglądam meczyk GBR-BUL i póki co jest nieźle, jeśli chodzi o realizację. Nawet pokazują niektóre powtórki. A myślałam, że będzie jak na ME w Turcji..
"dopóki piłka w grze"
Vivo
Posty: 472
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Vivo »

Ejpok pisze:Witam,

Ja oglądałem ten sam mecz na Eurosporcie, było naprawdę in plus. Chociaż i tak jeśli chodzi o siatkówkę kobiet, to Duetu Wanio + Mazur (zwłaszcza na turnieju wgp 2012) nic nie przebiję:D
IMO najgorszy jest komentarz z udziałem właśnie Mazura (te jego słynne powiedzonko "założenia techniczno-taktyczne"...) oraz Wójtowicza. Pamiętam, że akurat ci dwaj panowie często są zapraszani przez Polsat na plusligowe spotkania. Ten ostatni może i był świetnym zawodnikiem, ale komentarz to tragedia. Często coś sobie mruczy pod nosem, zero emocji, ogólnie mam wrażenie, że próbuje tylko "dorzucać" kilka słów a nie komentować.

Dlatego bardzo się cieszę, że mecze będą transmitowane w TVP - nie mam nic do tamtejszych komentatorów, wręcz przeciwnie, choć i tak duet Swędrowski Drzyzga to jednak najlepsza para do takich imprez.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie”