Igrzyska w TV

Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Pele »

Ancymonek pisze:A najlepszy jest ten gostek, który w trakcie reklam między setami - kiedy nasi przegrywają 1:2 - poucza telewidzów: "mecz zbliża się do końca, przed nami czwarty set"... :-o Co to w ogóle ma być??
Proroctwo !! Miał przecież rację !
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: sb.slav »

Dembowski dzisiaj mnie wkurzył z apelem o modlitwę anioł pański, kretyn jeden :x Za to było też śmieszno i "zachwiana równowaga" Marcina Możdżonka przy podbijaniu piłki w wykonaniu Szyszki.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
xyzz
Posty: 121
Rejestracja: 13 maja 2011, o 17:08
Płeć: K

Re: Igrzyska w TV

Post autor: xyzz »

Te całe IO w TVP to smiech na sali. Tysiace reklam, przerywanie w połowie, ignorowanie ciekawych zawodów i Ci eksperci, ktorzy siedza na tylkach i prawia swoje moraly. Dzis np Pokonajmy Australie to pozniej bedzie "plażówka" czytaj prosta,łatwa i przyjemna droga do medalu. Wszystko pieknie ładnie ale chyba zapomnieli ze to sport. Tu nie daja nic za darmo, tu trzeba wszystko sobie wywalczyc.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Igrzyska w TV

Post autor: OlaMleko »

Noż k%*!a, jaki Aleksiejew....CZy on nie umie nawet przeczytać nazwiska z kartki??
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: hugo »

Pan Dębowski serwuje nam ciekawostki o synach i ilości wypijanej kawy, ale odnoszę wrażenie, że próbuje coś nimi zamaskować.
\
Streem
Posty: 34
Rejestracja: 10 maja 2012, o 19:21
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Streem »

Jakieś streamy na plażówke ?
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Igrzyska w TV

Post autor: lipton »

Sorry że tak późno, dopiero przeczytałem. Wszystko jest na:

http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html

Z listy dyscyplin wybierasz Beach Volleyball i potem szukasz interesującego Cię spotkania. Są live'y i wszystkie mecze z odtworzenia.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
radix49
Posty: 45
Rejestracja: 29 lip 2012, o 13:26
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: radix49 »

xyzz pisze:Te całe IO w TVP to smiech na sali. Tysiace reklam, przerywanie w połowie, ignorowanie ciekawych zawodów i Ci eksperci, ktorzy siedza na tylkach i prawia swoje moraly. Dzis np Pokonajmy Australie to pozniej bedzie "plażówka" czytaj prosta,łatwa i przyjemna droga do medalu. Wszystko pieknie ładnie ale chyba zapomnieli ze to sport. Tu nie daja nic za darmo, tu trzeba wszystko sobie wywalczyc.
Na reklamy, to ja nie narzekam. Odkąd rząd jakąś tam reformą obciął im fundusze, to chwytają się każdej brzytwy w celu zarobienia. Ale wybór sportów, to dla mnie woła o pomstę do nieba...
To chyba jedynie "widzi mi się" redaktora prowadzącego. Zastanawiam się zawsze po co tyle gimnastyki, żeglarstwa i jeździectwa? Nie mówię o czasie gdy w żeglarstwie nasi startują, bo szanse na medale mieli, ale poza tym? Nie czepiam się pływania, bo może poszli swoją logiką kopiowania wszystkiego z zachodu a wiadomo, że BBC i CNN pieją nad pływaniem, ale gimnastyka czy jeździectwoi?!?!? Że chcieli pokazać sporty egzotyczne, to dlaczego ani razu nie było waterpolo czy hokeja na trawie?
Nie wspominając, że prawie non-stop gra siatkówka czy to kobiet czy mężczyzn...
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Igrzyska w TV

Post autor: OlaMleko »

radix49 pisze:
xyzz pisze:Te całe IO w TVP to smiech na sali. Tysiace reklam, przerywanie w połowie, ignorowanie ciekawych zawodów i Ci eksperci, ktorzy siedza na tylkach i prawia swoje moraly. Dzis np Pokonajmy Australie to pozniej bedzie "plażówka" czytaj prosta,łatwa i przyjemna droga do medalu. Wszystko pieknie ładnie ale chyba zapomnieli ze to sport. Tu nie daja nic za darmo, tu trzeba wszystko sobie wywalczyc.
Na reklamy, to ja nie narzekam. Odkąd rząd jakąś tam reformą obciął im fundusze, to chwytają się każdej brzytwy w celu zarobienia. Ale wybór sportów, to dla mnie woła o pomstę do nieba...
To chyba jedynie "widzi mi się" redaktora prowadzącego. Zastanawiam się zawsze po co tyle gimnastyki, żeglarstwa i jeździectwa? Nie mówię o czasie gdy w żeglarstwie nasi startują, bo szanse na medale mieli, ale poza tym? Nie czepiam się pływania, bo może poszli swoją logiką kopiowania wszystkiego z zachodu a wiadomo, że BBC i CNN pieją nad pływaniem, ale gimnastyka czy jeździectwoi?!?!? Że chcieli pokazać sporty egzotyczne, to dlaczego ani razu nie było waterpolo czy hokeja na trawie?
Nie wspominając, że prawie non-stop gra siatkówka czy to kobiet czy mężczyzn...

Tutaj nie masz racji. Tzn. w tej kwestii nikt jej nie może mieć, bo wyborem sportów nigdy wszystkim nie dogodzą. Dlatego dobrze,że są streamy ze wszystkich wydarzeń.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: madlark »

Mecz Japonia-Chiny.
Pan Dębowski: 2 punkty przewagi Azjatek :o
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Igrzyska w TV

Post autor: OlaMleko »

madlark pisze:Mecz Japonia-Chiny.
Pan Dębowski: 2 punkty przewagi Azjatek :o

To jeśli mnie słuch nie myli, to powiedział też coś takiego "39 centymetrów różnicy miedzy nimi, ponad pół metra..."
no ale chyba MUSIAŁAM źle usłyszeć...mam nadzieję.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Pele »

madlark pisze:Mecz Japonia-Chiny.
Pan Dębowski: 2 punkty przewagi Azjatek :o
No ale ten cytat jest czepianiem się bo obojętnie który zespół prowadził to Dębowski mówił prawdę !!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Streem
Posty: 34
Rejestracja: 10 maja 2012, o 19:21
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Streem »

Generalnie poziom komentatorski większości ludzi z TVP jest żenujący, trudno tak na prawdę znaleźć tam typowego fachowca, który zna się na danej dyscyplinie i jest do niej przydzielony. Nie jestem w stanie podać nazwisk ale para komentująca mecze Polski na głównym TVP oraz koleżka z TVP sport, przepraszam bardzo ale te kretyńskie teksty, w większości nie mające nic wspólnego z sytuacją na boisku po prostu dołują. Co chwile puszczają studio - wygląda spoko ale tak na prawdę jaki jest jego sens? Zapraszają jakiś randomowych ludzi zadając jakieś idiotyczne pytania, z odpowiedzi na które nie wiele można wywnioskować. W prowadzeniu relacji eurosport niszczy tvp, komentatorzy są stali od dawien dawna, tenis, pływanie, lekkoatletyka, tam oglądanie jest przyjemne, świetna ramówka, nawet reklamy da się obejrzeć, bo są puszczane prosto z UK. TVP do odstrzału
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: madlark »

Pele pisze:
madlark pisze:Mecz Japonia-Chiny.
Pan Dębowski: 2 punkty przewagi Azjatek :o
No ale ten cytat jest czepianiem się bo obojętnie który zespół prowadził to Dębowski mówił prawdę !!
napisałem, że kłamał?
thx, za sprowadzenie na ziemię ;)
Pewnie w tej stylistyce, nie zaskoczy cię, że MP zdobędzie polski klub. Jakiś zakład?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Igrzyska w TV

Post autor: lipton »

U Dębowskiego razi przede wszystkim brak jakiegokolwiek przygotowania merytorycznego do komentowania meczów. No bo sorry - jeżeli ktoś nie rozumie sygnalizacji sędziego, która nie jest wyjątkowo skomplikowana, to nie rozumiem co ten człowiek tam robi. Z resztą podobnie jest z Panem Hellerem w plażówce - totalny dramat.

Czy Ci ludzie komentują jeszcze jakieś inne dyscypliny na tych IO? Jeśli nie to ich podejście jest moim zdaniem przejawem braku szacunku do kibiców. Na pewno wiedzieli o tym że będą te dyscypliny komentować odpowiednio wcześnie, a IO nie zdarzają się raz w miesiącu, więc mieli bardzo dużo czasu żeby się odpowiednio przygotować. Oni jednak zapewne to sobie olali, przeczytali tydzień przed igrzyskami garść informacji prasowych, strzelili kilka wywiadów i teraz możemy słuchać Aleksiejewów, Aniołów Pańskich czy też innych sztyletów.

Wg mnie jeśli już ktoś w TVP miałby komentować mecze Polaków to powinien być to Jacek Laskowski. Robi to naprawdę rzeczowo i przede wszystkim swoim gadaniem nie męczy widza tak jak Dębowski i nie strzela tylu absurdalnych błędów. Poparty solidnym ekspertem (Szyszko wg. mnie też do wymiany, już Witold Roman, który komentuje mecze w Eurosporcie jest o niebo albo i ze dwa lepszy) w zupełności by mi wystarczył.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Igrzyska w TV

Post autor: OlaMleko »

lipton pisze:U Dębowskiego razi przede wszystkim brak jakiegokolwiek przygotowania merytorycznego do komentowania meczów. .
Najśmieszniejsze jest to,że desperacko próbuje to ukryć za piramidą "ciekawostek" typu "o, ten siatkarz lubi grillować", "a teraz serwuje zawodnik X, miłośnik kawy". Kompletny brak wyczucia odpowiedniego czasu na jakieś bajdurzenie okołomeczowe, np. piłki setowe w górze,a on rosnącym tonem dochodzi do zamierzchłej historii danej drużyny.

"KA-TA-STRO-FA" ;)
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: madlark »

lipton pisze: Wg mnie jeśli już ktoś w TVP miałby komentować mecze Polaków to powinien być to Jacek Laskowski. Robi to naprawdę rzeczowo i przede wszystkim swoim gadaniem nie męczy widza tak jak Dębowski i nie strzela tylu absurdalnych błędów.
cytat:
Nie ma reklam, dlatego te bandy są bezpieczniejsze :o
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Igrzyska w TV

Post autor: OlaMleko »

madlark pisze:
lipton pisze: Wg mnie jeśli już ktoś w TVP miałby komentować mecze Polaków to powinien być to Jacek Laskowski. Robi to naprawdę rzeczowo i przede wszystkim swoim gadaniem nie męczy widza tak jak Dębowski i nie strzela tylu absurdalnych błędów.
cytat:
Nie ma reklam, dlatego te bandy są bezpieczniejsze :o
Chodziło o brak band elektronicznych (czy jak tam się one nazywają), to chyba jasne :D
Laskowski jest w porządku, widać, że facet lubi ten sport i uczciwie zarabia pieniądze, w porównaniu z Dębowskim, pan Jacek jest mistrzem świata.
Jak już wcześniej pisałam, nie miałabym nic przeciwko, gdyby pojawił się w Polsacie.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Igrzyska w TV

Post autor: lipton »

madlark pisze: cytat:
Nie ma reklam, dlatego te bandy są bezpieczniejsze :o
Że niby to Laskowski? Nie wiem, nie słyszałem i nie wiem o co mogłoby chodzić w tym zdaniu. W dalszym ciągu uważam że i tak jest znacznie lepszy od Dębowskiego.

I jeszcze żeby była jasność - ja nie wymagam od komentatora siatkarskiego cudów, zwłaszcza w TVP. Wg mnie komentator ma przede wszystkim nie przeszkadzać widzowi - a to robi Dębowski i to są też opinie ludzi niezwiązanych z siatkówką. Dla przykładu - mi np. w TVP bardzo odpowiada P. Babiarz komentujący pływanie, choć pewnie też strzela masę gaf, ale jako osoba niezaangażowana za bardzo w tą dyscyplinę pewnie są dla mnie niedostrzegalne, a komentarz jest przyjemnym dodatkiem do oglądanych zawodów.

Poza tym nie oszukujmy się, siatkówka nie cieszy się taką popularnością jak np. piłka, gdzie poziom komentarza jest znacznie wyższy (a i tak w TVP najsłabszy) i przygotowanie komentatorów zwłaszcza w komercyjnych stacjach bardzo dobre (taki np. Borek gdyby był komentatorem siatkarskim to pewnie znałby z 8 australijskich przyjmujących (a nie wiadomo czy nawet tylu jest :o ) i o każdym mógłby powiedzieć ze 2-3 konkretne zdania).

I jeszcze jedna rzecz: jedyną stacją która ma typowo siatkarskich komentatorów (ekspertów z resztą też) ma Polsat. TVP chwyta się tego co ma, przecież wiadomo, że nie weźmie komentatorów z Polsatu.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: madlark »

OlaMleko pisze:
madlark pisze: cytat:
Nie ma reklam, dlatego te bandy są bezpieczniejsze :o
Chodziło o brak band elektronicznych (czy jak tam się one nazywają), to chyba jasne :D
Jasne, i dla tego TVP dozuje nam reklamy zgodnie ze wskazaniami lekarza.
lipton pisze: w TVP bardzo odpowiada P. Babiarz komentujący pływanie,
Miałem okazję poznać PB - bardzo fajny kontaktowy facet, ale komentowanie pływania nijak ma się do siatki.
Dębowski to dno i pisałem o tym dawno.
Laskowski taki sobie, nic nie wnosi, ale też nie przeszkadza.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1042
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: kanonier »

USA-Włochy w TVP1 o 17.
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Pele »

madlark pisze:
Pele pisze:
madlark pisze:Mecz Japonia-Chiny.
Pan Dębowski: 2 punkty przewagi Azjatek :o
No ale ten cytat jest czepianiem się bo obojętnie który zespół prowadził to Dębowski mówił prawdę !!
napisałem, że kłamał?
thx, za sprowadzenie na ziemię ;)
Pewnie w tej stylistyce, nie zaskoczy cię, że MP zdobędzie polski klub. Jakiś zakład?
Nie miałem nic złego na myśli, po prostu zobaczyłem tą zdiwioną minę i dlatego myślałem że kwestionujesz prawdomuwnosć pana D.
A co do tego że polski klub zdobędzie MP to jest szansa iż nie będziesz miał racji. Niech Ruscy kupią akcje ZAK (bo mają na to dalej wielką ochotę) albo pGE i wtedy ZAKSA lub też Skra już takim całkiem polskim klubem nei będą.
Ale to tak żartem już było
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Igrzyska w TV

Post autor: picaporte »

Któż to komentuje ćwierćfinał Włochy - Korea Pld teraz w na kanale n? Ten kobiecy głos to jakaś może siatkarka?
riki tiki tak!
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: SerCos »

Pewnie jak wcześniej - Jolanta Studzienna.
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Igrzyska w TV

Post autor: picaporte »

Jak wywnioskowałam z dialogu komentatorów to jednak Dominika Leśniewicz jest.
riki tiki tak!
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Igrzyska w TV

Post autor: dreamer »

Mogę potwierdzić, że w meczu Korea - Włochy komentuje Dominika Leśniewicz.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Asta »

Czyżby mecz Brazylia - Argentyna komentuje Jacek Laskowski z Szysko?
krzychszp
Posty: 974
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: krzychszp »

Zgadza się
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Igrzyska w TV

Post autor: OlaMleko »

O, jak miło, TVP chyba czyta fora siatkarskie i widzi, co nam się nie podoba :) Dziękujemy za zmianę.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: madlark »

Dębowskiego trzymają pod parą na mecz Polski.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie”