Igrzyska w TV

Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3237
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Kicu »

TVP to istna porażka! Mam nadzieję, że nigdy nie dostaną prawa do emisji siatkówki poza IO. Jak można puszczać mecz i go nagle przerywać? Ja naprawdę rozumiem, że są dyscypliny w których startują Polacy i które wiele osób na pewno chętnie ogląda, ale nie w tym rzecz. Przecież TVP nie ma tylko 1 kanału, że musi dzielić czas na kilka różnych rzeczy. Jak można ufać takiej stacji i oglądać cokolwiek w niej, jak nie masz pewności, że obejrzysz do końca? A co gorsze wpierdzielą Ci reklamy gdzie się da... nawet w połowie zdania przerwą komentatorowi aby puścić 1 debilną reklamę więcej.

Dziś bardzo nieprzyjemnie się zaskoczyłem oglądając mecz Polska - WB. Ledwo co się ostatnia akcja skończyła, jeszcze zawodnicy z boiska nie zeszli, a tu już było "dziękujemy, do usłyszenia" i koniec transmisji...
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Igrzyska w TV

Post autor: picaporte »

Kicu, a przeszli chociaż do studia pomeczowego? Czy prezesunio i Gacek zjechali tylko na dwa zdania wypowiedzi przed meczem?
riki tiki tak!
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Igrzyska w TV

Post autor: OlaMleko »

Kicu pisze: Dziś bardzo nieprzyjemnie się zaskoczyłem oglądając mecz Polska - WB. Ledwo co się ostatnia akcja skończyła, jeszcze zawodnicy z boiska nie zeszli, a tu już było "dziękujemy, do usłyszenia" i koniec transmisji...
Dokładnie,to samo zapamiętałam. Polsatowskie umiłowanie do reklam jest legendarne,ale nigdy w życiu nie wywinęli numeru pod tytułem "jeeeest,wygrywamy! do widzenia". A nie wiem,czy widziałeś, ale po drugim secie Dębowski nawet nie dokokończył zdania,a nas już przeniesiono na reklamy. Ręce opadają...
A przerywanie jednych wydarzeń sportowych drugimi jest zwyczajnie BEZCZELNE i nieprofesjonalne aż do granic. Czy ogólne działania TVP na pewno są zgodne z wszelkimi normami, wytycznymi KRRiT? Przecież to niemożliwe.
picaporte pisze:Kicu, a przeszli chociaż do studia pomeczowego? Czy prezesunio i Gacek zjechali tylko na dwa zdania wypowiedzi przed meczem?
powiedzieli 2 zdania i dobranoc
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3237
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Kicu »

OlaMleko pisze:Dokładnie,to samo zapamiętałam. Polsatowskie umiłowanie do reklam jest legendarne,ale nigdy w życiu nie wywinęli numeru pod tytułem "jeeeest,wygrywamy! do widzenia". A nie wiem,czy widziałeś, ale po drugim secie Dębowski nawet nie dokokończył zdania,a nas już przeniesiono na reklamy. Ręce opadają...
A przerywanie jednych wydarzeń sportowych drugimi jest zwyczajnie BEZCZELNE i nieprofesjonalne aż do granic. Czy ogólne działania TVP na pewno są zgodne z wszelkimi normami, wytycznymi KRRiT? Przecież to niemożliwe.
Dokładnie... też zwróciłem uwagę na to ucięcie wypowiedzi Dębowskiego. Uważam, że dla TVP tak ogromna impreza jak IO to zdecydowanie za dużo. Nie radzą sobie najnormalniej w świecie. Prowadzący w studio też nie są zbyt kompetentni, co zresztą widać po sytuacji z Panią Odetą.

Natomiast co do "studia pomeczowego" (napisane w cudzysłowie, bo ze studiem pomeczowym to nie miało nic wspólnego), to Przedpełski się przywitał i Gacek chyba powiedział ze 2 zdania i tyle było. Zerkałem tylko 1 okiem i nie zauważyłem, żeby Przedpełski cokolwiek tam powiedział na temat meczu. A potem co? Oczywiście najważniejszy punkt programu, czyli reklamy!
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: sb.slav »

luck191 pisze:
Pele pisze: Ciekawe kto to wymyślił, zeby tak zachęcał nas pan R.B. ??
widzieliście:
http://film.onet.pl/wiadomosci/odeta-mo ... omosc.html
ona się kompletnie do tego nie nadawała,brak pojęcia o sporcie i głupie pytania,to było żenujące,dobrze by sobie radziła w tych programach co się odgaduje głupie zagadki,np. ułóż imię z liter PIORT,ma ładną buźkę i tam bez problemu dałaby radę
Chylewska i ta druga brunetka też wyglądają jakby siedziały za karę w tym studiu, no bo o czym można rozmawiać z tymi głupimi sportowcami? Oderwane od telewizji śniadaniowej, profesjonalistki, pff.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
ewa
Posty: 682
Rejestracja: 11 sty 2009, o 19:07
Płeć: K
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Igrzyska w TV

Post autor: ewa »

Akurat Chylewska zajmowała się sportem i do niej większych zastrzeżeń nie mam. Osobna sprawa z Odetą Figurską - tego nie dawało się oglądać i dobrze, że ją odsunęli
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Igrzyska w TV

Post autor: picaporte »

Kicu pisze:Natomiast co do "studia pomeczowego" (napisane w cudzysłowie, bo ze studiem pomeczowym to nie miało nic wspólnego), to Przedpełski się przywitał i Gacek chyba powiedział ze 2 zdania i tyle było. Zerkałem tylko 1 okiem i nie zauważyłem, żeby Przedpełski cokolwiek tam powiedział na temat meczu. A potem co? Oczywiście najważniejszy punkt programu, czyli reklamy!
Dlatego właśnie ja to np. już zrezygnowałam z czekania i oglądania tych dwuzdaniowych wypowiedzi ekspertów. To nie ma sensu wyczekiwać przez jedne i te same reklamy w zasadzie na nic.
sb.slav pisze:Chylewska i ta druga brunetka też wyglądają jakby siedziały za karę w tym studiu, no bo o czym można rozmawiać z tymi głupimi sportowcami? Oderwane od telewizji śniadaniowej, profesjonalistki, pff.
Z tym się akurat nie zgodzę. To są akurat dziennikarki sportowe z niemałym stażem i uwierz mi wcale mniejszego pojęcia o siatkówce w porównaniu z ich współprowadzącymi nie mają. To wszystko to są dziennikarze ogólno sportowi, a wiadomo jak to jest. Jak ktoś się zna na wszystkim to znaczy, że się nie zna na niczym. Dlatego takie podejście w stosunku tylko do dziennikarek sportowych jest błędne.
riki tiki tak!
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: arbas »

Ja czegoś nie rozumiem - dlaczego Dembowski komentuje nasze mecze? Jacek Laskowski jest o niebo lepszym komentatorem ....
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Igrzyska w TV

Post autor: OlaMleko »

arbas pisze:Ja czegoś nie rozumiem - dlaczego Dembowski komentuje nasze mecze? Jacek Laskowski jest o niebo lepszym komentatorem ....
Też tego nie rozumiem, uczynili z niego jakiegoś szefa polskich meczów, podczas gdy mają lepszego eksperta.
Nie rozumiem też, dlaczego większość z was pisze "Dembowski", kiedy wizytówka w TVP wyraźnie głosi, że to "Dębowski" :D Chyba że to ta wizytówka się myli.
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Asta »

Mecz Brazylia - Serbia o 23:45. Ciekawa noc się szykuje :D
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Igrzyska w TV

Post autor: picaporte »

Zgadzam się. Po pierwsze ma zdecydowanie większą wiedzę o tej dyscyplinie. Po drugie wie kiedy można powiedzieć jakąś ciekawostkę w trakcie meczu, a nie słowotokiem opisywać drzewa genelaogiczne siatkarzy, gdzie grali, czy wszystkie wypowiedzi zawodników od zalania dziejów. Dębowski jest pewnie wyżej "rangą" i stąd pewnie takie decyzje o komentowaniu meczów Polaków. A szkoda.
riki tiki tak!
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: luck191 »

działa wam transmisja z tvp sport w internecie?,mi pisze "wystąpił nieoczekiwany błąd,spróbuj przeładować stronę" i tak cały czas
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Igrzyska w TV

Post autor: OlaMleko »

picaporte pisze: Dębowski jest pewnie wyżej "rangą" i stąd pewnie takie decyzje o komentowaniu meczów Polaków. A szkoda.
Mogę się mylić,ale coś mi się wydaje, że Laskowski był kiedyś w Eurosporcie,no nie? Komentował chyba turnieje kwalifikacyjne do IO w Izmirze (?) i siatkowkę kobiet. Może po przejściu do TVP jeszcze musi odczekać swoje. Tym bardziej, jeśli władze JAKIMŚ CUDEM dostrzegą, że kibice raczej wolą własnie pana Jacka, to może dadzą mu Polaków...za cztery lata :D
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Igrzyska w TV

Post autor: picaporte »

luck, mi tak się zacięło już w trakcie meczu Buł-Arg i odswieżałam, odswieżałam i gucio.
Ola, tak. Najbardziej pamiętam jak komentował turniej kwalifikacyjny kobiet do IO 2008 w Halle, gdzie nasze grały z Niemkami i jego słynne "Anka! co ty wyprawiasz!!!" gdy Anna Podolec rozwalała pprzeciwniczki w tie breaku swoją zagrywką :D
Swoją drogą nawet nie wiedziałam, że gdy Natalia Bamber wyszła za mąż to właśnie za tego Laskowskiego: http://pl.wikipedia.org/wiki/Jacek_Laskowski
riki tiki tak!
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: luck191 »

picaporte pisze:luck, mi tak się zacięło już w trakcie meczu Buł-Arg i odswieżałam, odswieżałam i gucio.
ale tu nie chodzi o neta tylko bład na stronie tvp
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Igrzyska w TV

Post autor: OlaMleko »

picaporte pisze:luck, mi tak się zacięło już w trakcie meczu Buł-Arg i odswieżałam, odswieżałam i gucio.
Ola, tak. Najbardziej pamiętam jak komentował turniej kwalifikacyjny kobiet do IO 2008 w Halle, gdzie nasze grały z Niemkami i jego słynne "Anka! co ty wyprawiasz!!!" gdy Anna Podolec rozwalała pprzeciwniczki w tie breaku swoją zagrywką :D
Swoją drogą nawet nie wiedziałam, że gdy Natalia Bamber wyszła za mąż to właśnie za tego Laskowskiego: http://pl.wikipedia.org/wiki/Jacek_Laskowski
Też pamiętam tę "Ankę" ;)
wow, no to mamy ciekawostkę :D Małżeństwo ze sporą różnicą wieku,ale takie są piękne :) Teraz facet już nie ma wyjścia, musi znać się na siatkówce :D Jak dla mnie, to i do Polsatu mógłby pójść, np zamiast Iwańczyka albo Lepy (wiem,Lepa zna języki, ale mówię o samym komentowaniu. Zresztą - nie wiem,jak z językami u pana Jacka ;))
Ancymonek
Posty: 34
Rejestracja: 5 sie 2012, o 11:41
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Ancymonek »

picaporte pisze:Ola, tak. Najbardziej pamiętam jak komentował turniej kwalifikacyjny kobiet do IO 2008 w Halle, gdzie nasze grały z Niemkami i jego słynne "Anka! co ty wyprawiasz!!!" gdy Anna Podolec rozwalała pprzeciwniczki w tie breaku swoją zagrywką :D
Laskowski, często wraz z Witoldem Romanem. Oczywiście Eurosport. O ile pamiętam było też np. "Cicho! Skajka idzie na zagrywkę!" ;)
Bez wątpienia lepszy komentator niż Dembowski, którego słowotok - wraz z nieodłącznym "yyyyy" przed co drugim słowem - huczy w głowie. Męczący głos, chyba - jak to mawiają foniatrzy - "na maskę". Może zrobić taką akcję jak w przypadku Figurskiej? Najlepsza część turnieju przecież dopiero przed nami !!!
radix49
Posty: 45
Rejestracja: 29 lip 2012, o 13:26
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: radix49 »

Obawiam się, że z Dembowskim nic nie przejdzie. Wygląda na to, że facet ma w TVP bardzo szerokie plecy. To nie pierwsza jego impreza mistrzowska i nie pierwsze wyczyny. Sygnałów, co do jakości jego komentarza, pewnie jest aż zanadto, a on nadal dzierży stołek pierwszego komentatora. A, że się większości widzów najwyraźniej nie podoba, to problem większości widzów niestety...
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3237
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Kicu »

To jakaś masakra jest z tym Waszym "Dembowskim". Kiedy wreszcie zrozumiecie, że facet nazywa się DĘBOWSKI ??
Ancymonek
Posty: 34
Rejestracja: 5 sie 2012, o 11:41
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Ancymonek »

Kicu pisze:To jakaś masakra jest z tym Waszym "Dembowskim". Kiedy wreszcie zrozumiecie, że facet nazywa się DĘBOWSKI ??
W necie częściej spotkałem się z "Dembowskim". Chyba trzeba powołać jakąś komisję do zbadania tej zawiłej sprawy :o
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3237
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Kicu »

Ancymonek pisze:
Kicu pisze:To jakaś masakra jest z tym Waszym "Dembowskim". Kiedy wreszcie zrozumiecie, że facet nazywa się DĘBOWSKI ??
W necie częściej spotkałem się z "Dembowskim". Chyba trzeba powołać jakąś komisję do zbadania tej zawiłej sprawy :o
Na pewno sam również się myli i nie wie jak swoje nazwisko napisać: http://sport.tvp.pl/felietony/piotr-deb ... im-zdaniem ;)
Ancymonek
Posty: 34
Rejestracja: 5 sie 2012, o 11:41
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Ancymonek »

Kicu pisze:Na pewno sam również się myli i nie wie jak swoje nazwisko napisać: http://sport.tvp.pl/felietony/piotr-deb ... im-zdaniem ;)
Niestety, ale nie interesuje mnie "Jego Zdanie" ;)
radix49
Posty: 45
Rejestracja: 29 lip 2012, o 13:26
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: radix49 »

Ancymonek pisze: W necie częściej spotkałem się z "Dembowskim". Chyba trzeba powołać jakąś komisję do zbadania tej zawiłej sprawy :o
Może to zemsta za jego nieustanne przekręcanie nazwisk. Na tych igrzyskach wymyślił sobie "Aleksjejewa". Choć polsatowych w tej kwestii też maja spore grzechy. Przez wiele lat nikt nie potrafił się kapnąć jak się wymawia poprawnie nazwisko Castellani czyli, że w języku hiszpański "ll" wymawia się jako "j", a w Argentynie jako "ź".
Ale Dębowski pobił rekord, który długo nie zostanie pobity w tej kwestii nazwisko (piszę fonetycznie) "Sjemion Połtafskij" wymawiał "Semen Poltafski"...
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: hubert »

Niechlujstwo w wymawianiu nazwisk to normalka. Jak dla mnie to w Polsce nie ma ani jednego dobrego komentatora siatkówki. Tj. takiego który:
- nie przekręca nazwisk
- jest merytorycznie przygotowany do meczu (Czyli wie to i owo o zawodnikach, umie umiejscowić mecz w kontekście danych rozgrywek)
- zna się na siatkówce*
- mówi poprawnie

* - To jest ideał. Adekwatny poziom można osiągnąć dając dwóch komentatorów z czego jeden to były siatkarz lub trener objaśniający szczegóły siatkarskiego rzemiosła.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Klawy
Posty: 343
Rejestracja: 20 paź 2010, o 20:18
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Klawy »

hubert pisze:Niechlujstwo w wymawianiu nazwisk to normalka. Jak dla mnie to w Polsce nie ma ani jednego dobrego komentatora siatkówki. Tj. takiego który:
- nie przekręca nazwisk
- jest merytorycznie przygotowany do meczu (Czyli wie to i owo o zawodnikach, umie umiejscowić mecz w kontekście danych rozgrywek)
- zna się na siatkówce*
- mówi poprawnie

* - To jest ideał. Adekwatny poziom można osiągnąć dając dwóch komentatorów z czego jeden to były siatkarz lub trener objaśniający szczegóły siatkarskiego rzemiosła.
No to co by nie mówić, Drzyzga wg mnie oczywiście spełnia wszystkie te kryteria jedne moze w mniejszym a drugie w wiekszym stopniu ale jednak.
Alkohol konserwuje wszystko prócz tajemnic
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: hubert »

Macie obraz na http://londyn2012.tvp.pl/7809822/volley ... l-pool-a-m ?
Bo ja widzę ciemność.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Igrzyska w TV

Post autor: OlaMleko »

Trzy reklamy Orlenu w ciagu minuty...
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Igrzyska w TV

Post autor: picaporte »

I tak aż za bardzo nas rozpieszczają. Wszak między nimi mogliśmy jeszcze podziwiać super star Brzózkę i napawać się myślą o nowym serialu, gdy na boisku dzieją się takie rzeczy. Eh. Tak jakby kibic był jeszcze za mało poddenerwowany.

Edit: I niezwykłe historie niezwykłych ludzi: poznajmy pana Bernarda z żona Kasią [pozdrawiany] i Tomka, który sprzedał samochód...Panie Dębowski!!! nasi grają tak jak pan komentuje! do du..!!!
:x :x :x
riki tiki tak!
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Pele »

hubert pisze:Macie obraz na http://londyn2012.tvp.pl/7809822/volley ... l-pool-a-m ?
Bo ja widzę ciemność.
To się ciesz bo nie czego oglądać.
"W Polsce dochodzi południe, zaraz będą dzwonić na Anioł PAńsk, może czas o tym pomysleć" - wymiata Dębowski !!!!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Ancymonek
Posty: 34
Rejestracja: 5 sie 2012, o 11:41
Płeć: M

Re: Igrzyska w TV

Post autor: Ancymonek »

A najlepszy jest ten gostek, który w trakcie reklam między setami - kiedy nasi przegrywają 1:2 - poucza telewidzów: "mecz zbliża się do końca, przed nami czwarty set"... :-o Co to w ogóle ma być??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie”