Olimpiada Londyn 2012 Terminarz

supercharged831
Posty: 3
Rejestracja: 19 cze 2012, o 09:16
Płeć: M

Olimpiada Londyn 2012 Terminarz

Post autor: supercharged831 »

Witam wszystkich!
Sluchajcie, mam pytanie dotyczace terminarza rozgrywek na Olimpiadzie w Londynie. Kupilem dwa bilety na wieczorna sesje na 31go lipca. Sa to dwa mecze, gdzie pierwszy zaczyna sie o 20stej. Z tego co widze, beda to dwa mecze z grupy A (mecz numer 11 i mecz numer 12), grupy w ktorej jest Polska. Moje pytanie teraz... czy ktos wie jakie druzyny beda graly te mecze? Czy jedna z tych druzyn bedzie Polska?
Pozdr
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: Olimpiada Londyn 2012 Terminarz

Post autor: elane »

Musisz czekać na oficjalną rozpiskę. My nie wywróżymy tego ;-)
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
supercharged831
Posty: 3
Rejestracja: 19 cze 2012, o 09:16
Płeć: M

Re: Olimpiada Londyn 2012 Terminarz

Post autor: supercharged831 »

A wiesz moze kiedy bedzie dostepna ta rozpiska?? Nie wiem czy bede musial wymieniac bilety... dlatego pytam.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Olimpiada Londyn 2012 Terminarz

Post autor: compact »

Chyba czytałem, ze terminarz fazy grupowej ma byc podany na dniach, ale nie moge znalezc zrodla, wiec glowy nie daje.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Olimpiada Londyn 2012 Terminarz

Post autor: compact »

Wisi juz terminarz na stronie FIVB

http://www.fivb.org/EN/Media/viewPressR ... anguage=en

29.07 - 20.00 - POL-ITA
31.07 - 11.30 - POL-BUL
02.08 - 16.45 - POL-ARG
04.08 - 11.30 - GBR-POL
06.08 - 9.30 - AUS-POL
supercharged831
Posty: 3
Rejestracja: 19 cze 2012, o 09:16
Płeć: M

Re: Olimpiada Londyn 2012 Terminarz

Post autor: supercharged831 »

No i nie trafilem! Damn! Mam dwa bilety na mecze 31go lipca wieczorem Brazylia -Rosja i GB -Australia. Musze je jakos wymienic!
Sobollo
Posty: 198
Rejestracja: 26 sie 2011, o 21:44
Płeć: M

Re: Olimpiada Londyn 2012 Terminarz

Post autor: Sobollo »

kiepski terminarz.... lepiej by bylo jakby byl odwrotny, najpierw z gorszymi potem z lepszymi a tutaj mamy takie schodki od najlepszego do najgorszego
GolMar
Posty: 622
Rejestracja: 19 lip 2011, o 18:08
Płeć: K

Re: Olimpiada Londyn 2012 Terminarz

Post autor: GolMar »

A z drugiej strony będziemy grać na świeżości. Mam nadzieję, że mecz z Włochami potoczy się inaczej niż 4 lata temu...
Streeter
Posty: 7137
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Olimpiada Londyn 2012 Terminarz

Post autor: Streeter »

Można powiedzieć, że zaczniemy od meczu o pierwsze miejsce w grupie, więc rzeczywiście, jest to słaby terminarz. Ale trudno się dziwić gospodarzom - bo zapewne wpływ na układ terminarza mieli. Mają może nadzieję, że będziemy już zmęczeni i uda im się z nami wygrać ;) będę zszokowany jeśli ta reprezentacja wywalczy chociaż tie break... A właśnie, jak tam jest z punktacją, orientujecie się? 3/2/1/0 czy 2/1?
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: Olimpiada Londyn 2012 Terminarz

Post autor: elane »

Fakt, gramy z najmocniejszymi od początku, ale czasami to lepiej zacząć z grubej rury :D
Bilety można nabyć tutaj:
http://www.tickets.london2012.com/brows ... e_events=1
Można jeszcze kupić na sesję 29 lipca na mecz Polaków z Italią i Brazylią z Tunezją za 55f w bardzo dobrym sektorze.
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
johnygrande
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2012, o 18:58
Płeć: M

Re: Olimpiada Londyn 2012 Terminarz

Post autor: johnygrande »

Zna ktos moze reguly turnieju olimpijskiego w siatkowce w Londynie? Wiem ze nasi sa w grupie A i chcialbym sie mniej wiecej zorientowac do ktorego cwircfinalu moga sie zakwalifikowac. Np. jesli beda mieli 1 miejsce w grupie to beda grali w 1 cwiercfinle? a jesli 2 miejsce to w drugim? innej mozliwosci nie dopuszczam hehe.
Chcialbym kupic bilety na cwiercfinal tylko wlasnie nie bardzo moge znalezc jak to jest po fazie grupowej.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Olimpiada Londyn 2012 Terminarz

Post autor: madlark »

johnygrande pisze:Zna ktos moze reguly turnieju olimpijskiego w siatkowce w Londynie? Wiem ze nasi sa w grupie A i chcialbym sie mniej wiecej zorientowac do ktorego cwircfinalu moga sie zakwalifikowac. Np. jesli beda mieli 1 miejsce w grupie to beda grali w 1 cwiercfinle? a jesli 2 miejsce to w drugim? innej mozliwosci nie dopuszczam hehe.
Chcialbym kupic bilety na cwiercfinal tylko wlasnie nie bardzo moge znalezc jak to jest po fazie grupowej.
Może to pomoże
http://pl.wikipedia.org/wiki/Turniej_ol ... czyzn_2012
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
johnygrande
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2012, o 18:58
Płeć: M

Re: Olimpiada Londyn 2012 Terminarz

Post autor: johnygrande »

Może to pomoże
http://pl.wikipedia.org/wiki/Turniej_ol ... czyzn_2012[/quote]

Tutaj tez nic nowego niestety nie znalazlem. Nie napisali jak to dalej graja w tej fazie pucharowej. Pierwsza z A z czwqarta z B? I co najwazniejsze w ktorym cwiercfinale? Chyba kupie bilety na pirwszy dzien cwiercfinalow i bede sie modlic zeby Polacy tam grali:))
Streeter
Posty: 7137
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Olimpiada Londyn 2012 Terminarz

Post autor: Streeter »

@johnygrande
No niestety musisz zaryzykować, bo znajdziesz tylko rozpiski typu A1-B4, a nie Polska - np. Niemcy, bo kto wie na którym miejscu skończą Polacy grupę i będą rozstawieni z A1 czy z A2? Analogicznie do Euro - jeśli kupowałeś bilety na ćwierćfinał przed rozpoczęciem rozgrywek, no to nie wiedziałeś kogo będziesz w tym meczu oglądać - mogłeś się tylko domyślać. Najbardziej prawdopodobne jest oczywiście, że będziemy A1 bądź A2 - więc kup sobie bilet na ćwierćfinał, w którym będzie grała któraś z tych drużyn, a jak Cie stać to kup obydwa i wtedy raczej na 99% obejrzysz Polaków ;) pozdrawiam.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
johnygrande
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2012, o 18:58
Płeć: M

Re: Olimpiada Londyn 2012 Terminarz

Post autor: johnygrande »

No wlasnie o taka rozpiske mi chodzi typu A1 z B4 pierwszy cwiercfinal? ale nigdzie nie moge znalezc Bilety sa na dwa mecze 1 i 2 cwiercfinal lub 2 i 3 cwiercfinal. wiec jesli polacy beda na 1 miejscu w swojej grupie to chyba w pierwszym cwiercfinale zagraja, a jesli na 2 miejscu w grupie to w drugim cwiercfinale ???
Streeter
Posty: 7137
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Olimpiada Londyn 2012 Terminarz

Post autor: Streeter »

johnygrande pisze:No wlasnie o taka rozpiske mi chodzi typu A1 z B4 pierwszy cwiercfinal? ale nigdzie nie moge znalezc Bilety sa na dwa mecze 1 i 2 cwiercfinal lub 2 i 3 cwiercfinal. wiec jesli polacy beda na 1 miejscu w swojej grupie to chyba w pierwszym cwiercfinale zagraja, a jesli na 2 miejscu w grupie to w drugim cwiercfinale ???
Logika podpowiadałaby, że A1 z B4 to będzie pierwszy półfinał, A2 z B3 drugi itd. Ale nie gwarantuję Ci, że tak jest, bo tego nie wiem. Najlepiej napisz do sprzedawcy biletów maila, tam powinieneś uzyskać odpowiedź.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
johnygrande
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2012, o 18:58
Płeć: M

Re: Olimpiada Londyn 2012 Terminarz

Post autor: johnygrande »

Tez tak wlasnie mysle ale w dalszym ciagu szukam jakiejs rozpiski. Jak narazie mam bilety na sesje 29 lipca Polska - Wlochy i Brazylia - Tunezja. :D
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: Olimpiada Londyn 2012 Terminarz

Post autor: elane »

johnygrande pisze:Tez tak wlasnie mysle ale w dalszym ciagu szukam jakiejs rozpiski. Jak narazie mam bilety na sesje 29 lipca Polska - Wlochy i Brazylia - Tunezja. :D
To raczej będziesz mieć z tym problem, musisz kupić chyba w ciemno i mieć nadzieję, że akurat trafisz :D Też mam na wtedy bilety ;-)
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
Be3
Posty: 31
Rejestracja: 4 cze 2012, o 11:36

Re: Olimpiada Londyn 2012 Terminarz

Post autor: Be3 »

To ja jeszcze trochę Wam namieszam, bo z tego co kojarzę, to na IO 2008 po rundzie eliminacyjnej przez chwilę nie było wiadomo czy Polska zagra z Włochami czy z Bułgarią (?), więc spośród drużyn z miejsc 2. i 3. pary ćwierćfinałowe były losowane, a nie dobierane na zasadzie drabinki i one grały pierwsze ćwierćfinały, ale nie wiem czy to prawidłowość...
Nic nie mówiono o zmianach systemu punktowania na turnieju olimpijskim, więc pewnie pozostaje po staremu - punktacja 2/1
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Olimpiada Londyn 2012 Terminarz

Post autor: OlaMleko »

mam bardzo ważne pytanie, a w tym momencie nie mam kompletnie czasu nigdzie indziej szukać odpowiedzi,więc proszę o pomoc jak najszybciej: czy wiadomo, na kiedy dokładnie planowany jest ostatni mecz siatkówki meżczyzn na Igrzyskach, finał?
eseson
Posty: 47
Rejestracja: 10 maja 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Olimpiada Londyn 2012 Terminarz

Post autor: eseson »

12.08 godzina 10;30 mecz o 3 miejsce
12.08 godzina 14 finał
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Olimpiada Londyn 2012 Terminarz

Post autor: OlaMleko »

Cóz... to Polakom nie zostaje nic innego, jak grac w finale,bo dla nich przekładam plany wycieczkowe i rezygnuję z niższej ceny wyjazdu :D
Ostatnio zmieniony 13 lip 2012, o 15:04 przez OlaMleko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Angulo
Posty: 362
Rejestracja: 30 cze 2011, o 18:52
Płeć: M
Kontakt:

Re: Olimpiada Londyn 2012 Terminarz

Post autor: Angulo »

OlaMleko pisze:Cóz... to Polakom nie zostaje nic innego, jak grac w finale,bo dla nich przekładam plany wycieczkowe i rezygnuje zniższej ceny wyjazdu :D
Ja niestety nie zobaczę złota Polaków, bo będę w drodze powrotnej z Francji... :<
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Olimpiada Londyn 2012 Terminarz

Post autor: OlaMleko »

Angulo pisze:
OlaMleko pisze:Cóz... to Polakom nie zostaje nic innego, jak grac w finale,bo dla nich przekładam plany wycieczkowe i rezygnuje zniższej ceny wyjazdu :D
Ja niestety nie zobaczę złota Polaków, bo będę w drodze powrotnej z Francji... :<
Może się gdzieś zatrzymaj po drodze i szukaj wifi :D
kanimo

Re: Olimpiada Londyn 2012 Terminarz

Post autor: kanimo »

ja bym sie zatrzymala gdyby to byl mecz o zloto. :D
Jak by to bylo we Francji to na mecz mozesz sie zatrzymac u mnie. Zalozymy miniaturowa strefe kibica. Niestety tylko stream.
ewcia0133
Posty: 99
Rejestracja: 15 cze 2011, o 09:53
Płeć: K

Re: Olimpiada Londyn 2012 Terminarz

Post autor: ewcia0133 »

Angulo pisze:
OlaMleko pisze:Cóz... to Polakom nie zostaje nic innego, jak grac w finale,bo dla nich przekładam plany wycieczkowe i rezygnuje zniższej ceny wyjazdu :D
Ja niestety nie zobaczę złota Polaków, bo będę w drodze powrotnej z Francji... :<
to ja proponuje z Francji do Polski przez Londyn ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie”