Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

Post autor: sb.slav »

Nowy wątek, zgodnie z sugestią, by nie mieszać w jednym jak w kotle.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
dominikatus
Posty: 26
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 15:33
Płeć: K

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

Post autor: dominikatus »

Oficjalnie Wolosz dzis nie zagra
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

Post autor: SevenUP »

To jesteśmy w d...e ;)
Camillo Marcotti

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

Post autor: Camillo Marcotti »

No i już 1:0 w plecy, w sumie jak dzisiaj przegrają to szkoda płacić za hotel, mogą już jechać do domu.
kinagyo
Posty: 746
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

Post autor: kinagyo »

Rzeczywiście brak Wołosz bardzo widoczny :(
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

Post autor: sb.slav »

Co wy chcecie, wynik lepszy niż gra.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
dominikatus
Posty: 26
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 15:33
Płeć: K

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

Post autor: dominikatus »

Przegrać na własne życzenie .....
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

Post autor: SevenUP »

Serio, taśma właśnie zabrała nam Igrzyska...
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

Post autor: Artek1967 »

Toooommmsssiiaaa... dwa razy pod rząd nadepnęła na linie 3 metra... kto tak ja chwalił ze niby taka swietna???
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
astronauta
Posty: 2862
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

Post autor: astronauta »

Czy mnie się tylko wydaje czy Bełcik gra fatalnie w obronie?
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Mateja
Posty: 1084
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

Post autor: Mateja »

https://www.youtube.com/watch?v=I2YyCuxKXfY

Co tu dużo mówić. Mecz z Rosją dał nam dużo nadziei, ale Belgijki kompletnie je rozwiały.
dominikatus
Posty: 26
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 15:33
Płeć: K

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

Post autor: dominikatus »

Mamy jeszcze jakies szanse ? Choćby matematyczne?
ciacho23
Posty: 951
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

Post autor: ciacho23 »

Rosjanki wygrywają za 3 pkt z Belgijkami, Włoszki wygrywają za 3 pkt z Belgijkami, a Polki za 3 pkt z Włoszkami :]
baleron
Posty: 55
Rejestracja: 20 sie 2013, o 12:27
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

Post autor: baleron »

dominikatus pisze:Mamy jeszcze jakies szanse ? Choćby matematyczne?
Mamy.
Szkoda tego 3 seta. I wielkie brawa dla Anny Werblińskiej i Oli Jagieło, grały dzisiaj naprawdę dobrze, a brak wsparcia od atakującej przesądził chyba o porażce Polek. Oj przydałaby się dzisiaj Zaroślińska w dobrej formie.
Mam nadzieję, że w razie braku awansu z grupy PZPS zwolni Nawrockiego. Podejrzewam też, że większość siatkarek, które dzisiaj grały zakończy kariery reprezentacyjne, i trudno się im dziwić.
dominikatus
Posty: 26
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 15:33
Płeć: K

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

Post autor: dominikatus »

z Twittera Asi Wołosz:
,,,Nie tracimy wiary!! Jest szansa ! Trzymamy jutro kciuki za Wloszki, my z nimi wygramy i idziemy dalej !!,,
Mateja
Posty: 1084
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

Post autor: Mateja »

baleron pisze:Mam nadzieję, że w razie braku awansu z grupy PZPS zwolni Nawrockiego. Podejrzewam też, że większość siatkarek, które dzisiaj grały zakończy kariery reprezentacyjne, i trudno się im dziwić.
Wtedy zakończy się pewna era w polskiej żeńskiej siatkówce i by znowu przywrócić reprezentację Polski na dobry poziom, nieodzowna będzie odpowiednia jakość (zarówno na boisku, jak i ławce trenerskiej). Nie wiem, co myślą ludzie związani emocjonalnie z tą drużyną, ale jak dla mnie to najlepsze co może się jej na ten moment przydarzyć.

Faktycznie, trochę mnie poniosło. Przepraszam, jednak
ciacho23 pisze:a Polki za 3 pkt z Włoszkami :]
tak jak wspomniałeś, wygrywają :)
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

Post autor: ksjw90 »

Z gó*na bata nie ukręcisz - i tyle w tym temacie.
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

Post autor: SevenUP »

ksjw90 pisze:Z gó*na bata nie ukręcisz - i tyle w tym temacie.
No tak, bo przecież tak dużo nam zabrakło, aż 1 punktu... Pragnę przypomnieć, że tu jest 8 najlepszych zespołów Europy- poza Chorwacją, która nie pasuje tu zupełnie każdy może wygrać z każdym i niestety każdy może jechać do domu. Najlepiej przekonać się mogą o tym Włoszki, Turczynki, Niemki lub Holenderki...
My przez ostatnie 4 lata nie zasłużyliśmy na IO i tak naprawdę nasze bycie w czołowej 3 nie byłoby zbyt fair wobec innych drużyn (oczywiście fajnie by było). I Rosjanki, i Turczynki, i Niemki dużo bardziej na to zasłużyły. My po graliśmy co chwila innym składem przez te 4 lata. Nie wypracowaliśmy podstawowego składu, tylko rotowaliśmy nim w kółko i niestety za to odpowiada wyłącznie PZPS. Ciągłymi zmianami trenera nic się niestety nie da osiągnąć.
Ten skład niestety mimo że nie jest gorszy od wielu innych europejskich, to niestety nie jest ograny w ważnych momentach. I tego głównie brakuje. Ostatnie zestawienia:
kwalifikacje 2012- Skorupa, Maj, Werblińska, Kowalińska, Skowrońska, Bednarek, Tomsia
WGP 2013- Radecka, Skowrońska, Kaczor, Kosek, Kąkolewska, Efimienko, Maj
ME 2013- podobnie
kwalifikacje 2014- Werblińska, Glinka, Zenik, Skowrońska, Bełcik, Gajgał, Dziękiewicz
WGP 2014- Kaczorowska, Wójcik, Smarzek, Wołosz, Kąkolewska, Efimienko/Połeć, Durajczyk
Baku 2015- Wołosz, Skowrońska, Werblińska, Zaroślińska, Pycia, Bednarek, Durajczyk
WGP 2015- Wołosz, Grejman, Kurnikowska, Zaroślińska, Durajczyk, Tokarska, Efimienko
ME 2015- Wołosz, Werblińska, Kowalińska, Skowrońska, Maj, Pycia, Tokarska
eliminacje 2016- Wołosz/Bełcik, Werblińska, Jagieło, Skowrońska, Maj, Pycia, Polańska

Zadziwiająca konsekwencja co? :]
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

Post autor: Noworoczny »

dominikatus pisze:Mamy jeszcze jakies szanse ? Choćby matematyczne?
Radwa z tego miejsca wygrała Masters (zwany ostatnio finals).
baleron pisze:Mam nadzieję, że w razie braku awansu z grupy PZPS zwolni Nawrockiego.
Kto tam czeka w kolejce? Zarzycki? Wagner? Popik?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
dominikatus
Posty: 26
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 15:33
Płeć: K

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

Post autor: dominikatus »

Wołosz nie zagra do końca eliminacji .
baleron
Posty: 55
Rejestracja: 20 sie 2013, o 12:27
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

Post autor: baleron »

ksjw90 pisze:Z gó*na bata nie ukręcisz - i tyle w tym temacie.
Jeżeli już pisać takim burackim językiem to wg mnie z gó*na bat ukręci wyłącznie artysta, a Nawrocki nie jest nawet solidnym rzemieślnikiem.
Co do ewentualnego następcy Nawrockiego, to można rozmawiać z Cuccarinim, albo Micellim. Pamiętam, że Cuccarini nie wykluczał objęcia reprezentacji Polski, ale jednocześnie chciał nadal pracować z Chemikiem.
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

Post autor: SevenUP »

Noworoczny pisze:Kto tam czeka w kolejce? Zarzycki? Wagner? Popik?
:] Dokładnie, o tym samym pomyślałem. Przynajmniej Świderek rzeczywiście coś zdziałał, pozostali to pomyłki. Ale lista jest długa, jest przecież Ryś, Kawka, Popik, Pasiński, Wiktorowicz, Grabowski, Kłos, pewnie PZPS ma jeszcze dłuższą listę.

Jak na Boga, nie weźmie ktoś tych młodych siatkarek (mistrzyń Europy kadetek) w tym roku do kadry, to ja już zwątpię chyba na wieki. Dodać Wołosz, Zaroślińską, Tomsię, Ganszczyk, Medyńską, Grajber i ew. te, które chcą grać a nie robić znów pospolitego ruszenia ani samej młodości, bo to nie zadziała.
Damaske, Smarzek, Bałdyga, Moskwa i Śmieszek to dla mnie absolutne minimum, które w kadrze pojawić się musi. I to musi być konsekwentna praca a nie co turniej, to inna kadra.

Ale ja nie wierzę, że go zwolnią. Podobno JN ma "odmładzać kadrę", czyli możemy się spodziewać Kaczorowskiej, Tobiasz, Sieczki, Piekarczyk i Kąkolewskiej :]
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

Post autor: Noworoczny »

Uznani trenerzy idą do drużyn perspektywicznych, z którymi mają szansę na jakieś sukcesy w dającej się przewidzieć perspektywie (chyba, że kryzys tak już załatwił siatkę, że ta reguła nie obowiązuje). Nie ma jakichś młodych, zdolnych, profesjonalnych polskich trenerów drużyn kobiecych? Jakiś Wiktorowicz* czy ktoś?

*Nie linczujcie mnie, nie śledzę konkurencji za bardzo.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

Post autor: krzysiu »

Raczej JN nie zostanie zwolniony z uwagi na to,że awans na IO nie był priorytetem z tego co pamiętam . Także na WGP itd. będą grały same młode do tego Jacek jako trener .. Sorki ,że to mówie ,ale wiem,że siatkarki są słabo traktowane przez PZPS , błędy w szkoleniu itd. ale jeżeli nie objawią się nagle talenty albo te Damaske itd. nie rozbłysną to kobiety w siatkę czeka taki sam niebyt jak Kobiety w ręczną , choć u Panów w ręczną to samo się zapowiada.
Ja chciałem tylko jednego na ten sezon reprezentacyjny który się zaczął od WGP w tamtym roku - zagranicznego trenera chociaż na czas do Kwalifikacji do IO w Rio po to ,żeby zobaczyć czy składając najlepszy skład jesteśmy w stanie coś ugrać - jeżeli nie to dajmy temu JN czy innemu trenerowi zabawę w trenowanie słabszej ,,formy Złotek" i tyle . Ale czasu się nie wróci ,a KSD , Werblińska, Zenik,Jagiełlo już tej kadrze nie pomogą .
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

Post autor: Noworoczny »

krzysiu pisze:kobiety w siatkę czeka taki sam niebyt jak Kobiety w ręczną , choć u Panów w ręczną to samo się zapowiada.
Tysiące kibiców polskiej kadry żeńskiej dałoby parę złotych za taki "niebyt".
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

Post autor: SevenUP »

Przecież Giovanni Guidetti sam przyszedł do PZPS (albo raczej z Glinką) i złożył ofertę prowadzenia kadry żeńskiej (nie wiem, czy to było jeszcze za czasów trenowania Niemek, czy jak skończył), tyle że nas związek stwierdził, że go nie chce. Więc o czym my w ogóle rozmawiamy? Glinka jak to opowiadała w studio, to mało się nie załamała.

A tak btw, to dla mnie jako jedyny nadawałby się Serwiński, on ma nosa do zawodniczek i potrafi ze składu wycisnąć maksimum. Jeśli w zeszłym roku z Muszyną z Kurnikowską, Kosek i Carter zajął 3. miejsce, to znaczy że z g***a bat ukręcił. Poza tym dużo dobrych transferów to jego robota, jak np. Rourke, Popovic, Helic, Carter, Plchotova w sumie on ogarnął Kurnikowską i Grejman. Niby wuefista, ale z polskich trenerów po Niemczyku, postawiłbym Swiderka i właśnie jego.
baleron
Posty: 55
Rejestracja: 20 sie 2013, o 12:27
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

Post autor: baleron »

Dajmy spokój z tym gównem... naprawdę. Takie porównania to chamstwo.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

Post autor: hunter »

SevenUP pisze:Rourke
Sama Rourke raczej nie zgodziłaby się z tym ;)
astronauta pisze:Czy mnie się tylko wydaje czy Bełcik gra fatalnie w obronie?
W obronie, w rozegraniu, w bloku, jedynie zagrywką ratuje się,
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

Post autor: ksjw90 »

Ludzie, wszyscy chcecie zwalniać Nawrockiego? A co on może zrobić, skoro prócz Skowrońskiej i Werblińskiej no i wg niektórych Wołosz ma do dyspozycji dno i wodorosty? Choćby tą kadrę zaczęło trenować 5 najlepszych trenerów na świecie i to wspólnie to gó*wno z tego będzie. Nie ma materiału na porządną kadrę i ani Nawrocki ani żaden inny trener tego nie zmieni. Dlatego uważam, że powiedzenie "z gó*na bata nie ukręcisz" jest dosadne i zgodne ze stanem faktycznym.
Kobiety w siatkę czeka taki sam niebyt jak Kobiety w ręczną , choć u Panów w ręczną to samo się zapowiada.
Hahaha, między kobietami w ręczną a kobietami w siatkówkę jest przepaść o wartości co najmniej wysokości Mount Everestu łącznie z Rowem Mariańskim. :]
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2016 Kobiety

Post autor: Artek1967 »

ksjw90 pisze:Ludzie, wszyscy chcecie zwalniać Nawrockiego? A co on może zrobić, skoro prócz Skowrońskiej i Werblińskiej no i wg niektórych Wołosz ma do dyspozycji dno i wodorosty? Choćby tą kadrę zaczęło trenować 5 najlepszych trenerów na świecie i to wspólnie to gó*wno z tego będzie. Nie ma materiału na porządną kadrę i ani Nawrocki ani żaden inny trener tego nie zmieni. Dlatego uważam, że powiedzenie "z gó*na bata nie ukręcisz" jest dosadne i zgodne ze stanem faktycznym.

Hahaha, między kobietami w ręczną a kobietami w siatkówkę jest przepaść o wartości co najmniej wysokości Mount Everestu łącznie z Rowem Mariańskim. :]
... osobiscie mam nadzieję, że jak już ktoś zacznie zasypywać ten dołek aby zniwelować tą różnicę, to zrobi to na tyle porządnie, że znajdziesz się na poziomie swojej znajomości żeńskiej siatkówki, czyli jego dnie :D bo likwidacja JSW będzie zbyt "powierzchownym" rozwiązaniem.... za bliskie byłoby to dno.
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie”