Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

1. Który zespół zostanie złotym medalistą Igrzysk Olimpijskich 2016? 2. Czy Polska zdobędzie medal?

Czas głosowania minął 10 sie 2016, o 22:07

Brazylia
24
15%
Włochy
19
12%
Stany Zjednoczone
18
11%
Kanada
1
1%
Francja
7
4%
Polska
23
15%
Rosja
5
3%
Iran
0
Brak głosów
Tak
34
22%
Nie
26
17%
 
Liczba głosów: 157

Awatar użytkownika
Angulo
Posty: 362
Rejestracja: 30 cze 2011, o 18:52
Płeć: M
Kontakt:

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: Angulo »

W sumie to beznadzieja, bo teraz mamy bardzo nierówne grupy, a przez losowanie grupa A może mieć jeszcze łatwiej w ćwierćfinale... Żenada, że można wejść do strefy medalowej ogrywając tylko Iran i Argentynę z jakkolwiek silniejszych przeciwników...
ciacho23
Posty: 951
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: ciacho23 »

Noworoczny pisze:A2 ma być losowane z A3/B3.
A to nie ma być losowanie A2 z B2/B3?
Ostatnio zmieniony 17 lip 2016, o 19:17 przez ciacho23, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin1990
Posty: 17
Rejestracja: 23 lis 2015, o 16:26
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: Marcin1990 »

Jakie reprezentacje oprócz Polski podały ostateczne składy na IO?
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: Didek »

A mi się wydaje, iż będziemy grać z Francją. Seria kolejnych meczów będzie trwać w najlepsze.
Mateja
Posty: 1084
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: Mateja »

Marcin1990 pisze:Jakie reprezentacje oprócz Polski podały ostateczne składy na IO?
Na pewno Francja, USA oraz Iran.
kuchcik77
Posty: 2328
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: kuchcik77 »

A to nie ma być losowanie A2 z B2/B3?
TAK
http://rio2016.fivb.com/en/volleyball/s ... /d20160806
tak więc jeśli wyjdziemy z grupy to na pewno zagramy z któraś z drużyn z grupy przeciwnej.(unikniemy obrońców tytułu;)
-dobrze dla nas ze Serbia nie gra w RIO, tak wiem spinają się na ten turniej... ale pokazują ze mozna pokonac i Brazylię i Italię
Może dałoby radę uskutecznić ankietę pod tytułem z która ekipą chciałbyś,żeby Polacy zagrali w 1/4 lub z ktorą wedle Ciebie mają największe szanse.
Mateja
Posty: 1084
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: Mateja »

kuchcik77 pisze:Może dałoby radę uskutecznić ankietę pod tytułem z która ekipą chciałbyś,żeby Polacy zagrali w 1/4 lub z ktorą wedle Ciebie mają największe szanse.
No to już typuję, że obie kategorie wygrałaby reprezentacja Francji 8-)
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: Noworoczny »

Albo Stany. A może Włochy? Po tym turnieju już nic nie jest takie proste w ocenie.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Mateja
Posty: 1084
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: Mateja »

Francuzi są słabsi mentalnie niż ta dwójka, to było wiadome już przed LŚ ;)
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: Murilo0 »

Z tej czwórki zdecydowanie najmniejsze szanse mamy z Włochami, bo ten zespół nam nie leży. Potem według mnie kolejno USA, Brazylia i Francja, z tym że 2 ostatnie zespoły postawiłbym na równi. Nie uważam by Brazylijczycy byli na Igrzyskach jacyś niewiarygodnie groźni, według mnie brakuje im potencjału, którym poszczycić się mogą Włosi czy USA. Czuję, że nadspodziewanie groźna będzie Rosja z Kljuką, Divisem i Michajłowem.
All work and no play makes Jack a dull boy...
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: Didek »

Francja nie da rady. To już nie ta drużyna co rok temu.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: sb.slav »

kuchcik77 pisze:Może dałoby radę uskutecznić ankietę pod tytułem z która ekipą chciałbyś,żeby Polacy zagrali w 1/4 lub z ktorą wedle Ciebie mają największe szanse.
Nie da rady. Trzeba by skasować to co jest.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: StanLee »

Z tej czwórki zdecydowanie najmniejsze szanse mamy z Włochami, bo ten zespół nam nie leży. Potem według mnie kolejno USA, Brazylia i Francja, z tym że 2 ostatnie zespoły postawiłbym na równi. Nie uważam by Brazylijczycy byli na Igrzyskach jacyś niewiarygodnie groźni, według mnie brakuje im potencjału, którym poszczycić się mogą Włosi czy USA. Czuję, że nadspodziewanie groźna będzie Rosja z Kljuką, Divisem i Michajłowem.
Z tym nieleżeniem, to jest jednak kontrowersyjna sprawa, która z reguły ogranicza się po prostu do tego, że ten nieleżący gra lepszą siatkówkę, a gdy przestaje ją grać, to nagle przestaje nie leżeć. :D I tak do 2012 roku nie leżeli nam Brazylijczycy, których potem ograliśmy wygrywając Ligę Światową i Mistrzostwo Świata, a potem nam nie leżeli Amerykanie, których rozstrzelaliśmy zagrywką na Pucharze Świata. I podobnie jest też z Włochami, choć nie ukrywam, że największy mankament włoskiej ekipy - czyli przeciętni środkowi - jednak łatwiej wykorzystają Muserski czy Lucas, aniżeli nasi zawodnicy.

Nadspodziewanie groźna Rosja? Uprzedzam, że szczerze nie wiem jak u nich wygląda sprawa zdrowia etc., ale wyjściowy skład z Grankinem, Michajłowem, Muserskim, Wołkowem, Tietiuchinem, Kljuką, Werbowem, sensownymi rezerwowymi i Alekną jako trenerem - to chyba pod względem potencjału wciąż najlepszy zespół na świecie. Rosjanie mogą mieć swoje problemy i grać słabo, ale na papierze ciężko znaleźć tak zbilansowany, doświadczony, wszechstronny zespół jak ten ich. No, poza faktem, że przez ostatnie 3 sezony pokazali siatkówkę na swoim poziomie w jednym meczu w Berlinie w styczniu. ;)

Ja sobie wyobrażam taki przeciętny turniej olimpijski w siatkówce tak, że ktoś nie trafi z formą, ktoś da ciała w ćwierćfinale, kogoś rozstrzelają zagrywką a inna okaże się kolosem na glinianych nogach - to ciężko mi sobie wyobrazić, żeby miał to być ktoś z dwójki Brazylia-Rosja. Tzn. nie widzę możliwości, by Brazylia wygrała ten turniej, ale też ciężko mi sobie wyobrazić ich poza półfinałem. No a Sborna, jak wyżej.

Jestem pewien dyspozycji Brazylii (Rezende, turniej w Rio, bardzo doświadczona ekipa), reszta dla mnie jest trochę nieprzewidywalna. Nie widzę (potencjalnej) jakości u Amerykanów, Brazylijczyków i Polaków na złoto olimpijskie (co nie znaczy, że skończą Igrzyska za Rosją, Włochami i Francją), ale uważam też, że Polska ma dużo większe szanse na półfinał niż się to powszechnie uważa. Zresztą, bądźmy poważni - przez ostatnie 4 turnieje olimpijskie półfinał zrobiły Argentyna (!), USA, które odwróciło przegrany mecz z Grecją (!!), Włosi, którzy cudem awansowali na Igrzyska, czy Bułgarzy - już nie róbmy z tego wielkiego osiągnięcia. Doświadczenie mówi, że jedna-dwie ekipy nie trafią z formą, jeszcze inna zepsuje ćwierćfinał, a dzięki temu kolejna awansuje do półfinału trochę z przypadku, czwórka Igrzysk to nie jest jakieś nieosiągalne zadanie. Dużo trudniej zrobić medal MŚ.

No i istotne może być pytanie, czy znowu jest losowanie z miejsc 2-3 w parach ćwierćfinałowych? Bo ostatnie edycje sugerują, że jakoś dziwnym trafem układało się tak z reguły, że kraje z mocniejszą pozycją w FIVB znajdowały w 1/4 wygodniejszych przeciwników, i że np. Brazylia trafi na Argentynę, to wszyscy byli przekonani już na długo przed tym losowaniem. :)
Komunista
Posty: 538
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:35
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: Komunista »

Amerykanie powinnni być groźni dla naszych siatkarzy, bo dla sportowców z tego kraju to jakby wymóg zaprezentować się jak najlepiej na igrzyskach. W ostatnich latach za dużo ta kadra amerykańska nie ugrala(pucharu świata 2015 w to nie liczę), a tylko skompromitowała się na mistrzostwach świata 2014 i kilku edycjach ligi światowej. Jednak w końcu musi im się udać turniej. Niewygodny rywal dla naszych to oczywiście Brazylia. W ostatnich latach niby gra się z nimi dobrze naszym, ale to będzie gospodarz. Jak wiadomo z gospodarzem ciężko się gra bo własna hala, a do tego sędziowie mogą pomagać. Właśnie tego sędziowania przez całe igrzyska bym się obawiał. Rosjanie podobnie jak Amerykanie moga być podwójnie zmotywowani na te imprezę. Jeżeli nie wpadniemy na te drużyny w ćwierćfinale to półfinał jest w zasięgu.
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: bytrek »

Igrzyska Olimpijskie to jest turniej, w którym zwyciężają takie historie jak Piotrka. Rok bez grania, a On wraca i w finale, w 5 secie przy stanie 15:14 dla Polski, dostaje wystawę od Drzyzgi. Ten turniej kocha takie historie.
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: maciek77 »

A ja to widzę inaczej:
Ćwierćfinał, gramy z Włochami, 2:2 w setach i 14:13 dla Włoch. Na zagrywkę idzie Nowakowski i zagrywa w siatkę. :]
Komunista
Posty: 538
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:35
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: Komunista »

maciek77 pisze:A ja to widzę inaczej:
Ćwierćfinał, gramy z Włochami, 2:2 w setach i 14:13 dla Włoch. Na zagrywkę idzie Nowakowski i zagrywa w siatkę. :]
Lepiej nie, bo Mozdzonek zostanie ogłoszony największą gwiazdą polskiej siatkówki, która mogła nam zapewnić finał :]
timshel
Posty: 414
Rejestracja: 25 maja 2014, o 08:52

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: timshel »

maciek77 pisze:A ja to widzę inaczej:
Ćwierćfinał, gramy z Włochami, 2:2 w setach i 14:13 dla Włoch. Na zagrywkę idzie Nowakowski i zagrywa w siatkę. :]
Ciąg dalszy: Stefana wywożą na taczce. Tam gdzie go wywiozą przysyłają mu Piotrka opakowanego w siatkę. Na kartce krótkie, acz treściwe: z pozdrowieniami od polskich kibiców.
Learn to love the process.
Camillo Marcotti

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: Camillo Marcotti »

maciek77 pisze:A ja to widzę inaczej:
Ćwierćfinał, gramy z Włochami, 2:2 w setach i 14:13 dla Włoch. Na zagrywkę idzie Nowakowski i zagrywa w siatkę. :]
Niestety taka wersja jest bardziej prawdopodobna. Ewentualnie przy tych 14:13 będziemy mieć zagrywkę Kubiaka, który przywali i będzie przechodząca, którą Piotrek zaatakuje w aut, zablokuje pod siebie czy coś w tym jego stylu gry z przechodzących.
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: bytrek »

Camillo Marcotti pisze:
maciek77 pisze:A ja to widzę inaczej:
Ćwierćfinał, gramy z Włochami, 2:2 w setach i 14:13 dla Włoch. Na zagrywkę idzie Nowakowski i zagrywa w siatkę. :]
Niestety taka wersja jest bardziej prawdopodobna. Ewentualnie przy tych 14:13 będziemy mieć zagrywkę Kubiaka, który przywali i będzie przechodząca, którą Piotrek zaatakuje w aut, zablokuje pod siebie czy coś w tym jego stylu gry z przechodzących.

Bo Mrzdzonek by tą przechodzącą skończył.
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: mily66 »

bytrek pisze:
Camillo Marcotti pisze:
maciek77 pisze:A ja to widzę inaczej:
Ćwierćfinał, gramy z Włochami, 2:2 w setach i 14:13 dla Włoch. Na zagrywkę idzie Nowakowski i zagrywa w siatkę. :]
Niestety taka wersja jest bardziej prawdopodobna. Ewentualnie przy tych 14:13 będziemy mieć zagrywkę Kubiaka, który przywali i będzie przechodząca, którą Piotrek zaatakuje w aut, zablokuje pod siebie czy coś w tym jego stylu gry z przechodzących.

Bo Mrzdzonek by tą przechodzącą skończył.
W jego stylu na stojąco.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
timshel
Posty: 414
Rejestracja: 25 maja 2014, o 08:52

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: timshel »

A jednak to Manavinejad jest ostatnim wykreślonym ze składu Iranu.

Włosi:
Giannelli, Sottile
Birarelli, Buti, Piano
Zaytsev, Vettori
Juantorena, Lanza, Antonov
Colaci, Rossini
Learn to love the process.
kuchcik77
Posty: 2328
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: kuchcik77 »

Ze strony RIO wynika ze losowanie będzie dalej " na krzyż" jedyna zagadka będzie to czy rywal będzie z 2 czy 3 miejsca z przeciwległej grupy.Warto zerknąć w kalendarz spotkań
Polacy zagrają z Rosjanami w 4 kolejce o 15.00, zakładam że Kuba będzie nieszkodliwa a mecz z Iranem jakoś się uda wygrać.
Cały "bajzel" z losowaniem może nie być nam potrzebny.
To z kim zagraja Polacy jest jakoby poza nami- rozstrzygnięcia na miejscach 1-4 w drugiej grupie będą dopiero po naszym spotkaniu.
Jak dla mnie Francja, USA, Italia i Kanarki. taka kolejność i uważam że porażka z któraś z pierwszych dwoch ekip będzie oznaczała słaby turniej Polaków tj dopuszczam możliwość odpadnięcia z Kanarkami natomiast myslę ze zagramy z Makaroniarzami.
Matius

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: Matius »

Z tego co słyszałem wywiad z Antigą to po LŚ siatkarze dostają ze 3 dni wolnego, później jeszcze chyba 2 dni treningów i wylot do Brazylii. Zastanawiam się czy czeka nas jeszcze jakiś sparing? Ponieważ szczerze mówiąc martwi mnie kwestia zgrania. Pomijając to że nie jestem pewien kto jest w wyjściowej szóstce to jednak gramy siermiężną siatkówkę na tym etapie.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: ciorny17 »

Matius pisze:Z tego co słyszałem wywiad z Antigą to po LŚ siatkarze dostają ze 3 dni wolnego, później jeszcze chyba 2 dni treningów i wylot do Brazylii. Zastanawiam się czy czeka nas jeszcze jakiś sparing? Ponieważ szczerze mówiąc martwi mnie kwestia zgrania. Pomijając to że nie jestem pewien kto jest w wyjściowej szóstce to jednak gramy siermiężną siatkówkę na tym etapie.
Z Sadą mają mieć sparing. Z Ruskimi też chcieli, ale bracia zza Bugu jednak się rozmyślili.
Kłamca.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: krzysiu »

Murilo,Isac i Tiago Brendle wykreśleni z kadry Brazylii na IO
Krystian2973
Posty: 192
Rejestracja: 4 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: Krystian2973 »

Ja ufam Antidze, ale to trener, który słynie z radykalnych i nieoczekiwanych decyzji. W 2014 roku Kurek, w 2015 Jarosz (po genialnym meczu z Iranem), w tym Możdżonek, który ewidentnie przyczynił się od naszego wyjazdu do Rio. Bardzo mi go szkoda, ale takie jest życie. Jedyne to nad czym się zastanawiam to czy musieliśmy brać 4 przyjmującego, który i tak boiska raczej nie powącha, a wziać 4 środkowych. Niby szaleństwo, ale gdyby Kurka w 2 albo 3 meczach Antiga przetestował na przyjęciu to można by było tak zrobić. Włosi jadą na 3 przyjmujących i 2 libero. Tylko u nas jest jeszcze problem z Miką, który jeszcze nie jest w 100% zdrowy.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: Szampon093 »

Krystian2973 pisze:Ja ufam Antidze, ale to trener, który słynie z radykalnych i nieoczekiwanych decyzji. W 2014 roku Kurek, w 2015 Jarosz (po genialnym meczu z Iranem), w tym Możdżonek, który ewidentnie przyczynił się od naszego wyjazdu do Rio. Bardzo mi go szkoda, ale takie jest życie. Jedyne to nad czym się zastanawiam to czy musieliśmy brać 4 przyjmującego, który i tak boiska raczej nie powącha, a wziać 4 środkowych. Niby szaleństwo, ale gdyby Kurka w 2 albo 3 meczach Antiga przetestował na przyjęciu to można by było tak zrobić. Włosi jadą na 3 przyjmujących i 2 libero. Tylko u nas jest jeszcze problem z Miką, który jeszcze nie jest w 100% zdrowy.
Popieram. Natomiast myslę, ze Antiga boi się kontuzji. Nasi gracze po różnych przejsciach. Włosi niby ryzykuja, ale maja Zaytseva, natomiast u nas w ostatecznosci bylby Kurek, lecz nie mamy takiego nastepny jakoby Vettori (czyt. Konarski). W obecnej dyspozycji 2 libero tez nie glupi pomysl. Wyobrazmy sobie, ze Zator lapie kontuzje. Co dalej? Buszek na libero.
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: bytrek »

zaczynimy od podejścia Antigi. Gdyby Bartek nie przeszedł na atak, to nie było by go pewnie w kadrze bo słabo przyjmuje. Dlatego też pewnie nawet przez myśl mu (albo im, bo nie wiadomo kto rządzi Blain czy Antiga) , nie przeszło, aby zostać na 3 nominalnych przyjmujących powołać 4 środkowych i w razie W korzystać z Kurka jako przyjmującego.
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
kuchcik77
Posty: 2328
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Rio de Janeiro 2016 – mężczyźni

Post autor: kuchcik77 »

W tym szaleństwie jest metoda ale jak wyobrażacie sobie obronę Stefana po RIO gdyby było 3 skrzydłowych i 4 środkowych.
Jedna kontuzja środkowego nic by nie zmieniała, jedna kontuzja skrzydłowego uniemożliwiałaby dokonanie jakiekolwiek rozszady na przyjęciu.
Branier 2 libero a ograniczenie ilości skrzydeł do 3 to takze słaby pomysł, szansa na kontuzje libero jest mniejsza od kontuzji lub słabej dyspozycji skrzydłowych..
Oni sie naprawdę dobrze znają i myśle ze kazdy z nich czeka na dwa spotkania, na pierwsza piłkę w Rio oraz na poczatek ćwierćfinału i MUSZĄ mieć rozpracowanych czterech potencjalnych rywali...lepiej niz tych ze spotkań grupowych ( plus warianty na każdą okoliczność)
Jeśli przegramy z Rosja to na ostatni mecz powinni wyjść potencjalni "rezerwowi"
ps niektórzy bukmacherzy proponują kursy na pierwsze spotkania a ja sie zastanawiam czy jednak ta Sborna zagra....i czy w razie draki nie zmienia zaszeregowania w grupach
ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie”