Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: ciorny17 »

Toniutti jak nie on. Źle wygląda gra Bena.
Kłamca.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Aranger »

Tu spore opóźnienie, ale jakość za to jest całkiem spoko: https://www.stream4free.live/l-equipe-21
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Aershis »

maciek805 pisze:mi antywirus odrazu wychwycil jakas infekcje na tym streamie powyzej, szkoda
Antywirusy to często większy syf niż takie strony. W dzisiejszych czasach porządny adblocker na przeglądarkę i nie problemów. ;)
kanimo

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: kanimo »

No i co sie dzieje? Jak Francuzi?
Znowu siedze w robocie i jutro niestety tez :( . Serwer poracowy nie przepuszcza takich streamow.
Polakow widzialam tylko seta i tak sobie to wygladalo. Kubi i Leon lepiej niz na MHW?
Ostatnio zmieniony 9 sie 2019, o 20:38 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Aquino »

Słabo to widzę. Wszyscy Franzuci grają bardzo dobrze. W pierwszym secie Boyer hamował ich grę ale się rozegrał.
Generalnie to Francuzi słabo zagrywają i w tym można doszukiwać się naszej szansy.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Aranger »

Strasznie gra Vincic, a Słoweńcy końcówkę oddali walkowerem, 4 błędy od stanu po 20 - najpierw zepsuta zagrywka, później podwójne odbicie, przejście linii Vincicia i na koniec przełożenie ręki na 2 stronę też jego autorstwa, a po drodze straszny babol przy odbiciu dołem do Gaspariniego na przestrzeni jakiegoś metra.
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: kibic_siatki »

Mam nadzieję, że jutro sędziowie będą dużo lepsi, bo ci z tego meczu są słabi.
boftek
Posty: 194
Rejestracja: 16 lut 2019, o 08:16
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: boftek »

A ja mam nadzieję, że Tillie wyjdzie w meczu z nami w 6 ;)
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Aquino »

Nie wiem jak czytać te zmiany za dobrze grających Le Goffa i Clevnot wchodzą zmiennicy i grają 2 poziomy gorzej.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Aquino »

Już wiadomo dlaczego Tillie jest trenerem Francji a nie ja. Le Roux w końcówce 2 ataki i bodajże 5 potężnych zagrywek 3 asy, 2 przechodzące. MVP

Zarówno Francja jak i Słowenia pokazały się z dobrej strony i uważam, że naprawdę jest się czego jutro bać.
Ostatnio zmieniony 9 sie 2019, o 21:11 przez Aquino, łącznie zmieniany 1 raz.
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Aershis »

Mocno zaskakująca końcówka seta. :]
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: troche zorientowany »

przegrany set Słowenii w 3 secie to wypisz wymaluj 4 set Polek z Serbkami.
Radomiak97
Posty: 109
Rejestracja: 11 cze 2019, o 14:30

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Radomiak97 »

No i tyle zostało z (nie)ambitnych planów PZPS'u na zaszkodzenie Francuzom. Wygra lepszy sportowo, i to ważne.

Le Roux wraca do żywych. Ale Francuzi pokazali jakość. Obstawiam, że jutro wyjdzie Tille. Wtedy naszymi śmiesznymi flocikami nic im nie zrobimy.
Mateja
Posty: 1084
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Mateja »

troche zorientowany pisze:przegrany set Słowenii w 3 secie to wypisz wymaluj 4 set Polek z Serbkami.
Przecież tam w końcówce Polki przebijały na drugą stronę zamiast pieprznąć w parkiet, tu Le Roux włączył się Zajcew.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Aranger »

Francja zagrała rzekłbym swój standard, nic powyżej, nic powyżej, świetny Ngapeth, reszta skrzydłowych bez błysku, niezła gra ze środkowymi, chyba też mocno średnia zagrywka do momentu wejścia Le Roux. Mogli coś tu wyszarpać Słoweńcy, ale jedną końcówkę oddali sami, a w drugiej zadecydowała indywidualność na zagrywce.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Son »

Są jakieś staty z Polski?
Zaksa na maksa
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Aershis »

Son pisze:Są jakieś staty z Polski?
Okrojone z FIVB:
http://volleyball.ioqt.2019.fivb.com/en ... atsplayers
witalis99
Posty: 143
Rejestracja: 17 gru 2017, o 14:27
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: witalis99 »

Son pisze:Są jakieś staty z Polski?
https://pbs.twimg.com/media/EBiursfXoAE ... name=large
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Son »

Leon w perugii miewał 80%, a tu 6/14.... no niech się ogarnie trochę :/ rozumiem, ze jest nie zgrany, ale to gość co powinien kończyć ataki z 7 metra....
Kolejny świetny występ Śliwki, co potwierdzają staty.
Mimo wszystko jestem spokojny o jutro. Francja wygrała, ale męczyła się ze Słowenią.
Zaksa na maksa
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Aershis »

Son pisze: Mimo wszystko jestem spokojny o jutro. Francja wygrała, ale męczyła się ze Słowenią.
Męczyła się, bo Słowenia to po prostu niewygodny rywal. Francuzi zresztą pewnie też próbują trafić z topową formą na jutrzejszy dzień.

Niemniej, ani z meczu Polski, ani z meczu Francji, nie wyciągałbym żadnych wniosków w kontekście jutra.
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: kibic_siatki »

Komentatorzy Polsatu zaczęli się nabijać z Le Roux i mocno musiała im szczęka opaść po jego postawie w końcówce meczu. Lubię grę Francuzów, jednak w tym meczu nie podobali mi się. Dużo piłek rzucanych typu naszego Olka. Przy lepszych sędziach sporo by im odgwizdano. Słoweńcy odrzucili ich od siatki mocną zagrywką, jednak dzięki "piłce ręcznej" Trójkolorowi sobie radzili. Słoweńcy zapłacili za brak ogrania w końcówkach.
Jutro będzie ciężko, bo nawet ze słabą Tunezją Leon z Kubiakiem słabo sobie radzili. Przy dużej rotacji najlepiej wyglądała para przyjmujących: Szalpuk ze Śliwką. Środek i atak w porządku. Dużo będzie zależało od naszej zagrywki i oczywiście przyjęcia.
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Aershis »

Jakimś wielkim fanem komentatorów z polsatu nie jestem, ale tutaj to się nie specjalnie dziwię. Trochę go oglądałem w Sadzie i było po prostu średnio. W LN, w meczu z USA potrzebował chyba 6 zagrywek, żeby w ogóle przebić się na drugą stronę siatki.
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Papito13 »

Francuzi nic specjalnego nie pokazali, zagrali na swoim, dobrym poziomie, ale rewelacyjnej formy nie pokazali. Gdyby to nie był mecz o bardzo dużą stawkę to Słoweńcy przynajmniej jednego seta by im urwali. Jutro to będzie inne granie. Zarówno my, jak i Francuzi, zagramy zupełnie inaczej.
slepy sedzia
Posty: 470
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:45
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: slepy sedzia »

Czarno to widzę.
Większość naszych graczy zwyczajnie nie ma formy. Łącznie z ociężałym Leonem.
Jako tako wyglądają tylko Kłos, Muzaj i Śliwka.
Na moje magiczne oko, jeszcze są przygaszeni treningami a forma przyjdzie pewnie dopiero za tydzień, albo za dwa.
Oj, szykują się bęcki.
Albo nawet lanie!
:(
Radomiak97
Posty: 109
Rejestracja: 11 cze 2019, o 14:30

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Radomiak97 »

slepy sedzia pisze:Czarno to widzę.
Większość naszych graczy zwyczajnie nie ma formy. Łącznie z ociężałym Leonem.
Jako tako wyglądają tylko Kłos, Muzaj i Śliwka.
Na moje magiczne oko, jeszcze są przygaszeni treningami a forma przyjdzie pewnie dopiero za tydzień, albo za dwa.
Oj, szykują się bęcki.
Albo nawet lanie!
:(
Trochę się zapędziłeś z ocenami indywidualnymi. Bo według mnie do dobrze grających graczy można dodać też Nowakowskiego, Bieńka, Konarskiego. A w zasadzie z tych słabo grających to tylko Leon, no i Kubiak jest pewną niewiadomą.

Niestety to może być wystarczające do porażki. Nie ma Kurka, który w Turynie ciągnął cały atak reprezentacji. Wtedy dało się przykryć słabość jednego przyjmującego, bo był Kurek. Teraz go nie ma, więc jak Leon nie zagra na odpowiednim poziomie to jest kaplica.
Choć trzeba obiektywnie przyznać, że wobec braku Kurka i kiepskiej formy Leona, to Francuzi mają mocniejszy skład. I to zdecydowanie.

Obym się mylił, ale może się okazać, że za dużo było kombinowania z terminarzem a za mało grania w siatkówkę.
Demandred
Posty: 229
Rejestracja: 6 mar 2018, o 14:23
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Demandred »

Myślę, że akurat ustawianie terminarza negatywnie na formę nie wpłynęło. Z resztą, być może macie rację, ale brałbym też poprawkę na rywala. Na tle Tunezji trudno o jakieś sądy. Czasem zwyczajnie trudno się zmobilizować na taki mecz, mając w głowie kolejny, ten trudniejszy. Oby tak było w tym przypadku.
Berbelucha
Posty: 64
Rejestracja: 2 sie 2019, o 10:53
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Berbelucha »

Ja Wam mówię, że po turnieju wyjdzie temat braku Bednorza w składzie. Tak grający jak w turnieju finałowym LN byłby teraz dla nas wybawieniem. Obstawiam że francuzi wyłączą Leona że jego bilans wyjdzie na zero.
Wczoraj mega wkurzyła mnie wypowiedź Kwolka. Bez owijania w bawełne powiedział, że gra ustawiona jest pod Leon. Wtf?! To teraz wybawieniem teamu MŚ będzie kubańczyk z polskim paszportem? Na takie coś ja się nie pisałem. Jeszcze gdyby on grał...jak narazie wygląda jak junior a nie gwiazda światowego formatu.
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Marcy$ »

Berbelucha pisze:Na takie coś ja się nie pisałem.
A Ty to kto, że masz coś do gadania?:D

Nie ma Kurka, to gra się na Leona :)

Bednorza tu nie ma, ile można płakać za nim?
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Aquino »

Tym bardziej że Leon jest w najgorszej formie z całej 14.
Wiadomo że jego gra bardzo przyda się nam w przyszłości ale taktyka grania pod najsłabszego(aktualnie) zawodnika jest samobójczą.
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Lynn »

Argentyna z drugim zwycięstwem w Chinach. Za godzine mecz Chiny - Kanada i jeżeli Kanadyjczycy to wygrają to będzie można powiedzieć, że mamy drugiego obok Japonii uczestnika IO

A wczoraj mecz Fra -Slo nie ułozył się tak jak chcieliśmy, bo Słoweńcy nie podmęczyli i nie urwali nawet seta Francuzom mimo, że prowadzili 19-23 w trzecim secie.

Dziś będzie bój na żyletki i ciekawe czy w razie niepowodzenia Wanio i spółka przyczepią się na Heynena, że zostawił drużyne w USA ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie”