Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

ciorny17
Posty: 8520
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: ciorny17 »

Poza Olkiem to wyglądamy średnio. Śliwka za to rewelacyjnie.
Kłamca.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Aquino »

Bieniu i nikt inny. Może to zasłona dymna?
Radomiak97
Posty: 109
Rejestracja: 11 cze 2019, o 14:30

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Radomiak97 »

Ja bym jeszcze Nowakowskiego wyróżnił. No i Muzaja, chociaż zagrywka taka śmiesznawa.
Natomiast Leon gra słabo i obawiam się, że błędy przy powołaniach się jutro uwidocznią...
Mateja
Posty: 1088
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Mateja »

Aquino pisze:Bieniu i nikt inny. Może to zasłona dymna?
No właśnie. Po co stawać na rzęsach przeciwko zespołowi, który nie przeszedł pierwszej rundy MŚ?
Riad69
Posty: 493
Rejestracja: 2 paź 2010, o 21:33
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Riad69 »

Kubiak zszedł po pierwszym secie. Leon w drugim po fatalnej grze bez jakiejkolwiek taktyki czy polotu. To musi być jakaś zasłona dymna na francje bo nie wierze ze po takim okresie przygotowawczym drużyna może grać tak chaotycznie, mało skutecznie i niemiło dla oka.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Son »

Śliwka jutro powinien wyjść od początku, świetna forma.
Zaksa na maksa
Radomiak97
Posty: 109
Rejestracja: 11 cze 2019, o 14:30

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Radomiak97 »

Son pisze:Śliwka jutro powinien wyjść od początku, świetna forma.
Fatalny pomysł. Większość ataków kiwa, to byłby sabotaż z nim na Francję. Francja to nie słaba Tunezja, tylko jedna z najlepszych obron na świecie.
Trzeba nam mocno atakujących, szkoda braku Bednorza.

Chociażby to przed chwilą. Niby uderzone po skosie, a nie kiwnięte, ale uderzone niezbyt mocno. Tunezji wpadło, Francuzi takie coś wyjmują bez problemu
Ostatnio zmieniony 9 sie 2019, o 17:19 przez Radomiak97, łącznie zmieniany 1 raz.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Aquino »

Tylko, że Olek że słabymi zespołami gra świetnie a jak przyjdzie grać z kimś lepszym to zaczyna kiwać. Natomiast faktem jest , że wygląda najlepiej z przyjmujących.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Son »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 9 sie 2019, o 18:52 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
Zaksa na maksa
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Son »

[ingerencja moderatora]
Śliwka był dziś zdecydowanie najlepszy. A pisanie, ze teraz wchodzi, a potem nie będzie jest zwykła hipokryzja.
Ostatnio zmieniony 9 sie 2019, o 18:52 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
Zaksa na maksa
krzychszp
Posty: 974
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: krzychszp »

Przecież z tak miękką zagrywką i tymi kiwkami Francja nas rozjedzie jutro 3:0..
Kubiak i Leon dojdą do formy, wróci Kurek i w styczniu powinnismy awansowac do IO
Awans z tego turnieju jest dla mnie bardzo mało prawdopodobny.
Ostatnio zmieniony 9 sie 2019, o 17:34 przez krzychszp, łącznie zmieniany 1 raz.
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Re_soviaczka »

Ale po co mieliśmy grać na 100% z Tunezją?
Vital też chyba tak stwierdził, skoro zmienił cały skład w tym meczu. I dobrze, niech odpoczywają przed jutrzejszym meczem. A może jeszcze dzisiaj Francja się trochę zmęczy.
Radomiak97
Posty: 109
Rejestracja: 11 cze 2019, o 14:30

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Radomiak97 »

Son pisze:Wytrzymaj pawcio chociaż do startu ligi z komentarzami na graczy Zaksy.
Śliwka był dziś zdecydowanie najlepszy. A pisanie, ze teraz wchodzi, a potem nie będzie jest zwykła hipokryzja.
Człowieku o co ci chodzi? Mamy reprezentację a nie ligę. Ja zwyczajnie stwierdziłem, że Śliwka to nie jest zawodnik do gry przeciwko Francji...
Niestety trener się nie popisał i skreślił Bednorza bo go nie lubi (?) czy z jakiego tam powodu, i może się okazać, że zostaniemy bez ofensywnego przyjmującego jeśli Leon rzeczywiście nie poprawi swojej gry... Chyba, że odpali Szalpuk, ale tu nie ma czasu na takie szukanie drugiego przyjmującego.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Son »

Mam wrażenie, ze większość daje tu na Francję. Widzę, ze sami kibice les bleus. A buki jednak 1.55 na Polskę....
Zaksa na maksa
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Papito13 »

Olek Śliwka to by chyba mógł zagrać szlema nawet z Brazylią, wykręcić świetne cyferki, ale tydzień albo dwa później tutaj by był i tak krytykowany i uznany za zbyt słabego na poziom reprezentacyjny :]

Od wejścia rezerw chyba padł nakaz bezpiecznej zagrywki, bo nawet te floty były mało agresywne. Jutro zespół będzie inaczej nastawiony i inaczej zmotywowany. Bieniu dał znak, że powinien zacząć w szóstce (i pewnie zacznie), a Śliwka potwierdził gotowość do wejścia i zmienienia zarówno Kubiaka, jak i Leona. Ciekawe co pokażą za te niecałe 2 godziny Francuzi i Słoweńcy.
Radomiak97
Posty: 109
Rejestracja: 11 cze 2019, o 14:30

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Radomiak97 »

Re_soviaczka pisze:A może jeszcze dzisiaj Francja się trochę zmęczy.
I to jest trochę irytujące i zarazem zawstydzające, że uciekamy do takich tandetnych i niesportowych sztuczek z terminarzem, zamiast samą grą wyjaśnić przeciwnika. A komentatorzy niech nie zmyślają, że Francizi zrobiliby to samo, bo wszyscy pozostali gospodarze tych turniejów grają o stałych godzinach, a nie ustawiają tak, żeby tylko zaszkodzić innym.
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Re_soviaczka »

Radomiak97 pisze:
Re_soviaczka pisze:A może jeszcze dzisiaj Francja się trochę zmęczy.
I to jest trochę irytujące i zarazem zawstydzające, że uciekamy do takich tandetnych i niesportowych sztuczek z terminarzem, zamiast samą grą wyjaśnić przeciwnika. A komentatorzy niech nie zmyślają, że Francizi zrobiliby to samo, bo wszyscy pozostali gospodarze tych turniejów grają o stałych godzinach, a nie ustawiają tak, żeby tylko zaszkodzić innym.
Mi chodzi tylko o to, że mogliby zagrać takiego tie - breaka, bo to przecież nie jest wykluczone...
Radomiak97
Posty: 109
Rejestracja: 11 cze 2019, o 14:30

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Radomiak97 »

Tymczasem Australia 1:0 Serbia :)
Szary Wilk
Posty: 7939
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Szary Wilk »

Z taka skutecznościa, to jutro nas Francuzi zgasza.
Awatar użytkownika
martin123154
Posty: 337
Rejestracja: 21 wrz 2014, o 16:41
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: martin123154 »

Ile sie naczytałem na tym forum rok temu przed półfinałem MŚ jak to nas USA zgasi jak peta i 3:0 będzie że można sie tylko dzisiaj uśmiechać. Przede wszystkim to poczekajmy do 20:30 bo pewnie nikt Francji w pełni składu w tym sezonie nie widzial.
mmb
Posty: 1762
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: mmb »

Nie zdziwię się jak będziemy jutrzejszy mecz kończyć parą Śliwka-Szalpuk, a wystawiał będzie Łomacz :D
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Aershis »

martin123154 pisze:Ile sie naczytałem na tym forum rok temu przed półfinałem MŚ jak to nas USA zgasi jak peta i 3:0 będzie że można sie tylko dzisiaj uśmiechać. Przede wszystkim to poczekajmy do 20:30 bo pewnie nikt Francji w pełni składu w tym sezonie nie widzial.
wypraszam sobie. :P

Serbia się męczyła z Australią w tym pierwszym secie, ale drugi wygrała bardzo pewnie, a w trzecim mocno zaczęła - ciekawe jak to będzie z Włochami, bo Serbowie mocno falują w tym sezonie reprezentacyjnym.

Mniej lub bardziej ciekawy mecz, USA - Belgia, opóźniony o pół godziny, gospodarze turnieju, Holendrzy, przegrali dwa pierwsze sety z Koreą i musieli odrabiać straty, żeby ostatecznie wygrać 3:2. Rozstrzygnięcie tego turnieju jest raczej znane, ale nie spodziewałem się takiej kichy po holendrach. :(

E: Russell i Jaeschke. Czyli Sander z jakimiś problemami. Warto też odnotować Stahla z Holtem - o problemach innych środkowych nie ma mowy, więc to raczej świadomy wybór. E: Chyba jednak Smith, komentator wprowadził mnie w błąd. :D
Duzy
Posty: 151
Rejestracja: 18 wrz 2012, o 15:03
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Duzy »

ma ktos stream do Belgia USA?
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Aershis »

Duzy pisze:ma ktos stream do Belgia USA?
http://live.harleyquinnwidget.net/strea ... 82889.html

łap ;)
Mateja
Posty: 1088
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Mateja »

Polsat nie kupił praw do innych turniejów z czystej oszczędności czy coś innego stanęło na przeszkodzie?
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Noworoczny »

Śliwka na swoim wysokim poziomie. To już jest gracz genialny. Wszystko widzi. Ostry skos. Blok aut po prostej. Wciska za blok. Kiwka. Przeciwnik nigdy nie wie, jak straci punkt. Francuzi będą tylko oczy otwierać ze zdumienia. Śliwka Leon to najlepsza polska para przyjmujących.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
radek0389
Posty: 469
Rejestracja: 24 sie 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: radek0389 »

Stream do Francja - Słowenia macie? Może będzie na Ipla za darmo?
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Aershis »

Transmisja jest w polsacie, więc powinien być na ipli. Jeżeli nie -> http://live.harleyquinnwidget.net/strea ... 82660.html
maciek805
Posty: 30
Rejestracja: 23 kwie 2017, o 11:48
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: maciek805 »

mi antywirus odrazu wychwycil jakas infekcje na tym streamie powyzej, szkoda
ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie”