Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

JanuszzPodkarpacia
Posty: 400
Rejestracja: 17 mar 2015, o 14:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: JanuszzPodkarpacia »

Przecież Nowakowski w hierarchii Heynena jest pierwszym środkowym, rotacja w najważniejszych meczach była, ale pomiędzy Kochanowskim i Bieńkiem. Nie sądzę, żeby to się zmieniło.
Awatar użytkownika
Artem
Posty: 420
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Artem »

Ciekawie to sobie Heynen wymyślił :D

Obrazek
Mateja
Posty: 1084
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Mateja »

Artem pisze:
Ile drużyn z Europy może zagrać na Igrzyskach ? Pewnie 4, góra 5, tak mi się wydaje. Prosiłoby się dla widowiska o 6 (Polska,Rosja,Francja,Serbia,Włochy,Bułgaria/Niemcy)
Teoretycznie na IO może zagrać 7 drużyn z Europy. Na pewno jedna z 4 drużyn: Polska/Francja/Włochy/Serbia na IO nie zagra. Obstawiałbym Włochów.
W najlepszym wypadku może rzeczywiście 7, ale to oczywiście sci-fi, bo Bułgaria musiałaby wygrać z Brazylią, Finlandia z Argentyną i Kanadą itd. :D
VolleyTom
Posty: 52
Rejestracja: 14 maja 2017, o 20:26
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: VolleyTom »

Którymi piłkami rozgrywane będą eliminacje? Dotychczasową Mikasą, czy nowym modelem Mikasy?
timshel
Posty: 414
Rejestracja: 25 maja 2014, o 08:52

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: timshel »

VolleyTom pisze:Którymi piłkami rozgrywane będą eliminacje? Dotychczasową Mikasą, czy nowym modelem Mikasy?
Wg zapowiedzi nowe mają zadebiutować dopiero w PŚ.
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: niepoinformowany »

Francuzi bez Rossarda, z czterema środkowymi.

Ciekawe kto wyjdzie na przyjęciu z N'gapethem, jak miałbym obstawiać to Clevenot.

Za 2 tygodnie początek turnieju.

Skład reprezentacji Francji na turniej w Gdańsku:

Rozgrywający: Benjamin Toniutti, Antoine Brizard
Atakujący: Jean Patry, Stephen Boyer
Przyjmujący: Kevin Tillie, Julien Lyneel, Earvin Ngapeth, Trevor Clevenot
Środkowi: Kevin Le Roux, Nicolas Le Goff, Barthelemy Chinenyeze, Daryl Bultor
Libero: Jenia Grebennikov, Nicolas Rossard
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
kamil1999
Posty: 5450
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: kamil1999 »

niepoinformowany pisze:Francuzi bez Rossarda, z czterema środkowymi.

Ciekawe kto wyjdzie na przyjęciu z N'gapethem, jak miałbym obstawiać to Clevenot.
Raczej Tillie. Ojciec zazwyczaj stawia na swojego syna nawet gdy nie jest w formie. Trochę dziwi brak Rossarda. Zeszły sezon Resovii to nie jego wina.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: grzegorzg »

Z ciekawości zapytam? A czyja? Czyzby w Rzeszowie na mecze i treningi zawodnicy mieli na halę i z powrotem pod górke?
Mnie dziwi bardzo mocne przewartościowywanie Rossarda.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: niepoinformowany »

Przepraszam bardzo, to nie skra i relacja prezes-junior. Tillie broni się poziomem sportowym, a nie tym, że trenerem jest jego ojciec. Widocznie trener uznał że 4 przyjmujących wystarczy, kogoś trzeba było skreślić.

Na ten topowy poziom Rossardowi brakuje regularności w przyjęciu i jednak trochę skuteczności na sytuacyjnych piłkach. Niemniej, szersza światowa czołówka, ale raczej przełom drugiej i trzeciej dziesiątki na swojej pozycji.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: grzegorzg »

Poza tym, ja nigdy (chyba, że miałem pecha) nie widziałem Rossarda "tyrającego" w defensywie w odróznieniu chocby od własnie Tillie. No i ten blok, na światowy top, to jednak woła o pomstę do nieba. Buszek przy nim w tym elemencie to kozak.

No i w tcyh paru akcjach, które miałem okazję ogladac w tym sezonie, Tillie wygladał naprawdę obiecujaco.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Noworoczny »

Bo ogóle czternastoosobowy skład jest zbyt szeroki. Wystarczyłoby w zupełności trzynastu. Jedynym mankamentem dwunastoosobowego składu był brak zmiennika na pozycji libero. W składzie trzynastoosobowym każdy miałby zmiennika. Jeden rezerwowy na rozegraniu, jeden na ataku, po jednym na pozycji defensywnego i ofensywnego przyjmującego, jeden na środku, i jeden libero. Niestety można zgłosić tylko 12 lub 14, więc jeśli się chce mieć rezerwę na libero, to trzeba brać zawodnika, który zapewne nie powącha wykładziny.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Aranger »

U nas Wojtaszek się przydał na MŚ robieniem atmosfery i noszeniem posiłków Kubiakowi jak był chory i odizolowany od zespołu. :D
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Noworoczny »

Na taki maraton to może. Ale tu trzy mecze w trzy dni.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
JanuszzPodkarpacia
Posty: 400
Rejestracja: 17 mar 2015, o 14:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: JanuszzPodkarpacia »

niepoinformowany pisze:Francuzi bez Rossarda, z czterema środkowymi.

Ciekawe kto wyjdzie na przyjęciu z N'gapethem, jak miałbym obstawiać to Clevenot.

Za 2 tygodnie początek turnieju.

Skład reprezentacji Francji na turniej w Gdańsku:

Rozgrywający: Benjamin Toniutti, Antoine Brizard
Atakujący: Jean Patry, Stephen Boyer
Przyjmujący: Kevin Tillie, Julien Lyneel, Earvin Ngapeth, Trevor Clevenot
Środkowi: Kevin Le Roux, Nicolas Le Goff, Barthelemy Chinenyeze, Daryl Bultor
Libero: Jenia Grebennikov, Nicolas Rossard
Dają najlepsze co mają. Moim zdaniem jednak Tillie zagra, choć ja osobiście wystawiłbym Lyneela. To będzie mecz na niesamowitym ciśnieniu i jeśli Francuzi chcą z nami wygrac to muszą zagrać w swoim najlepszym stylu dużo broniąc i obijając blok. Lyneel do takiego grania jest idealny, choć wszyscy dobrze wiemy, że jeśli Ngapeth będzie miał swój dzieńto może sam pociągnąć Francję do wygranej.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Aranger »

Nie wiem czy to kwestia psychiki, osobiście raczej wątpię, ale w Pluslidze to Lyneel prawie wszystkie mecze pod ciśnieniem rozegrał poniżej swoich możliwości.
JanuszzPodkarpacia
Posty: 400
Rejestracja: 17 mar 2015, o 14:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: JanuszzPodkarpacia »

Aranger pisze:Nie wiem czy to kwestia psychiki, osobiście raczej wątpię, ale w Pluslidze to Lyneel prawie wszystkie mecze pod ciśnieniem rozegrał poniżej swoich możliwości.
Jeśli mówisz o tym sezonie, to z tego co pamietam, grał z kontuzją. Mimo tego trzymał JW przyjęcie, dużo bronił i czyścił sytuacyjne.
kamil1999
Posty: 5450
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: kamil1999 »

grzegorzg pisze:Z ciekawości zapytam? A czyja? Czyzby w Rzeszowie na mecze i treningi zawodnicy mieli na halę i z powrotem pod górke?
Mnie dziwi bardzo mocne przewartościowywanie Rossarda.
Rossard grał najlepszą siatkówkę w Rzeszowie. Sypacze się nie popisali, choć pod koniec sezonu Shoji w końcu wskoczył na dobry poziom. Mika zawiódł. Zawiódł atakujący. Zatem to masz już dwóch skrszydłowych. Więc co miał zrobić sam Rossard w ataku? Był maksymalnie obciążony i to on ciągnął grę swojego zespołu i on wyglądał dobrze. Był sportowym liderem.
niepoinformowany pisze:Przepraszam bardzo, to nie skra i relacja prezes-junior. Tillie broni się poziomem sportowym, a nie tym, że trenerem jest jego ojciec. Widocznie trener uznał że 4 przyjmujących wystarczy, kogoś trzeba było skreślić.

Na ten topowy poziom Rossardowi brakuje regularności w przyjęciu i jednak trochę skuteczności na sytuacyjnych piłkach. Niemniej, szersza światowa czołówka, ale raczej przełom drugiej i trzeciej dziesiątki na swojej pozycji.
Rossard w przyjęciu jest przecież regularny. Co pokazywał statystyki gdzie byłw czołówce. Nie znaczy to, że jest nie wiadomo jakim przyjmującym bo to dalej ofensywny przyjmujący z tym, ze podobnie jak na przykład Deroo regularności w tym elemencie mu nie można odmówić.
Ja oglądam dużo reprezentacji Francji bo bardzo lubię ich styl grania i muszę powiedzieć, że chociaż Tillie to jest klasowy przyjmujący to nie zawsze był najlepszy a jednak grał mimo tego, że Rossard czy Clevenot byli często lepsi. Na przykład na ostatnich mistrzostwach świata prezentował fatalny poziom.
kanimo

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: kanimo »

No coz, 3 pozostalych jest jeszcze bardziej regularnych w przyjeciu, Clevnot dodatkowo jest dosyc przyszlosciowy. N’gapeth jest jednak zbyt dobry, by nie byc pewnym miejsca, cos jak u nas Leon.

Jak dla mnie Rossard tym przyjsciem do Rzeszowa troche zastopowal swoja kariere. W pierwzym roku byla duza rotacja, w drugim okresowo gral na ataku, po problemach na tej pozycji, trzeci chyba najrowniejszy, ale nie wystarczylo na kadre. Francuzi tez maja niezla sytuacje na przyjeciu i szeroki wybor. Coz, Rossard ma jeszcze czas, choc Turcja... ???
Lyneel tez gral skokami, chyba jednak glownie z powodu kontuzji.

Tak zerknelam na staty przyjmujacych PL i jednak Lyneel w przyjeciu o klase lepiej. Powiedzialabym, ze Lyneel, Deroo, Zalinski, Kwolek, Ebadipur, w tej wlasnie kolejnosci, wyprzedzili reszte. Statystycznie to Rossard zmiescil sie w przyjeciu tak pomiedzy Lukasikiem a Fornalem (tak na oko, bo porownujac dane z tabeli przyjmujacych). W ataku byl od Fornala lepszy, ale bez jakiejs ogromnej przewagi, i Tomek wiecej dodawal blokiem. A jakos nikt sie nie dziwi, ze Fornal sie nie lapie na wieksze granie (na razie, mam nadzieje). W samym przyjeciu lepsi tez byli Walinski i Semeniuk, ale to nie dziwota, w koncu to raczej defensywni, choc niezli w ataku przyjmujacy.
Wiec teza, ze Rossard byl statystycznie w czolowce przyjecia, nie do konca sie potwierdza. Chyba, ze mamy na mysli bardzo szeroka czolowke. Oni potrzebuja niezlego defensora, nie bedacego dziura w ataku, Rossard jest tak zbilansowany, ze sie gorzej wpisuje w koncepcje, pomimo dobrego serwisu.

Francuskie forum na razie bez reakcji.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: grzegorzg »

kamil1999 pisze:Rossard grał najlepszą siatkówkę w Rzeszowie. Sypacze się nie popisali, choć pod koniec sezonu Shoji w końcu wskoczył na dobry poziom. Mika zawiódł. Zawiódł atakujący. Zatem to masz już dwóch skrszydłowych. Więc co miał zrobić sam Rossard w ataku? Był maksymalnie obciążony i to on ciągnął grę swojego zespołu i on wyglądał dobrze. Był sportowym liderem.
Zacznę troszkę od końca:
kanimo pisze:Oni potrzebuja niezlego defensora, nie bedacego dziura w ataku, Rossard jest tak zbilansowany, ze sie gorzej wpisuje w koncepcje, pomimo dobrego serwisu.
Mysle, ze to bardzo dobre podsumowanie. A przekładając to na warunki rzeszowskie, to zgadzajac sie z tym, że w ataku był jednak zależny od innych, to zabrakło tych własnie elementów indywidualnych, które u niego szwankuja, a które - jak pokazały rózne ostatnie wydarzenia- są często niezmiernie istotne. Chodzi mi przede wszystkim o blok, czyli element wybitnie destrukcyjny dla gry i morale przeciwnika, ale także obronę. Nie zawsze w zespole ma się Gawłowskiego czy Gościniaka. Czasami trzeba zawalczyc w innych elementach, aby dodac rozgrywajacemu pewnosci, ze nie wszystko zalezy od niego.

A tak z którejś tam strony, to - robiac mały ot, czasem jednak nie dziwię się wypowiedziom Kowala n/t motywacji. Bo jak się popatrzy okiem człowieka, czyli jak sadzę także Andrzeja Kowala, który (cytując, zapewne którys tam raz mojego przesympatycznego kolegę spod trzepaków, i imiennika), za siatkówkę oddałby ostatnie - nomen omen - skarpetki, a który jednoczesnie z róznych powodów nie miał okazji dostąpic tak wysokich progów jako zawodnik, to trudno naprawdę zrozumiec te braki wolicjonalne. Przeciez w Rzeszowei jest wszystko - kasa, warunki, kibice. Nic tylko trenowac i stawa się lepszym, szczególnie z takimi potencjałami jak własnie Rossard czy Lemański. Mam nadzieję, że koncówka sezonu jest jaskółką, która zwiastuje, iz chociaz ten ostatni wziął sobie te proste fakty do serca.
JanuszzPodkarpacia
Posty: 400
Rejestracja: 17 mar 2015, o 14:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: JanuszzPodkarpacia »

Jestem bardzo ciekaw tego co sie stanie na przestrzeni najbliższych dwóch tygodni, stąd podzielę sie jedną refleksją, która wydaje mi sie, że nie dośc mocno wybrzmiewa. Otóż jestem szalenie ciekaw tego jak będzie wyglądała ostateczna selekcja i skład. O ile na ataku rozegraniu i raczej libero (niektórzy z Was wskazują na możliwość pominięcia Wojtaszka, osobiście w to nie wierzę) jest już zakończona, o tyle na dwóch pozostałych może się wiele zdarzyć. O ile na przyjęciu walka toczy się raczej o miejsca poniżej pierwszego składu, o tyle jeśli chodzi o środkowych jest zupełnie inaczej. Przejrzyjcie wątek, praktycznie każdy inaczej typuje, każdy ma swojego pewniaka. Żeby było ciekawiej, obecny jest także postulat skreślenia Nowakowskiego. I tutaj właśnie pojawia sie istota. Zgodnie z modelem prowadzenia w tym roku reprezentacji przez Heynena niektórzy zawodnicy dostaliwięcej, inni mniej możliwści, żeby pokazać swoje umiejętności i dojść do jako takiej dyspozycji sportowej.W LN całkiem sporo pograli Kochan, Bieniek i Kłos. Można powiedzieć i nie będzie to jakaś szczególnie kontrowersyjna opinia, że Kochanowski wypadł spośród nich najsłabiej. Wspomniany Nowakowski zagrał w pierwszym i drugim turnieju. Wypadł fatalnie. Tylko pozostaje teraz postawić pytanie.Czy ma to jakieś znaczenie? Założeniem selekcji od samego początku było to, że do turnieju kwalifikacyjnego przygotowujemy się nijako niezależnie, celem ma by optymalna dyspozycja poszczególnych siatkarzy. Tutaj Belg mógł wpaść w pułapkę, którą sam sobie zastawił poprzez mocne otwarcie kadry. Czy uczciwym byłoby odstrzelenie Nowakowskiego, czy Kochanowskiego, którzy w sumie nie mieli za bardzo okazji by się pokazać. Przecież tacy zawodnicy mogliby poczuć się po prostu oszukani przez trenera. To samo aplikuje się do Kubiaka czy Szalpuka.
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: SerCos »

Thibault Rossard jednak jest w kadrze na kwalifikacje
Passeurs : Benjamin Toniutti (Zaksa Kedzierzyn-Kozle/Pologne), Antoine Brizard (Onico Varsovie/Pologne)
Réceptionneurs/attaquants : Kevin Tillie (Onico Varsovie/Pologne), Earvin Ngapeth (Zénith Kazan/Russie), Julien Lyneel (Jastrzebski Wegiel/Pologne), Trévor Clevenot (Milan/Italie) Thibault Rossard (Fenerbahçe / Turquie)
Centraux : Kévin Le Roux (Pékin/Chine), Nicolas Le Goff (Berlin/Allemagne), Daryl Bultor (Sète), Barthélémy Chinenyeze (Vibo Valentia/Italie)
Liberos : Jenia Grebennikov (Trentino Volley/Italie),
Pointus : Jean Patry (Top Latina/Italie), Stephen Boyer (Vérone/Italie)
kamil1999
Posty: 5450
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: kamil1999 »

grzegorzg pisze:
kamil1999 pisze:Rossard grał najlepszą siatkówkę w Rzeszowie. Sypacze się nie popisali, choć pod koniec sezonu Shoji w końcu wskoczył na dobry poziom. Mika zawiódł. Zawiódł atakujący. Zatem to masz już dwóch skrszydłowych. Więc co miał zrobić sam Rossard w ataku? Był maksymalnie obciążony i to on ciągnął grę swojego zespołu i on wyglądał dobrze. Był sportowym liderem.
Zacznę troszkę od końca:
kanimo pisze:Oni potrzebuja niezlego defensora, nie bedacego dziura w ataku, Rossard jest tak zbilansowany, ze sie gorzej wpisuje w koncepcje, pomimo dobrego serwisu.
Mysle, ze to bardzo dobre podsumowanie. A przekładając to na warunki rzeszowskie, to zgadzajac sie z tym, że w ataku był jednak zależny od innych, to zabrakło tych własnie elementów indywidualnych, które u niego szwankuja, a które - jak pokazały rózne ostatnie wydarzenia- są często niezmiernie istotne. Chodzi mi przede wszystkim o blok, czyli element wybitnie destrukcyjny dla gry i morale przeciwnika, ale także obronę. Nie zawsze w zespole ma się Gawłowskiego czy Gościniaka. Czasami trzeba zawalczyc w innych elementach, aby dodac rozgrywajacemu pewnosci, ze nie wszystko zalezy od niego.

A tak z którejś tam strony, to - robiac mały ot, czasem jednak nie dziwię się wypowiedziom Kowala n/t motywacji. Bo jak się popatrzy okiem człowieka, czyli jak sadzę także Andrzeja Kowala, który (cytując, zapewne którys tam raz mojego przesympatycznego kolegę spod trzepaków, i imiennika), za siatkówkę oddałby ostatnie - nomen omen - skarpetki, a który jednoczesnie z róznych powodów nie miał okazji dostąpic tak wysokich progów jako zawodnik, to trudno naprawdę zrozumiec te braki wolicjonalne. Przeciez w Rzeszowei jest wszystko - kasa, warunki, kibice. Nic tylko trenowac i stawa się lepszym, szczególnie z takimi potencjałami jak własnie Rossard czy Lemański. Mam nadzieję, że koncówka sezonu jest jaskółką, która zwiastuje, iz chociaz ten ostatni wziął sobie te proste fakty do serca.
Chyba za dużo meczów Rossarda nie oglądałeś skoro uważasz, że obrona u niego szwankuje. Jak każdy Francuz chyba w tym elemencie jest wybitny. Nie gorszy niż Tillie. Tillie jest jednak faktycznie lepszy w przyjęciu i może tu lepiej się bilansuje, ale przy Jenii dwaj przyjmujacy to jest NGapeth i Rossard, którzy w przyjęciu nie są żadną dziurą też nie wypadną raczej słabo. Tillie ma faktycznie lepszy blok bo ten u Rossarda niestety nie istnieje no ale Rossard to lepsza zagrywka. Zawodnicy w mojej ocenie równi z tym, że Rossard młodszy i z większym potencjałem.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: grzegorzg »

Rzeczywiście, nie widziałem. Czy to cos zmienia? jakos tak się składa, ze zawsze -chociaz także niezbyt czesto- kiedy ogladam Tillie, jego gra w defensywie wyglada znakomicie. Może mam wyjatkowego pecha. Widac ma informacje, kiedy ogladam, bo takze wtedy jego blok - przynajmniej na aspiracje Francji, czyli światowy top, wyglada raczej na ten poziom kuriozalnie. Żeby się chociaz jeszcze jakos bilansował. W każdym razie ja tego nie widzę.
Nawet nasz Kwolek, majacy w nogach raczej znacznie mniej argumentu, czyli w elemencie bloku jakim jest wyskok ;), przynajmniej jak jest w miarę w dobrej fizycznej dyspozycji, bo na F6 to trochę kicha była, wyglada zauważalnie lepiej i zrobił naprawdę widoczny jakosciowy skok w tym elemencie, czyli w bloku ;) .

Zresztą, tak juz bez złosliwosci mniejszych czy większych ;) (no, prawie :D ) , może rzeczywiście dotknelismy istoty problemu, tzn zwykłej chimerycznosci Francuza. Ale tym bardziej nie dziwi jego miejsce w hierarchii przyjmujacych. Modlic sie, aby mu się zachciało wtedy kiedy mu sie akurat nie chce... :D ;)
JanuszzPodkarpacia
Posty: 400
Rejestracja: 17 mar 2015, o 14:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: JanuszzPodkarpacia »

Może warto zrobić osobne wątki dla poszczególnych turniejów?

Do składu Rosjan zgodnie z prognozami wracają doświadczeni zawodnicy.

Reprezentacja Rosji na kwalifikacje do igrzysk olimpijskich:
Rozgrywający: Aleksander Butko, Igor Kobzar
Atakujący: Maksim Michajłow, Wiktor Poletajew
Środkowi: Artiom Wolwicz, Dmitrij Muserski, Iljas Kurkajew, Iwan Jakowlew
Przyjmujący: Dmitrij Wołkow, Jegor Kljuka, Fiodor Woronkow, Anton Semyszew
Libero: Walentin Gołubiew, Roman Martyniuk
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: niepoinformowany »

JanuszzPodkarpacia pisze:Może warto zrobić osobne wątki dla poszczególnych turniejów?
Po co, żeby postów było troszkę więcej niż tematów? Co tam będzie pisane, ctrl+v składów plus ktoś napisze wyniki po sprawdzeniu ich na livescore? I tak każdy będzie żył turniejem w Gdańsku, chociaż człowiek obejrzałby Włochów z Serbią, tylko czy będzie gdzie i mecz nie nałoży się na nasze spotkanie?

Sprawdziłem, Włosi z Serbami w niedzielę wieczorem. Czyli można będzie obejrzeć, o ile znajdzie się jakiś stream.
kamil1999 pisze:Rossard w przyjęciu jest przecież regularny
No widzisz, dla Ciebie jest a dla mnie nie jest. I co teraz?

W końcu Thibault Rossard jedzie i ktoryś z 5 przyjmujących będzie wpisywany jako drugi libero?
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Aershis »

niepoinformowany pisze: Po co, żeby postów było troszkę więcej niż tematów? Co tam będzie pisane, ctrl+v składów plus ktoś napisze wyniki po sprawdzeniu ich na livescore? I tak każdy będzie żył turniejem w Gdańsku, chociaż człowiek obejrzałby Włochów z Serbią, tylko czy będzie gdzie i mecz nie nałoży się na nasze spotkanie?
Ja tam nie będę żył turniejem w Gdańsku i kilka meczów z kwalifikacji zamierzam obejrzeć. :)
JanuszzPodkarpacia
Posty: 400
Rejestracja: 17 mar 2015, o 14:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: JanuszzPodkarpacia »

Za stroną polsatu sport, pewnie już było, ale warto wkleić jeszcze raz, kiedy jest bliżej zmagań. Dla mnie zdcydowanie najciekawszy turniej to polski, ale ten włoski też będzie na noże. W pozostałych powalczą pewnie Rosja z Iranem i Kanada z Argentyną. Z czego tak naprawdę tylko Rosja na noże, dla pozostałych awans z turniejów kontynentalnych nie powinien być większym problemem.

Kwalifikacje siatkarzy do IO 2020 – turnieje interkontynentalne:

grupa A (Warna): Brazylia, Egipt, Bułgaria (gospodarz), Portoryko.

grupa B (Rotterdam): USA, Belgia, Holandia (gospodarz), Korea Południowa.

grupa C (Bari): Włochy (gospodarz), Serbia, Australia, Kamerun.

grupa D (Gdańsk): Polska (gospodarz), Francja, Słowenia, Tunezja.

grupa E (Sankt Petersburg): Rosja (gospodarz), Iran, Kuba, Meksyk.

grupa F (Ningbo): Kanada, Argentyna, Finlandia, Chiny (gospodarz).
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Noworoczny »

Czy puchar Świata będzie w tym roku punktowany, jak zazwyczaj? Od niego będzie głównie zależeć rozstawienie w tokIO.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: niepoinformowany »

Aershis pisze:Ja tam nie będę żył turniejem w Gdańsku i kilka meczów z kwalifikacji zamierzam obejrzeć. :)
Podziwiam, poza oczywistymi hitami Włochy vs Serbia i Rosja vs Iran mi raczej by się nie chciało oglądać. Tylko ciekawe, czy znajdą się w ogóle jakieś streamy z turniejów kwalifikacyjnych. Ten pierwszy mecz w dość dogodnej porze, powinienem być już w domu.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do Igrzysk w 2020 Mężczyźni

Post autor: Aershis »

niepoinformowany pisze: Podziwiam, poza oczywistymi hitami Włochy vs Serbia i Rosja vs Iran mi raczej by się nie chciało oglądać. Tylko ciekawe, czy znajdą się w ogóle jakieś streamy z turniejów kwalifikacyjnych. Ten pierwszy mecz w dość dogodnej porze, powinienem być już w domu.
Sporo firm bukmacherskich udostępnia streamy do meczów - nawet w niezłej jakości. Przejechałem tak całą ligę narodów bez problemu. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie”