Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

paw98
Posty: 45
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:45
Płeć: M
Lokalizacja: Domaradz
Kontakt:

Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

Post autor: paw98 »

Kwalifikacyjny turniej do IO w Pekinie pokażemy na żywo!

Majowy turniej kwalifikacyjny siatkarek do IO, ostatnią szansę "Złotek" na Olimpiadę w Pekinie będzie można obejrzeć na żywo tylko w naszych kanałach!

Mecze naszej reprezentacji pokazane zostaną także w Polsacie otwartym.

Turniej w Tokio rozegrany zostanie od 17 do 25 maja. Stawką turnieju w stolicy Japonii, będącego jednocześnie kwalifikacją azjatycką, są cztery ostatnie olimpijskie nominacje. Awans zdobędą trzy najlepsze zespoły i najwyżej sklasyfikowana drużyna z Azji.

W turnieju interkontynentalnym i azjatyckim w Tokio wystąpią: Japonia, Dominikana, Kazachstan, Korea Południowa, Polska, Portoryko, Serbia i Tajlandia.

Awans olimpijski mają już zapewniony: Chiny (gospodarz), Włochy, Brazylia i USA (trzy czołowe zespoły z Pucharu Świata), Kuba, Wenezuela, Rosja oraz Algieria (zwycięzcy turniejów kontynentalnych Ameryki Północnej i Środkowej, Ameryki Południowej, Europy i Afryki).


A więc Polsat znowu lepszy od TVP !!!
Wg mnie dobrze sie stalo ze to wlasnie Polsat pokaze ten turniej
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

Post autor: Pele »

Tylko żeby nasze "Złotka" były w formie. Nie najwyższej (bo ta ma być na IO) ale takiej by awansowac
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

Post autor: Robert »

Jest już ogłoszona szeroka kadra na turniej w Japonii. Mam nadzieję, że panie awansują. Ania Barańska w DG powiedziała, że powinno być dobrze, a najgroźniejszym rywalem będzie Serbia.

http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.25340
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2008, o 21:57 przez Koras, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: linki podajemy bez końcówek - " &PHPSESSID=a18e0bd858856e2bb85f506df1deba69 " itp
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

Post autor: PAWKENS »

Bonitta powołał młodą Tomsię, panią Kaczor zza oceanu i debiutantkę Anię Woźniakowską ;) Mnie brakuje Natalii Bamber, która fajnie rozumie się z Sadurek i razem grają wiele kombinacji...
Serbia będzie najgroźniejszym, rywalem,...ale w walce o pierwsze miejsce ;)

Co tam u Anny Podolec ??? Dawno nie było o niej wieści.
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

Post autor: Robert »

Natalka Bamber już od dłuższego czasu nie gra w kadrze u Marco, a to co napisałeś trzeba przyznać, ze gra ciekawie i kombinacyjnie. Dziewczyny muszą dać radę, innego wyjścia ... nie ma. Nie udalo się w Niemczech, choć do szczęsci braklo niewiele, teraz powinno zaskoczyć.
Musi zaskoczyć.
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

Post autor: PAWKENS »

No i poznaliśmy już skład polskiej reprezentacji na kwalifikacje do IO :P
Będą to:
Milena Sadurek-Mikołajczyk,
Katarzyna Skorupa,
Mariola Zenik,
Katarzyna Skowrońska-Dolata,
Małgorzata Glinka-Mogentale,
Anna Podolec,
Anna Barańska,
Milena Rosner,
Eleonora Dziękiewicz,
Maria Liktoras,
Karolina Ciaszkiewicz
Agnieszka Bednarek

W porównaniu do kontynentalnych kwalifikacji jest jedna zmiana, Bednarek zamiast Gajgał, słusznie, ponieważ w ostatnich meczach Bednarek była w świetnej formie :) Ciekawe, że po raz kolejny Ciaszkiewicz...
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
ludi14
Posty: 139
Rejestracja: 20 kwie 2008, o 19:31
Płeć: M

Re: Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

Post autor: ludi14 »

ja sie dziwie że powołał Ciaszkiewicz,resztę powołań popieram.
quentin7
Posty: 130
Rejestracja: 28 lis 2007, o 01:39
Płeć: M
Lokalizacja: a różnie...
Kontakt:

Re: Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

Post autor: quentin7 »

A ja się wcale nie dziwie dlaczego akurat ją powołał, wystarczyło tylko uważnie oglądać Ligę Siatkówki Kobiet. Jeśli chodzi o Bednarek mam podobne zdanie na ten temat co kolega wyżej. Niezwykły spokój, opanowanie oraz świetna gra tej zawodniczki przyczyniły się zapewne to tego, że Bednarek znalazła się w kadrze, co oczywiście uważam za niezwykle słuszną decyzję. Znając doświadczenie i "trenerskiego nosa" Marco Bonitty, trudno mu nie zaufać. Oczywiście jak to zawsze można dyskutować nad jego decyzjami, ale według mnie jest to sprawdzona grupa, która w Japonii wywalczy przepustkę do Pekinu... :)
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

Post autor: PAWKENS »

Ja tam bym wolał Bamber zamiast Ciaszkiewicz...
quentin7 pisze:ale według mnie jest to sprawdzona grupa, która w Japonii wywalczy przepustkę do Pekinu... :)
Co do tego chyba nie mamy żadnych wątpliwości :D
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

Post autor: Robert »

No to od jutra startujemy i trzymamy kciuki. Dziewczyny muszą dać radę. Rywale niewygodni, jednak jak nie teraz to kiedy. Widać w drużynie pełną koncentrację i skupienie oraz poszanowanie rywala a o to chodzi i będzie to zapewne zwiastuenem sukcesu. BVrawo za sportowe podejście.
ludi14
Posty: 139
Rejestracja: 20 kwie 2008, o 19:31
Płeć: M

Re: Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

Post autor: ludi14 »

Pierwsze wyniki :
Dominikana 3-0 Tajlandia
Korea Płd.3-1 Portoryko
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

Post autor: PAWKENS »

Dominikana pokonała po ciekawej walce Tajlandię 3:0 :) To dobry początek...
W drugim meczu według mnie słaba Korea pokonała słabe Portoryko... Nie wierzę, by te zespoły odegrały jakiekolwiek role w tym turnieju 8-)
W trzecim meczu Serbki nieco rozluźniły się w trzecim secie, przez co przegrały, jednak wyniki trzech innych partii mówią same za siebie...
Właśnie Polska przegrała pierwszego seta z Japonią :x Jak był już punkt straty, to kolejny przestój, tylko blok prawidłowo funkcjonował, no i Ania Podolec ;) W drugim secie na razie dość wyrównanie...

A tutaj fajne opisy :D http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.26219
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
lolexxx488-myslenice
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:19
Płeć: M

Re: Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

Post autor: lolexxx488-myslenice »

niestety wychodzi cały brak w Polskiej reprezentacji... druga przyjmująca... 22:21 i błąd Gosi w przyj, 24:23 i Anna Barańska zablokowana... brak mi Joanny Mirek... lub Doroty świeniewicz... szkoda... Jak dla mnie super dzisiaj Bednarek, Glinka i Skorupa..
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

Post autor: PAWKENS »

No i tragedia :x :x Po meczu... Nie wiem do końca jak on wyglądał, bo całego nie widziałem, ale dobrze to grała tylko Bednarek...W czwartym strata pięciu punktów z rzędu, w drugim masa niewykarzystanych okazji :x Japonki grały bdb w obronie, ale były spokojnie do ogrania.

Jutro mecz z Kazaszkami, które maogą być groźne, mają świetne warunki fizyczne i gwiazdę Pavłovą, a sądzę, że zagrają lepiej niż dzisiaj :|
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

Post autor: Arff »

No cóż... nie da się grać bez atakującej... obie grały tragicznie... Kaśka "Gwiazda Italii" Skowrońska skończyła może z 10% ataków, Podolec trochę lepiej... i z dwojga złego... ale to też różowo nie wyglądało... zmiany Mileny "Podaje ręczniki w Bergamo" Rosner były równie "spektakularne"... rozumiem że bierzemy zawodniczkę bez ataku do drugiej linii, ale nie powinna robić takich kardynalnych błędów w przyjęciu... Liktoras świetnie blokiem, za to biedniutko w ataku, ale to też wina słabego rozegrania... te na obejście były jakieś pół metra za daleko od siatki i za nisko... reszta prezentowała się znacznie lepiej, ze wskazaniem na Glinkę i Bednarek...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
koniu89
Posty: 111
Rejestracja: 21 gru 2007, o 22:00
Płeć: M
Lokalizacja: Krzywcza|Przemyśl|Kraków
Kontakt:

Re: Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

Post autor: koniu89 »

Po prostu wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd! Japonia to nie jest żaden zespół. Gdybyśmy zagrali na swoim dobrym poziomie, to na wet ich gra w obronie nic by nie pomogła. Robią dużo zamieszania na siatce a i tak atakuje tylko 2 zawodniczki (Kimura i Kurihara), do tej Shin w ogole nie powinno sie skakać do bloku, krótką grają dosłownie 2 razy na set! Ich gra opiera się o banalne schematy, tylko że mają je wyćwiczone niemal do prefekcji i maskują swoje słabe strony. Szkoda, że wystarczyło to na pokonanie naszej reprezentacji. Najbardziej mnie razi, jak na skrzydłach nie wykorzystywaliśmy tego, ze w bloku byla Takeshita, czyli bloku po prostej nie było! I to serwowanie w libero mnie dobijało kompletnie.
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

Post autor: szyderca »

koniu89 pisze:Po prostu wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd! Japonia to nie jest żaden zespół. Gdybyśmy zagrali na swoim dobrym poziomie, to na wet ich gra w obronie nic by nie pomogła.
A widziałeś co robiły w obronie ??? :D
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

Post autor: PAWKENS »

koniu89 pisze:Po prostu wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd! Japonia to nie jest żaden zespół. Gdybyśmy zagrali na swoim dobrym poziomie, to na wet ich gra w obronie nic by nie pomogła.
Niech twe słowa potwierdzi ten mecz :x !!! Japonia-Włochy 0:3 18:25, 19:25, 14:25 rozegrany pół roku temu...
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

Post autor: Robert »

Pierwszy mecz i pierwsze koty za płoty. Moim zdaniem o przegraniu zadecydował drugi set. Nasza kadra prowadziła w nim 24:22 i przegrała go poprzez proste błędy. Cóż jedna porażka nie przekreśla jeszcze szans na awans, ale... Do końca turnieju wszystkie mecze Polska musi wygrać i czekać na inne wyniki. Poza tym ciężko dzisiaj wyróżnić kogokolwiek w naszej drużynie. Nasze panie nie kończyły ataków, a Japonia wyprowadzała zabójcze kontry. Najważniejsze mecze będą z Dominikaną, Koreą Płd i Serbią, i oby były zwycięskie. Czekamy do jutra na mecz z Kazachstanem, może w końcu "złotka" zagraja na swoim poziomie.
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

Post autor: PAWKENS »

Robert pisze:ale... Do końca turnieju wszystkie mecze Polska musi wygrać i czekać na inne wyniki.
Gdzie tam !!! Wcale nie muszą wygrać wszystkich meczów, mogą jeszcze przegrać z Serbią i jakąś inną drużyną i powinny awansować 8-)
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Mroofka_Zet
Posty: 2
Rejestracja: 17 maja 2008, o 17:24
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

Post autor: Mroofka_Zet »

Dziewczyny mogą chyba tylko 1 mecz jeszcze przegrać,ale lepiej żeby sie pozbierały i grały tak dobrze jak zawsze i myślały o samych wygranych.Będzie im ciężko ale trzymam kcuki i jestem z nimi!!
Czy wygrywasz, czy nie.!
Ja i tak kocham Cie, bo najlepsza w Świecie jest Gedania KKS
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

Post autor: Urban »

Wygrana 3-0 z Kazachstanem.
rywalki w dzisiejszym meczu tak na dobrą sprawę nie istniały. Dobry mecz całego zespołu. ;)
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

Post autor: PAWKENS »

Szczególnie Ani Podolec 8-) Znowu słabo Skowronek, miejmy nadzieję, że gwiazda ligi włoskiej w końcu się przebudzi...Reszta OK :)

Trochę się musiała Serbia namęczyć by pokonać Dominikanę, my będziemy musieli walczyć we wtorek z superskuteczną De La Cruz, Cabral i gwiazdą Murcii Riverą (która o dziwo siedzi na ławie :o )

Korea pokonała małą Tajlandię po pasjonującym tiebreaku, w którym obydwie drużyny mogły wygrać, jednak wygrały te lepsze ;)

Chyba kończy się mecz Japonia - Portoryko, widziałem, że było 2:0 dla gospodyń.
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

Post autor: Arff »

Trochę się musiała Serbia namęczyć by pokonać Dominikanę, my będziemy musieli walczyć we wtorek z superskuteczną De La Cruz, Cabral i gwiazdą Murcii Riverą (która o dziwo siedzi na ławie :o )
hehe... u nas też "gwiazdy" siedzą na ławce... jak choćby wspomniana wyżej Skowronek ;p
Dzisiaj bardzo mocno chciałem pogratulować gry Marioli Zenik... zagrała niesamowite zawody przyjęcie w punkt, a obrony takie że normalnie nie mam pytań, nie biorąc pod uwagę słabszej fizyczności pań, w porównaniu z mężczyznami chciałoby się powiedzieć Ignaczak się chowa =] Na dzień dzisiejszy mamy jedną z najlepszych libero świata... zresztą wśród panów także ;p
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
quentin7
Posty: 130
Rejestracja: 28 lis 2007, o 01:39
Płeć: M
Lokalizacja: a różnie...
Kontakt:

Re: Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

Post autor: quentin7 »

Porażka na dzień dobry z Japonią nie specjalnie mnie zaskoczyła. Nigdy nie grało nam się z nimi łatwo w ich hali i dziś również to było widać jak na dłoni. Azjatki we własnej hali czują się jak ryba w wodzie i oczywiście bez większych problemów powinny wywalczyć prawo gry na Olimpiadzie. Przede wszystkim wczoraj biły nas w obronie, zatyce i przyjęciu. Zagrały o wiele lepiej w tych elementach gry, szczególnie z obronie, ale to zadna nowość. Nieźle zagrała Bednarek i Liktoras, ale to było naprawdę za mało na dziś. Miejmy nadzieję, że dziś bez większych kłopotów uporamy się z zespołem Kazachstanu.

Dzisiejszy mecz to spacerek, tak wiec nie ma się co rozpisywać. Jedna porażka drogi do Pekinu na pewno nam nie przekreśla. Nadal uważam, ze bez problemu dostaniemy się tam :)
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

Post autor: mewa »

Wszystko będzie zależeć od wyników spotkań wtorkowych i środowych. Myślec, że Japonia i Serbia zajmą dwa pierwsze miejsca. Jako, że Japonia jest zespołem azjatyckim, awansuje jeszcze 3. zespół z tabeli i najlepszy azjatycki. o to 3. miejsce rywalizować będziemy właśnie z Koreą Płd. i Dominikaną, które grają mniej więcej na naszym poziomie. Pozostałe drużyny są zdecydowanie słabsze. Jeśli wygramy we wtorek i środę, i nie pozwolimy sobie na porażki z Portoryko i Tajlandią, to będą IO. W przeciwnym razie trzeba będzie pokonać również Serbię lub liczyć na szczęśliwy zbieg okoliczności.
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

Post autor: PAWKENS »

mewa pisze:Wszystko będzie zależeć od wyników spotkań wtorkowych i środowych. Myślec, że Japonia i Serbia zajmą dwa pierwsze miejsca.
A mnie się wydaje, że Polski grają lepiej od Serbii...Spójrzmy chociażby na wynik meczu z Kazachstanem, lub wynik sparingu...Serbki znów się męczyły z gorszą drużyną, choć swoją drogą Japonki także nie miały łatwo, ledwo tiebreaka uniknęły...
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

Post autor: PAWKENS »

Arff pisze:hehe... u nas też "gwiazdy" siedzą na ławce... jak choćby wspomniana wyżej Skowronek ;p
Daj spokój, ona zdobywała przez cały sezon po 20 punktów na mecz w najlepszej lidze świata, więc ona jak nikt inny ma prawo być zmęczona...

Ups, przepraszam, proszę skleić te posty ;)
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

Post autor: Robert »

Może i to jest taktyka na te najważniejsze mecze które są przed Polkami. Zobaczymy jak to się potoczy na ławie też jest Eleonorta Dziękiewicz. Dziś gra była dobra ponieważ przeciwnik nie stawił oporu i był nie najmocniejszy. Może ten pierwszy mecz i nie wyszedł z Japonią, ale przegrana tak jak pisałem wcześniej w tym meczu tkwiła w drugim secie, a wówczas wynik byłby inny. Najważniejsze spotkania we wtorek i środę i oby nie było porażek już do końca turnieju. Liczę na same zwycięstwa bez kalkulacji i czekania na inne wyniki.
ludi14
Posty: 139
Rejestracja: 20 kwie 2008, o 19:31
Płeć: M

Re: Turniej kwalifikacyjny do IO w Tokio 17-25 maja

Post autor: ludi14 »

Dziękiewicz jest kontuzjowana :
http://www.rp.pl/artykul/135962.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie”