Sparingi

Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sparingi

Post autor: PAWKENS »

Dennis Guilder pisze:Z tego co wiem to Portoryko jest w pierwszej dziesiątce rankingu FIVB. Taka drużyna nie jest średniakiem, tylko solidną, dobrą drużyną.
Ranking trochę niewiele ma tutaj do rzeczy...Odejmij im punkty zdobyte w PŚ, to wyjdzie o wiele mniej. Bo w Pucharze Świata bardzo ciężko byłoby nie zająć dobrego miejsca :) A dostać się tam Portorykańczykom nie było zbyt trudno.
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sparingi

Post autor: PAWKENS »

Ja wczoraj gdzieś czytałem, że Serbia pokonała Włochy 3:1...Wie ktoś coś więcej ???
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Sparingi

Post autor: Mate »

Tak ale drugi skład Włoch. Serbia też nie miała podstawowego składu. W pierwszej szóstce zagrał Dejan Bojovic. Zdobył 7 punktów.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Sparingi

Post autor: Kay »

Mate pisze:Tak ale drugi skład Włoch. Serbia też nie miała podstawowego składu. W pierwszej szóstce zagrał Dejan Bojovic. Zdobył 7 punktów.
Zagrał na przyjęciu ? Upewniam się, bo tyle było tych przypuszczeń, że można się pogubić. :P
AZS Częstochowa
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Sparingi

Post autor: Mate »

Tutaj macie pełne statystyki:

Serbia Italia "B"
3:1, 25:22, 22:25, 25:17 i 25:13, posle 84 minuta igre.

SRBIJA: KOVAČEVIĆ (11), BOJOVIĆ (7), BJELICA (1), PETKOVIĆ (4), STANKOVIĆ (12), SAMARDŽIĆ, NIKIĆ (9), MITIĆ (2), GERIĆ, DOKIĆ (1), STAROVIĆ (15), PETRIĆ (1), PODRAŠČANIN (11), ROSIĆ. TRENERI: IGOR KOLAKOVIĆ I ŽELJKO BULATOVIĆ.

ITALIJA: DE PAOLA (1), BOTO (3), PARODI, TRAVICA (5), PATRIJARKA (1), KORTINA, DELA LUNGA (12), SAITA, ROSO (3), TENKATI (6), PANJI, PERACOLO (17), BARONE (3), KUDA TRENERI: L. MONTI I Đ. BLENJINI.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sparingi

Post autor: PAWKENS »

Gładziutko Plavi wygrali, tylko w dwóch pierwszych setach była walka...

Saitę już do reprezentacji wzięli :o Rzeczywiście, Włochy praktycznie kompletnie rezerwowe, Serbia miała już nieco więcej swoich gwiazd :P
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
sekoa
Posty: 22
Rejestracja: 8 sty 2008, o 00:57
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Sparingi

Post autor: sekoa »

ale do japoni pojechali Meoni i Vermiglio
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sparingi

Post autor: PAWKENS »

sekoa pisze:ale do japoni pojechali Meoni i Vermiglio
Do Japonii pojechał już cały pierwszy skład :) Ten mecz był więc tylko testem dla rezerwowych 8-)
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Sparingi

Post autor: Ted »

Dobre wieści nadeszły z Tourcoing. Przed turniejem interkontynentalnym w Espinho, Portoryko dostało lanie od Francuzów. Więcej napisał dreamer Nieudany mecz Portorykańczyków z Francuzami
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sparingi

Post autor: dreamer »

Amerykanie mają już zapewniony start w Pekinie. Teraz ich główną imprezą jest Liga Światowa. Argentyńczycy natomiast szykują się do turnieju ostatniej olimpijskiej szansy, jaki za kilka dni zacznie się w Tokio. Zespoły zagrały dwuktotnie w hali Uniwersytetu Kolorado, w Irving. Amerykanie wygrali 3:1 (sparing) i 3:2 (mecz oficjalny).
W tym drugim meczu - mimo mniejszej przewagi, Amerykanie grali w pełnym składzie. Jon Uriarte natomiast eksperymentował, ale tylko na środku siatki (z konieczności).
Tu jest link do tekstu w Strefie o tych potyczkach: http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.26553

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
PALLAVOLO
Posty: 26
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 19:05
Płeć: M

Re: Sparingi

Post autor: PALLAVOLO »

Serbia rozegrala z Bulgaria 2 mecze sparingowe:

1. Mecz: Serbia - Bulgaria 3:1 ( 26:28, 25:18, 25:19 i 25:18 )

Serbia: KOVAČEVIĆ (13), BOJOVIĆ (7), BJELICA (9), PETKOVIĆ (2), ČUPKOVIĆ (2), STANKOVIĆ (8), SAMARDŽIĆ, NIKIĆ (10), MITIĆ, GERIĆ, DOKIĆ (3), STAROVIĆ (27), PETRIĆ (1), PODRAŠČANIN (8), ROSIĆ.
Bulgaria: CVETANOV (5), ŽEKOV (4), JORDANOV (7), GAJDARSKI (4), STANEV, ANANIJEV (6), MILUŠEV (7), BOGDANOV (4), SALPAROV, ALEKSIJEV (9), PENEV (8), ZAREV (1), SOKOLOV (5), IVANOV.


2. Mecz: Serbia - Bulgaria 3:1 ( 25:22, 24:26, 26:24 i 25:20 )

Serbia: KOVAČEVIĆ (9), BOJOVIĆ (8), BJELICA (10), PETKOVIĆ (2), ČUPKOVIĆ, STANKOVIĆ, SAMARDŽIĆ, NIKIĆ (7), MITIĆ, GERIĆ (9), DOKIĆ (9), STAROVIĆ (7), PETRIĆ (6), PODRAŠČANIN (3), ROSIĆ.
Bulgaria: CVETANOV (9), ŽEKOV, JORDANOV (13), GAJDARSKI (10), STANEV, ANANIJEV (1), MILUŠEV (6), BOGDANOV (2), SALPAROV, ALEKSIJEV (9), PENEV (3), ZAREV (2), SOKOLOV (9), IVANOV.

Widac Bulgria nie jest taka mocna. Chyba Kazijski u nich znaczy wiecej niz u nas Wlazly ;)
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sparingi

Post autor: PAWKENS »

Ted pisze:Dobre wieści nadeszły z Tourcoing. Przed turniejem interkontynentalnym w Espinho, Portoryko dostało lanie od Francuzów. Więcej napisał dreamer Nieudany mecz Portorykańczyków z Francuzami
Ale miazga :o :o Przecież ten wynik to wręcz deklasacja !!! I jeszcze kontuzja ich czołowego rozgrywającego...Jeśli utrzymają tę dyspozycję do jutra problemów być nie powinno :D

Widać, że Argentyńczycy są w dość dobrej formie, bo powalczyli z najsilniejszym składem USA :) A Bułgarzy zagrali bez Kaziyskiego i Nikolova, w Serbii Starović godnie zastąpił bombardiera Miljkovicia 8-)
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sparingi

Post autor: dreamer »

Mistrzowie Azji - Australijczycy, końcowy okres przygotowań do turnieju kwalifikacyjnego w Tokio spędzili w Chinach. 27 maja rozegrali tam z gospodarzami ostatni mecz kontrolny przed tym turniejem.
Australijczycy wygrali 3:2, a bardzo dobre zawody zagrał Igor Yudin, który obok Carrolla miał największy wkład w zwycięstwo.
Ciekawe, ale mam przeczucie, że Australia może w Tokio mocno nawywijać...
Tu jest link do informacji o tym meczu: http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.26561

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Sparingi

Post autor: pk+ »

PAWKENS pisze:
Ted pisze:Dobre wieści nadeszły z Tourcoing. Przed turniejem interkontynentalnym w Espinho, Portoryko dostało lanie od Francuzów. Więcej napisał dreamer Nieudany mecz Portorykańczyków z Francuzami
Ale miazga :o :o Przecież ten wynik to wręcz deklasacja !!! I jeszcze kontuzja ich czołowego rozgrywającego...Jeśli utrzymają tę dyspozycję do jutra problemów być nie powinno :D
No z jednej strony dobre wiadomości z drugiej złe... żeby tylko znowu nie skończyło się na zlekceważeniu przeciwnika, mam nadzieję że nasi nie czytają newsów ze świata sportu a trener trzyma język za zębami ;)
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sparingi

Post autor: PAWKENS »

Paula Carolla można by było porównać z Hectorem Soto :) Też wielki bombardier swojej dobrej reprezentacji, tyle, że leworęczny. Mecz trochę nierówny, ciekawe, czy poziom był wysoki...A już dzisiaj rozpoczyna się turniej kwalifikacyjny do IO, ale to na inny temat :)
pk+ pisze:No z jednej strony dobre wiadomości z drugiej złe... żeby tylko znowu nie skończyło się na zlekceważeniu przeciwnika, mam nadzieję że nasi nie czytają newsów ze świata sportu a trener trzyma język za zębami ;)
Ja myślę, że mecz z Estonią to nie było lekceważenie...Ale denna forma. Z resztą na tak arcyważnym turnieju odpuszczania być nie może !!!
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie”