Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Arff »

Polska będzie organizatorem Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn w 2014 roku! W czwartek ma się odbyć konferencja prasowa na której przedstawione zostaną szczegóły.
Finałem wizyty szefa FIVB w Polsce ma być podpisanie umowy na organizację Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn w 2014 roku. Jak nieoficjalnie dowiedziały się reklama konkurencyjnego serwisu.pl, prawo organizacji powierzone zostało Polskiemu Związkowi Siatkówki.! Prawa do transmisji oraz prawa marketingowe w całości zakupi telewizja Polsat. Wartość praw wyceniona została na podobnym poziomie jak prawa do transmisji z Mistrzostw Europy w piłce nożnej. W grę wchodzi zatem kwota kilkunastu milionów euro.

W czwartek ma się odbyć konferencja prasowa z udziałem, przedstawicieli Polskiego Związku Siatkówki oraz telewizji Polsat, na której przedstawione zostaną szczegóły podpisanych umów.
źródło: reklama konkurencyjnego serwisu.pl


hoho... ale się porobiło... bardzo dobra informacja, miejmy tylko nadzieje że będziemy mieli kim na tych mistrzostwach zagrać, tzn. niech to co mówią o juniorach się sprawdzi w przyszłości =]
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: mistrzostwa świata 2014 w Polsce !!!

Post autor: Mate »

Teraz musi iść fala nowych zawodników, bo inaczej będzie powtórka z tych Igrzysk, czyli większość zawodników powyżej 30 lat. Winiar i Wlazły będą mieć 31 lat. Mamy kilku zdolnych zawodników na ataku, m.in. Żaliński, Janeczek. Zagumny nie będzie grał w kadrze to jest pewne. Po nim pewnie pałeczkę przejmie Woicki no chyba, że któryś z juniorów będzie szalał na rozegraniu i to on będzie sypaczem numer 1.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: mistrzostwa świata 2014 w Polsce !!!

Post autor: Arff »

Po nim pewnie pałeczkę przejmie Woicki no chyba, że któryś z juniorów będzie szalał na rozegraniu i to on będzie sypaczem numer 1.
Drzyzga zagrał dzisiaj z Włochami bardzo dobry mecz... widać to idealnie na podstawie wyników poszczególnych zawodników... zdobycze punktowe wszystkich graczy zamknęły sie w przedziale 10-15... widać że chłopak myśli na boisku i równo rozdziela piłki... jeśli chodzi o atakującego na turniej MŚ w 2014 to raczej póki co widziałbym takowego, wśród trójki Janeczek, Buszek, Król... ze środkiem na pewno nie będzie problemów... najgorzej sprawa wygląda z przyjmującymi... choć jeśli Wójtowicz dalej będzie się tak rozwijał, to może być dobrze.. przypomnę tylko że w kadetach nie był nawet w 12 kadry, a teraz, do spółki z Królem, jest jej liderem w ataku i do tego bardzo dobrze przyjmuję... brakuje mu trochę warunków fizycznych (191 cm), ale jak na juniora i jego wzrost ma piekielnie mocny wyskok i 340cm zasięgu, nie zapominajmy że jest on juniorem i to wszystko będzie jeszcze rosnąć... spokojnie.. będzie ok =]
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
el_joaquin
Posty: 56
Rejestracja: 7 sty 2008, o 18:24
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: mistrzostwa świata 2014 w Polsce !!!

Post autor: el_joaquin »

Plotka która pojawiła się już w tamtym roku przerodziła się w prawdę, mamy Mistrzostwa Świata, jednak obietnica Acosty się spełniła a ja na niego psioczyłem, chociaż ten pierwszy dzisiejszy news uznałem za kaczkę dziennikarską to chyba teraz niema już żadnych wątpliwości.

Dalej niewierze...
...
bartolina_89
Posty: 193
Rejestracja: 30 sie 2008, o 05:20
Płeć: M
Kontakt:

Re: mistrzostwa świata 2014 w Polsce !!!

Post autor: bartolina_89 »

a ja wierzę! nadzieja umiera ustatnia! Jest to znakomita wiadomość, tylko teraz czekać na te Mistrzostwa, które będą za...bardzo bardzo wiele lat :( I te decyzja otwiera drogę do prezesowstwa FIVB Mirosławowi Przedpełskiemu, który by mógł to stanowisko objąć po igrzyskach w Londynie, i będzie super organizacja!! Organizacja Mistrzostw będzie 10000000000000 razy lepsza od tej Japońskiej.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: mistrzostwa świata 2014 w Polsce !!!

Post autor: Arff »

No i potwierdzone... podobno Polsat przebił ofertę telewizji japońskiej =] ale nie był to podobno główny czynnik, Przedpełski przedstawił program budowy hal w Polsce, dużym czynnikiem była organizacja Euro 2012...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
bartolina_89
Posty: 193
Rejestracja: 30 sie 2008, o 05:20
Płeć: M
Kontakt:

Re: mistrzostwa świata 2014 w Polsce !!!

Post autor: bartolina_89 »

Czyli po Euro 08 Polsat jest ,,przy kasie" to dobrze, że umiemy pobić japońską telewizja, które jest chyba najbogatsza, ale chyba oni już woleli nie inwestować w siatkówkę. Niech teraz się zaczną wszystkie imprezy w Polsce tak jak wczesniej w Japoni! :D
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: mistrzostwa świata 2014 w Polsce !!!

Post autor: Arff »

Tu nie chodzi czy przy kasie czy nie... to bardzo duża inwestycja która przyniesie ogromne profity... do Polsatu trafi kasa ze sprzedaży praw transmisyjnych, reklam w swojej ramówce oraz od sponsorów którzy będą chcieli mieć swoje logo w halach...
jestem pewien że zyski powinny przynajmniej podwoić inwestycję...

Państwo zarobi na podatkach, miasta dostaną nowe hale, a PZPS też nie będzie głodowało... same plusy
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
olek322
Posty: 431
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 22:09
Płeć: M

Re: mistrzostwa świata 2014 w Polsce !!!

Post autor: olek322 »

Arff pisze:eśli chodzi o atakującego na turniej MŚ w 2014 to raczej póki co widziałbym takowego, wśród trójki Janeczek, Buszek, Król.
Większe od nich szanse ma jak narazie Żaliński którzy wygrywa z nimi rywalizację jeżeli chodzi o kadrę, a i w lidze pokazał że można na niego liczyć.Ponadto jako atakujący może jeszcze grać Kurek czy Jarosz ale oni niech się najpierw zdecydują na jakiej pozycji będą grać.No i jest jeszcze Kamiński, szkoda że nie zobaczymy go w tym sezonie w Plus lidze, bo ten zawodnik ma namiary na bardzo nieprzeciętnego bombardiera.
Ciekawi mnie jeszcze sprawa miast gdzie odbędą się mecze. Wiadomo że będzie ich sześc, napewno będzie Warszawa gdzie w ramach NCS ma powstać hala na 15 tyś, będzie też pewnie Gdasńsk ze swoją Halą na 12 tyś, Katowicki spodek oczywiście, Łódź gdzie powstaje nowa hala na 12 tyś, a pozostałe 2 miasta? Bydgoszcz? Poznań? Rzeszów? Wrocław?
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: mistrzostwa świata 2014 w Polsce !!!

Post autor: Arff »

Większe od nich szanse ma jak narazie Żaliński którzy wygrywa z nimi rywalizację jeżeli chodzi o kadrę, a i w lidze pokazał że można na niego liczyć.Ponadto jako atakujący może jeszcze grać Kurek czy Jarosz ale oni niech się najpierw zdecydują na jakiej pozycji będą grać.No i jest jeszcze Kamiński, szkoda że nie zobaczymy go w tym sezonie w Plus lidze, bo ten zawodnik ma namiary na bardzo nieprzeciętnego bombardiera.
Uwierz mi, nie... =] Żaliński wygrywa rywalizację tylko u Lozano, w Kadrze B przegrał z Janeczkiem i Gromośmiesznym... po prostu Lozano zobaczył jeden jego mecz zabrał go na zgrupowanie w kwietniu... a teraz na te baraże po prostu nie chciał nic zmieniać, sam to potwierdził Wiciu Roman...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
el_joaquin
Posty: 56
Rejestracja: 7 sty 2008, o 18:24
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: mistrzostwa świata 2014 w Polsce !!!

Post autor: el_joaquin »

Po pierwsze to niema co wyjeżdżać tu kto będzie grał na MŚ 2014 roku, bo to niema sensu. Teraz powinno się spokojnie wybrać nowego trenera który będzie miał za zadania wygrać właśnie MŚ w 2014, dać mu komfort pracy kilku lat z naszą reprezentacją. Niby mamy utalentowanych juniorów(chociaż w ME coś im nie idzie :P, ale jak dziś wygrają to przynajmniej wyjdą z grupy), dlatego niema co się bać czy na młocie będzie grał Żaliński, Janeczek czy inny Mariuszek bo zawsze np. za 4 lata pojawić się może taki Michajlov jak w Sbornej, też przypomnę że Zagumny za 6 lat będzie miał tylko 37 wiosen czyli będzie tylko o jeden rok starszy od Ball'a, więc nie gadajcie że nie będzie mógł grać 8-)


Co do hal to np. we Wrocławiu jest takie coś jak Hala Ludowa(Stulecia) gdzie spokojnie wchodzi 6 tys ludzi, a to spokojnie starczy na np. mecze gdzie nie graliby nasi.
...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: mistrzostwa świata 2014 w Polsce !!!

Post autor: Arff »

wszystkie hale na MŚ mają być nowe (oczywiście poza spodkiem, który też będzie po renowacji), w Gdańsku, Łodzi, Warszawie, Katowicach i podobno w grę wchodzi kilka miast jak Wrocław, Poznań czy Bydgoszcz ale jeśli już któreś z tych miast będzie organizować, to zostaną tam wybudowane nowe hale...

aaaalbo nie =]
"Razem ze Stadionem Narodowym na piłkarskie mistrzostwa Europy w 2012 roku zostanie zbudowana hala na 20 tysięcy widzów - powiedział minister Drzewiecki. - Nie będzie żadnego wyścigu z czasem. Hale w Katowicach i Wrocławiu już stoją. W Łodzi będzie gotowa na przyszłoroczne mistrzostwa Europy. Powstaje nowoczesny obiekt w Gdańsku. Wszystko zostało przemyślane. Nie rzuciliśmy się na głęboką wodę, żeby następnie zastanawiać się co z tym fantem zrobić."
sprry... głupotę palnąłem =] Ale, co mnie bardzo cieszy, znalazłem jeszcze jedną wypowiedź:
"Być może będziemy popularyzować siatkówkę w mniejszych ośrodkach, które będą dysponować odpowiednimi obiektami - powiedział. - Ruben Acosta zawsze miał prawidłowe wizje i dokonywał odpowiednich wyborów. Udowodnimy, że przyznanie Polsce organizacji mistrzostw świata należało również do takich."
Błaaaagam !!! Lublin !!! Jest bardzo nowoczesna hala na 7 tys. miejsc (z dostawionymi miejscami, na zawody siatkarskie)... budowana 10 lat, ale w końcu się udało =] Konkretniej stoi 100m od mojego domu =]
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
olek322
Posty: 431
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 22:09
Płeć: M

Re: mistrzostwa świata 2014 w Polsce !!!

Post autor: olek322 »

olek322 pisze: Uwierz mi, nie... =] Żaliński wygrywa rywalizację tylko u Lozano, w Kadrze B przegrał z Janeczkiem i Gromośmiesznym... po prostu Lozano zobaczył jeden jego mecz zabrał go na zgrupowanie w kwietniu... a teraz na te baraże po prostu nie chciał nic zmieniać, sam to potwierdził Wiciu Roman...
Tylko u Lozano? Chyba lepiej wygrać u Lozano niż w kadrze B której trenerem jest klubowy trener Janeczka...A Raul Bartka też napewno widział w akcji.U Lozano rywalizacje z Janeczkiem wygrali tez Jarosz i Kurek jeżeli mówimy o przyszłościowych zawodnikach, ale moim faworytem i tak jest...Kamiński:) niech go tylko omijają kontuzję to jeżeli będzie miał szanse grać to napewno pokaże co potrafi.
Dzewiecki wspominał o Wrocławiu, dziwne bo tam jest hala na 6000 i dosyć wiekowa a np w Bydgoszczy jest bardzo nowoczesny obiekt na ok 7000, co do Lublina popieram jak najbardziej:)
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: mistrzostwa świata 2014 w Polsce !!!

Post autor: Arff »

Fakt... ale póki Janeczek grał (gdy Billings leczył kontuzje) to On był w szerokiej kadrze...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
el_joaquin
Posty: 56
Rejestracja: 7 sty 2008, o 18:24
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: mistrzostwa świata 2014 w Polsce !!!

Post autor: el_joaquin »

olek322 pisze: Dzewiecki wspominał o Wrocławiu, dziwne bo tam jest hala na 6000 i dosyć wiekowa a np w Bydgoszczy jest bardzo nowoczesny obiekt na ok 7000, co do Lublina popieram jak najbardziej:)

Hala Stulecia "wiekowa"??? Chłopie, weź się kiedyś przejedź do Wrocławia i zobacz jak ona wygląda, nie wspominając jaka niesamowita atmosfera jest w środku, żadna nowa hala tego niema a byłem już w niejednej hali w Polsce.
Chyba że chodzi o wrocławską hale Orbita który chyba też pomieści 6000 tys ludzi a jest już nowoczesna. 8-)


Żeby nie było że ja tylko faworyzuje "swoje" miasto ;) , to też popieram pomysł rozegrania tego, jak robią to włosi na 10 obiektach wczęści w mniejszych miejscowościach, tylko jak wszystko to musi mieć ręce i nogi, bo niema sensu rozgrywać meczy w miejscowościach gdzie siatkówka nie istnieje, bo w każdej hali nasi grać nie będą a to jest główny magnes dla ludu. (Ktoś kto nie interesuje się siatkówką nie pójdzie na mecz np. Egipt vs Japonia)
...
olek322
Posty: 431
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 22:09
Płeć: M

Re: mistrzostwa świata 2014 w Polsce !!!

Post autor: olek322 »

Nie, wcale nie jest wiekowa, wybudowana dopiero w 1913 r.a ktoś przypadkiem ją wpisał na listę zabytków UNESCO :D. Nie mówie że jest to hala która sie nie daje do niczego ale naprawdę są w Polsce lepsze. W Bydgoszczy jest nowa, w pełni klimatyzowana spora hala, atmosfera tam jest nie gorsza albo i lepsza jak we Wrocku każdy kto oglądał mecze LŚ to potwierdzi, zresztą właśnie jeżeli chodzi o Ligę Światową to Wrocław regularnie przegrywa nie tylko z Bydgoszczą ale i z Poznańską Areną.
przemek16
Posty: 279
Rejestracja: 16 lip 2008, o 07:09
Płeć: M
Kontakt:

Re: mistrzostwa świata 2014 w Polsce !!!

Post autor: przemek16 »

MS w Polsce to jest coś niesamowitego najwazniejsze abyśmy mieli dobrych zawodnikow Wlazły, Winiarski, Woicki, czy Wika będą filarami ale młodsi zawodnicy powinni włączyć sie do rywalizacji. Myslę ze w Polsce organizacja MS będzie o 100 % lepsza niz ta w Japoni wazne jest ze w Polsce coraz częsciej mówi się o siatkówce a nie pilce noznej
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: mistrzostwa świata 2014 w Polsce !!!

Post autor: Arff »

Nie możesz teraz powiedzieć, kto będzie filarem drużyny za 6 lat... to nie możliwe. Ja twierdze że Wlazły w wieku 32 lat na pewno już w kadrze grać nie będzie, bo jego zasięg ograniczy się do 340, a bez techniki z takim zasięgiem grać się nie da... ale kto wie jak to będzie ???
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: mistrzostwa świata 2014 w Polsce !!!

Post autor: Nagor »

Arff pisze:Nie możesz teraz powiedzieć, kto będzie filarem drużyny za 6 lat... to nie możliwe. Ja twierdze że Wlazły w wieku 32 lat na pewno już w kadrze grać nie będzie, bo jego zasięg ograniczy się do 340, a bez techniki z takim zasięgiem grać się nie da... ale kto wie jak to będzie ???
Też tak myślę, tak 6 lat to w końcu 6 lat, a jak teraz te nasze "filary" są połamane i ich bolą paluszki i brzuszki to za 6 lat mowy nie ma, żeby grali...
...
bartolina_89
Posty: 193
Rejestracja: 30 sie 2008, o 05:20
Płeć: M
Kontakt:

Re: mistrzostwa świata 2014 w Polsce !!!

Post autor: bartolina_89 »

Chłopie! (olek322) czy ty byłeś w Hali Stulecia? chyba nie...więc po co się wypowiadasz na temat o którym nie masz zielonego pojęcia? Od strony zewnętrznej jest to stary obiekt, ale jak tam wejdziesz to jest przepiękna wyremontowana hala i jakaś magia taj hali. Uważam że to jest piękny obiekt, zarazem zabytkowy i nowoczesny.
olek322
Posty: 431
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 22:09
Płeć: M

Re: mistrzostwa świata 2014 w Polsce !!!

Post autor: olek322 »

bartolina_89 pisze:Chłopie! (olek322) czy ty byłeś w Hali Stulecia? chyba nie...więc po co się wypowiadasz na temat o którym nie masz zielonego pojęcia? Od strony zewnętrznej jest to stary obiekt, ale jak tam wejdziesz to jest przepiękna wyremontowana hala i jakaś magia taj hali. Uważam że to jest piękny obiekt, zarazem zabytkowy i nowoczesny.
Akurat byłem nie dawno ale to nie ma zanczenia Chyba nie rozumiecie co napisałem.Hala we Wrocławiu jest napewno jedna z lepszych Hal w Polsce, ale jak już Drzewiecki wymieniał Hale które JUŻ SĄ to powinien zamiast Wrocławia wymienić Bydgoszcz,
Bo tam Hala jest większa niż we Wrocku, bardziej nowoczesna, i klimatyzowana(we Wrocławiu nie)To chyba logiczne.A Magię to każda Hala ma swoją, Bydgoszcz napewno tu nie ustepuje zobacznie sobie filmiki z YT jaka była atmosfera na meczach LŚ
bartolina_89
Posty: 193
Rejestracja: 30 sie 2008, o 05:20
Płeć: M
Kontakt:

Re: mistrzostwa świata 2014 w Polsce !!!

Post autor: bartolina_89 »

a Nie prawda bo Bydgoszcz duszy nie ma! Nie muszę ogladać na Youtubie bo sam na nim byłem. Hala Stulecia to jest coś pięknego, a Bydgoszcz to taki normalny budynek bez magii i duszy. Do czasu MŚ będzie klima w hali stulecia na 100%. A poza tym hala stulecia zasługuje bardziej na tą imprezę niż Bydgoszcz
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: mistrzostwa świata 2014 w Polsce !!!

Post autor: Antos »

Goraco sie modle aby mistrzostwa odbywaly sie w miastach z atmosfera do siatkowki a nie tam gdzie politycy posmaruja.
Rzeszow, Spodek, Olsztyn z nową halą, pewnie Lodz i Trojmiasto ze wzgledu na nowe hale. Co o tym myslicie?
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
osnazfsb

Re: mistrzostwa świata 2014 w Polsce !!!

Post autor: osnazfsb »

Ja tam poczekam z tym podniecaniem sie atmosfera jeszcze przynajmniej ze 2-3 lata- powiedzmy ze PZPS zatrudni polskiego trenera i przez nablizsze kilka lat nie bedziemy mieli takich sukcesów- czy naprawde myslicie ze wówczas nie oszukujmy sie wieksza czesc kibiców czyli tzw niedzielni albo pikniki zrobia naprawde goraca atmosfere na trybunach gdy Polacy nie beda mieli wiekszych szans chociazby na medal-szczególnie w czasie meczów innych druzyn -szczerze watpie bo typowym dla nas zjawiskiem jest to ze Polacy nie ogladaja skoków narciarskich a Małysza nie ogladaja siatkówki a polska kadre- nie odnosze tego np do forumowiczów ale nas jest naprawde niewielu a masy chca po prostu sukcesu chociazby w polo
Fajnie ze dostalismy organizacje tej imprezy bedzie ona duzo łatwiejsza do organizacji niz ME w 2012 i w tym widze nadzieje ze objawy typowego dla polskich obiektów "dziadostwa" nie beda tak widoczne bo hale z pewnoscia pobudujemy a wszystkie inne potrzeby sa nieporównywalnie mniejsze niz przy piłkarskiej imprezie- totez ewentulne wieloletnie zaniedbani nie beda tak widoczne jak podczas ME- oby tylko ta piłkarska impreza dokumentnie nie zepsuła nam opinii jako organizatorów
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: mistrzostwa świata 2014 w Polsce !!!

Post autor: Arff »

Myślę że tych ludzi którzy na prawdę interesują się siatkówką nie jest tak mało... otóż wydaje mi się że doskonałym tego wyznacznikiem jest oglądalność PLSu, czyli jakieś 300 000 ludzi... spokojnie wystarczy żeby zapełnić każdą halę w Polsce =]
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: mistrzostwa świata 2014 w Polsce !!!

Post autor: Mate »

Według mnie mecze MŚ będą rozgrywane w: Warszawie, Katowicach, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Bydgoszczy. Ale i tak nie chciałbym Warszawy. Niby jest to stolica, ale skoro nie ma tam LŚ to po co MŚ. Nie ulega żadnej wątpliwości, że finał powinien być w Katowicach. A i ten ile Spodek będzie mógł pomieścić po modernizacji??
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
osnazfsb

Re: mistrzostwa świata 2014 w Polsce !!!

Post autor: osnazfsb »

Co do Warszawy - ciezko naprawde znalezc impreze gdzie finał nie odbywa sie w stolicy kraju organizatora - taka jest tradycja a z drugiej strony Warszawa to nie zadna siatkarska pustynia choc faktycznie fanklub Politechniki za liczny to nie jest a i na meczach atmosfera jest taka ze dzieci sobie lataja po calej hali- ale mimo to troche tych osób na te mecze przychodzi
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: mistrzostwa świata 2014 w Polsce !!!

Post autor: Arff »

Co tu rozpatrywać jak i tak na meczach reprezentacji Polski, przyjezdni (z całego kraju) to 90% widowni...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: mistrzostwa świata 2014 w Polsce !!!

Post autor: Antos »

Antos pisze:Goraco sie modle aby mistrzostwa odbywaly sie w miastach z atmosfera do siatkowki a nie tam gdzie politycy posmaruja.
Rzeszow, Spodek, Olsztyn z nową halą, pewnie Lodz i Trojmiasto ze wzgledu na nowe hale. Co o tym myslicie?
Miast ma byc 10. Wedlug mnie: Katowice, Rzeszow, Olsztyn, Warszawa, Lodz, Trojmiasto, Poznan, Bydgoszcz. I zostaja jeszcze 2 miasta, gdyby Czestochowa miala wieksza hale...
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce !!!

Post autor: Arff »

W Częstochowie ma być nowa hala, była o tym ostatnio mowa... i jest walka o 1 miejsce spośród niesiatkarskich miast :) Ja chciałem tylko zasugerować, że w Lublinie jest nowa hala na 5,5tys. miejsc, a do 2014 myślę, że już uwinął się z budową tego lotniska :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata”