Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

Post autor: majka86 »

http://www.reprezentacja.net/siatkowka/ ... sci/21110/

Brazylia, Rosja, Kanada

cóż... od razu mówiłam, że PZPS przehandlował juniorów i kadetów za te dwie dzikie karty w LM :D przyjemna grupa, nie ma co :D

ale chyba w C byłoby jeszcze gorzej: Argentyna ma rewelacyjnych juniorów, a Francja Ngapetha, do tego Kuba; dwie pozostałe grupy - rozrywkowe.

lepszych juniorów już chyba mieć nie będziemy. Drzyzga, Król, Konarski, Zatorski, Wiśniewski, Kłos, Mika, Jasiński, Krzywiecki. Jak nie teraz to kiedy? Nie ma co patrzeć na przeciwników. Wierzę w medal pomimo zarąbistej grupy 8-)

aha... takie małe spostrzeżenie: jeszcze jeden dobry znak na niebie oprócz medali co 6 lat i turnieju na azjatyckiej ziemi. W 2003 roku Winiarski, Wlazły i koledzy w grupie grali z... Brazylią i Kanadą :D z Brazylią przegrali w grupie 3:0 po to, aby w finale pokonać ich 3:2.
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

Post autor: Mate »

Nie wiem, jakich juniorów mają Kanadyjczycy, ale Brazylijczycy i Rosjanie mają na pewno dobrych. Nie gra czasem Moskvin w kadrze Rosji(juniorskiej)?? Pożyjemy, zobaczymy. Ja tam wierzę w chłopaków.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

Post autor: Arff »

eee gadacie głupoty :) Grupa jest rewelacyjna... tylko A jest łatwiejsza, ot... przypadkowo znaleźli się w niej gospodarze:) ... bo grupa B i C to jakaś masakra :D ... a co fajniejsze jak wyjdziemy z grupy rozstawieni to trafiamy na pierwszą ekipę grupy... A, czyli zapewne Indie i idąc rozumowaniem Majki... tak samo jak w 2003 roku :D

Rosja i Brazylia w tym roczniku nie dysponują wybitnymi składami, jak to się już nie raz im zdarzało... albo raczej, jak to się im zwykle zdarza :D Obie te ekipy już z nami przegrywały, a w optymalnej formie jedziemy Rosjan 3:0... z Brazylią będzie nieco gorzej, ale też są do ogrania, Kanada to dostarczyciel punktów...

Jak na mnie najgorsza jest grupa B, może nie tyle bardzo ciężka, co strasznie wyrównana... choć chyba pewnym jest że układ grupy będzie Iran, Chiny, Belgia, Egipt... Iran i Egipt przyjadą zapewne seniorami, a Chiny mają bardzo mocny ten rocznik, szczególnie świetnie sypie ich rozgrywający LI Runming, wykonawców też ma bardzo dobrych, więc nie należy cih brać jako słabeuczy... Belgia to również bardzo mocna ekipa, można powiedzieć, że niewiele słabsza od naszej...

Grupa C to prosta sprawa... Argentyna/Francja(zamiennie), Kuba, Grecja(w tej kolejności)... Kuba nie dysponuje mocnym składem, choć nie wiadomo czy nie zagra Leon, ale gra tam jeszcze Cepeda(obaj pierwszy skład seniorskiej kadry :) )... ale Kubańczycy raczej nie będą odgrywali większej roli w tym turnieju( w MŚ kadetów dostali od Niemców i Rosjan), bo obaj wymienieni sami nie dadzą rady, Argentyna i Francja to dwóch zdecydowanych faworytów całej imprezy w jednej grupie, choć zdaje się że Argentyna, z rewelacyjnym rozgrywającym o znajomym nazwisku- Nicolas Uriarte, na czele mogą być groźniejsi, jak to Argentyńczycy mają świetnego libero -Lopeza, za atak, przyjęcie, blok i siłę na zagrywce odpowiada tam fenomenalny przyjmujący Facundo Conte, który zdobywa większość punktów tego zespołu... Francja z kolei odwrotnie... maja wykonawców, a nie mają rozgrywającego... chyba że sypać będzie kto inny, niż Toniutti... ale z Ngapethem, Quasqiem na skrzydłach i fenomenalnym środkowych Benoitem, może wystawiać nawet pan Józek spod spożywczego...


Co do poszczególnych zawodników u naszych rywali... Rosja to standard... wysocy zawodnicy, którzy w kadetach nawalili strasznie dużo bloków, ale w juniorach to już tak nie idzie, więc ich najmocniejsza broń jeszcze osłabnie... z wyróżniajacych się zawodników to jeden ze środkowych Volvich, który ma bodaj ze 210cm, oraz ich kapitan, bardzo wysoki atakujący Ruslan Moskvin... ale atak rozkłada się u nich raczej równo...

Co do Brazylii to zapewne kilka nazwisk będzie znanych z opowiadań Dreamera :D

Szczególnie chyba środkowy Aurelio Figueiredo do tego grają tam, przyjmujący Minasu Maurício Silva i atakujący Thiago Wesz, którzy zdobywają większość punktów, za defensywę odpowiada bardzo dobry libero Thales Hoss... reszty ich zawodników nie znam... może wrzucę skład z kadetów, to Dreamer może kogoś jeszcze przedstawi :)
imie nazwisko- koszulka- klub
Aurélio Figueiredo - Aurélio - Bonja Bom
Tiago Wesz -Tiago Wesz - On Line
Levi Cabral -Levi -Banespa
Maurício Silva- Maurício - Minas Tenis Clube
Murilo Radke-Murilo Ulbra
Guilherme Koepp -Koepp Barão
Najari Carvalho -Najari Banespa
Anderson Ventura -Anderson Ponespa
Renan Buiatti- Renan Bonespa
Isac Santos -Isac Bonespa
Rodrigo Menicucci -Rodrigo Minas Tenis Clube
(L) Thales Hoss -Thales Ulbra
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

Post autor: Kay »

Swojego czasu miałem Murilo Radke w swojej drużynie w VM i mam sentyment. :D
AZS Częstochowa
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

Post autor: Nagor »

No to odpadliśmy.
...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

Post autor: Mate »

Nagor pisze:No to odpadliśmy.
Nie ma to, jak wrodzony pesymizm :) . Trzeba wierzyć w chłopaków ;) .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
tomko
Posty: 27
Rejestracja: 17 cze 2009, o 21:35
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

Post autor: tomko »

Nie wiecie czy jakaś transmisja będzie z tych zawodów, tzn czy Hindusi realizują transmisję bo może na necie się gdzieś znajdzie?
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

Post autor: krzysiu »

Polska przegrała pierwszy mecz z Kanadą 2:3
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

Post autor: Nagor »

krzysiu pisze:Polska przegrała pierwszy mecz z Kanadą 2:3
Tym samym przekreślając sobie realne szanse na awans, zostają tylko prowizoryczne.
...
Awatar użytkownika
xyz91
Posty: 154
Rejestracja: 15 maja 2009, o 14:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

Post autor: xyz91 »

Rosja przegrała z Brazylią 1:3 (28:30, 16:25, 25:23, 19:25). Rosja była gorsza we wszystkich elementach i (niestety) zasłużenie przegrała :( .
xyz91
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

Post autor: krzysiu »

Polskim zawodnikom po dzisiejszej porażce z Rosją 2:3 została walka o miejsca 9-16. I tak się skończył sen o złotym medalu
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

Post autor: dreamer »

Dwie porażki Polaków w grupie eliminacyjnej (na razie), to chyba wynik daleki od tego, jakiego z optymizmem oczekiwano od naszych - ponoć już dźwigających złote krążki w kieszeni - chłopców.

Jakoś nie widzę wielkiej ochoty do dyskutowania o tym problemie. W zasadzie nie dziwi mnie ta niechęć. Chętnie jednak poznałbym opinie - szczególnie tych osób które w medal, i to najlepiej złoty, święcie wierzyły - co takiego się stało.

Moja opinia jest dość prosta i jednoznaczna. Nasi działacze i sztab szkoleniowy nie po raz pierwszy pokazali, że nie mają rozeznania w aktualnej geografii siatkówki młodzieżowej i nie śledzą postępów innych drużyn.

Okazuje się, że nasza kadra juniorska to taki domek z kart, rozpadający się przy małym podmuchu. Ja myślę także, że pozytywem tej klęski jest to, że może inaczej krytykanci poczynań Daniela Castellaniego popatrzą na jego położenie i inaczej (właściwie) ocenią pole (a raczej jego brak) manewru jakim dysponuje.

Przy okazji...
Ostatnie mecze Brazylii jakie udało mi się obserwować (juniorów) skłaniają mnie do proroctwa :D, że rodzi nam się nowa wielka gwiazda w tym kraju. Jej nazwisko: Willian Cargnin Paese. Jeżeli nic nie przeszkodzi w płymnny6m rozwoju jego kariery, to za 5-6 lat nie powinno być na świecie lepszego zawodnika od niego.

dreamer
PS
Willian Cargnin Paese pochodzi z rodziny o bogatych tradycjach siatkarskich i sportowych ogólnie.
Jego siostra Nicolle Cargnin Paese gra w argentyńskim Banco Nacion. W ubiegłym roku była jedną z najlepszych zawodniczek Liga Argentina. Chciałbym i ją i jego zobaczyć już niedługo w polskich ligach. A nie jest to nierealne, bo ich cena jeszcze nie jest zbyt wywindowana.
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
xyz91
Posty: 154
Rejestracja: 15 maja 2009, o 14:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

Post autor: xyz91 »

Rosjanie doskonale grali blokiem- szalał Szczerbinin. Trochę mnie dziwi to, że tak mało gra Rusłan Moskwin. Rosja dziś była po prostu lepsza. Świetna zmiana Markina.

Trochę prywaty: Życzę Rosji zdobycia złotego medalu.

Jeśli chodzi o talenty to proponuję zwrócić uwagę na Białorusina Pawła Audoczankę. Ten chłopak ma talent, zainteresowanie nim wykazuje Zenit Kazań.
xyz91
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

Post autor: Nagor »

Kolejne zmarnowane pokolenie bez perspektyw, czekamy dalej...
...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

Post autor: Guilder »

Król z Rosjanami 20pkt, chociaż on się dobrze spisał. Reszty nie komentuję, brak mi słów po prostu. Na złoto w życiu nie liczyłem, ale kurde, z grupy nie wyjść?
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

Post autor: niepoinformowany »

Gdzie teraz ci, którzy wróżyli półfinał jak nie lepiej?
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

Post autor: Mate »

niepoinformowany pisze:Gdzie teraz ci, którzy wróżyli półfinał jak nie lepiej?

A kto pisał, że zdobędą medal?? Wszyscy wierzyli w chłopaków, ale nikt nie pisał, że zdobędą medal.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

Post autor: niepoinformowany »

Mate pisze:
niepoinformowany pisze:Gdzie teraz ci, którzy wróżyli półfinał jak nie lepiej?

A kto pisał, że zdobędą medal?? Wszyscy wierzyli w chłopaków, ale nikt nie pisał, że zdobędą medal.
Już nie raz czytałem na tym forum jaką to mamy zdolną młodzież i przegrać możemy tylko z "dorosłym" Iranem.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

Post autor: lucass90 »

No to faktycznie udowodniliśmy światu... Mamy taki potencjał, że normalnie klękajcie narody !!!
AZS CZĘSTOCHOWA!
stefek
Posty: 61
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 12:48
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

Post autor: stefek »

Może poprostu zabrakło też troche szczęścia. Wkońcu to dwa tie-breaki :)
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

Post autor: Mate »

Brazylia-Polska 1:0 (25:18, 15:16)
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

Post autor: lucass90 »

Porażkę z Rosją jestem jeszcze w stanie zrozumieć... ale przegrać z Kanadą ?! No sorry, ale po tym co pokazała nasza "młodzież" w LŚ, oraz po tym co pokazała nasza młodzież w MŚJ jestem naprawdę pełen obaw o przyszłość naszej Kadry...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

Post autor: dreamer »

lucass90 pisze:...po tym co pokazała nasza "młodzież" w LŚ, oraz po tym co pokazała nasza młodzież w MŚJ jestem naprawdę pełen obaw o przyszłość naszej Kadry...
Dopiero po tym?
Wcześniej nic Cię nie niepokoiło?
Aż nie chce mi się wierzyć w to.

Zwróćcie uwagę, że pomijając kwestię tego, czy mamy u nas ludzi mających pojęcie o szkoleniu młodzieży, i czy mamy jakiekolwiek plany takiego szkolenia, pozostaje coś innego, co w zarodku tłamsi nieśmiałe nawet marzenia o sukcesie.

Tym czynnikiem uniemożliwiającym odnoszenie sukcesów, jest błędne oddziaływanie psychologiczne na zawodników.
Naszym chłopakom wszyscy w koło powtarzają "nie przejmujcie się", "spokojnie trenujcie", "teraz jeszcze nie czas na was", jak któryś z tych młodych ma papiery do grania w lidze, to zamiast do pierwszego składu najlepszych drużyn PlusLigi, proponuje się im grać w I lidze, bo popdobno tam będą mieli więcej grania i pewniejsze miejsce w drużynie. Jak nasi 18, 19 czy 20-letni zawodnicy zawalają kolejne mecze ligowe (ci, co jakimś cudem do drużyn PlusLigi trafili), to stałą śpiewką jest to, że oni są młodzi i na dobrą grę mają jeszcze czas.
No i takie "tatusiowanie" im zamiast rzucenia (z głową, pod kontrolą) na głęboką wodę, daje takie efekty, jakie mamy po dzisiejszej klęsce z Brazylią.
Drużyna, której już wręczano medale MŚ, kończy fazę grupową bez zwycięstwa!!!.

Jak nie zmieni się nastawienia mentalnego w Polsce do szkolenia, a jeszcze bardziej do rozwoju kariery młodzieży, to sukcesy młodzieży, a z nimi sukcesy seniorskiej reprezentacji, będziemy oglądać tylko na starych, zniszczonych kasetach sprzed lat.

Jak będziemy się bać wpuszczać 17 latków do podstawowych szóstek najlepszych drużyn PlusLigi, to nigdy nie wychowamy polskich odpowiedników Luciano de Cecco, Bruno Rezende, Nicolasa Uriarte, Facundo Conte i innych.

dreamer

PS
W pewnym sensie niezmiernie cieszy mnie klęska naszych juniorów, bo może teraz opamiętają się pseudo-fachowcy którzy wzięli na ostrze krytyki Daniela Castellaniego i dadzą mu popracować nad wyprowadzeniem naszej siatkówki na prostą.
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

Post autor: lucass90 »

dreamer pisze: No i takie "tatusiowanie" im zamiast rzucenia (z głową, pod kontrolą) na głęboką wodę, daje takie efekty, jakie mamy po dzisiejszej klęsce z Brazylią.
Drużyna, której już wręczano medale MŚ, kończy fazę grupową bez zwycięstwa!!!.


dreamer

Amen !!! Czas zacząć traktować naszych zawodników, jak siatkarzy którzy tak naprawdę od 3 lat nic nie osiągnęli, a nie rozpieszczone gwiazdeczki, vice mistrzów świata sprzed 3 lat... Przydałby się oddział trenerów o takim charakterze, jaki ma Maciej Jarosz... "Zamordyzm" w polskich drużynach narodowych jest jak najbardziej wskazany.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

Post autor: Mate »

Tylko czy w Polsce znajdzie się taki "Kat"?? Ogólnie rzecz biorąc to przydałby się trener z charakter i siłą woli, który ogarnąłby cały ten chlew. Tak, tak napisałem chlew. I nie dziwojta się ludziska. Srebrem to my możemy się podetrzeć obecnie. Rok po MŚ kadra jedzie na ME i zostaje sklasyfikowana na 11 miejscu. A Brazylijczycy w rok potrafią zrobić kadrę, która dzisiaj mogłaby zdobyć złoto na Igrzyskach.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
piranha
Posty: 72
Rejestracja: 8 lip 2008, o 09:46
Płeć: K
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

Post autor: piranha »

W pełni zgadzam się ze słowami Dreamera.

Trenerem z młodego pokolenia, który "ma charakter i siłę woli by ogarnąć cały ten chlew" wydaje się być Stelmach. Ma wspomniany charakter. Nie zagłaskuje zawodników tylko wytyka błędy. Np. sytuacja z Bartmanem w LŚ w jednym z meczów, pokrzyczał trochę na niego, Zibi się wkurzył, ale chwilę potem pociągnął naszą grę.
; )
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

Post autor: Mate »

Ale przydałby się trener z osiągnięciami do tego. Znaczy się połączenie osiągnięć i charakteru. Bo, co z tego, że trener będzie się pruł na zawodników, a oni i tak w głębi duszy będą się śmiać z niego.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
ostry99
Posty: 281
Rejestracja: 18 lip 2009, o 22:19
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

Post autor: ostry99 »

Cytat z wywiadu z Mirosławem Przedpełskim:
Do tego dochodzi jeszcze to, co się stało w Indiach, o czym kibice pewnie jeszcze nie wiedzą. Nasi juniorzy, biorący udział w mistrzostwach świata strasznie się pochorowali. Mieli tak rozstrojone żołądki, że w ogóle nie mogli grać. Wysłaliśmy ich tam wcześniej, by się zaaklimatyzowali, ale okazało się, że nie wyszło im to na dobre.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

Post autor: Mate »

ostry99 pisze:Cytat z wywiadu z Mirosławem Przedpełskim:
Do tego dochodzi jeszcze to, co się stało w Indiach, o czym kibice pewnie jeszcze nie wiedzą. Nasi juniorzy, biorący udział w mistrzostwach świata strasznie się pochorowali. Mieli tak rozstrojone żołądki, że w ogóle nie mogli grać. Wysłaliśmy ich tam wcześniej, by się zaaklimatyzowali, ale okazało się, że nie wyszło im to na dobre.
Ciekawe czy jest coś prawdy w tym?? Levan Kalandadze skarżył się, że jedzenie jest straszne. Na Węgry powinni wysłać zawodników :D .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Indiach

Post autor: dreamer »

Mirosław Przedpełski, powiedział raczej, niż... pisze:...Do tego dochodzi jeszcze to, co się stało w Indiach, o czym kibice pewnie jeszcze nie wiedzą. Nasi juniorzy, biorący udział w mistrzostwach świata strasznie się pochorowali. Mieli tak rozstrojone żołądki, że w ogóle nie mogli grać. Wysłaliśmy ich tam wcześniej, by się zaaklimatyzowali, ale okazało się, że nie wyszło im to na dobre.
Czy w innej części tego wywiadu (rozmowy, czy tam diabli wiedzą czego...) szanowny Pan prezes wymienił może jeszcze jakieś inne reprezentacje narodowe, które gremialnie rozchorowały się w Indiach?
Czy na podstawie tego, co mówi Pan Prezes mam wnosić, że gdyby do meczu z Kanadą przystąpili 15 minut po odprawie celnej, to wygraliby z "palcem w..."?
Czy sztab szkoleniowy i zaplecze menedżerskie naszej kadry, to jełopy nie znające podstawowych informacji na temat tego, jakim krajem są Indie i co tam grozi "stranierim"?
Bardzo mnie też ciekawi, z jakim zabezpieczeniem medycznym (z jakimi medykamentami) pojechała tam nasza kadra. Zabrali choćby najprymitywniejszy lek podręczny na każdą podróż i pobyt w innym obszarze klimatycznym, jakim jest... węgiel?

To jest po prostu żenada!!!
Na tym skończę, ale chętnie - jak znajdą się chętni do podyskutowania o profesjonaliźmie naszej ekspedycji indyjskiej - podrążę ten temat. Może wtedy okaże się, że liczący kilkanaście osób (grube kilkanaście) sztab szkoleniowy Brazylijczyków, jest prawie tak liczny jak nasz, tylko że w ich sztabie każdy zapier... co sił, a w naszym połowa pojechała na wycieczkę?

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata”