Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Arff »

Logan pisze:Nie pozostaje wam nic innego jak wpraszac sie isc do pubu lub kupic transmisje przez internet
albo obejrzeć Szpilki na Giewoncie !!! ;]
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Shibby
Posty: 136
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 00:26
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn / Przasnysz

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Shibby »

Artek pisze:Jestem pewien że jutrzejszy mecz obejrzy więcej niż 3 mln.
No ja właśnie tego nie rozumiem, że mimo to wybrali seriale. Dla zysków? Skoro te mecze grupowe oglądało średnio po 2,2 mln osób to jestem niemalże pewien, że mecz z Brazylią obejrzałoby ponad te 3 mln. Wcale by na tym nie stracili, a być może nawet i zyskali.

Nawet mój znajomy praktycznie nie znający się na sporcie i niezbyt interesujący się sportem, wypytywał mnie już o transmisje tego meczu... A mówię Wam, że jeżeli jego coś w sporcie zainteresuje to już na prawdę grubsza sprawa (najczęściej finał jakieś ważnej imprezy). Normalnie za to, aby obejrzał jakiś mecz, to trzeba byłoby mu dosłownie zapłacić, bo inaczej to nie miałby pewnie ochoty. A ten pojedynek jednak go interesuje.

A Polsatowi życzę, żeby te ich głupie seriale miały jutro najgorszą z możliwych oglądalność...
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: arbas »

E tam to oczywiste jest ze komercyjna stacja bedzie sie kierowac zyskami - podziekowac to mozemy ministrowi sportu, czy tez FIVB ze nie ma wymogu pokazywania meczy reprezentacji danego kraju w pasmie otwartym.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1055
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: mitam »

Plany transmisji na Rai Sport

giovedi' 30 settembre 17.00 - Porto Rico - Germania - Rai Sport 2 Antinelli/De Giorgi
giovedi' 30 settembre 21.00 - Polonia - Brasile - Rai Sport 2 Pescante
giovedi' 30 settembre 23.30 - Cuba - Serbia - Rai Sport 2 Colantoni/Mangifesta
giovedi' 01 ottobre 10.00 - Francia - Argentina - Rai Sport 2 Colantoni/Mangifesta
giovedi' 30 settembre 17.00 - USA - Rep. Ceca - Internet
giovedi' 30 settembre 21.00 - Russia - Egitto - Internet


venerdi' 01 ottobre 17.00 - Spagna - Russia - Rai Sport 2 Antinelli/De Giorgi
venerdi' 01 ottobre 21.00 - Italia - Germania - Rai Sport 1 Antinelli/De Giorgi
venerdi' 01 ottobre 23.30 - Bulgaria - Polonia - Rai Sport 2 Pescante
venerdi' 02 ottobre 10.00 - Cuba - Messico - Rai Sport 2 Colantoni/Mangifesta
venerdi' 01 ottobre 17.00 - Giappone - Francia - Internet
venerdi' 01 ottobre 21.00 - Camerun - USA - Internet


sabato 02 ottobre 17.00 - Egitto - Spagna - Rai Sport 2 Antinelli/De Giorgi
sabato 02 ottobre 21.00 - Italia - Porto Rico - Rai Sport 1 Antinelli/De Giorgi
sabato 02 ottobre 23.30 - Brasile - Bulgaria - Rai Sport 2 Pescante
sabato 03 ottobre 10.00 - Argentina - Giappone Rai Sport 2 Colantoni/Mangifesta
sabato 02 ottobre 17.00 - Rep. Ceca - Camerun - Internet
sabato 02 ottobre 17.00 - Serbia - Messico - Internet

Mecz Polska Brazylia będzie na żywo nadawany przez Włochów wiec trzeba wypiąć się na PS i tyle
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: maksik »

I pasuje...:) Jak ktoś ma N-kę też nie pożałuje.. a jak ma do tego dekoder z 250 Gb dysku..to juz w ogóle. Może to nie zabrzmi za ładnie ale kit z polsatem i z głosem Swędrowskiego..
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Markos
Posty: 95
Rejestracja: 16 maja 2009, o 13:09
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Markos »

To miło. Tylko co ma zrobić gość taki jak np. ja, który nie ma ani polsatu sport, ani rai sport?
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: maksik »

A telewizor masz? :)
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Markos
Posty: 95
Rejestracja: 16 maja 2009, o 13:09
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Markos »

Zamiast głupio się cieszyć, to może mi łaskawie napiszesz na jakich innych kanałach (poza rai sport i polsat sport) będzie dostępna transmisja. Wnioskuję, że nie wiesz.
Mimo tego, że mam kablówkę, to niestety tych kanałów w ofercie nie ma.
bryla5
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2010, o 09:12
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: bryla5 »

rai sport dostępny jest na N-ce???
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1055
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: mitam »

na n-ce jest rai sport 1 i 2 jak dobrze pamiętam to kanały 180 i 181
km_007
Posty: 2
Rejestracja: 29 wrz 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: km_007 »

a wie ktoś może w jakim radiu jeśli w ogóle będzie jakaś "transmisja" tego meczu ??
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: maksik »

Markos pisze:Zamiast głupio się cieszyć, to może mi łaskawie napiszesz na jakich innych kanałach (poza rai sport i polsat sport) będzie dostępna transmisja. Wnioskuję, że nie wiesz.
Mimo tego, że mam kablówkę, to niestety tych kanałów w ofercie nie ma.
Ja se zażartowałem ale skoro tak..
Nie cieszę się tak głupio jak Ty głupio pytasz bo wszystko w tym temacie było napisane i jak szukać nie potrafisz lub czytać Ci się nie chce..to nie moja wina..
Nie będę jednak bardzo złośliwy i odeślę Cię do kilku stron.
http://livescorehunter.com/Livescores/L ... yball.html
http://www.fromsport.com/
http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Compe ... n=MWCH2010 - wyniki na żywo
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f ... =0#p121753

Platforma N
RAI SPORT 2 - kanał 180
RAI SPORT 1 - kanał 181
Wczoraj leciał jakiś mecz Sbornej na RTR Planeta ale retransmisja albo skróty jakies nie wiem bo nie oglądałem dalej.. więc też może na żywo coś puszczą.. RTR PLANETA na "N-ce" - kanał 171

A tak na koniec.. masz pretensje do mnie że nie masz tych kanałów? Zastanów się.. Stąd moje "głupie" zapytanie..

pozdrawiam
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Smalec19
Posty: 4
Rejestracja: 29 sie 2010, o 19:02
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Smalec19 »

Jakość nie jest porywająca, ale obejrzałem na tym kanale całe LŚ i przeżyłem, polski komentarz więc zapraszam na 21.00

http://pl-sport.tv/ po lewo program na dziś o 21 klikamy na mecz Polaków ;) albo Hotel 52 ;>
Awatar użytkownika
Arogancja
Posty: 369
Rejestracja: 6 sie 2008, o 18:48
Płeć: K

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Arogancja »

Miało już nie być dyskusji i komentarzy w sprawie dzisiejszej transmisji meczu Polska - Brazylia, ale działania Polsatu są tak frustrujące, że nie wytrzymałam i wystosowałam do nich taką oto wiadomość:
Dzień dobry!
Za niewiele ponad 4 godziny polska reprezentacja w piłce siatkowej mężczyzn zaczynać będzie walkę w, być może, najważniejszym meczu od czasów olimpijskiego finału w Montrealu w 1976 roku. Nie, to jeszcze nie będzie finał w tradycyjnym znaczeniu tego słowa. To będzie przedwczesny finał, rewanż na ostatni mecz MŚ sprzed 4 lat, rewanż za pasmo porażek w ostatnich 8 latach, wreszcie - kluczowy pojedynek dla dalszych losów Polski w MŚ w Italii. Ale tego meczu nie pokaże ŻADEN niekodowany kanał telewizyjny, nie pokaże go w dostępnym dla wszystkich paśmie telewizja, która reklamuje się jako ta, wspierająca siatkówkę, jako ta, nie da się ukryć, czerpiącą z siatkówki niemałe zyski. Nie każdy może i chce kupić Cyfrowy Polsat. Ale wydawało mi się, że kibicowanie narodowej drużynie jest bezpłatne, nie jakiejś tam pierwszej lepszej reprezentacji, ale teamowi, który jest Mistrzem Europy. Czy naprawdę tak wielu mamy sportowców, którzy mogą się podobnym tytułem poszczycić? Czy aż takie duże straty spowodowałoby odwołanie lub przełożenie dzisiejszych seriali z ramówki Polsatu otwartego? Dlaczego nie myślicie Państwo o podobnych problemach w przypadku środowych wieczorów z LM (w której ŻADNA polska drużyna nie gra, a i reprezentantów naszego kraju w klubach zagranicznych nie uwidzisz?). Dlaczego nie ma kłopotu z pokazaniem walk MMA w zamian za "filmowy wieczór"? Dlaczego jest czas i miejsce nie tylko na pokazanie wyścigu, ale i kwalifikacji F1 (jest tam tylko JEDEN Polak, który medalu MŚ na razie nie zdobył i w tym sezonie nie ma na to szans, a weekendowa pora sprzyja raczej filmom, zresztą F1 w rankingach popularności dyscyplin sportowych przegrywa z siatkówką)? Czy spodziewacie się Państwo mniejszej oglądalności niż ma to miejsce w przypadku seriali? Czy naprawdę myślicie Państwo, że "prawdziwi kibice" i tak i tak, bez względu na wszystko włącza Wasz kodowany kanał? We wszystkich mediach, jak Polska długa i szeroka, od wtorku mówi się niezwykle dużo o dzisiejszym meczu Polaków z Brazylijczykami. Mówią o tym stacje telewizyjne i radiowe, które tego meczu nie pokażą, ale robią to, bo teraz, dzisiaj tego chcą odbiorcy, na takie informacje czekają, samobójstwem byłoby spuszczenie na ten temat zasłony milczenia. Czy siatkarze, którzy czekają na wsparcie kibiców, także tych przed telewizorami, siatkarze, którzy, głęboko w to wierzę, chcą docierać wraz ze swoją grą, zwycięstwami, emocjami do wszystkich Polaków wiedzą, że tak ważnego ich meczu gro fanów siatkówki nie zobaczy w tv? Bardzo mi przykro na ten temat pisać, ale nie przypominam sobie, by kiedykolwiek doszło do sytuacji, w której telewizja odpowiedzialna za transmisję wielkiej światowej imprezy z udziałem reprezentacji Polski, nie udostępniła ich meczów wszystkim. Swoją decyzją zawiedliście rzesze kibiców siatkówki w Polsce i tysiące, a może nawet miliony tych, którzy mecz Polska - Brazylia chętnie by obejrzeli, chociaż spotkań z pierwszej fazy MŚ nie widzieli - tak elektryzująco działa taki pojedynek na naszych rodaków. Ten mecz miliony ludzi obejrzałoby dla niego samego z zapartym tchem, nie dla zabicia czasu, jak często bywa z hołubionymi przez Was serialami, wśród fanów których są też na pewno kibice siatkówki. Szkoda, że takim swoim działaniem być może sami strzelacie sobie w stopę, sprawiając, że jutrzejszego meczu z Bułgarią i kolejnych, jeśli do nich dojdzie, wielu ludzi nie będzie już chciało obejrzeć na żadnym z Waszych kanałów, nawet, gdybyście im za to zapłacili. Piszę tę informację bez nadziei na zmianę decyzji w sprawie dzisiejszej transmisji. Czuję się jednak jako siatkarski kibic zawiedziona i rozczarowana Waszymi działaniami w sposób, w jaki nigdy nie zawiodła i nie zawiodłaby mnie ta wspaniała grupa ludzi, która wbrew wszystkiemu i wszystkim walczy we Włoszech o mistrzowski tytuł. Fani siatkówki na pewno znajdą sposób, by jej zmagania śledzić. Nie wiem tylko, jakie ruchy podejmą Państwo, by odzyskać zaufanie kibiców i wysoką oglądalność swoich kanałów.


Ciekawe, czy ktoś w Polsacie to przeczyta. Na odpowiedź to już chyba liczyć nie mogę, nie mówiąc o zmianie decyzji. Ale może jeśli wiele osób pokusi się o wiadomość, ktoś w przyszłości dwa razy się zastanowi przed wyeliminowaniem reprezentacyjnej siatkówki z ramówki otwartego Polsatu.
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Lynn »

być może, najważniejszym meczu od czasów olimpijskiego finału w Montrealu w 1976 roku.
no tu chyba grubo przesadziłaś ;)
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Domelinho »

Ipla tez leci w kulki ku..wa."Po dokonaniu płatności, otrzymasz kod aktywacyjny.
Kod możesz aktywować w ciągu 7 dni. Aktywacja kodu zapewnia
dostęp do wszystkich transmisji w dniu aktywacji".

Zakupilem,mecz Serbia Kuba działa ale jak juz chcialem odpalic rownolegle trwajacy czechy usa to juz kod jest nieprawidlowy.Po prostu zenada..................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS. Juz działa
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: madlark »

Jeśli Polsat chciałby wyjść z twarzą mógłby pokazać mecz w otwartym kanale powiedzmy o 23.00 po tych hitowych serialach
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Arogancja
Posty: 369
Rejestracja: 6 sie 2008, o 18:48
Płeć: K

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Arogancja »

Lynn pisze:
być może, najważniejszym meczu od czasów olimpijskiego finału w Montrealu w 1976 roku.
no tu chyba grubo przesadziłaś ;)
Jeśli już ktoś przesadził, to Polsat... Ja się tylko dostroiłam:): brzmi dumnie, robi wrażenie, nawet jeśli ktoś nie będzie wiedział, o co chodziło.
Ale nie da się ukryć, że mecz z Brazylią tak naprawdę może decydować o medalu, nawet złotym. A już na pewno bardzo do tego przybliża. No i chodziło mi też o otoczkę obu spotkań : 1976 - ZSRR (okoliczności historyczne, ale i sportowe), 2010 - Brazylia (przede wszystkim okoliczności sportowe). Ten mecz już jest po trosze traktowany jak wielki finał wielkiej imprezy: nastroje, emocje - wszystko się zgadza. Nawet trudności w obejrzeniu meczu są. Dramaturgia wokół meczu godna.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: maksik »

Afera jest bo nawet w Zet-ce trąbili o tym..:)

edit: Lynn..nie odkryłaś/eś nic nowego ;) (jeśli chodzi o fromsport..)
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2010, o 16:56 przez maksik, łącznie zmieniany 3 razy.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Lynn »

http://www.fromsport.com
zapraszam wszystkich. Tramsmisja leci bez zacinania się. Jakość też ujdzie.
Edit: wiem, że nie odkryłem, ale sam zdziwiłem się, że tramsmisja nie tnie wogóle. Chyba pierwszy raz mi się to zdarza z czego się bardzo cieszę :D
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: picaporte »

Lynn pisze:http://www.fromsport.com
Tramsmisja leci bez zacinania się. Jakość też ujdzie.
Komu nie tnie temu nie tnie !!! Mnie natomiast zdziwiło, że po raz pierwszy oglądając akurat mecz Serbia-Kuba była to transmisja z Polsat Sport, bo jeszcze nigdy nie trafiłam na relacje z tej strony z polskim komentarzem.
riki tiki tak!
Alferek
Posty: 96
Rejestracja: 16 maja 2010, o 10:01
Płeć: M
Lokalizacja: Czechowice-Dz/Bielsko/Oświęcim

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Alferek »

A ja sobie właśnie ręcznie ustawiłem niekodowany Rai Sport 2 i w zasadzie mam gdzieś to, czy Polszmata będzie mecz nadawała czy nie.

Dla tych co jeszcze nie ustawili:
HOT BIRD 9 (13E)
11,804 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 2/3, DVB-S/QPSK
SID: 3301, PID V: 516, PID A: 654
kodowanie: brak
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: maksik »

picaporte pisze: Mnie natomiast zdziwiło, że po raz pierwszy oglądając akurat mecz Serbia-Kuba była to transmisja z Polsat Sport, bo jeszcze nigdy nie trafiłam na relacje z tej strony z polskim komentarzem.
Na LiveScoreHunterze linki z meczami ktore są na BoxLive często są z Polsatu Sport więc i tam na żywo można Swędrowskiego ( lub kolegów ) w necie usłyszeć. Z reguły jest kilka pod-linków i można pośród nich znaleźć mecz z transmisją z PS.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Arff »

ja transmisji z polskim komentarzem zawsze szukam tutaj: http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale

najlepsza jakość jest na kanale drhtv 1 albo drhtv 2, zależnie od tego, który akurat transmituje... jakość jest taka jak na ipli... niestety obawiam się, że mecz jest w tak zwanym szczycie internetowym i o tej porze może ciąć... jak oglądam rano treningi F1, to hula idealnie, wieczorem może być inaczej, ale warto sprawdzić, bo jakość jest naprawdę dobra ;]

http://drhtv.dbv.pl/viewpage.php?page_id=2
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
damian940915
Posty: 77
Rejestracja: 3 lut 2009, o 20:37
Płeć: M
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: damian940915 »

Właśnie najgorsze jest to że Polskiego komentarza to nie to samo. Ja po włosku ani be ani me, więc jestem wkurzony niemiłosiernie. Jeśli to ma być wspieranie siatkówki to dziękuje. A poza tym mecz Lecha też obejrzałoby znacznie więcej osób, gdyby leciał na kanale otwartym i nie w TV4, gdzie z anteny naziemnej po prostu nie odbiera go większość Polaków.
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: arbas »

Arogancja pisze: Ciekawe, czy ktoś w Polsacie to przeczyta. Na odpowiedź to już chyba liczyć nie mogę, nie mówiąc o zmianie decyzji. Ale może jeśli wiele osób pokusi się o wiadomość, ktoś w przyszłości dwa razy się zastanowi przed wyeliminowaniem reprezentacyjnej siatkówki z ramówki otwartego Polsatu.
Watpie - generalnie ja tez wymieklem po pierwszych kilku zdaniach...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Nagor »

Dzisiaj na początku mecz Kuba Serbia leciał z arabskim komentarzem. Nie wiem czy kiedykolwiek z tego wyjdę, kiedyś torturowali ludzi puszczając im krople wody na czoło albo rozciągając ich po milimetrze. Ręczę Wam, że wystarczyło puścić im gadającego araba... Na szczęście potem operator zmienił na PS i leciało po polsku.
...
Awatar użytkownika
mejbi
Posty: 240
Rejestracja: 20 sie 2007, o 23:58
Płeć: M
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: mejbi »

podobno na płatnej ipli nie działa mecz polska - brazylia...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Nagor »

To pewnie w trosce o zdrowie polskich kibiców :|
ŻE NA DA!
...
vakarei
Posty: 16
Rejestracja: 14 mar 2010, o 10:06
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: vakarei »

Nie działa 7 złotych w plecy chyba pora na pozew zbiorowy ;/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata”