Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: maksik »

Dajcie jakiegoś linka do meczu Kuba - Brazylia.. Ten z LiveScoreHuntera nie dziala..Z góry dzięki.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Guilder »

maksik pisze:Dajcie jakiegoś linka do meczu Kuba - Brazylia.. Ten z LiveScoreHuntera nie dziala..Z góry dzięki.
Od co najmniej końca meczu naszych z Serbią (wtedy włączyłem) działał.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: maksik »

Dennis Guilder pisze:
maksik pisze:Dajcie jakiegoś linka do meczu Kuba - Brazylia.. Ten z LiveScoreHuntera nie dziala..Z góry dzięki.
Od co najmniej końca meczu naszych z Serbią (wtedy włączyłem) działał.
Potem dodali drugiego linka na BoxLive i ten chodził już.. Fajny meczyk.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: michaek »

Teraz mecz leci na RaiSport 2, jakby ktoś chciał oglądać. ;)
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
Awatar użytkownika
Logan
Posty: 152
Rejestracja: 14 lip 2009, o 16:58
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Logan »

Ludzie kupcie sobie Polsat Sport i Polsat Sport Extra tacy niby kibice siatkowki a na wydatek rzedu 20 złotych na miesiac ich nie stac. Po prostu smiech na sali :]
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Arff »

tak... ktoś płaci za kablówkę, która jest zdecydowanie bardziej wygodniejsza(nie ma przerw w dostawach sygnały spowodowanych pogodą) i kupi sobie dekoder i antenę za kilkaset złotych, wraz z abonamentem na PSE (58zł ??? ) Tylko dlatego żeby obejrzeć kilka meczów, które można zobaczyć w internecie ???
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Logan
Posty: 152
Rejestracja: 14 lip 2009, o 16:58
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Logan »

Arff pisze:tak... ktoś płaci za kablówkę, która jest zdecydowanie bardziej wygodniejsza(nie ma przerw w dostawach sygnały spowodowanych pogodą) i kupi sobie dekoder i antenę za kilkaset złotych, wraz z abonamentem na PSE (58zł ??? ) Tylko dlatego żeby obejrzeć kilka meczów, które można zobaczyć w internecie ???
Powaznie az 58 zeta za 2 kanały ? No to nawet jesli raptem kilkaset złotych i 58 złotych miesiecznie za mozlwosc obejrzenia zdobycia przez Polaków MS w jakosci HD to moim zdaniem tanio bo to bedzie bezcenne wydarzenie a przeciez potem mozna zrezygnowac. Raz czy 2 razy nie pojdziecie do kina czy do restauracji i juz was stac na PS. Zreszta normalni ludzie to juz zarabiaja w wieku powyzej 18 lat a jak ktos sie obija i nie ma kasy to niech nie narzeka.
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Lynn »

Tak, ale dekoder odpada jak ktoś ma dwa telewizory w domu. Trzeba wtedy kupować dwie anteny i i dwa odbiorniki. A poza tym niektóre kablówki oferują i TV i internet jednocześnie po bardzo dobrej cenie więc zakup dekodera się nie opłaca tak jak w moim przypadku 8-)
Awatar użytkownika
Logan
Posty: 152
Rejestracja: 14 lip 2009, o 16:58
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Logan »

Rozumiem ze Polsat drogo sobie liczy za PS i PSE no ale w wiekszosci kablowek przynajmniej ten pierwszy jest. Ja płace za kablowkei internet 80 złotych a mam PS i PSE a na MS zamowiłem sobie jeszcze PS HD. Przeciez na tych waszych internetowych relacjach jakosc jest taka ze szkoda gadac prawie ze piłki nie widac. Ja nienawidze takiego polskiego dziadowania typu: jestem kibicem siatki ale telewizji sobie nie kupie bo drogo ale 2 piwa za 6 złotych do meczu wyzłopie.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Arff »

z cyfrowego polsatu nie można zrezygnować, gdyż podpisuje się umowę na czas określony... a w większości kablówek Polsat sportów już nie ma...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: maksik »

Lynn pisze:Tak, ale dekoder odpada jak ktoś ma dwa telewizory w domu. Trzeba wtedy kupować dwie anteny i i dwa odbiorniki. A poza tym niektóre kablówki oferują i TV i internet jednocześnie po bardzo dobrej cenie więc zakup dekodera się nie opłaca tak jak w moim przypadku 8-)
SORKI ZA OT bo to nie forum techniczne o sprawach TV i elektroniki ale tak trochę żeby wspomóc tym którym zona narzeka jak ciągle mecze i mecze a ona "M jak Masakra" obejrzeć nie może..
Jesli chodzi o 2 TV w domu to wiem że sa jakies metody rozdzielenia sygnału tak że płacisz jeden abonament a masz w dwóch pokojach 2 różne kanały PC. Na pewno jest potrzebny do tego 2 dekoder ( który nota bene można kupić za grosze na allegro lub chyba za 1zł czasem są promocje w PC przy podpisywaniu nowej umowy ) i do tego jakiś splitter czy modulator.. nie wiem , nie znam sie aż tak bardzo ale poczytaj sobie w necie na pewno można coś znaleźć.
Ja mam N-kę i PC w domu pod jednym talerzem z konwerterem QUAD a do drugiego pokoju mam przeciągnięty długi 15 metrowy kabel 3-sygnalowy [2x audio i 1x video] i podłączam to z obu stron do takiej przelotki z 3gniazdami cinch i euro i mam co chcę w 2 pokojach. Jak żona chce serial w salonie to ma serial w salonie...a ja słuchawki na uszy i w spokoju w łóżeczku śledzę poczynania BIAŁO-CZERWONYCH i innych.. Fakt jest taki że czasem częściej oglądam i tak mecze na żywo z racji zawodu ale jak już jestem w domu to wtedy nie ma problema.
A co do internetu z kablówki..to średnio to wygląda. Chyba że ktoś jest bardzo cierpliwy ;) Ja mam neo 6Mb i to to śmiga..kuzyn ma z Multimedii to nieporozumienie..

pozdrawiam
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
marcin_r

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: marcin_r »

Jesli chodzi o 2 TV w domu to wiem że sa jakies metody rozdzielenia sygnału tak że płacisz jeden abonament a masz w dwóch pokojach 2 różne kanały PC. Na pewno jest potrzebny do tego 2 dekoder ( który nota bene można kupić za grosze na allegro lub chyba za 1zł czasem są promocje w PC przy podpisywaniu nowej umowy ) i do tego jakiś splitter czy modulator.. nie wiem , nie znam sie aż tak bardzo ale poczytaj sobie w necie na pewno można coś znaleźć
Ja bym nawet powiedział że jest to banalnie proste, tyle że najczęsciej niezgodne z umową z kablówką
ale telewizji sobie nie kupie bo drogo ale 2 piwa za 6 złotych do meczu wyzłopie
tyle że 2 piwa dają raczej pewnośc komfortowego spędzenia wieczoru a mecz Polaków takiej gwarancji nie da ;)
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: maksik »

marcin_r pisze:
Jesli chodzi o 2 TV w domu to wiem że sa jakies metody rozdzielenia sygnału tak że płacisz jeden abonament a masz w dwóch pokojach 2 różne kanały PC. Na pewno jest potrzebny do tego 2 dekoder ( który nota bene można kupić za grosze na allegro lub chyba za 1zł czasem są promocje w PC przy podpisywaniu nowej umowy ) i do tego jakiś splitter czy modulator.. nie wiem , nie znam sie aż tak bardzo ale poczytaj sobie w necie na pewno można coś znaleźć
Ja bym nawet powiedział że jest to banalnie proste, tyle że najczęsciej niezgodne z umową z kablówką
Tu nie o kablówkę chodzi a o dekoder cyfrowy. Rozdzielenia kablówki to chyba tłumaczyć nie trzeba..
Poza tym oferty platform cyfrowych ( już teraz chyba w każdej z nich ) proponują system tzw. multirooma. W necie tez się chyba cos o tym znajdzie.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: KChudz »

Wysłałem maila do Ipli ze skargą na takie potraktowanie posiadaczy konta VIP - dodatkowa płatność za transmisje.
Otrzymałem odpowiedź, że umowa licencyjna z FIVB zabrania im darmowej transmisji w internecie meczy z MŚ. Pozostaje im wierzyć i oglądać na fromsport.com :D
Awatar użytkownika
todus
Posty: 936
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:10
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: todus »

KChudz pisze:Wysłałem maila do Ipli ze skargą na takie potraktowanie posiadaczy konta VIP - dodatkowa płatność za transmisje.
Otrzymałem odpowiedź, że umowa licencyjna z FIVB zabrania im darmowej transmisji w internecie meczy z MŚ. Pozostaje im wierzyć i oglądać na fromsport.com :D
Ciekawe czy FIVB też im każe im doić 7 zł za każdy mecz ?
"Wygrywanie oznacza brak strachu przed przegraną"
"Jeśli chcesz coś osiągnąć, pokaż, że możesz to zrobić" Ihos Hernandez
Awatar użytkownika
Logan
Posty: 152
Rejestracja: 14 lip 2009, o 16:58
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Logan »

7 zeta za głupi grupowy mecz to nie tylko zdzierstwo ale tez głupota ze strony Ipli.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: maksik »

KChudz pisze:Wysłałem maila do Ipli ze skargą na takie potraktowanie posiadaczy konta VIP - dodatkowa płatność za transmisje.
Otrzymałem odpowiedź, że umowa licencyjna z FIVB zabrania im darmowej transmisji w internecie meczy z MŚ. Pozostaje im wierzyć i oglądać na fromsport.com :D
Przepraszam bardzo ale to głupiego tłumaczenie.. Konto VIP KOSZTUJE - chyba ponad 80 zeta za rok. Nie pamiętam już teraz ale przedłużałem jakoś ostatnio przed tymi wszystkimi zmianami. I teraz nie mam nic za darmo na żywo.. Kiedyś były filmy za darmo i w ogóle..teraz wszystko za smsa.. Dojdzie do tego że +L będzie za opłatami.. ZATEM.....żeby mieć konto VIP przecież trzeba zapłacić.. Więc nie rozumiem..jaka to darmowa transmisja. Po prostu im się to nie opłaca i koniec, bo wiedzą, że dużo ludzi nie posiada PC bo cała rodzina nie żyje w domu tylko kanałami z siatkówką a ja tylko po to mam tę platformę. Generalnie cały czas "chodzi" N-ka bo jakością i programami jak dla mnie jest duzo lepsza.. Ale nie o porównanie czy reklamowaniu tutaj chodzi..
Przecież można zrobić oddzielną opłatę abonamentową w jakiejś tam wysokości na oglądanie TYLKO transmisji z czasu MŚ. Załóżmy 30-40 zeta na czas mistrzostw można oglądać te mecze które lecą na kanałach PS na żywo..
todus pisze: Ciekawe czy FIVB też im każe im doić 7 zł za każdy mecz ?
Dokładnie.. ciekawe dlaczego akurat 7 a nie 3 czy 15..
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: arbas »

Logan pisze:7 zeta za głupi grupowy mecz to nie tylko zdzierstwo ale tez głupota ze strony Ipli.
Ehh dorosnij czlowieku i czasami popatrz poza koncowke swojego nosa - ja place i ogladam bo bez problemu mnie na to stac, natomiast z wyboru nie mam w domu i miec nie bede telewizora.
mirek0490
Posty: 101
Rejestracja: 15 cze 2009, o 12:58
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: mirek0490 »

Czy mecz Polska - Brazylia nie będzie puszczony na otwartym Polsacie? W żadnej ramówce nie ma tego meczu w planie.
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Lynn »

nie będzie. Będą Szpilki na giewoncie, a potem Hotel 52.
Na TV4 będzie mecz Lecha w tym samym czasie.
peter291
Posty: 49
Rejestracja: 6 maja 2010, o 11:36
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: peter291 »

Napisalem maila do polsatu w sprawie meczu Polska-Brazylia i tak odpowiedzieli:

Witamy,

W czwartkowy wieczór w naszej ofercie znajdują się trzy bardzo atrakcyjne programy – wieczór seriali, mecz Polska – Brazylia w MŚ w siatkówce mężczyzn oraz spotkanie Lecha Poznań w Lidze Europejskiej. Chcemy każdej z tych pozycji zapewnić jak najszerszą widownię, dlatego też zdecydowaliśmy, że aby nie zawieść widzów seriali, które już od kilku tygodni cieszą się ogromny zainteresowaniem, pozostawimy je na antenie Polsatu, mecz Lecha będzie transmitowany przez TV4, a rywalizację polskich i brazylijskich siatkarzy będzie można obejrzeć w najszerzej dostępnym i najchętniej oglądanym polskim kanale sportowym, czyli Polsacie Sport.

Pozdrawiamy
Dział Kontaktów z Widzami

Dla mnie to jest skandal. Odkąd zdjeli PS z kablowek nie mam mozliwosci ogladania tego programu. Jestem gotowy zaplacic te pare zl za transmisje na ipli ale nawet nie widze tego meczu w programie :x . Jeżeli wielu z nas bedzie zmuszonych ogladac taki mecz w transmisji internetowej gdzie prawie piłki nie widac, to nie wiem co o tym powiedziec...
Wojtek60
Posty: 196
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 13:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Wojtek60 »

Tak w tym kraju można się załamać ! Wszystko robione jest pod własny interes, a dobro ogółu "mocarze" mają gdzieś... Program 1/2 TVP mógłby przecież wykupić prawa transmisji tego spotkania. Kiedyś mówiono o ustawowym zapisie, który nakazywał transmisje meczów reprezentacji w telewizji "publicznej". I co Szanowny Panie Solorz jeszcze się Pan nie nachapał na najlepszych kibicach na świecie ???
Shibby
Posty: 136
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 00:26
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn / Przasnysz

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Shibby »

Mam co prawda Polsat Cyfrowy, ale akurat jutro będę poza miejscem zamieszkania i będę miał dostęp jedynie do otwartego Polsatu. Tymczasem to są mistrzostwa świata, a oni mecz reprezentacji chcą zakodować? I to jeszcze pojedynek dwóch najlepszych drużyn poprzednich mistrzostw!?!

Właśnie wysmarowałem również do nich list z oburzeniem na temat ich postępowania. Napisałem, że jeżeli nie zmienią swojej decyzji to ich hasła promujące na temat tego, jak to wspierają polską siatkówkę, staną się dla mnie tylko pustymi sloganami. Też możecie im coś nasmarować (oczywiście bez wulgaryzmów, bo inaczej przyniesie to tylko odwrotny skutek):
http://www.polsat.pl/Kontakt,2859/index.html

A nawet jak już za późno na zmianę i mecz będzie kodowany, to może chociaż na przyszłość się opamiętają, jeżeli otrzymają teraz sporo głosów niezadowolenia.

Swoją drogą mecze reprezentacji na Euro 2008 w piłce nożnej też chcieli zakodować, ale okazało się, że prawa do transmisji meczów nakładały obowiązek puszczenia spotkań reprezentacji i najważniejszych pojedynków imprezy w telewizji otwartej, w związku z czym jakby je jednak zakodowali, to by pewnie dostali solidną karę.

Czy umowa na prawa do transmisji meczu z MŚ 2010 w siatkówce nie wymaga od nich czegoś podobnego? Zresztą nawet jakby nie wymagał to i tak sami z siebie powinni wszystkie mecze reprezentacji obowiązkowo transmitować na kanale otwartym, skoro tak bardzo "wspierają" polską siatkówkę...
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Domelinho »

Po prostu żenada................
PS.Ipla poszła po rozum do głowy: Po dokonaniu płatności, otrzymasz kod aktywacyjny.
Kod możesz aktywować w ciągu 7 dni. Aktywacja kodu zapewnia
dostęp do wszystkich transmisji w dniu aktywacji.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Arff »

dajcie spokój... jeszcze nic nie wiadomo... akurat Polsat bardzo często zmienia swoją ramówkę
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: madlark »

W piątek też w otwartych kanałach nie ma meczu z Bułgarią, chociaż hitów programowych nie ma.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Shibby
Posty: 136
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 00:26
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn / Przasnysz

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Shibby »

Arff pisze:dajcie spokój... jeszcze nic nie wiadomo... akurat Polsat bardzo często zmienia swoją ramówkę
Też miałem taką nadzieję. Ale przeczytaj kilka postów wyżej, jaką odpowiedź dostał jeden z forumowiczów. Bynajmniej nie wynika z niego, żeby planowali zmianę ramówki. I jak się nie pojawią wyraźne głosy sprzeciwu przeciwko takiemu postępowaniu to wątpię, czy zmienią tą ramówkę...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: madlark »

Shibby pisze: Właśnie wysmarowałem również do nich list z oburzeniem na temat ich postępowania. Napisałem, że jeżeli nie zmienią swojej decyzji to ich hasła promujące na temat tego, jak to wspierają polską siatkówkę, staną się dla mnie tylko pustymi sloganami. Też możecie im coś nasmarować (oczywiście bez wulgaryzmów, bo inaczej przyniesie to tylko odwrotny skutek):
http://www.polsat.pl/Kontakt,2859/index.html
Innym adresatem protestów może być pzps. Ja tak zrobiłem.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
mirek0490
Posty: 101
Rejestracja: 15 cze 2009, o 12:58
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: mirek0490 »

madlark pisze:W piątek też w otwartych kanałach nie ma meczu z Bułgarią, chociaż hitów programowych nie ma.

W piątek w ramówce jest mecz z Bułgarią o 17. Świadczy to, że raczej program już ustalili i właściwe pozamiatane.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Nagor »

Jeśli meczu nie będzie na otwartym polszmacie to odbiorą wielu Polakom możliwość oglądania tego spotkania. Juz dawno denerwuje mnie polszmat swoimi postępkami, przyznam, że gdyby nie siatkówka to w ogóle bym go nie włączał. Niestety nic im nie możemy zrobić, pewnie szpilki na giewoncie czy inne taśmowe gówno ma większą oglądalność.
...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata”