Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: madlark »

Spółce Redefine z sukcesem udało się zakończyć negocjacje w sprawie praw dotyczących udostępnienia użytkownikom ipla wszystkich meczów rozgrywanych w ramach Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn, które rozpoczynają się już jutro. Spotkania, niedługo po ich rozegraniu, będą dostępne bez opłat w bazie VOD.
http://tvpolsat.info/news.php?readmore=2601
I bardzo dobrze.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Logan
Posty: 152
Rejestracja: 14 lip 2009, o 16:58
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Logan »

Juz pisałem szkoda mi was ale jak jestescie taki fanami siatkowki to czemu nie zainwestujecie w platforme cyfra plus? Ja np płakałem rzewnymi łzami kiedy w bedac młodym nie miałem okazji ogladac MS w piłce noznej w 2002 roku.W koncu stary kolegi którego własnie doszedł do klasy zlitował i za to zebysmy go zaakceptowali zapraszał cała klase na mecze na kodowanym kanale.
Zawsze mzoecie isc do pubu i za jedno piwo saczone przez cały wieczór ogladac mecz w towarzystwie. Zawsze jest jakies rozwiazanie nalezy tylko pogłowkowac :D .
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: maksik »

Logan pisze:Juz pisałem szkoda mi was ale jak jestescie taki fanami siatkowki to czemu nie zainwestujecie w platforme cyfra plus?
ke ?? na cyfrze plus łobejrzy siem ino naszych ligowych pseudokopaczy..
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: madlark »

Logan pisze:Juz pisałem szkoda mi was ale jak jestescie taki fanami siatkowki to czemu nie zainwestujecie w platforme cyfra plus? Ja np płakałem rzewnymi łzami kiedy w bedac młodym nie miałem okazji ogladac MS w piłce noznej w 2002 roku.W koncu stary kolegi którego własnie doszedł do klasy zlitował i za to zebysmy go zaakceptowali zapraszał cała klase na mecze na kodowanym kanale.
Zawsze mzoecie isc do pubu i za jedno piwo saczone przez cały wieczór ogladac mecz w towarzystwie. Zawsze jest jakies rozwiazanie nalezy tylko pogłowkowac :D .
Ależ kto Ci broni wcielić się w rolę starego twojego kolegi i zasponsorować Polakom ogladanie MŚ abyśmy cię zaakceptowali?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Logan
Posty: 152
Rejestracja: 14 lip 2009, o 16:58
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Logan »

madlark pisze:
Logan pisze:Juz pisałem szkoda mi was ale jak jestescie taki fanami siatkowki to czemu nie zainwestujecie w platforme cyfra plus? Ja np płakałem rzewnymi łzami kiedy w bedac młodym nie miałem okazji ogladac MS w piłce noznej w 2002 roku.W koncu stary kolegi którego własnie doszedł do klasy zlitował i za to zebysmy go zaakceptowali zapraszał cała klase na mecze na kodowanym kanale.
Zawsze mzoecie isc do pubu i za jedno piwo saczone przez cały wieczór ogladac mecz w towarzystwie. Zawsze jest jakies rozwiazanie nalezy tylko pogłowkowac :D .
Ależ kto Ci broni wcielić się w rolę starego twojego kolegi i zasponsorować Polakom ogladanie MŚ abyśmy cię zaakceptowali?
Bez zlosliwosci prosze ja wam proponuje tanie rozwiazanie obejrzenie meczu za 4-5 złotych w jakosci HD a wy na mnie najezdzacie. jak jestes taki sprytny to sam wymysl cos równie dobrego
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Lynn »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2010, o 13:26 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 8. Regulaminu Forum
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: madlark »

Logan pisze:
madlark pisze:
Logan pisze:Juz pisałem szkoda mi was ale jak jestescie taki fanami siatkowki to czemu nie zainwestujecie w platforme cyfra plus? Ja np płakałem rzewnymi łzami kiedy w bedac młodym nie miałem okazji ogladac MS w piłce noznej w 2002 roku.W koncu stary kolegi którego własnie doszedł do klasy zlitował i za to zebysmy go zaakceptowali zapraszał cała klase na mecze na kodowanym kanale.
Zawsze mzoecie isc do pubu i za jedno piwo saczone przez cały wieczór ogladac mecz w towarzystwie. Zawsze jest jakies rozwiazanie nalezy tylko pogłowkowac :D .
Ależ kto Ci broni wcielić się w rolę starego twojego kolegi i zasponsorować Polakom ogladanie MŚ abyśmy cię zaakceptowali?
Bez zlosliwosci prosze ja wam proponuje tanie rozwiazanie obejrzenie meczu za 4-5 złotych w jakosci HD a wy na mnie najezdzacie. jak jestes taki sprytny to sam wymysl cos równie dobrego
Jak ty liczysz te koszty? Jak piszesz "szkoda mi was" a potem "płakałem rzewnymi łzami" to oczekiwałem jakiegoś sprytnego rozwiązania, a ty wcielasz się w dealera cyfry+.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Logan
Posty: 152
Rejestracja: 14 lip 2009, o 16:58
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Logan »

1 piwo w pubie kosztuje powiedzmy 5 złotych
W pubach sa telewizory LCD a i chyba mozna w przynajmniej co po niektórych pubach na Polsat Sport nawet HD liczyc. Oczywiscie czesc ludzi bedzie chciała ogladac Lecha no ale biorac pod uwage fakt ze kibiców siatkowki jest siła mzona liczyc na to ze chec ogladanie naszych przewazy. Jakos bedzie chyba lepsza niz na fromsport ale bez fonii mozna jakos przezyc
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2010, o 16:20 przez Logan, łącznie zmieniany 1 raz.
Eis
Posty: 7
Rejestracja: 3 lip 2009, o 18:54
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Eis »

Mecz, który można uważać za przedwczesny finał (jeśli później w finale się 2gi raz nie spotkamy) z udziałem Polaków, miałyby zastapić Szpilki na Giewoncie, czy Hotel 52? Eh... polsat jaja sobie robi. poza tym seriali powtórki będą - a meczu? wątpię. :<
Pozdrawiam, Eis
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: madlark »

Logan pisze:1 piwo w pubie kosztuje powiedzmy 5 złotych
W pubach sa telewizory LCD a i chyba mozna w przynajmniej co po niektórych pubach na Polsat Sport nawet HD liczyc. Oczywiscie czesc ludzi bedzie chciała ogladac Lecha no ale biorac pod uwage fakt ze kibiców siatkowki jest siła mzona liczyc na to ze chec ogladanie naszych przewazy. Jakos bedzie chyba lepsza niz na fromsport ale bez fonii mozna jakos przezyc
Och, jak lubisz sprytne rozwiązania (a chcesz oszczędzić 5 PLN) to polecam supermarkety stoisko RTV ewentualnie
punkty sprzedaży Cyfry+ :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Mate »

Proponuję zamknąć ten temat 8-) .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Arff »

Arff pisze:dajcie spokój... jeszcze nic nie wiadomo... akurat Polsat bardzo często zmienia swoją ramówkę
ja to chyba powinienem jakimś jasnowidzem zostać ;p
http://reprezentacja.net/siatkowka/aktu ... e_otwartym

pewnie nawet nie było przez chwilę mowy, żeby mecze reprezentacji nie pojawiły się w Polsacie, bo to byłoby niedorzeczne... po prostu nie zmienili jeszcze ramówki na stronie, a wszyscy juz zrobili z tego wielkie halo...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: madlark »

Arff pisze:
Arff pisze:dajcie spokój... jeszcze nic nie wiadomo... akurat Polsat bardzo często zmienia swoją ramówkę
ja to chyba powinienem jakimś jasnowidzem zostać ;p
http://reprezentacja.net/siatkowka/aktu ... e_otwartym

pewnie nawet nie było przez chwilę mowy, żeby mecze reprezentacji nie pojawiły się w Polsacie, bo to byłoby niedorzeczne... po prostu nie zmienili jeszcze ramówki na stronie, a wszyscy juz zrobili z tego wielkie halo...
No i bardzo dobrze. takie żarty Polsatu sprowokowały mnie i wielu innych aby wysłać protesty.
Niech sobie z nami nie pogrywają :o
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Wojtek60
Posty: 196
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 13:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Wojtek60 »

Dzięki Arff :P Czekałem na taką wiadomość jak wszyscy kibice. Wierzę w naszych chłopaków i czuję, że będzie dobrze ;)
Awatar użytkownika
dariusznow
Posty: 34
Rejestracja: 12 mar 2010, o 19:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: dariusznow »

Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Arff »

przecież to jest normalne, że ramówka nie jest długo zmieniana, w przypadku gdy mecz nie jest planowany przynajmniej na tydzień albo nawet 2 tygodnie wcześniej... w przypadku Polsatu sport nie było problemu, bo juz dawno do ramówki było wpisane "mecz II fazy MŚ: Siatkówka mężczyzn" i wystarczyło to zmienić na "Polska-Brazylia", a w przypadku Polsatu otwartego jest kupa roboty... trzeba choćby ustalić gdzie wcisnąć te Szpilki i Hotele, żeby fani tych seriali też byli zadowoleni... tym bardziej, że jeszcze przed wczoraj nikt nie wiedział w jakich godzinach i w jakim dniu Polacy będą grać...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
mirek0490
Posty: 101
Rejestracja: 15 cze 2009, o 12:58
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: mirek0490 »

Ja tam jeszcze bym nie wieszczył zwycięstwa, bo na stronie Polsatu Sport owszem napisane jest że mecze polaków na otwartym Polsacie, ale pod spodem gdzie jest szczegółowy plan dalej mecz Polska - Brazylia figuruje tylko na PS, w ramówce Polsatu także nic się nie zmienia. W dodatku właśnie w TV była reklama w której wyraźnie mówili że mecz w Polsacie Sport.
peter291
Posty: 49
Rejestracja: 6 maja 2010, o 11:36
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: peter291 »

http://polsatsport.pl/news/1203_10308.htm
to jest zrodlo artykulu z reprezentacja.net. Nie wynika z niego niestety, ze Pol-Bra bedzie na polsacie glownym...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Arff »

grupa N (Ankona)
-
30 września, czwartek
Polska - Brazylia (21.00, PS)
-
1 października, piątek
Bułgaria - Polska (17.00, PS i Polsat otwarty)
nic dodać nic ująć... mecz tylko w PS ;]
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Lynn »

nawet w wiadomościach sportowych mówili, że transmisja od 20 na PS
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Domelinho »

Dopiero obejrzalem wiadomosci sportowe na polsacie.Prowadzaca zaprosila na przedmeczowe studio do Polsat Sport i ..... powiedziała dobranoc :/ Nic nie powiedziała ze mecz bedzie na Polsacie otwartym
Awatar użytkownika
limona
Posty: 184
Rejestracja: 6 lis 2009, o 19:11
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: limona »

W tym samym artykule:
Od czwartku do soboty odbędą się mecze drugiej rundy mistrzostw świata siatkarzy we Włoszech. Reprezentacja Polski spotka się z Brazylią i Bułgarią. Dwie drużyny z każdej z sześciu grup awansują do kolejnej fazy.

Mecze Polaków na żywo w Polsacie Sport i Polsacie otwartym. Studio MŚ w Polsacie Sport w czwartek od godz. 20.00 i po meczu z Brazylią; w piątek od godz. 16.00 i po meczu z Bułgarią; w sobotę od godz. 16.00 i po meczu Bułgaria -Brazylia.
W ogóle nie wiadomo czy ta pogrubiona informacja tyczy się tylko jednego meczu z Bułgarią czy i z Brazylią...
Kibic to dziwne stworzenie jest. Niby zwykły człowiek, a jednak inny.
Shibby
Posty: 136
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 00:26
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn / Przasnysz

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Shibby »

Arff pisze:
Arff pisze:dajcie spokój... jeszcze nic nie wiadomo... akurat Polsat bardzo często zmienia swoją ramówkę
ja to chyba powinienem jakimś jasnowidzem zostać ;p
http://reprezentacja.net/siatkowka/aktu ... e_otwartym
Nie wiem, co tam dokładnie pisało, ale podejrzewam, iż informacja o transmisji na Polsacie otwartym. W tej chwili jednak news został zmodyfikowany i przeproszono w nim za dezinformację.
Arff pisze:pewnie nawet nie było przez chwilę mowy, żeby mecze reprezentacji nie pojawiły się w Polsacie, bo to byłoby niedorzeczne... po prostu nie zmienili jeszcze ramówki na stronie, a wszyscy juz zrobili z tego wielkie halo...
Nie wiem, skąd u Ciebie było tyle tej wiary, ale chyba na wyrost. Załóżmy, że jeszcze nie pojawiło się sprostowanie na reprezentacja.net. Jak mogło nie być mowy o braku transmisji na otwartym Polsacie, skoro nawet jeden z forumowiczów dostał odpowiedź od "Działu kontaktów z widzami", że, tu zacytuję "aby nie zawieść widzów seriali, które już od kilku tygodni cieszą się ogromny zainteresowaniem, pozostawimy je na antenie Polsatu". Skoro oni coś takiego mu napisali to znaczy, ze jak najbardziej była mowa o transmisji jedynie na PS i już tak chyba niestety zostanie. Też do nich napisałem list z wyrazami oburzenia, ale na razie bez odpowiedzi.

Dla mnie to jest śmieszne. "Aby nie zawieść widzów seriali". Co to kurde ma znaczyć? Serial to sobie mogą puścić w innym terminie, bo on przecież nie toczy się na żywo. A meczu przecież nie przełożą i nie zastąpi tego nawet żadna retransmisja, chociaż wątpię, żeby na otwartym kanale puścili chociażby retransmisję. To są mistrzostwa świata! To jest pojedynek dwóch najsilniejszych ekip poprzednich mistrzostw! To jest wreszcie mecz polskiej reprezentacji!!! A oni się martwią, żeby nie zawieść widzów seriali... Polsat wspiera polską siatkówkę? Dla mnie od tej chwili jest to pusty slogan.

Normalnie mam w domu PS, ale jutro akurat nie będzie mnie w domu. A tam gdzie będę jest tylko Polsat otwarty. Coś jednak wykombinuję i obejrzę ten mecz. Ale takim postępowaniem Polsat całkowicie stracił już uznanie w moich oczach... Mam nadzieję, że jednak ktoś tam u nich pójdzie po rozum do głowy i do jutra do 21:00 zmienią swoja decyzję i jednak puszczą transmisję na otwartym Polsacie...
Awatar użytkownika
rodzyn3k
Posty: 60
Rejestracja: 5 gru 2009, o 11:22
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: rodzyn3k »

http://www.s-w-o.pl/index.php/polsat-se ... u-polakow/ niestety „Hotel52” i „Szpilki na Giewoncie” zgromadziły około 3 mln widzów, a ich udziały w grupie komercyjnej wyniosły odpowiednio 22,91 proc. i 31,68 proc.

Polska - Serbia tylko 2,5 mln.
"Statystyka jest jak latarnia w dzień. Niczego nie rozjaśnia, niczego nie oświetla ale… zawsze się można o nią oprzeć…"
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Artek »

Jestem pewien że jutrzejszy mecz obejrzy więcej niż 3 mln.
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Domelinho »

Raczej trzeba napisac obejrzałoby :/
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: arbas »

No tyle ze np ludzie zeby obejrzec siatke zrobia duzo - pojda do pubow, do znajomych ktorzy maja PS, wykupia transmisje na ipli itd. Wiec pewnie i tak sporo ludzi mecz obejrzy, a gdyby nie bylo tych smiesznych seriali to tych ludzi nie da sie zgromadzic przed telewizorem w innej porze (bo za pozno/ za wczesnie) i po prostu przelacza kanal.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: madlark »

Wiadomo, jest monopol. Kolesie z Polsatu dyktują warunki.
Tylko niech Kmita nie narzeka, że reprezentacja ma go w szpilkach w G...
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
damian940915
Posty: 77
Rejestracja: 3 lut 2009, o 20:37
Płeć: M
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: damian940915 »

Nie mam dekodera Polsatu, mam Cyfrę. Polsat sobie zakpił z kibiców i tyle. Najważniejszy mecz w roku (jak do tej pory) a oni ...Szpilki odcinek ileś tam ileś
Awatar użytkownika
Logan
Posty: 152
Rejestracja: 14 lip 2009, o 16:58
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Logan »

No teraz to zdrowo przegieli zadza zysku zwyciezyła Nie pozostaje wam nic innego jak wpraszac sie isc do pubu lub kupic transmisje przez internet
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata”