Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Domelinho »

Witam czy Ipla bedzie pokazywac mecze z tych mostrzostw??Chodzi o mecze innych reprezentacji,naszą bedzie mozna obejrzec w Polsacie otwartym a PS i PSE nie ma w kablowkach niestety ;/
prawy
Posty: 6
Rejestracja: 13 maja 2010, o 14:43
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: prawy »

Na pewno mecze pokaże włoska Rai Sport,francuski kanał sportowy Sport+ czy też brazylijska stacja Globo/Sportv.Tyle znalazłem,jeżeli ktoś znajdzie coś więcej to niech wrzuci.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Mate »

Pożyjemy, zobaczymy. Finał MŚ w koszykówce był zakodowany. Jeżeli mecze będą na RAI UNO - zakodowanie pewne. Uruchomiono dodatkowy kanał RAI Sport, więc być może jest szansa na obejrzenie dużej liczby spotkań.

Ktoś pisał, że mecze rosyjskiej Superligi pokazywane były na ogólnodostępnym kanale rosyjskim(RTR Planeta??). Być może tam będą, ale z pewnością tylko z udziałem Rosjan.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: hugo »

Mój qmpel z Rosji potwierdził, że mecze Rosji będą na kanale państwowym, a inne na kodowanym NTV.

25 będzie np. Francja - Czechy na NTV.

To tak w ramach ciekawostki bo nikt nie ma ruskiego dekodera;)

Edit:Okazuje się, że publiczna pokaże parę meczów innych reprezentacji, w programie na sportbox jest mecz Hiszpanii i Kuby.

http://tv.sportbox.ru/sport1/2010/09/25/
\
Zlatanov
Posty: 240
Rejestracja: 28 cze 2008, o 20:55

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Zlatanov »

Domelinho pisze:Witam czy Ipla bedzie pokazywac mecze z tych mostrzostw??Chodzi o mecze innych reprezentacji,naszą bedzie mozna obejrzec w Polsacie otwartym a PS i PSE nie ma w kablowkach niestety ;/
Z tego co widzę to w programie ipli nie ma w ogóle w planach transmisji z MS co mnie delikatnie irytuje, liczyłem na to że będzie tak jak z ME... No cóż, chyba skończy się na korzystaniu z http://www.fromsport.com ...
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: hugo »

Hiszpania - TVE Teledeporte (nie ma tego na satelicie chyba) (w tym pófinały i finał bez względu na udział Hiszpanii)

Niemcy tv.Sport1 http://tv.sport1.de/homepage/index.php - transmisja bezpłatna ale jest haczyk... tylko na terenie Vaterlandu;P

Serbia - RTS

Czechy - SportTv

Włochy - Rai Sport (1&2) pokaże 42 spotkania

Korea Płd. - KBS

Niestety nie wiem czy te programy są dostępne na satelicie...

Polecam stronkę goalzz.com - tu można znaleść ramówki tv do taki sportów jak siatka, nożna, kosz i ręczna czy tenis.
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2010, o 19:31 przez hugo, łącznie zmieniany 1 raz.
\
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: picaporte »

w planie transmisji ipla pojawiła się informacja o transmisji meczów, także będziemy oglądać ;]
http://www.ipla.tv/Program
riki tiki tak!
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: hugo »

Brazylia - Kuba będzie z odtworzenia na ipli?;/

Mam nadzieję, że ten mecz będzie w tym PPV, tanim PPV...
\
Awatar użytkownika
ryzka1990
Posty: 313
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 10:40
Płeć: M
Lokalizacja: Siekierczyn

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: ryzka1990 »

Siemka//może ktoś życzliwy podać numery kanałów z listy dekodera Cyfrowego Polsatu na których mogą odbywać się mecze mistrzostw świata w siatkówce.
Kto wie gdzie jest ten państwowy kanał rosyjski na Cyfrowym Polsacie???

Ps.Mogą być też kanały zagraniczne z listy ,,wszystkie,, ,byłbym komuś wdzięczny:) Z góry dzięki.
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2010, o 14:47 przez dreamer, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono dwa posty. Proszę respektować punkt regulaminu o niepisaniu postów jeden pod drugim przez tego samego autora.
ryzka1990
mafiu
Posty: 25
Rejestracja: 14 kwie 2009, o 14:35
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: mafiu »

hugo pisze:Hiszpania - TVE Teledeporte (nie ma tego na satelicie chyba) (w tym pófinały i finał bez względu na udział Hiszpanii)

Niemcy tv.Sport1 http://tv.sport1.de/homepage/index.php - transmisja bezpłatna ale jest haczyk... tylko na terenie Vaterlandu;P

Serbia - RTS

Czechy - SportTv

Włochy - Rai Sport (1&2) pokaże 42 spotkania

Korea Płd. - KBS

Niestety nie wiem czy te programy są dostępne na satelicie...

Polecam stronkę goalzz.com - tu można znaleść ramówki tv do taki sportów jak siatka, nożna, kosz i ręczna czy tenis.
RTSa i oba RAI SPORTy znalazłem na HOTBIRDzie i póki co są odkodowane (narazie lecą rajdy i gimnastyka :) )
Tu masz wyszukiwarke kanałów satelitarnych
http://pl.kingofsat.net/search.php
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Domelinho »

Czesc,na ipli placi sie 7 ziko za całosc mistrzostw czy za pojedynczy mecz?Jesli za pojedynczy mecz to ostre przegiecie.
PVD90
Posty: 105
Rejestracja: 8 sie 2009, o 21:45
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: PVD90 »

ipla odwala numery, każą płacić sobie za jeden mecz 7zl(przelew lub karta) lub 11zl(sms). Co za zdzierstwo.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: maksik »

PVD90 pisze:ipla odwala numery, każą płacić sobie za jeden mecz 7zl(przelew lub karta) lub 11zl(sms). Co za zdzierstwo.
Dokładnie. Co prawda mają do tego prawo no ale..
Wychodzi na to że taniej byłoby wziąć dekoder lub w ogóle pojechać do Włoch :)

pozdrawiam
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: hugo »

Ludzie kochani, to jak ja mieszkałem w Kanadzie, to oglądanie (legalnie) NBA w internecie kosztowało mnie jakieś 100 USD (cały sezon - ponad 1230 gier w sezonie zasadniczym + play-offy), a tu koszt za 78 meczów wynosi odpowiednio : 546 zł lub 858 zł za DWANAŚCIE DNI Turnieju!

Życzę Polsatowi, by dołożyli do interesu.
\
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: KChudz »

Ipla poleciała w ... . Mam konto VIP i co i d..pa. Po co mi takie konto VIP gdy muszę dopłacać do transmisji. Zapewne wielu tak myśli. Zatem na przyszłość ilość kont VIP zapewne zmaleje :] (przynajmniej o jedno - moje)
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: maksik »

Całe szczęście że jest RAI SPORT. Włoski jest dość przyswajalnym językiem i można bez wiekszego problemu czasem coś tam wyłapać z komentarza. Dla niewtajemniczonych na platformie N programy RS1 na 181 a RS2 na 180 kanale.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: lucass90 »

Ja dodam jeszcze tylko, że oglądałem mecz na Polsacie głównym, który połączył się z Triestem dopiero przy stanie... 9:6 dla Kanady w pierwszym secie. Ważniejsze były misie z herbaty i inne pierdoły. Jeśli dodamy do tego reklamy w trakcie przerw technicznych, do których Polsat zdążył już nas przyzwyczaić, to rysuje się nam obraz niekompetentnej i mającej głęboko w dupie swoich widzów, stacji telewizyjnej. Mam im płacić 7zł za jeden mecz ? To chyba jakiś żart... Mam tylko nadzieję, że z ligowymi meczami nie będzie takiej parodii.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Arff »

http://livescorehunter.com/Livescores/L ... yball.html

wszystkie mecze za free... a Ipla i Polsat niech nas pocałują w... czółko :D tak słooodko :D

mówcie mi zbawco :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: lucass90 »

Już chyba ktoś tu wrzucał ten link, ale dla pewności podam go i w tym temacie: http://www.fromsport.com/. Tutaj również mamy wszystkie mecze za free. Ale jakość jest taka sobie...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Guilder »

Myśl, że Polsat ze swą niekompetencją może mnie w nos pocałować dzięki tym linkom rekompensuje mi gorszą jakość.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: maksik »

Tutaj jeszcze jakby ktoś chciał..wszystkie wyniki na żywo
LINK
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: hugo »

Włoski jest dość przyswajalnym językiem
Aż chce się słuchać: http://www.youtube.com/watch?v=d43cyeiEOwM
\
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: Arff »

haha... najbardziej mnie rozwaliło... Hłantoreńja :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
marcin_r

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: marcin_r »

Tak swoją droga jak bym miał płacić za mecz to w jakiej jest on maksymalnie rozdzielczości?
Bo za 7 zł to bym oczekiwał raczej HD.....
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: arbas »

Niezlej ale nie jest to HD - sa tam 3 opcje wiec jest to ta najwyzsza ktora sobie tez mozna odpalic jak sie ma konto VIP
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: maksik »

marcin_r pisze:Tak swoją droga jak bym miał płacić za mecz to w jakiej jest on maksymalnie rozdzielczości?
Bo za 7 zł to bym oczekiwał raczej HD.....
Hmmm... myślę że na kompie ciężko jest w ogóle odebrać sygnał HD a poza tym na pewno go nie będzie przerzucając jakimkolwiek kabelkiem z kompa czy lapka sygnał do telewizora z HD więc...zapomnij.
Płacisz za oglądanie meczu w miare dobrej jakości. Sam mam konto VIP bo dużo oglądam w necie z racji zawodu ( przemieszczam się po kraju ) i ten fakt mnie również ostro irytuje, że trzeba wykupywać poszczególne mecze w momencie gdy się zapłaciło za rok z góry za to konto - lecz tak na spokojnie analizując.. Rozumiem poczynania grupy Polsatu.
Dzisiaj oglądałem znów mecze na RAI SPORT i na kompie w tych linkach, dzięki którym można oglądać i tylko jedna rzecz mnie w tym wszystkim irytuje.. Zaczyna mi się lepiej oglądać mecze bez żadnego komentarza niż z komentarzem tylko Swędrowskiego. Nie powiem że komentuje źle ale brakuje mi kogoś 2-go. Jakiegoś dogadywacza. Najlepiej Wanio. ;) Już mi się trochę przejadły te slogany Pana Tomka w kółko powtarzane... nie będę ich przytaczał bo myślę że wielu z Was wie o co kaman. Mimo wszystko uważam go za dość pozytywną postać i osobę jako odbiór jego głosu, że ucieszyłbym się gdybym go usłyszał w radosnym okrzyku rodem z Turcji znów po ataku Gruszki... - "JESTEŚMY MISTRZAMI ŚWIATA...- łączymy się ze studiem.." ;P
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: michaek »

maksik pisze:
marcin_r pisze:Tak swoją droga jak bym miał płacić za mecz to w jakiej jest on maksymalnie rozdzielczości?
Bo za 7 zł to bym oczekiwał raczej HD.....
Hmmm... myślę że na kompie ciężko jest w ogóle odebrać sygnał HD a poza tym na pewno go nie będzie przerzucając jakimkolwiek kabelkiem z kompa czy lapka sygnał do telewizora z HD więc...zapomnij.
Ciężko jest odebrać, bo problem jest z prędkością potrzebną do przekazu HD. Natomiast co do przesyłu do problemu nie ma i jest to kwestia karty graficznej pracującej w HD i odpowiedniego kabla, najlepiej HDMI. Fizycznie jest to jak najbardziej wykonalne, bo z internetu można ściągać pliki w FullHD(1080p) jak i 720p, istnieją napędy BluRay więc jako tako problemu z sygnałem HD nie ma. ;)
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
marcin_r

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: marcin_r »

michaek pisze:
maksik pisze:
marcin_r pisze:Tak swoją droga jak bym miał płacić za mecz to w jakiej jest on maksymalnie rozdzielczości?
Bo za 7 zł to bym oczekiwał raczej HD.....
Hmmm... myślę że na kompie ciężko jest w ogóle odebrać sygnał HD a poza tym na pewno go nie będzie przerzucając jakimkolwiek kabelkiem z kompa czy lapka sygnał do telewizora z HD więc...zapomnij.
Ciężko jest odebrać, bo problem jest z prędkością potrzebną do przekazu HD. Natomiast co do przesyłu do problemu nie ma i jest to kwestia karty graficznej pracującej w HD i odpowiedniego kabla, najlepiej HDMI. Fizycznie jest to jak najbardziej wykonalne, bo z internetu można ściągać pliki w FullHD(1080p) jak i 720p, istnieją napędy BluRay więc jako tako problemu z sygnałem HD nie ma. ;)
Dodajmy że problem z tą predkością jest raczej typowo polski bo na Zachodzie standardem jest już raczej 6-8 Mb/s co przy dobrej kompresji spokojnie wystarcza do oglądania 720p a nawet i Full HD - przykład chociazby YoToutube
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: maksik »

Jedno co lekko usprawiedliwia Polsat i IPLĘ w tym momencie to to że sobie mozna prawie wszystkie mecze oglądać jeszcze raz do bólu ile się chce.

Dla "niekumatych" lub nie posiadających jeszcze tego programu...
1. Ściągamy program
2. instalujemy.
3. Wciskamy kolejno zakładki WIDEO>>SPORT>>SIATKÓWKA>>(na dole po prawo jest) "NOWE"
lub w "SZUKAJ" wpisać nazwy drużyn.

Co jest fajne...NIE MA REKLAM ANI PRZERW ! ;P Tylko jakość do d***

pozdrawiam
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Włochy 2010-Transmisje TV,Internet

Post autor: arbas »

eee nie przesadzajmy z ta predkoscia, bo sie duzo zmienilo ostatnimi czasy, wiec HD mogliby nadawac bo wielu uzytkownikow ma lacza powyzej 4MBit. W wawie jest w testowana naziemna telewizja cyfrowa i jest za free - wystarczy kupic za 100 zl dekoder z antena i na usb i wszystko hula idealnie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata”