Bilety - kiedy

Awatar użytkownika
wadam
Posty: 9
Rejestracja: 13 cze 2013, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Bilety - kiedy

Post autor: wadam »

Witajcie.

Czy wiadomo już kiedy rozpocznie się sprzedaż (a może już była?) na mecze drugiej i trzeciej fazy MŚ?

Ps. Czy bilety są sprzedawane tylko na ticketpro?

Ps.2. Czy ktoś mógłby poratować drabinką turniejową (kto z której grupy awansuje gdzie (miasto) do drugiej fazy grupowej?

Z góry dzięki!
kuchcik77
Posty: 2327
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Bilety - kiedy

Post autor: kuchcik77 »

Bilety kupowałem na ticketpro. Mnie interesuje połówka brazylijsko-rosyjska tzn mecze 2 rundy w Spodku, bilety sa od 20 zł za mecz( jeszcze)
W Spodku grają z reguły najlepsze ekipy fazy 1szej z Gdańska i Katowic ( tj Rosja Kuba Brazylia i Bułgaria)
Pozostałe mecze ( niżej rozstawionych ekip odbywają się we Wrocku)

Druga, polska, połówka rozgrywa swoje mecze w Łodzi, najtańsze bilety są chyba po 110 zł, na sobote tj 3 dzień rywalizacji biletów chyba nie ma, na pierwsze dwa terminy w środku tygodnia bilety są dostępne. Poza Polakami w łodzi zagrają najwyżej rozstawione ekipy z ćwiartki Wrocław/Kraków (Włochy, Francja, Usa..)
Mecze nie-Polaków odbęda się w Bydgoszczy

Na 3 faze sa bilety i w Kato jak i w Łodzi, natomiast sam prezes nie wie kto będzie grał gdzie ( najpewniej Polski w Łodzi już wtedy nie obejrzymy:) )
Awatar użytkownika
wadam
Posty: 9
Rejestracja: 13 cze 2013, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Bilety - kiedy

Post autor: wadam »

Mnie bardziej interesują mecze w Bydgoszczy i Gdańsku. no i kiedy można na nie kupić bilety (druga i trzecia faza)? Czy już zostały sprzedane?
Memo
Posty: 359
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:55
Płeć: M

Re: Bilety - kiedy

Post autor: Memo »

Witam, jest jeszcze możliwość zakupu biletów na MŚ? Może ktoś jasno przedstawić Gdzie Polacy kiedy grają i z kim? i czy są jeszcze bilety?
drag1376
Posty: 115
Rejestracja: 2 lip 2014, o 17:49
Płeć: M

Re: Bilety - kiedy

Post autor: drag1376 »

na stronie ticketpro.pl masz całą rozpiskę :)
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Bilety - kiedy

Post autor: Abdullo »

Będzie jeszcze pula Polsatu w ramach paszportu korzyści. Chyba ponad 1.000 sztuk.
yes
Posty: 79
Rejestracja: 27 maja 2012, o 19:50
Płeć: K

Re: Bilety - kiedy

Post autor: yes »

Jakby komuś z przyczyn losowych zwolnił się bilet (mam na myśli te w rozsądnej cenie) na mecz otwarcia to chętnie go odkupię.
karla
Posty: 2
Rejestracja: 12 sie 2014, o 15:58
Płeć: K

Re: Bilety - kiedy

Post autor: karla »

Czy ktoś chciałby się wymienić biletem na mecz otwarcia? Posiadam miejsce w sektorze G21, a interesuje mnie G36 bądź okolice. Szczegóły na priv.
Jacek Stachursky
Posty: 37
Rejestracja: 24 sie 2014, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Bilety - kiedy

Post autor: Jacek Stachursky »

Czy istnieje możliwość zakupienia biletów na mecze w Katowicach na miejscu (chodzi o mecze ger-can i bra-rus, 14.09 niedziela), czy wszystkie miejsca zostaly juz zajęte? Jakaś rezerwacja możliwa albo telefon?
Z góry dzięki ;-)
kuchcik77
Posty: 2327
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Bilety - kiedy

Post autor: kuchcik77 »

Rosja Brazylia na 99.p9procent wyprzedane, wczoraj tak ticketpro pokazywalo...ja bym zadzwonil o 10 do spodka..
Edyta

Re: Bilety - kiedy

Post autor: Edyta »

Potrzebuję jednego biletu na jutrzejszy półfinał Fra-Bra :( Może stanie się cud i ktoś mi na pw coś podpowie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata”