Mecz otwarcia - światowy rozgłos?

hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Mecz otwarcia - światowy rozgłos?

Post autor: hugo »

Namiestnik i Kmita powtarzają, że mecz otwarcia na SN zapewni międzynarodową uwagę.

Dlatego proponuję oglądanie serwisów sportowych ARD, BBC, CNN, Rai, TVE, France Televisions, 1TV (ROsja) w dniu meczu otwarcia i zobaczenie czy wywołał on jakiekolwiek zainteresowanie.
\
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Mecz otwarcia - światowy rozgłos?

Post autor: Abdullo »

Jak będzie rozróba na trybunach to napewno. W innych przypadkach jakaś wzmianka może być, jak nie będzie nic ciekawszego. Myślę iz w Hiszpani to numer 1 to Vuelta Espania. Choć w innych przypadkach może być wspomniane iż mecz siatkówki zgromadził 62 tys ludzi. Ale to jest chyba jedyny fakt warty odnotowania.
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Mecz otwarcia - światowy rozgłos?

Post autor: hugo »

Abdullo pisze:Jak będzie rozróba na trybunach to napewno. W innych przypadkach jakaś wzmianka może być, jak nie będzie nic ciekawszego. Myślę iz w Hiszpani to numer 1 to Vuelta Espania. Choć w innych przypadkach może być wspomniane iż mecz siatkówki zgromadził 62 tys ludzi. Ale to jest chyba jedyny fakt warty odnotowania.

Ja myślę, że jeżeli wspomną to tylko wtedy, gdy mają w planie podawanie info z tego turnieju. Mecz sportu halowego na stadionie piłkarskim nie jest już czymś niezwykłym. Zwłaszcza w USA.

Jeśli opierano zwrócenie uwagi świata na tym, że mecz ma być na SN, to źle świadczy o marketingowcach.
\
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Mecz otwarcia - światowy rozgłos?

Post autor: bytrek »

hugo pisze:Namiestnik i Kmita powtarzają, że mecz otwarcia na SN zapewni międzynarodową uwagę.

Dlatego proponuję oglądanie serwisów sportowych ARD, BBC, CNN, Rai, TVE, France Televisions, 1TV (ROsja) w dniu meczu otwarcia i zobaczenie czy wywołał on jakiekolwiek zainteresowanie.


Odzywa się ta Polska mania niższość. Na prawdę obchodzi to was kto tam gdzieś na świecie myśli o tym turnieju. Temat rodem jak komentarz na Onecie, po kolejnym zwycięstwie Polskiego skoczka '' ale tym sportem nikt na świecie się nie interesuje''. Mnie nie interesuje Besbol, Foodbal Amerykanski i jakoś nie widzę aby amerykanie się tym przejmowali.
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mecz otwarcia - światowy rozgłos?

Post autor: leeon »

Marketing Polsatu wokół imprezy skończył się na reklamowanie CP. Ktoś słusznie pytał o gadżety, o maskotkę imprezy itd. Pewnie że to będzie w serwisach (podobnie jak 'cieszynki' Skry) ale jako ciekawostka.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Mecz otwarcia - światowy rozgłos?

Post autor: compact »

Na pewno będzie głośno, bo podobno w Brazylii podczas touru zajumali oba puchary :D
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Mecz otwarcia - światowy rozgłos?

Post autor: pewniak »

Ponieważ już jest "po frytkach" - na marketing i promocję już za późno, proponuję skończyć z biciem piany, udowadnianiu nieudolności i tendencyjności Polsatu i skupić się na samym aspekcie sportowym Mistrzostw.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Mecz otwarcia - światowy rozgłos?

Post autor: Klugenhammer »

hugo pisze:Namiestnik i Kmita powtarzają, że mecz otwarcia na SN zapewni międzynarodową uwagę.
Biorąc pod uwagę, że w tym samym dniu:
- rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w koszykówce,
- odbywać się będzie żużlowa Grand Prix Polski,
- trwać będzie tenisowy US Open,
- trwać będzie kolarska Vuelta Espana,
- grać będą wszystkie najpopularniejsze ligi piłki kopanej
nie można być pewnym nawet tego, że cała Polska będzie żyła mistrzostwami Polsatu.
Ale wcale nie musimy się tym przejmować. Moje zainteresowanie turniejem nie jest uzależnione od tego, czy ktoś będzie się nimi pasjonował w Portugalii, Indiach czy Kanadzie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata”