Mistrzostwa Świata U19 2017

Amca
Posty: 25
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 06:23
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata U19 2017

Post autor: Amca »

14.07. 2017 Polska -Czechy godz 16:00
15.07.2017 Rosja - Polska godz. 18:30
16.07.2017 Polska - Iran godz 16:00
Godziny rozpoczęcia transmisji podane są w czasie lokalnym, w Polsce musimy zasiąść do oglądania godzinę wcześniej .

http://www.volleygrad.ru/about/news/detail.php?ID=8368

http://www.volleygrad.ru/stream/
waldek 28
Posty: 159
Rejestracja: 14 cze 2012, o 18:39
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata U19 2017

Post autor: waldek 28 »

Piszą że na EYOF jadą: Prokopczuk i Jezierski... ktoś wcześniej pisał że do Rosji jedzie Czetowicz... trochę to dziwne.
secik75
Posty: 52
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:01
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata U19 2017

Post autor: secik75 »

waldek 28 pisze:Piszą że na EYOF jadą: Prokopczuk i Jezierski... ktoś wcześniej pisał że do Rosji jedzie Czetowicz... trochę to dziwne.
Nie trochę tylko bardzo bez komentarza
Amca
Posty: 25
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 06:23
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata U19 2017

Post autor: Amca »

waldek 28 pisze:Piszą że na EYOF jadą: Prokopczuk i Jezierski... ktoś wcześniej pisał że do Rosji jedzie Czetowicz... trochę to dziwne.
Gdzie można znaleźć jakieś informacje dotyczące EYOF?
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata U19 2017

Post autor: NIEMAMLANCII »

Ale o jakie jakie informacje chodzi?
rozpiska
http://gyor2017.hu/images/tartalmi_elem ... EN_WEB.pdf
zyrafa_180
Posty: 112
Rejestracja: 21 lut 2016, o 16:23
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata U19 2017

Post autor: zyrafa_180 »

Nie wiem o jaką informację ws EYOF chodzi, ale procz info na str głównej siatki.org można cos doczytać tu:

http://www.olimpijski.pl/pl/aktualnosci ... -2017.html
kanimo

Re: Mistrzostwa Świata U19 2017

Post autor: kanimo »

Co potwierdza brak Czetowicza

To nie jest dobra informacja. Moim zdaniem blad trenerow. Ciegna Jezierskiego za uszy. A przeciez ten zawodnik prowadzil gre kadetow na ME i jest pierwszym, przed Rajcheltem od jakiegos czasu. Wiec pokazal juz co umie. I bylo to dosyc slabe.

Prokopczuk ma papiery na granie w przyszlosci ale jest malo zgrany ze Spalowiczami. Ponadto troche peka, tak na oko. Na MPJ, gdzie prowadzil gre srebrnego MOSu, najslabszym jego meczem byl final, a najslabszym setem byl TB finalu. I teraz tego zawodnika wysyla sie , razem z dotychczasowym pierwszym. Niezaleznie od tego, czy ma byc pierwszym, czy rezerwowym-sytuacja malo komfortowa.

Nie rozumiem faworyzowania Jezierskiego. Co on pokazuje na treningach, ze tak sie trenerowm podoba? Dodatkowo facet jest wzrostu siedzacego psa.
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata U19 2017

Post autor: NIEMAMLANCII »

Nie tylko wymienieni wyżej sa jak widać ciagnięci za uszy i faworyzowani, ale spoko, dadzą radę jeszcze w juniorze coś pograja
kanimo

Re: Mistrzostwa Świata U19 2017

Post autor: kanimo »

Zdaje sie, ze znowu gramy bez przyjecia.
Co znaczy, ze rozgrywajacy prezentuje wiecej dyszla niz rozegrania.
Kiepsko to wyglada. Duzo bledow w komunikacji.
Oby sie odbudowali i powalczyli o TB. Moze para Firszt/ Slugocki warto sprobowac.

No i w plecy. Chociaz po walce.

Mozna by to potraktowac jako gierke treningowa.
Tylko w tym kontekscie niepokoi pare rzeczy. Np granie Czyrnianskim bez proby zmiany dluzszej niz na 5 min. To dosyc ambiwalentny zawodnik na przyjeciu. Konczyc to on sporo konczy, ale na oko mniej niz zepsuje przyjec.
Troche niedokladnosci na sypie. Glownie na glebokosci, chyba czesciej na lewym. Atakujacy albo gonia pilke na siatce, albo szukaja jej za plecami. Roznice nie sa ogromne,do korekcji, ale ja widac.
Brak przyjecia-czy przestano ten element renowac w polskich klubach i szkoleniu centralnym?
Brak zgrania. Brak schematow, bledy komunikacji przy darmowych pilkach. Ogolnie-jak na poczatku ME
dzik20
Posty: 10
Rejestracja: 20 lut 2017, o 20:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata U19 2017

Post autor: dzik20 »

Ktoś tu bardzo nie lubi Prokopczuka. Czemu uważa sie ze słabo zagrał TB w finale MPJ? Grał liderem, który nie wszystkie piłki kończył i skrzydła to samo. Oczywiście błędy były ale raczej nie zagrał aż tak złe jak ktoś mowi wyżej. Dzis chyba pierwszy raz grał w barwach Polski. Wszedł z ławki, nie było perfekcyjnie ale słabo tez nie. Dobry mecz rozegrał jak na takie średnie przyjęcie.
secik75
Posty: 52
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:01
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata U19 2017

Post autor: secik75 »

dzik20 pisze:Ktoś tu bardzo nie lubi Prokopczuka. Czemu uważa sie ze słabo zagrał TB w finale MPJ? Grał liderem, który nie wszystkie piłki kończył i skrzydła to samo. Oczywiście błędy były ale raczej nie zagrał aż tak złe jak ktoś mowi wyżej. Dzis chyba pierwszy raz grał w barwach Polski. Wszedł z ławki, nie było perfekcyjnie ale słabo tez nie. Dobry mecz rozegrał jak na takie średnie przyjęcie.
Prokopczuk zagrał bardzo dobre spotkanie bez dwóch zdań śmiało można powiedzieć że jak na razie to duża szansa na pierwszego,szkoda Czetowicza spalił się ,ale to jeszcze młody chłopak
kanimo

Re: Mistrzostwa Świata U19 2017

Post autor: kanimo »

Wrecz przeciwnie. Bardzo lubie i cenie. W roczniku najlepszy. I ciesze sie, ze Rafal gra w bialo czerwonych barwach. Podobal mi sie jeszcze jak gral z kadetami; Ale mialam nadzieje, ze zrobi wieksze postepy.
Uwazam ze w MPJ lepszy byl Bereza ewentualnie tez Karakula. Bereza lepszych zawodnikow nie mial, potrafil jednak tak ulozyc gre, by dali optimum, wszyscy, nie tylko lider.
Obaj (Bereza i Karakula) jednak sa niscy. I o rok starsi. I wierze, ze przed Rafalem wieksza przyszlosc. Po prostu mam duze wymagania.

Ogladalam od poczatku drugiego seta. Nie wiedzialam, ze wyszlismy z Czetowiczem. Pisalam tez, ze Prokopczuk musial biegac z dyszlem. Pilki na 3 metr na wysokosci kolan nie uratuje nawet Bruno Rozende. Akurat (np pierwszy odbior Czyrnianskiego w II secie) te dyszle byly niezle i czesto atakujacy konczyli. Niedokladnosc wystaw na glebokosci jest faktem. I faktem, ze mial malo czasu na zgranie sie, wiec przypuszczam, ze gdyby pograli troche wiecej razem bylo by ok.
Wydaje mi sie, ze brakuje mu jeszcze pewnosci siebie.

Zawsze, w porownaniu do gry Jezierskiego, czy Rajchelta jest to postep. Oby trenerzy konsekwentnie stawiali na te 2ke lub przynajmniej jednego z nich.
Wiadomo, ze frycowe bedzie. Szkoda, ze nie zostali ograni wczesniej.

Mam nadzieje, ze napiszecie cos o nastepnych spotkaniach, bo niestety nie bede mogla obejrzec.
zyrafa_180
Posty: 112
Rejestracja: 21 lut 2016, o 16:23
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata U19 2017

Post autor: zyrafa_180 »

Bałagan. To jedyne slowo, które mi przychodzi do glowy.
Rozszerzajac- Czetowicz się spalił. Mam nadzieję, że trener jeszcze mu da szansę. Prokopczuk moze i niezle, ale widać niezgranie i pewne niedociagniecia, szczególnie na lewy.
Co się stało z Grygielem, czy dwie czapy na poczatku pierwszego seta spowodowały, ze nie istniał. Kapica mial przeblyski, szczególnie w 4 secie.
Zaguła- sie spalił
Czyrniański - przyjecie dramat. Atak niezle. Szkoda, ze nie wpuscili Sługockiego. Jak zmienil Zagułę w pierwszym secie, wniosł spokoj.
Niewidoczni srodkowi.
Najrówniej i chyba najstabilniej Firszt i Szymura. Chociaz ten pierwszy mial chwilę problem z przyjeciem (3 set) i ze dwie zagrywki zepsuł.

A w ogole to jacyś wszyscy wolni, jakby zmeczeni i bez świeżości. Moze faktycznie pierwszy mecz jak pierwszy na ME.
kanimo

Re: Mistrzostwa Świata U19 2017

Post autor: kanimo »

Dzieki za Twoje obserwacje. Bo ja sie nie znam, a nasze obserwacje sie pokrywaja. Tzn ze jak czlowiek ma oczy i jest wzglednie obiektywny to jego obserwacje syruacji boiskowej maja jakas wartosc.

Zdziwil mnie Firszt i jego klopoty w przyjeciu, szczegolnie flota. Poprzednio byl pewny w tym elemencie. Licze na poprawe.

Staram sie patrzec pod katem , co z danego zawodnika moze byc w seniorze. I z paru cos moze byc, a paru musi ostro popracowac, by zaczepic sie a pierwszej lidze, w jej rezerwie. I dlatego gry tych drugich juz nie komentuje i nic nia wymagam. Zycie ich troche wyprostuje.
zyrafa_180
Posty: 112
Rejestracja: 21 lut 2016, o 16:23
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata U19 2017

Post autor: zyrafa_180 »

Ja tez dzis nie bedę mogla ogladac. Poprosze o jakies info
Pawel9221
Posty: 1183
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata U19 2017

Post autor: Pawel9221 »

Ten Leworeczny sypak bijacy mocno zza 9 metra to Czetowicz ?
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata U19 2017

Post autor: NIEMAMLANCII »

taa Czetowicz, trochę inny skład dzisiaj, Czyrniański w kwadracie
waldek 28
Posty: 159
Rejestracja: 14 cze 2012, o 18:39
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata U19 2017

Post autor: waldek 28 »

11 to Zaguła?
kinagyo
Posty: 753
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: Mistrzostwa Świata U19 2017

Post autor: kinagyo »

waldek 28 pisze:11 to Zaguła?
dopiero teraz dojrzałam - tak, Zaguła
17 - Firszt
Pawel9221
Posty: 1183
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata U19 2017

Post autor: Pawel9221 »

Na pochwale narazie po trzecim secie zasluguje u nas jedynie Szymura i Grygiel , reszta bardzo bezbarwna . Jesli nie wroca , lub wroci choc jeden z dwojki Kosiba lub Janikowski to na MŚK moze byc bardzo ciezko , jednym skrzydlem to my nie zwojujemy tej imprezy.
kinagyo
Posty: 753
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: Mistrzostwa Świata U19 2017

Post autor: kinagyo »

w tym secie wyraźnie lepsi Rosjanie, od początku mieli przewagę. W poprzednim też to oni prowadzili, a my nie potrafiliśmy ich dogonić.
Z tego co widziałam Szymura słabo w przyjęciu, trochę miał piłek przyjętych na drugą stronę. Cały zespół pogubiony w obronie, piłkę dotykali zawodnicy, którzy nie powinni, bo dalej był lepiej ustawiony kolega - mnóstwo punktów straconych w ten sposób. Podobała mi się jedynie gra środkowego z nr 21
Ostatnio zmieniony 15 lip 2017, o 20:35 przez kinagyo, łącznie zmieniany 1 raz.
Pawel9221
Posty: 1183
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata U19 2017

Post autor: Pawel9221 »

Nr 21 to chyba Bartosz Michalak :)
secik75
Posty: 52
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:01
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata U19 2017

Post autor: secik75 »

Super 1 set Czetowicz pokazał bardzo dobrą sypę ,wszystkie środki dobrze funkcjonowały na prawdę wygląda to obiecująco. Przegrywamy niestety przez nieszczęsne przyjęcie i brak zagrywki
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata U19 2017

Post autor: NIEMAMLANCII »

Heh, obiektywnie patrząc , to NIKT na pochwałę nie zasłużył. Są jakieś szanse na zmiany w ogóle? Przecież za chwilę Gyor no i cel główny - MŚ???? Kto tam pojedzie. Miała być walka, a co widać? ???
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata U19 2017

Post autor: krzysiu »

Ważniejsza była inna kadra a ta pojedzie powalczyc i tyle :D
secik75
Posty: 52
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:01
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata U19 2017

Post autor: secik75 »

Dokładnie nie skreślajmy ich już na początku bo jeszcze co nie którzy będą musieli odszczekiwać w tym wieku nie ma żadnych pewniaków
kinagyo
Posty: 753
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: Mistrzostwa Świata U19 2017

Post autor: kinagyo »

ja tam ich nie skreślam a przeciwnie - kibicuję młodym, żeby się dobrze im kariery potoczyły z pożytkiem dla ligi/reprezentacji.
kilku z nich ma spory potencjał, widać przebłyski, fajnie byłoby gdyby kiedyś ustabilizowali formę na wysokim poziomie. (we wcześniejszym turnieju podobała mi się gra Firszta, teraz momentami Czetowicza i Michalaka(zaufam w kwestii nazwiska tego gracza użytkownikowi Pawel9921 :) ). Teraz zagrali słabo, robili głupie błędy w obronie, ale to się łatwo da wyeliminować. Wszystko zależy od nich
zyrafa_180
Posty: 112
Rejestracja: 21 lut 2016, o 16:23
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata U19 2017

Post autor: zyrafa_180 »

Niestety nie ogladałam meczu. Za to ogladałam trening. I stwierdzam, że ten turniej to nie jest turniej sprawdzajacy przygotowanie zespołu do MŚ, tylko turniej zgrywajacy zespół. Nie wiem czy ogladalscie. Ale dzis głownym tematem treningu bylo zgranie sypacza z lewym skrzydlem i sypacza ze srodkiem. Generalnie wygladalo to slabo. Ale ja mysle, że czas docelowy na formę to sierpien. Myślę, że teraz są poprostu w fazie przygotowawczej. Forma sie buduje, a trener sprawdza rozne warianty. Celem nie jest wygrana. Tylko sprawdzenie poszczegolnych zawodników. Nie wiem jak bylo dzis na meczu, ale wczoraj była mega roszada. Wnioskuję, że trener szuka roznych ustawien, bo ma na to chwilę. Traktuje ten turniej sparingowo. Tym bardziej, że wydaje mi się, ze dostali w tylek na obozie. Widac, ze brak świeżości.... Ale o tym juz pisalam.
Ja nie wyrokowalabym, ze sa slabi, ze trenerzy zajeli sie rocznikiem 97. Poczekajmy. Forma i dyspozycja to niekoniecznie ten turniej. Może zaufajmy trenerom.
P.S. Zauwazyliscie jak trener Zendeł jest mimo wszystko spokojny? Na ME latał, skakał, krzyczał. Stroił miny. Był mega ekspresyjny. W Anapie jest o połowę, jak i nie wiecej, stonowany. To tez swiadczy o tym jaki jest cel tego turnieju.
waldek 28
Posty: 159
Rejestracja: 14 cze 2012, o 18:39
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata U19 2017

Post autor: waldek 28 »

Ktoś podpowie kto gra z dwójką?
Dynamiką nie pasuje do Stolca i Sługockiego...
waldek 28
Posty: 159
Rejestracja: 14 cze 2012, o 18:39
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata U19 2017

Post autor: waldek 28 »

Już wiem, to przcież Czyrniański
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata”